Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

aneta ty nic nie mow o truskawkach bo zaraz ja po nie polecę chociaż jestem juz po zakupach! Ale dziwne co, przeciez tytaj truskawki są caly rok a wcześniej jakby sie ich nie widziało, dopiero teraz jak w polsce sezon sie zaczął... monika 820227 moj mąż miał byc tylko do fazy parcia przy porodzie, potem mialam go wyprosić bo i po co ma patrzec na takie rzeczy.Alle jak przyszlo co do czego on okazal sie osobą niezastąpioną. Teraz nie wyobrazam sobie porodu bez niego. Ta druga osoba jest NAPRAWDE potrzebna.To on dodawal mi otuchy i motywowal jak juz nie mialam sily, podawal mi wode do ust, robil oklady na czolo, krzyczal rzebym oddychala (naprawde mimowolnie przestawalam oddychac po to by moc przeć). Śmiało powiedzieć ze dzieki niemu obie wyszlysmy z tego calo ja wiem meżczyzni boje sie ze nie wytrzymają napiecia, widoku krwi,zemdleją... ale tak naprawde jak juz tam są to nawet o tym nie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Monika, mój też sie wykręcalprzez połowe ciąży, potem już nieśmialo, powoli a le zaczął zgadzać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu kaze byc przy porodzie niech popatrzy sobie co mi zrobil !!!! :) i chcialam jakies fotki nawet z porodu, bo moja ciekawosc jest okropna zeby zzobaczyc jak to wyglada dziewczyny ale te 13 payslipow to chyba jak masz tygodniowe payslipy bo ja wyslalam swoje 4 a 4 miesiace, bo jakos tak wchodzily tygodnie na siebie. i czy oplaca mi sie juz dzwonic i dowiadywac jak w zeszla sobote wyslalam list tzw poleconym???? powiedza mi w jobcentre cosik juz???? i jak to jest jesli chce zmienic date, np na wczesniejasza???? zeby dostawac maternity allowance??? mi sie nie nalezy nic innego bo zmienilam pracodawce na poczatku ciazy ja sie zastanawiam czy isc jutro do pracy czy jeszczez ostac w domu. generlanie w pracy uzgodnilam ze od 25 lipca ide na macierzynskie, a mam jeszcze 14 dni urlopu czyli prawie 3 tygodnie, bez jednego dnai, wiec wyszloby mi ze ok 4 lipca poszlabym juz na macierzynskie, ale moj maz dzis mowi mi ze lepiej jakbym juz zostala w domu ze miesiaca nie wytrzymam chodzic. ciezko mi co prawda, ale tez nie chce kasy za bardzo tracic, bo potem na macierzynskim tylko jakies grosze. ale soprawdzalam ze bede dostawac: maternity allowance, child benefit, child tax credit i moze cos jeszcze i to nawet przy wiekszych zarobkach. trzeba porbowac, spytac wypelnic zawsze mozna najwyzej sie nie uda. ale probowac warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja mam truskawki z Polandu (miałam, bo zjedzone) - znajoma właśnie przyleciała i całe wiaderko przywiozła, prosto z działki, nie myte. Sex w ciąży - mieliśmy ten sam problem: ja podwyższone libido a on strach o dzidzię.Ale nie mogę narzekać.A po terminie też próbowaliśmy naszemu Czarusiowi pomóc wyjść, z przyjemnością. Co do porodu razem - zgadzam sie z Borówką.Mąż jest niezastąpiony.Ja twierdzę że naszego Czarka to razem urodziliśmy.Mój to jeszcze głodował cały poród (11h), bo go nawet po coś do jedzenia nie chciałam puścić.A teraz twierdzi,że to było niezapomniane przeżycie i za żadne skarby świata nie chciałby tego przegapić.Ale my od początku postanowiliśmy że to będzie razem, choć pytałam go kilka razy czy jest do końca pewien,że tego chce.Szczerze: bez niego nie dałabym rady. Każdej polecam partnera przy porodzie. Wczoraj miałam hardcore z moim pierworodnym.Spał przez cały dzień po 15-20 minut i marudził w przerwach.Za to w nocy wstawałam tylko 3 razy.Niestety mały dołek zmęczeniowy zaliczyłam wczoraj wieczorem.Dziś już jest dobrze. Zaczynam odczuwać powoli pewnego rodzaju pleasure z karmienia piersią, mimo,że jeszcze czasem