Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość kubulek79
Joaska78 serdecznie gratuluje synka, zycze mu duuuzzzoo zdrowka!! Asiunia 876 , mam nadzieje ze przekaze ci troszke dobrych wiesci. Ja z moim pierwszym dzieckiem rowniez mialam nadzerke, i to dosc duzych rozmiarow, w trakcie ciazy bywa tak ze sama ona moze zniknac, w moim przypadku po porodzie mialam wypalanke. Moj lekarz powiedzial mi , ze nie jest ona zagrozeniem dla ciazy. Tu w Anglii mozesz zapomniec o badaniu czystosci pochwy,, chyba ze udasz sie gdzies prywatnie. Zycze duzo zdrowka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg3
asiunia nie panikuj! ja jestem mama 5 miesiecznego Bąbelka. jezeli Twoja ciaza bedzie przebiegac prawidlowo to nie ma potrzeby wizyt u ginka. naprawde. jak zaszlam w ciaze to sie troche tym zmartwilam, ale teraz juz wiem, ze nie potrzebnie :) mialam super polozna i wszystko bylo ok. ciaza wzorowa, zadnych lekow. kolejna ciaza i porod? tylko w uk! :) 3mam kciuki i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Potrzebuję porady: od prawie dwóch tygodni jestem przeziębiona i mam bardzo duszący kaszel oraz zatkane zatoki.Może któraś zna jakieś babcine sposoby? Już próbowałam: witamina C 1000 dwa razy dziennie, smarowanie wickiem, mleko z czosnkiem i miodem, syrop z cebuli. Jestem ledwo żywa, bo to już moje 6 przeziębienie odkąd jestem w ciąży i chyba najostrzejsze. Nie bardzo chcę iść do GP, bo boję się że przepisze mi antybiotyk. Proszę o rady. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg3
monia czasami antybiotyk jest konieczny! zreszta wiesz, ze tu niechetnie go przepisuja. sama widzisz, ze ciagle cos cie "bierze" wiec moze trzeba to porzadnie zaleczyc :) moze lepiej idz do lekarza. zawsze mozesz nie wykupic recepty, a przynajmniej cie oslucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg3
monia czasami antybiotyk jest konieczny! zreszta wiesz, ze tu niechetnie go przepisuja. sama widzisz, ze ciagle cos cie "bierze" wiec moze trzeba to porzadnie zaleczyc :) moze lepiej idz do lekarza. zawsze mozesz nie wykupic recepty, a przynajmniej cie oslucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia...
matko jak to fajnie ze tu weszlam,mieszkam w mansfield i pewnie tutaj urodze me malenstwo niewiedzialam ze az tyle Polek w angli jest w ciazy pozdrawiam wszyskie przyszle mamusie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak milo wejsc na to forum.mam wielki sentyment od razu przypomina mi sie jak ja mialam taki brzuszek.moj juliuszek chowa sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja na razie ni narzekam, pracuje sobie juz 17 tydzien i 3 dni, strasznei ten czas mija. brzuchol duzy :) wyjatkowo jakos, dzewczyny dzo tyjecie?? jja jutro jade do szpitala na badanie na cukrzyce :( 2 goizny trwaja, ide cos przekasic bo od 21szej nic nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko maly przeslodki cala mamusia:) Moje Aleksiatko 6marca skonczy 6 miesiecy ale tenczas leci. Ja tez mam sentyment do tego forum. Moze za duze sie nie udzielam ale prawie co wieczur czytam co dziewczyny pisza. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia876
dzieki za odpowiedz :) a ja mimo wszystko kupilam sobie bilet do polski i za miesiac jade sie przebadac. w piątek czeka mnie pierwszy scan tutaj.myslicie ze juz bedzie widac jakiegos bobasa w 12tygodniu? czy zobacze jeszcze fasolke?hehe juz nie moge sie doczekac :) ktoś tam wczesniej pytał czy dużo tyjemy. Ja narazie schudlam 4kilo ale mam czas zeby jeszcze 3razy tyle przytyc :) czy wam tez ciaza tak sie dłuży?? ja bym już chciała zobaczyć i przytulic moje maleństwo a to dopiero poczatek :D hihi pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lida142
