Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czesc!!! MAGDAE SERDECZNE GRATULACJE!!!!NIECH SYNUS SIE ZDROWO CHOWA!!! Oleniga a ty co!!!???Dalej sie meczysz oby porod byl szybki!MamoEli masz cos z tych ciuchow dla ciezarowek?Jak tak to jak wystawisz podaj link boja juz nic nie mam tylko dresy,a moj do katolickiej szkoly i od czasu do czasu trzeba by w kosciele sie pokazac.Ja juz od 6 na nogach,nie wiem co temu Adaskowi odbija,taka ochydna pogoda a ten zamiast spac to mnie budzi,a ja ledwo zasnelam:(jeszcze dzisiaj mielone mam robic,a bulki tartej nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Monika2 :)... ja widać mój maluch to potrzebuje dużo czasu zeby się przygotować... nie wiem - moze się już goli ;) No widzisz Anecia, maluch nie chce się ze mną jeszcze zobaczyć... w brzuszku mu lepiej...:) Mamo***Eli życzę powodzenia z teściami, nie przemęczaj się... będzie nam Ciebie brakowało... acha Anecia Ty chyba pytałaś o herbatę zieloną niedawno... to ja piję no i wszystko jest dobrze, lubie zieloną herbatę np. z jabłkiem i gruszką...takie smakowe są najlepsze, bo ona sama w sobie to nie jest zbyt dobra, chyba że z cytryną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga masz tvn,pozniaj w ddtvn bedzie jak przyspieszyc porod!!!!no ja wlasnie pilam zielona o smaku cytrynowym!fajnie ze mozna,nie wiem czego ta polozna mi powiedziala,ze nie moge pic!tez nie lubie samej zielonej wole smakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tvn... ale teraz oglądam 'pytanie na śniadanie' na TV2 ... już przerzucam :) ...a o której o tym porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy wszystko zanotuje!!!mi sie tez przyda a ma byc na polski po 10 zdaje sie 20,to u nas po 9.20!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już zapowiadali ...no więc czekam na ten odcinek :D dzięki wielkie Anecia :)... mamo***Eli ja też będę notować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notuj notuj,bo mi to adasko moze zabierac dlugopis:)albo przeszkadzac i moge niezanotowac wszystkiego.ciekawe czy bedzie cos o czym nie wiemy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak calkiem to sie mnie nie pozbedziecie ;) Monika2 zapraszam serdecznie!!! 🌼 mam nadzieje ze do czwartku juz sie rozpakuje i od razu zobaczysz moje "nr2" ;) anecia mam w sumie dwie wieksze rzeczy. spódniczke jeansowa, ktora kupilam sobie na poczatku ciazy na ebay i nigdy do niej nie doroslam, i koszulke w paski. obie rzeczy next z tym ze spodnice kupilam uzywana. reszta niestety to prawie same "S" czyli 8-10. oleniga tlumacz wszystkim, ze czekasz na mnie :) a tak serio to zacznie sie kiedy bedziesz na to gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac ze na spodnicy i t-shirt tez jest napisany rozmiar 10, ale kupujac je nie wiedzialam, ze z nexta to ja nosze 8 najwyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bedzie dobre ja z next mam pare rzeczy i sa to rozm 10-12,waze teraz 64kg,dopiero zaczelam tyc bo przed 62 wazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie chodze potych sklepach z uzywanymi za bluzkami i wszystko krotkie!!!spodni tez nie ma a wczesniej czesto widzialam takie jeansy ciazowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!widze ze dziewczyny dalej zapakowane!:-) No ogladajcie ten program, moze chwile pozniej Oleniga bądz mama Eli bedzie gotowa na rozpakowanie:-) Wczoraj zrobilam karpatkę ale jakoś nie mialam ochoty jej spróbowac:-(bo ja bardziej lubie jak ktos zrobi i ja poprostu juz gotową sobie zjem a tak to mi nie smakuje jak sama zrobie,bo to czlowiek sie napatrzy w trakcie robienia i potem sie odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!widze ze dziewczyny dalej zapakowane!:-) No ogladajcie ten program, moze chwile pozniej