boli. Dziecko wzywa, bo głodne ZNOWUUU :) pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mialam tyle napisane i sie laptop zawiasil. moj maz im blizej porodu tym bardziej sie wykreca. moj landlord rozmawial z nim na ten temat i mu powiedzial ze mezczyzni po takich widokach moga miec depresje i nie chce sie kochac. a co z nami czemu my w takich chwilach mamy byc same. ja nie wiem jaki bedzie bedzie moj porod, dlugi czy krotki. kto to wie? moj maz jest jedyna osoba przy ktorej czuje sie bezpieczna. jeszcze musze z nim o tym porozmawiac i uzyc takich argumentow zeby go przekonac. chociaz nic na sile. pamietam jak moj brat byl przy porodzie swojej coreczki to lekarze chcieli go wyprosic bo byl taki ciekawy co sie dzieje i ciagle zagladal tam gdzie nie trzeba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to tylko stres zwiazany z tym co sie dzieje wokol nas przez ostatnie miesiace tak na niego dziala i jak przyjdzie co do czego to dzielnie bedzie stal przy lozku. ktos wspominal o truskawkach. hmmmm w sumie mam jeszcze kilka cytrusow do wciagniecia. a truskawki to jutro na markecie kupie. a najbardziej to zjadla bym tort smietankowy z truskawkami oj fajna rzecz pomarzyc. az mi slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam eli spoko, spoko ja sie na takie rzeczy nie obrazam:) A znajomi mieszkali na Putney wiec za studio flat placili 750 f i jakos niedawno im podwyzszyli dofinansownie, wiec wynajeli sobie one b. flat.Chyba nie sciemniaja ze tyle dostaja bo i po co. Ja cieszylabym sie nawet z polowy czynszu jaki placimy za chate. truuuskawki, moge tylko pomazyc:) co do meza przy porodzie, to mialam cesarke i na sale operacyjna weszla ze mna przyjaciolka, maz czekal za drzwiami z cala ekipa.Ale mysle, ze napewno przy skurczach faceci sa pomocni, ale gdybyn rodzila normalnie to chcialabym byc sama juz w ostatniej fazie. dziewczyny czy wasze dzieci lubia lezec na brzuszku? ten moj chlopak w ogole nie chce, polezy chwilke i krzyczy. Ile taki maluch powinien lezec na brzuszku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! co wy wszystkie z tymi truskawkami...? :) nawet siostra z polski mi apetytu narobila... kazalam jej kupic i zamrozic tak pare kilo, jak przyjade to je zjem i nikomu nie dam :) ale jestem ciapa, naprawde wylasowalo mi mozg! przeciez ja place class 2 co pare tygodni, a class 4 raz w roku z podatkiem dochodowym... boze, co za kretynizm mnie ogarnal! mam nadzieje ze po porodzie przejdzie, hihi :) co do porodu rodzinnego to uwazam ze jest to super sprawa, pd jednym warunkiem - jak sie ma odpowiedniego chlopa... moj na widok szpitala robi sie miekki w kolanach, musialam go zaszantazowac zeby poszedl ze mna na usg. ale pozniej twierdzil, ze bylo super i latal 2 metry nad ziemia :) moze z porodem tez tak bedzie? przydalby mi sie ktos do podawania picia i ocierania potu z czola :) nie wiem co z cesarka, wtedy podobno jest parawanik i maz moze stac przy glowie a nie zaglada chirurgom na rece. podobno wlasnie od zagladania zbyt nisko faceci maja uraz, o ktorym pisalyscie. tak wiec niech bedzie ze mna, zeby docenil :) ale ma mi pomagac a nie przeszkadzac - moja kolezanka rodzila w wannie; jej maz sie przejal swoja rola \"trenera\", jak mu powiedzieli w szkole rodzenia. wydawal jej rozkazy gromkim glosem: \"teraz sie odprez!