sama nie wiem jak z tym tyciem 24 tydzien i 10 kg do przodu , brzusiu chyba duzy 105 cm w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.stansted
ja schudlam najpierw 3 kilo, ale od 17 tyg powoli do przodu, teraz w 25 tyg mam 5 kilo w plusie i rosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
hellooo bylam tu pare dni temu, ale weekend spedzilam w polsce, takze nie mialam dostepu do netu.. musze wam powiedziec ze jestem bardzo zadowolna, ze poszlam do gina w polsce. potraktowal mnie super, kazal pytac o wszystko, nawet moge do niego dzwonic jak mam problem. dzidzie moja obejrzal dokladnie,powiedzial ze jest wszystko super.jest ruchliwa, ciagle kopala nozkami, takze nawet nie mogl jej zmierzyc doklanie.. mam tylko lozysko na przedniej scianie.. podobno to nie jest grozne.. poza tym nie moge sie doczekac pierwszych ruchow. u mnie to 16,3 tc, mam nadzieje ze wkrotce poczuje. jak na razie brzuchol rosnie.. przytylam ok 5 kilo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam do sprzedania książkę, którą na pewno znacie \"W oczekiwaniu na dziecko\" - cala ciąza opisana miesiąc po miesiącu. Może niektore z Was przywiozly ją sobie z PL, ale te które nie mają jak - mogą ją znaleźć na Ebayu - wlasnie wystawilam aukcję. Pozdrawiam - sama bylam na topiku przez calą ciążę ;) http://cgi.ebay.co.uk/W-oczekiwaniu-na-dziecko-H-Murkoff-A-Eisenberg_W0QQitemZ270217069608QQihZ017QQcategoryZ87168QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia876
macie dziewczyny jakieś sprawdzone metody na nudności i wymioty?....męczą mnie non stop a nawet pomysłu nie mam co robić :( ...no i jak dlugo jeszcze potrwaja bo juz 2trymestr mi sie zaczol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
Czesc. Ja dostalam na wymioty tabletki od polskiej pani ginekolog. Moze ktosmi powie jak wyglada opieka poloznej nad ciezarna? dostalam list z GP od health visitor i ma do niej zadzwonic i umowic sie na spotaknie domowe ale co z położną? dzieki za wszystki odpowiedzi i pozdrawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulka
heja asiunia 876, niestety tego chyba sie nie da ZATRZYMAC,JA MIALA to samo wymioty poranne do 5 miesiaca,a i czasem w 6 sie trafily,teraz jestem w 8 i jakos jest ok, rady lekarzy sa takie ze rano powinnas zjesc sucharka i popic mlekiem,ale masz nie wstawac i ktos musialby ci to zaserwowac do lozka,a jak wiemy nie zawsze jest to mozliwe,ja tak wymiotowalam ze az krew sie pojawila i wyladowalam w szpitalu,tam dali mi jakies tabletki, na ktore musialam czekac 3 godziny,po nich troszke mi przeszlo,ale nie calkowicie,takie uroki ciazy,jedyne o czym musisz pamietac to duzo pic,zeby sie nie odwodnic,popijaj pare lykow wody co jakis czas bo to bardzo wazne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówa
Położna prowadzi ciążę łącznie z porodem samodzielnie jeżeli jest to ciąża o niskim ryzyku, a jeśli nie, robi to wspólnie na zmianę z tzw obstetritian albo innym lekarzem.Spotkania z położną to nic specjalnego.W prawidłowej ciąży są co jakieś 4-7 tyg, wtedy to zbada ci mocz, zmierzy miarką krawiecką brzuszek,zmierzy twoje tętno i posłucha serduszka dzidzi.Aha i 2 razy skieruje cie na badanie krwi. To by było na tyle jesli chodzi o położną.Tak ja przynajmniej miałam z moją pierw ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia22
OLEOA a ile czekalas na list od poloznej? bo ja juz czekam 2 tyg i nic nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia876
