Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Kaska, gratulacje!!!!!!!!!!!! Synek!!!!!!!!!!! Super, ze zdrowiuski!!!!!!!!!! Acha, jesli chodzi o benefity, to chyba jednak w Job Centre Plus. Pozdrawiam. Laboszek, glowa do gory. Trzeba przez to przejsc.Ale Ty pamietasz, ze i tak jestes w gronie najszczesliwszych osoob na Ziemi? Zobaczysz, niedlugo dol minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wlasnie mi odpadla (doslownie) 1/4 zeba. Nie wiecie, czy tutaj lepiej isc do prywatnego dentysty, czy moze byc panstwowy? U panstwowego zrobie za darmo, ale jak maja mi spartolic, to wole zaplacic. Wlasnie, nie wiecie ile moze kosztowac taka przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
okruch nie chce cie straszyc ale mi jak sie rok temu ukruszyla dwojka i trzeba bylo sztukowac postanowilam isc prywatnie bo to wkoncu dwojka na gorze no i sluchaj taniej mnie wyszedl samolot do polski i tam plomba niz wizyta tutaj (chcieli ok £400 tylko ze to w londynie nie wiem jak tam u ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
aneczka21..12/05........40.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....37...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........24........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...18.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...18...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......16....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....15....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlop czyk... Kacper Witam kochane brzucholki!Najpierw poprawiam sie w tabelce.Ateraz co u mnie.W piatek mialam nastepny scan z corcia jest wszystko w porzadku,wod jest dalej za duzo i caly czas mi mowia,ze przez to wczesniej urodze.Po scanie mialam wizyte u ginekologa,wszystkie wyniki sa w porzadku tylko mocz mi nie za bardzo wyszedl i podejrzewaja,ze mam cos z nerkami.No i znowu mialam 24-godzinny test na mocz i pobieranie krwi.W piatek mam nastepna wizyte u lekarza i sie dowiem jak wyszly wyniki.Nastepny scan mam 25 maja.To bedzie juz moj czwarty scan w uk,a w polsce mialam dwa.Dziewczyny mam do was pytanie czy wasza ciaze do konca prowadzila polozna,bo ja juz nie mam wizyt z polozna tylko mam na oddziale polozniczym z lekarzami?I jeszce jedno pytanko ale to do Okruszka czy tobie puchna mocno rece i nogi?Bo ja mam tak spuchniete nogi,ze nie mieszcza mi sie w zadne buty i wygaladaja jak swinskie kopytka,a o rekach nic nie powiem.Kaska gratuluje zdrowego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwitek, mam nogi jak kolumny. Puchlna mi przede wszystkim kostki, ale stopy tez. Mam problem z rekoma, bo zawsze rano czuje okropny bol, jakby krew nie dochodzila do palcow (czasami przez pol dnia nie moge nic mocniej chwycic). Pytalam poloznej, powiedziala, ze to jeszcze nie katastrofa. Przypuszczam, ze w Twoim przypadku jest nieco gorzej. Jestes bardzo podpuchnieta, bo zle pracuja nerki i woda w b. duzej ilosci zatrzymuje Ci sie w organizmie. Z tego wszystkiego powinnas sie cieszyc, ze jestes pod stala kontrola lekarza. Jesli Twoj stan bedzie alarmujacy na pewno dostaniesz tabletki na lepsza prace nerek i pozbedziesz sie czesci opuchlizny. Ciesze sie, ze sie odezwalas, bo jestes przykladem, ze jak jest potrzeba, to jednak sluzba zdrowia dziala, a nie siedzi bezczynnie sledzac przebieg ciazy. Moja rada: pij bardzo duzo wody mineralnej, zadnej kofeiny, teiny czy soli. Najlepiej lez z nogami w gorze i codziennie rob sobie masaze np. specjalna szczotka do masazu (mnie to pomaga i na dodatek zauwazylam znaczne pomniejszenie celulitisu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwtek chca cie miec pod kontrola pewnie przez e wody bo jak nie ma nic ponad norme to wszystkim sie polozna zajmuje,dla ciebie lepiej ... Kaska gratuluje synka 🌼 🌼 kurczaczek dieta potasowa -czyli jedzenie pomidorow sprzyja zaplodnieniu chlopca,ale nie wiem od kiedy te pomidory pozerasz :D aneczka twoja