\", \"teraz oddychaj\" itd. w koncu nie wytrzymala, wylazla z wanny i dala mu w ucho, hihihi :) co moze stres zrobic z calkiem porzadnym i poukladanym skadinad facetem... no dobra, musze isc do pracy. jak ja bede prowadzic zajecia z takim tumanem na mozgu... moze to ta pogoda...? (pocieszam sie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena4 - ja sie do jobcentre nie moge dodzwonic od miesiaca... do urzedu skarbowego w polsce tez nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja housing benefit nie moze byc wyzszy niz sam rent pomiejszony o fair rent+pare innych dupereli.wiec dalej bede sie dopinac tego tysiaca.chyba ze oni mowia o housing benefit + council tax benefit. Aneta_s jak to u Ciebie bylo ile placilas tygodniowo za mieszkanie zanim dostalas benefit i czy kwota ktora podalas to tylko hb czy tez hb+cb razem wziete? sory ze sie tak upierdzialam ale cos mi sie tu nie zgadza. Maja malec na brzuszku na poczatku zazwyczaj lezy tylko chwilke bo to wymaga wysilku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli termin mam na 9 grudnia . I juz jestem spokojna bo z dzidzia wszystko jest dobrze.Obecnie jestem w 13 tyg.i 2 dni Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo***Eli za dom placilam 200 tygodniowo i dostawalam 149 housing benefit tez tygodniowo ale bylam zarejestrowana jako samotna z dzieckiem bo nie jestem po slubie jeszcze :) i do tego chb 70 f miesiecznie i to tyle bo reszte mi zabrali w styczniu bo moja firma zbankrutowala i nie pracowalam przez miesiac a puzniej jako SE bo zaszlam w ciaze i cos szybko trzeba bylo robic. Teraz zlozylam wniosek o chtc i wtc ale juz jako para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pobilam rekord zyciowy, bylam w pracy 2,5 godziny :(. nagle ni stad ni z owad zle sie poczulami w ciagu kilkunastu minut tak mi spuchly nogi ze ledwo dalam rade dojsc do auta w butach sportowych, rece mam jak serdelki, boli mi glowa i czuje sie ogolnie slabo :( ide polezec i moze uda mi sie zdrzemnac chwile. maly wariuje wiec jest chyba ok? zajze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli, daj znac jak sie czujesz! milego dnia wszystkim brzuchatkom! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! juz mi troche przeszlo onyx, ale wczoraj czulam sie fatalnie. nie jest zle bo dam rade zdjac obraczke co wczoraj mi sie nie udalo, ale nadal jestem jakas taka rozbita :( .tak czy siak musze sie szybciutko pozbierac bo zaraz jade ze znajomymi sfinalizowac sprawe ich mieszkania. nie ma czasu na rozczulanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry brzuchatki i juz niebrzuchatki. Pogoda nawt ładna tylko nic mi sie niechce. Mamo Eli niestresuj nas .Buziaczki Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...37...stansted.........syne k.. ...Oscar monia****...........01.07.2008...36...Londyn/Bromley.... .synek...?... Aneta_s.............07.07.2008...34...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....34...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...33...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-Gosia....08.08.2008...31...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.... .....? natusia22..........28.08.2008....28.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby........... ..... ?............? mama Eli...........02.10.2008.....24.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....21.....Londyn..........?. ...............? mala79.............07.11.2008.....17......Londyn........ .?................? Asanna.............11.11.2008.....16......Wood Green.......?...........? Katelka25.........09.12.2008r....13....Cheshunt.......???.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak.......