Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

dziewczyny ale u mnie burza normalnie powylaczalam z kontaktu telewizor bo mam stracha okna pozaslanialam bo takie pioruny ze szok i do tego oprocz deszczu grad pada i tak grzmi ze brrr...:( mysle ze zaraz przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Ale sie rozpialyscie:) asiulek- to mialas wczoraj ciezki dzien z corcia. Ale dobrze, ze juz jest ok. anka00- Na ta opuchlizne nic nie ma. Jedynie co mozesz nogi wyzej polozyc jak lezysz. Ale powinnas o tym jak najszybciej powiedziec poloznej. U mnie w mothercare jest duza wyprzedaz. U ciebie jeszcze nie ma ?? czy moze sie juz skonczyla? Dosc tanio ubranka mozna kupic w Asda i Matalan(akurat w tym nigdy nie bylam bo nie mam w miescie ale slyszalam , ze ceny maja ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupowac z tej wyprzedazy z next przez internet bo widzialam kilka rzeczy ktore mi sie podobaly i ogladalam je w sklepie ale byly za drogie a teraz jest polowa ceny ale nie moge dodac ich do koszyka:( pomozcie bo niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem jeszcze nie mozna bo ta wyprzedaz rozpoczyna sie 21lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) widze ze o ubrankach dyskutujecie :) ja mam dopiero kilka, a kupilam je w next, george, gap (maja super przeceny co jakis czas) i primarku (early days). podobno tez dobra jakosc jest w sainsburym, ale tam jeszcze nie zagladalam na dzial z ciuszkami :) sama radosc kuowac takie slicznonsci :) w mother care nawet nie patrze na ubranka, bo sa bardzo drogie, a nie ma tam nic czego by inne sklepy nie mialy :) w mother care chyba kupie wozek, moze lozeczko... bo wiem ze tam wszystko jest przetestowane i sprawdzone :) a reszte mozna gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 na opuchlizne polecam bardzo krem badz masc z mantholem ale wazne jest zeby trzymac go w lodowce wtedy naprawde pomaga...ja mam coprawda robiony na recepte ale zapytaj w bootsie albo w pharmacy o neutrogene do stop z mentholem , goraco polecam....(trzymaj w lodowce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny zjadlam paczka i wypilam sok pomaranczowy i jest mi tak nie dobrze ze az wymiotowac mi sie chce. boze ja juz zapomnialam jak to jest a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych dziewczyn, co sie zastanawiają nad zakupami na Ebayu. Moze ktos powie, że jestem maniaczką takich zakupów :P ale naprawde robię to ze względow czysto ekonomicznych. Ponad to - na takim ebayu wybor jest wiekszy niz w kazdym sklepie, a ceny smieszne, że aż miło! :D Naprawde, nie bójcie się tam kupowac. Ja mam juz kupione z 70 ubranek (od roznych sprzedawcow, miedzy 2-6 od każdego) i ani razu nie przyszlo mi ubranko brudne, wytarte, czy zniszczone. Są jak nowe, naprawdę, wyprane, pachnące. Faktem jest, że jak sie pojdzie do takiego MotherCare albo Mamas&Papas to by sie polowe sklepu chcialo wykupić, ale poważnie - nie ma co wydawac fortuny na ciuszki, które posłużą miesiąc. Jesli naprawde cos bardzo stamtąd chcecie - kupcie 1 czy 2 rzeczy dla zaspokojenia tej potrzeby :P ale polecam robienie wiekszosci zakupow wlasnie na ebayu. Nie to, żebym na sile namawiala do czegos, ale mowie do tych, które sie boją lub zastanawiają z jakichś powodów. Mnostwo pieniedzy zaoszczedzilam w ten sposob - moja wyprawka jest juz zamknięta a po przeliczeniu wszystkiego wychodzi ze wydalam mniej niż 500 funtów. Bo ubranka wszystkie kupilam na ebayu, a wszystko inne - na Allegro (wózek, łóżeczko, pościele, wanienke, fotelik samochodowy, kosmetyki, akcesoria, butelki, laktatory i takie tam - slowem - wszystko). Tutaj - samo łóżeczko, byle jakie kosztuje 200 f. :-0 Najlepiej wiec, jesli macie mozliwosc, kupowac na polskim Allegro a potem jechac do Polski i to wszystko stamtąd odebrac (np. od rodzicow). Wszystko razem (lącznie z jazdą samochodem do Polski) i tak taniej wyjdzie niż kupowanie wszystkiego w UK. Co do ważenia maluszków na usg - szkoda, że tego nie robią... Mnie powiedziano wagę jak bylam na prywatnym usg tylko dlatego, że poprosilam, by obliczyli. I tak powiedzieli, że to wynik tylko przybliżony. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki dzisiaj...gdzie sie podziewacie dziewczyny??? Skorpionka - masz racje z tym ebayem :) Mamy podobne upodobania w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze sie pochwalic.Zrobilam schabowe, pierwsze w zyciu!!! Z powodu ciazy i niecheci do dojezdzania do pracy siedze w domu i z nudow zaczelam gotowac.Moj przyszly maz jest zachwycony, trzy lata mnie namawial zebym sprobowala. Mam jeszcze pytanie? czy ktoras z Was dostala ANTI-D injection ze wzgledu na konflikt serologiczny.Ja dostalam zaproszenie na szczepionke w 29 tygodniu, a w broszurce jak wol jest napisane ze musi byc zrobiona w 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dolaczm do manaczek E -bayowych;) Ja tez cioszkow kupilam tam, oprucz tego sypialna i pokojik od dzidzi tez umeblowalam w ten sposob- i naprawde wszystko w nieskazielnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anagro