dzieki mikulka za wyczerpujaca odpowiedz :) czyli musze sobie radzic sama... co do oleoa to ja nie mialam zamiaru czekac i przeszlam sie sama do swojej przechodni i powiedzialam ze chce sie z midwife zobaczyc.recepcjonistka powiedziala ze polozna albo przyjezdza do domu jak chce albo przyjezdza do twojej przychodni i ze nie zobacze jej wczesniej jak w 9 tygodniu. No to ja poprosilam aby odrazu mnie umowila (bylam wtedy w 6tyg) i tam jej komputerku zapisala. byla w szoku ze nie jestem posluszna i ze nie czekam na list no ale sorry!nie dosyc ze ginekologa tu nie ma to jeszcze mam czekac az poloznej ZACHCE sie ze mna zobaczyc?.... ale kurcze teraz wszyscy nastawiaja mnie pozytywnie i sama tez musze sie pozytywnie nastawiac do tej sluzby zdrowia...poprostu musze to dobre dla dzidzi.... tobie tez radze sie nie denerwowac! pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
Dziekuje za wszystkie podpowiedzi Dodam jeszcze jezeli chodzi o nudnosci ze ja mialam okropne i dlugo sie meczylam ale to po prostu trzeba przetrwac. kazdy po swoim organizmie po casi e wie co moze a co powinien unikac. Nawet witaminy potrafią niezle zamulic. Moze jeszcze mi ktos podpowie co do poloznej bo nie rozumiem. Mialas spotkanie w szpitalu z polozna w 13 tyg.. ktora przeprowadzla ze mna wywyaid i wziela krae do badania. potem wpisala mi date na 25 tydzien ale widzialam sie juz z upelnie ina polozna ktora sprawdzila mi tetno , mocz i posluchala dzidzi ale nastepnej wizyty juz nie zapisala i nie wiem co dalej czy mam czekac na jakis list czy co. mam do niej pare pytan ale nia wiem do ktorej i wogule jak sie z nia umowic . zgupialam zupelnie. niedlugo ide na glukoze i moze tam mi wpisza jakas dtecz, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
asiunia876 tak trzeba robic po prostu sie domagac swojego i byc bardzo upartym. Grotuluje uporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoa
natusia22 ja wlasciwie dostalam list bedac w 12 tyg. a do przychodni zapisalam sie w 8 tyg. i dostalam list tydzien przed wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam kolezanke ktoraobecnie mieszka w polsce chce tu przyjechac z mezem i dzieckiem.czy bedzie sie jej cos nalezalo jak tylko maz bedzie pracowal? pomimo ze nie ma NIN? PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie zmieniam, bo to juz 31 tydz. coraz blizej konca. Juz nie moge sie doczekac, pomalu zaczynam robic zakupy dla dzidziusia :) Milego dzionka dla wszystkich mamus i brzuchatek :) Szczęśliwe Brzuchatki: tilli......22.02.08....36......Londyn.....córeczka...... ............Oliwka Sasania.......22/02...40......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Maddalen83.....02.03.08....35....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah...04.05.2008...31....Londyn/Koszalin.....synek ...Maximilian Monika2......07.05.2008...30.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...29.......Coventry...........s ynek .....Filip mona7712.....26.05.2008...22......Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted....22.06.08...23...stansted.....synek... ..Oscar Borowa.......12.07.2008....21....Londyn/Croydon........c orka... Gosia1302....18/08/08...33.....Londyn/Croydon......?.... .....? Julka..........15.08.2008....24.....Londyn.............. ............. natusia22.....29.08.2008...14.....Londyn..............? ..........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Karinella......03/01/08...3240....Southend....coreczka.. ..Kornelia Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds............synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23...........09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78...........17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia876
