Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Ja jestem jak ta oliwa-sprawieldiwa :D fortuna kolem sie toczy :D wiec moze jest szansa ze sie dorobie czegos wiecej, jakiegos japonskiego gowienka :D kim ona jest,w sumie fajnie byloby gdybys w ciazy byla...mozna by bylo pogadac normalnie a nie takimi polslowkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz niunia to swoje audi sta
re

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kim ona jest
To mosisz dobrze dawac i obciagac ze stac cie na wszystko. Bogata DZI..A Z CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gówno cię to obchodzi dlaczego tu jestem ale ważne że tu jest mi lepiej. nie muszę się prosić o rodzinne 46,50zł miesięcznie śmiechu warte tu biorę to comi sie należy. :D a to moje autko proszę poszukaj w moim fotosiku nie mam się czego wstydzić http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c89ed62971b792ff.html pokaż swoje zdjęcie jaksie nie wstydzisz pokaż swojego lexsusa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 letnia dziewczynke teraz ponoc chłopiec urodze w grudniu mam termin na 24 ale byłyby fajne swieta jakby sie moj synek urodził w wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim ona jest widzisz takim jestem debilem ze nie wiem. Dobrze ze ty jestes tak madra i wiesz wszystko nawet umiesz i lubisz sie droznic z kobietami w ciazy oby ci to na dobre wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajny termin !!!! kolezanka tak miala , strasznie radosci mieli jak sie dzidzior na swieta pojawil :D czyli jestes w ciazy mlodszej od mojej o tylko 2 mies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego ona lexusa ma smiechu warte przepraszam chyba ze zarabia na ulicy to i obciaga starym dziadkom co zostali w polsce no to moze moze ma jakiegos starego lexusa he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lepszy pomysł wyjde na spacer i poszukam jakiegos \"gowna \'na ulicy wkleje i powiem jak ty ze to moje dobra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka myslisz ze w polsce zostały tylko same staruszki?? tu taka \'bieda\' ze nikt samochodu nie posiada wiesz?no chyba ze ktos z anglii wrócił czyms klikuletnim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dziwne tematy
jak na ciezarne matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się ubawiłam - zazdrościsz mi mojego gówna :D :D :D pokaż leksuska proszę a tak przy okazji przy autku mój synuś Patryk i najkochańszy na świecie mężuś. Nie pokazałam ci zdjecia dla rozhuśtania gula tylko nie chciałam puszczać słów na wiatr. idz na spacerek dotleń sie i pomyśl nad sobą I NIE WRACAJ DO NAS pa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laczy nas dwie rzeczy: jestesmy w ciazy i wszystkie mieszkamy w obcym kraju , wiec dobrze nam tutaj na tym forum :D bywam tez na innych ale tam sie pisze o zasadach panujacych w pl odnosnie ciazy,czesto wiec nie mozna nic porownac ,,duzo lepiej rozmawiac z kims kto jest w tym samym systemie bo wie o co chodzi i mozemy sobie pomoc wzajemnie :D buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dziwne tematy
niunia Czy to zdjecie zrobiłas by wysyłac znajomym do Polski aby pomysleli ze to twoje?Duza masz kolekcje tych swoich -nieswoich aut?Biegasz z dzieckiem i aparatem po parkingach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kim ona jest
leksus - PRZECIESZ TO ZADNA EKSTRA FURA MOZE NA WARUNKI POLSKI BO NIE TU TAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka_bober musze ci powiedzieć że nie pali dużo - w mieście jakieś 11-12 litrów mimo że to quatro i w dodatku turbo ale silnik 1,8 mamy dziwne tematy bo ktoś nas do tego prowokuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak biegam po parkingach ale tylko pod sklepami luxusowymi :D :D :D a dziecko wypożyczam w Asdzie (to taki sklep)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie dziwne tematy
kazdy moze postawic dzieciaka obok czyjegos auta zadna to sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do macie dziwne tematy
a ty to znasz najlepiej z autopsji hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×