Oleniga bądz mama Eli bedzie gotowa na rozpakowanie:-) Wczoraj zrobilam karpatkę ale jakoś nie mialam ochoty jej spróbowac:-(bo ja bardziej lubie jak ktos zrobi i ja poprostu juz gotową sobie zjem a tak to mi nie smakuje jak sama zrobie,bo to czlowiek sie napatrzy w trakcie robienia i potem sie odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję MamoEli. Oleniga - pisałaś,że Twoje Maleństwo jest odwrócone buzią do przodu - to może lepiej,że się poród odwleka, bo ma ono czas,żeby się odwrócić do tradycyjnej pozycji (buzią do tyłu).A może te bóle to się dzidzia przekręca w brzuchu.Zaufaj naturze, nie tylko teraz ale w czasie porodu też. A Czarek harcował do późna, bo najpierw zęby a potem się rozespał i poszedł spać o 21:30 (normalnie o 20) a teraz odsypia.A ja czekam aż się obudzi i znów zacznie sie \"normalny\" dzień Marudnika Ząbkownika.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n ic nowego nie bylo herbatka z lisci malin-zmiekcza szyjke tabletki z wiesiolka-przygotowuja szyjke do skurczow a tak to wysilek fizyczny,sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey sloneczka Oleniga.................. :P Ja mam maruda morning. Wszyyystko mnie boli. Moje dziecko chyba pcha się coraz bardziej głowa w dół w moja miednice i 3 noc z rzędu tak mnie kręgosłup na dole boli, że ledwo się ruszam. Obudzilam się bardziej śpiąca niż szłam spac. Dospałam ciut jak mąż wrócił, ale teraz o 9 to jakbym sztywniała normalnie i znów mrowienie w rękach! \"niech mnie ktos przytuli...\" to się polepsza jak wstaje Aniapud ja też miałam wczoraj 1 zajęcia w szkole rodzenia. Uważam, że było ciekawie, chociaż szybko mnie kręgosłup zaczął bolec. Prowadzi je moja położa więc fajnie bo ktoś znajomy. Za tydzien będą mówic o znieczuleniach wiec na pewno pójde. jesli chodzi o ciuszki ciążowe, to mama Eli ma tą wersje extra mini, oprócz brzucha, który jest xxxL :) Ja to mam te większe rozmiary niestety, ale zostawie je na następne dziecko, bo jeszcze.. jeszcze o takowym myśle za parę lat :D idę po papu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc nic nowego nie powiedzieli, prawie nic...już piszę: - wysiłek fizyczny (mycie okien, podłóg, odkurzanie..ogólnie sprzątanie) - stymuluje skurcze; - sex ( w nasieniu znajdują się prostaglandyny, które pomagają w rozwarciu szyjki macicy, używane są w indukcji); - gładzenie się po brzuchu; - masowanie sutków; - herbata z liści malin - zmiękcza szyjkę macicy; - tabletki z jesiołka - przygotowują macicę do skurczów; herbata z liści malin i tabletki z jesiołka przygotowują do porodu ... to tyle dziewczyny powiedzieli :) o tym jesiołku to ja nie wiedziałam ... :) tylko gdzie tu jesiołka znaleźć :o ;)... ja to już poczekam, wydaje mi się mamo***Eli że jestem psychicznie prawie gotowa do porodu... :) ale... oczywiście czekam na Ciebie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiesiolek,ciekawe czy sa tu takie,i czy wogole sprzedadza bo z nimi to niewiadomo oj kamila_b bidulko!zjedz sobie napij sie herbatki,moze jeszcze uda ci sie zasnac. ja ide po bulke tarta,a w angilelskim bedzie bulka,ja mam tu blisko spar??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o brzuch to wlasnie siedze odchylona do tylu bo brzuch mi sie nie miesci na udach :D. dacie wiare ze siega do polowy ud? i... normalnie w swiecie na nich lezy :D mam wyrzuty sumienia ze nie ide dzis z mala na play group :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b odpoczywaj kobieto... ja też często budze się bardziej zmęczona niż jak poszłam spać... mamo***Eli nie miej wyrzutów sumienia, no cos Ty ... to dobre dla Was wszystkich... lepiej chuchać na zimne :) TAK TAK TAK to chodzi o WIESIOŁKA czyli takie ziółko, taka roślinka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×