oleoa napewno dostalas ksiazke taka niebieska i tam ci zapisuja wszystkie badania i wyniki. to na odwrocie na ostatniej kartce masz numer do poloznej (nie twojej- ogolnie) i jak masz jakiekolwiek pytania to tam dzwon. pozatym w tej ksiazce rowniez powinien byc numer do poloznej ktora ciebie prowadzi (jej nr telefonu imie nazwisko...) wiec jak co to do niej dzwon co z nastepna wizyta. ja tez jak dotad bylam badana przez dwie rozne polozne ale wiem ze ta ktora mi ta ksiazke zalozyla to jest moja glowna polozna! mam nadzieje ze zrozumialas moje bazgroly i troche ci pomoglam :* Karolinah juz tez chcialabym byc na twoim miejscu :) nie moge sie doczekac :* pozdrawiam i zycze milych zakupow :D Karina82 z tego co wiem jezeli sie normalnie zarejestruje tutaj czyli bedzie miala NI ( i nie jestem pewna czy czasem HomeOffice nie jest potrzebny) to moze sie starac o Child Benefid i to drugie. Moja mama naprzyklad pobiera pieniadze na mojego brata ktory tutaj w angli nawet nie mieszka! Wiec bez obaw nalezy jej sie to co wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie już 31-wszy tydzień zaczął się wczoraj, czyli jeszcze 10 tygodni czekania - mam nadzieję,że nie dłużej.zakupy już mam porobione, jeszcze tylko wszystko wyprać i wyprasować i SPAKOWAć torbę. Szczęśliwe Brzuchatki: tilli......22.02.08....36......Londyn.....córeczka...... ............Oliwka Sasania.......22/02...40......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Maddalen83.....02.03.08....35....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah...04.05.2008...31....Londyn/Koszalin.....synek ...Maximilian Monika2......07.05.2008...31.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...29.......Coventry...........s ynek .....Filip mona7712.....26.05.2008...22......Coventry.....córeczka. .....Julia Monika.stansted....22.06.08...23...stansted.....synek... ..Oscar Borowa.......12.07.2008....21....Londyn/Croydon........c orka... Gosia1302....18/08/08...33.....Londyn/Croydon......?.... .....? Julka..........15.08.2008....24.....Londyn.............. ............. natusia22.....29.08.2008...14.....Londyn..............? ..........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Karinella......03/01/08...3240....Southend....coreczka.. ..Kornelia Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.... Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds............synu ś.......Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23...........09.02......3370.....Northampton.....co rcia.......Zuzia joaska78...........17/02.....3500......Bedford.......syn ek....Staś Sasania - czy masz już Twoja dzidzia przyszła na świat, czy jeszcze w dwupaku? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj asiunia chyba te ostatnie tygodne najciezsze beda. Juz zaczynam chodzic jak zolwik, ale jeszcze pracuje, bo mnie siedzenie samej w domu doprowadza mnie do szalu. Nie potrafie tak. Juz sobie wymyslilam jak bede na macierzynskim jeszcze przed porodem to zrobie sobie kurs ksiegowosci korespondencyjnie. Monika2, a Ty juz ma wszytsko kupione, ja zaczelam zakupy dopiero. Dzis wlasnie wanienke kupilam. A powiedz masz juz wozek i lozeczko?? Ja nie moge sie zdecydowac jeszcze. A powiedz na jakie kosmetyki zdecydowalas sie. Zastanawiam sie co moge z Polski przywiesc. Mam sol fizjologiczna, spirytusowe chusteczki do pepuszka, masc nagietkowa. Co warto jeszcze?? Poradzcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg bham
ja generalnie tez bylam nastawiona na przywozenie rzeczy z Polski, jednak w praktyce wyszlo co potrzebne a co nie. -sol fizjologiczna mozna zastapic przegotowana woda -spirytusu wogole nie uzywalam, kikut odpadl w 6 dobie bez zadnego smarowania -kupilam kosmetyki nivea ale juz w szpitaku umyli coreczke Johnsonem i bylo ok, teraz tez uzywamy J&J w sumie to wszystko co przywiezione okazalo sie zbedne, bo w razie "co" to tu tez maja potrzebne rzeczy przy drugim dziecku bede madrzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×