nieobecnosc jest podejrzana wiec trzymam kciuki ❤️ ja mam polowkowe dopiero 4 czerwca, jak bylam w 17 tc na usg to jak male ruszalo nogami to nic tam nie widzialam wiec pewnie zaczne sezon dziewczynek :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie sie ciesze jak sie komus uklada:) fajosko ja wlasnie jakos zle sie czuje, siedze w pracy, i chyba sie ztrulam, bo przed chwila myslalam ze nie dojde do lazienki, wymiotowalam tak strasznie, nie mam sily teraz:( nie wiem czemu, bo jadlam to samo co moj facet a on oki sie czuje, no moze ugryzlam arbuza, i nie smakowal mi i wyrzucilam reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska- gratulacje synka❤️ ❤️ ❤️ Teraz to po kolei same chlopaki nam sie urodza hahahahah Okruch - u mnie za wyrwanie biora 50f do 100f- jak trzeba czyscic i jak sa jakies komplikacje przy wyrwaniu. Znajomy mowil jak byl u dentysty- chcial wyleczyc zeba- to ponac ze wszystkim mu 600f zaspiewali i wolal go wyrwac. Lepiej zorientuj sie w cenach. Przeglad zebow kosztuje ok 30f Nie wiem czy taniej nie bedzie zrobic tego w Polsce:D Iwitek- ciesze sie , ze uciebie ok i ze jestes pod fachowa opieka:D arvena- a moze ty juz w ciazy jestes:D:D:D:D:D:D 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena- jak to mowi moj maz- z plemniczkami nie ma zartow, nie wiadomo kiedy zaatakuja i zaplodnia❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Przeczytalam wszystko od ostatniego razu, ale odpisać już nie zdarzę, bo lece do pracy. Tabelka szybciutko: aneczka21..12/05........40.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....37...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........24........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...18.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...18...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......17....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....15....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlop czyk... Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie mozliwe, bo dopiero mam 25 dzien cyklu wiec za wczesnie na wszystko, tak mi sie wydaje, a poza tym nie znam sie. wiem ze najlepiej poszlabym do domu spac. wypilam herbae i bulke sucha zjadlam troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym brzuch mnie boli jak na okres, znaczxy nie boli tylko takie uczucie. i raczej nie wymiotuje sie od razu,...chyba,,, znaczy chyba nie ma od razu mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz z tym roznie bywa:D:D Ale zycze ci jak najszybszego zajscia w ciaze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Arvena mam nadzieje ze sie nie gniewasz za te wczorajsza niescislosc.Uszy do góry i nie przejmuj sie na zapas.Moze powinniscie gdzies wyjechac z facetem na pare dni odpoczac i próbowac?? Pozdrawiwm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty,, za co mialabym sie gniewac:):) niestety w chwili obecnej nie pojedziemy nigdzie:( kupilismy niedawno mieszkanie i remonty nas czekaja:( duzo pracy a jeszcze wieksze wydatki, bo niesteety moj facet nie jest zlata raczka i nie zna sie nic na zadnych sprawwach zwiazanych z remontami itp:( moze w przyszlym roku pojedziemy w kocu na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Dzieki dziewczyny za odpowiedz na moje pytania.Okruszku a tobie biiiig buziak za rady.A wiesz Okruszku,ze moge urodzic przed toba.Wiecie co gdzies tak od tygodnia wyplywa mi taki dziwny sluz podobny do galarety i od wczoraj boli mnie ostro krzyz i nie wiem czy ta sa oznaki porodu,moze te mamy co juz maja dzieci wiedza cos na ten temat.Najgorsze jest to,ze jutro zaczynam sie przeprowadzac i jak to sa oznaki przed porodem to ja nie wiem co zrobie.Jak rozmawialam w piatek z pania doktor to ona powiedziala,ze moge urodzic za tydzien,dwa albo za miesiac.Ja juz sama niewiem co mam myslec.Mam nadzieje,ze moja mala jeszcze posiedzi w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie zamiar rodzic? bo ja mysle