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie przyznac ze sama sie troche zestresowalam bo w pewnym momencie ledwo stalam na nogach a glowa bolala mnie takze bol sprawialo mi patrzenie od prawej do lewej i odwrotnie. nie mam pojecia co to bylo wazne ze dzis mam "wolne" i jestem w domu w razie draki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli to mialas cos takeigo jak ja w zeszlym tygodniu i poszlam do domu z pracy tez prosto do szpitala ale tam powiedzieli ze TRZEBA ODPOCZYWAC. i odpoczywalam i zeszla opuchlizna prawei cala a ja sie zaczelam lepiej czuc. ale jesli masz zawroty glowy przy tym, czy jakies plamki przed oczami to do szpitala i bol glowy rowniesz. bo u mnie podejrzewali zatrucie ciazowe i ciagle na to sprawdzaja. wiec lepiej nie lekcewazyc takich objawow. jak masz mozliwosc to cisnienie zmierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze to zmeczenie. dzis planuje popoludniowa drzemke razem z Ela i zdecydowanie light duty w domu. niestety obiad musze zrobic ale pojde po najmniejszej linii oporu i zapieke rybe w majonezie, ukochany lubi wiec czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywaj mamo eli koniecznie!!!!!! nam nie maz krzyczal az bo ja uwazam czasem ze ja wogole w ciazy nie jestem, i w szpitalu tez mi powiedzieli ze mam odpoczywaac i moj gp powiedzial ze musze przystopowac. wiec ostroznie, ale jak cos podobnego ci sie zdarzy to lepiej do lekarza ja kupilam sobie cisnieniomierz jak w lloydsie w aptece byla wyprzedaz i maz mi mierzy :) a kosztowal tylko 9.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...37...stansted.........syne k.. ...Oscar monia****...........01.07.2008...36...Londyn/Bromley.... .synek...?... Aneta_s.............07.07.2008...36...Slough...........corka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....34...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...33...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-Gosia....08.08.2008...31...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.... .....? natusia22..........28.08.2008....28.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby........... ..... ?............? mama Eli...........02.10.2008.....24.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....21.....Londyn..........?. ...............? mala79.............07.11.2008.....17......Londyn........ .?................? Asanna.............11.11.2008.....16......Wood Green.......?...........? Katelka25.........09.12.2008r....13....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zmienilam tydzien w tabelce to juz 36 :) i zauwazylam dzis ze puchna mi rece i stopy a na dodatek wydaje mi sie ze brzuszek troszke sie obnizyl, nawet nie mam takiej zgagi jak przed kilkoma dniami. Obiadku dzis nie gotuje, nie zjedli wczoraj calego gulaszu wiec dzis musza dokonczyc. Mi jaks jesc sie nie chce. Malenstwo coraz mniej sie rusza, juz tak nie szaleje wieczorami. Moj luby strasznie sie o mnie i malenstwo martwi, caly czas sie pyta czy sie rusza i gada do brzuszka zeby obudzic maluszka :) ale jakos mu to nie wychodzi bo dzidzia woli spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No dziewczyny (brzuchatki), cieplej się zrobiło, musicie na siebie uważać, bo opuchlizna lubi taką pogodę i przyszłe mamy, które są zawsze aktywne (to wiem z autopsji). Ale co to za radość jak można zobaczyć swoje kostki w normalnych rozmiarach :) :) [ale to dopiero po rozwiązaniu ;) ]. Aneta_s - co do ruchów dzidzi przed samym porodem, to ja umierałam ze strachu, bo mój mały spał jak zabity właśnie wtedy, kiedy mi się przypominało ruchy sprawdzać.Nic na niego nie działało, ani słodkie, ani zimne.Teraz jest tak samo, jak śpi to go dobudzić nie można (próbowałam bo spał na początku po 6h bez jedzenia). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta ja to dzisiaj tak poznym rankiem, i wszystko robie w zwolnionym tempie pytanie do tych z początku tabeli macie juz birth plan gotowy? tak sobie przypomnialam i moze dobrze byloby go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×