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....28........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 26....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...24.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....24....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan witam was serdecznie i pozdrawiam chcialam tylko uzupelnic tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was zastanawiala sie lub juz stosowala znieczulenie zewnacz oponowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anagro ale ta tabelka to jest zla bo ja ostatnio sie zmienialam bo zaczal mi sie 25tydzien a na twojej tabelce mam nadal 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella gratulacje z tymi schabowymi:),ja sie tak tez cieszylam,jak mi tutaj pierwszy raz placek wyszedl. smacznego obiadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- chyba jedna z dziewczyn miala lub bedzie miala szczepienie z antycialami moze pozniej ktos sie odezwie:) Wiecie co, gadalam dzis z sasiadka i mowie jej, ze szkoda , ze juz nie bede miala usg a ona sie pytala czemu. To jej mowie, ze mialam juz 2 i koniec- zreszta tak mi powiedzieli w szpitalu i polozna. A ona mowi, ze u nas robia 3 usg. I ona miala jakies 20 dni przed porodem. Musze troche przycisnac ta moja polozna o te 3 usg. A , ta moja sasiadke nacinali przy porodzie bo dzidzia byla duza i dodatkowo pomagali pompa czy kleszczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie nie ma w tej tabelce, a wczoraj w jakiejs KTos mily mnie zamiescil. Co do schabowych, to miesko niezle kupilam, bo mam rzeznika obok.Trzy miesiace temu wyprowadzilismy sie z Londynu nad morze ( tu jest duzo jodu a ja mam problemy z tarczyca) i mam takie male fajne sklepiki z owocami, miesem, piekarenki. A plackow jeszcze nie umiem, ale Moj umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada ja mam miec trzy, drugie w 20 tyg i trzecie w 25. U mnie tutaj w szpitalu tak jest. I robia mi strasznie duzo badan, praktycznie co tydzien mam wizyte w szpitalu albo u poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kopiuje wlasciwa tabelke i wpisze wlasciwy tydzien angaro NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....32.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....28........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 27....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...25.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....25....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....23....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....14.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.To mi powiedzieli na poczatku, zanim mi zbadali krew.Bo nie chcieli mi na slowo wierzyc ze mam rh-. Zreszta moje znajome, ktore rodzily okolo dwa miesiace temu , obie w Londynie , tez tak mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinalla- ja ogolnie na swoja opieke nie moge nazekac bo juz np mialam 7 spotkan z polozna- za tydzien mam nastepne. Do tego mialam wysylany mocz do dokladnej analizy i 3 wizyty w szpitalu na badaniach w tym 2 usg. Tylko dziwi mnie , ze powiedzieli ze beda 2 usg a tu babka mowi mi, ze powinny byc 3. Ale za tydzien na spotkaniu sie zapytam. No moze, ze ja cos zle zrozumialam i ten 3 bedzie pod koniec ciazy:) kalcia- ja jeszcze nie myslalam o znieczuleniu- chyba bede rodzila normalnie. Chyba, ze bedzie bardzo bolalo to wtedy poprosze. Bo tak normalnie to mozesz kozystac z tego gazu:D:D anka00- to chyba ci ten soczek mogl zaszkodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mauski Jak wasze samopoczucie ??? i pogoda ???Kalcia nieodpisuj na temat pogody hihihi :-) Mada - jak bylam w szkolce rodzenia polozna pokazywałam nam jak wyglada sprzet do tego znieczulenia ,te igły mnie przeraziły a w myslach stwierdziłam ze one zadadza wiecej bolu niz sam porod.no a sam gaz mi pomogł. A palace ciezarne powinny miec trzy usg bo tak pisze w ksiazce prowadzonej ciazy.Mimo to robia tylko dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi znajoma angielka powiedziala zeby wziac epidural jak sie bede meczyla podczas porodu. ona dostala po 30 godzinach i mowi ze nagle bol minal, nawet przysnela, odpoczela i po porodzie byla w stanie karmic dziecko i sie nim zajmowac. powiedziala ze poleca. jakie sa jeszcze znieczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie pale!!! ! jeszcze nie mysle o znieczuleniu.Chociaz ja mam duza wade wzroku i np. moja siostra przez to miala cesarke ze wzgledu na ryzyko odklejenia sie siatkowki.Ciekawe jak to jest tutaj. ps.Po jakim czasie mialyscie wynili po badaniu na syndrom downa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mowie ze palisz. ;-) karinella ja miałam po jakis 2 albo trzech tyg, te wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×