ze w wodzie musze jeszcze poczytacv o tym wiecie cos o tym|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwitek- moze to czop plodowy- zamykajacy szyjke macicy. On odchodzi zazwyczaj do 2 tyg przed porodem. Mysle, ze powinnas poradzic sie lekarza. Karina - ja wybieram naturalny sposob rodzenia w szpitalu. Co do pozycji to jeszcze nie wiem. Moja kumpela rodzila tu na \"pieska\" lub kucaka i dosc szybko urodzila malenstwo. Nie miala przy tym rzadnych pekniec itp To najleprze pozycje pod wzgledem grawitacji:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena- tak dla przypomnienia , to slub bierzecie w ta sobote?. Bo gdzies mi umknal termin🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub bierzemy 19tego maja a moja przyjaciolka przylatuje do mnie 17go w nocy. kupilam juz sobie sukienke:) fajna, z sekcji slubnych ale nie takich prawdziwych slubnych. mysle ze bedzie fanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena my staralismy sie dwa lata(liczac od straty dziecka 2 lata temu) i mielismy miec in vitro w przyszlym roku, ale wreszcie sie udalo po clo :D mam strasznego stracha bo ciaza zagrozona ale z jednego sie cieszymy ze zaszlam bez inseminacji wiec chyba jajowody mam ok:) i jeszcze ci napisze-ale prosze nie rob sobie nadziei -ze we wczesnej ciazy sa bole jak na okres,ale on nie przychodzi,moga sie tez pojawic plamienia ale okres nie rozwinie sie :) ja nie wymiotowalam ,nawet za bardzi nie mdlilo,takie rzeczy sie pozniej nasilaja,kolezanka byla juz w 8tc nie miala okresu A jak jej powiedzialam -ty w ciazy jestes! to powiedziala ze na pewno nie bo nie wymiotuje :D no i jest juz w 25 tc ... mam nadzieje ze i do was zapuka maluszek jak najszybciej :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena- to po slubie koniecznie bedziesz musial wkleic fotki 🌼 🌼 🌼 abysmy zobaczyly Panne Mloda ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka, watpie zebym byla w ciazy, znaczy jeszcze za wczesnie,dopiero 25 dzien cyklu, wczesniej niby przed poronieniem mialam okres regularnie co 25 dni, ale po tym nie wiem, bo poronila, jesli mozna to tak powiedziec bardzo wczesnie w 6 tygodniu, i lekarz powiedzial ze nie ma po niczym sladu i mozna odrazu, ze cos tam juz nie pamietam. wec probujemy:) wstawilam swoje zdjecie z moim przyszlym mezem, ojejku juz za niecale dwa tygodnie. w sumie nie zmieni sie nic, jestesmy ze soba juz prawie 5.5 roku, a mieszkamy ze 3.5wiec jak stare malzenstwo:) http://www.apart.pl/index.htm?szId=g_119 - a to nasze obraczki, model w kategorii nowoczesne 4/110. http://www.photoblog.pl/arvena4 a to my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka- jak milo cie widziec🌼 🌼 🌼 Moje gratulacje z okazji twojego slubu 🌼 🌼 🌼. Obraczki sliczne;) A jak twoje zdrowko no i oczywiscie jak twoj syneczek?❤️ ❤️ ❤️ Arvena - twoje obraczki tez sa sliczne 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no dziewczynki, widze ze wiosna dala o sobie znac, bo tyle slubow i dzieci w drodze... Sztefka, witaj i napisz jak zdrowko i synek.Oczywiscie gratulacje 🌼 Obaczki macie przecudne. A ja swojej nie nosze, bo mi paluchy popuchly :),wiec teoretycznie jestem do wziecia ale z tym brzuchem to i tak nikt na mnie oka nie zawiesi...hi hi hi. No i co sie dzieje z Aneczka??????????????? Oby byla juz po-trzymam kciuki. Karina, ja rodze w wodzie(taki mam plan). Wszystko zalezy od prawidlowego przebiegu ciazy. Jesi jest ok. mozna rodzic od 36 do 42 tyg.Plusy sa takie, ze trwa to krocej i jest mniej bolesne, bo woda ma wlasciwosci rozluzniajace i podobno sie nie peka. Minus taki (dla mnie), ze woda moze sie zabrudzic, ale mam nadzieje, ze to oczyszczaja. Jeszcze jedno: oprocz gazu nie dostaje sie zadnych srodkow przeciwbolowych. Oczywiscie zawsze mozna wyjsc z wody i poprosic, co sie chce, ale wrocic do wody mozesz dopiero po 6 godzinach. I co to ja jeszcze chcialam...S Daga, nie waz sie rodzic przede mna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×