Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Kalcia, witaj ponownie. Arvena, ja nie wiedzialam, ze to Twoje imie. Ale ze mnie gapa! Wszystkiego najlepszego ❤️ i oczywiscie spelnienia marzenia (ale nie nastawiaj sie,ze to bedzie w tym miesiacu, prosze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już jest wykazał 4 dni przed planowanym okresem. :) Ale tylko jedne test, (bo robilam mnostwo i to roznych). Wychodzi na to, że First Response jest najczulszy z tych, które tu mamy, bo gdy inne jeszcze nic nie pokazywały, ten już wykazał słabiutką kreskę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu gafa...ha ha ha....To Twoje urodziny, a nie imieniny! Przepraszam za pomylke. A swoja droga Arvena to jest imie, czy ksywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napoczatku kupowalam jakies z tesko i sa daremne- i dopiero jak kupilam z CLEARBLUE- TO POKAZALY SIE DWIE KRESKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszku czy zalatwialas juz te sprawy zwiazane z maciezynskim? Bo ja dzisiaj sie wybieram. A wsomie to nawet nie wiem co za papiery mam wziasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena to tak nazwala mnie mlodsza siostra ze 7 lat temu, a ja po prostu urzywam tego nicka do rejestracji wszedzie i poczty itp. a mam na imie Gosia. To jedne z okropniejszych imion do posiadania w anglii:) bo Malgorzata to nikt nie jest w stanie wymowic:) a o zapamietaniu mozna zapomniec, a gosia wszyscy pisza GOSHA jak hinduskie:) ale ogolnie spoko:)smiesznia czasem. Okruch nie przejmuj sie tymi gafami :) dziekuje wszystkim dziewczyna za zyczenia, w zyciu tyle osob na zadne urodziny nie zlozylo mi zyczen:) strasznie milo mi sie zrobilo az sie lezka w oku zakrecila. co do ciazy nie robie sobie nadzieji, przynajmniej staram sie. nie mam zadnych objawow, teraz to juz nawet nie wiem jakich objawow mam sie spodziewac, brzuch troche boli, ale to nawet bol nie jest, tylko tak go czuje i czuje sie ciagle mokra i mam wrazenie ze mam jakies uplaw ale nic nie ma, albo ze dostaje okresu czy cos takiego nawet nie wiem jak opisac, tes zrobie sobie w w poniedzialek rano. fajnie by bylo gdybym byla, bo facetowi powiedzialabym dopiero w dniu slubu, zesikalby sie ze szczescia gdybym mu taki prezent zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia, z maciezynskim u mnie krucho, bo bajzel maja w papierach. Zlozylam wszystkie dokumenty i jak dzwonilam, to wszystko bylo ok, kazali mi czekac na decyzje do czasu wygasniecia chorobowego itp. Ale jak juz bylo po tym terminie i zadzwonilam, to powiedzieli mi, ze nie pracodawca wystail zle pismo i nie przyznaja mi kasy dopoki nie dostana odpowiednich dokumentow. I tak juz siedze bez zadnych pieniedzy od dwoch tygodni (WTC tez mi sie skonczyl, bo nie pracuje). Mozna sie zalamac. Ja w ogole mam takie zezowate szczescie do urzedow: w tamtym roku na zwrot od podatku czekalam do listopada (po wyslaniu orginalu i dwoch kopii P60, bo wczesniejsze zaginely), a teraz zaginela mi poczta z tegorocznym P60, a jak porosilam o odpis, to wystawili mi na adres, pod ktorym mieszkalam prawie dwa lata temu! No i co, nie zalamka? Ale Moze Tobie szczescie dopisze i obedzie sie bez komplikacji...oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️ ❤️ arvena- duzo, duzo zdrowka, jeszcze wiecej aktywnych plemniczkow, zeby jak najszybciej dopadly twoje jajeczko:D:D:D:D i wszystkiego czego sobie marzysz. Aha, czytalam dzisiaj w \"Mam dziecko\" , ze na plodnosc bardzo dobre sa lody- bo sa produktem mlecznym niskotluszczowym. Tak zaobserwowali ponac naukowcy z Harvardu. Chodzi dokladnie o zwiazki rozpuszczalne w tluszczach, zbajdujace sie w nabiale- jesc min 2 porcje lodow w tygodniu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada, to idealna dieta dla mnie mniam mniam :D Nastepnym razem na pewno ja zastosuje. A tak w ogole to nie trzeba byc naukowcem (i to jeszcze z Harwardu), zeby stwierdzic, ze lody sa dobre na wszystko. Ja to juz wiem od dawna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wiem. W zamrazarce mam 3 duze pojemniki lodow i 1 op na patyku. Bo nigdy nie wiadomo na ktore bede miala ochote:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie lody a w obecnym czasie przynajmniej musze zjesc jednego dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwtek29
Czesc kochane brzucholki.Najpierw moze zaczne od zlozenia zyczen Aravenie a wiec kochana wszystkiego nalepszego,spelnienia najskrytszych marzen i tego najwazniejszego zdrowego dzidziusia zagniezdzonego juz w brzuszku.A teraz co u mnie po wizycie.Nerki mam zdrowe tylko badanie krwi wykazalo ze mialam jakas infekcje,ale jej juz nie ma i nie zagraza ona mojemu szkrabowi.Skacze mi cisnienie za kazdym razem mam wyzsze.W ciagu dwoch tygodni mam juz umowione trzy wizyty w tym jeden scan.A tak w ogole to mialam dzisiaj taki szybki scan,zeby zobaczyc czy malutka jest ulozona do porodu czyli glowka w dol no i wyszlo,ze tak.A wiec Okruszku bedziemy chyba rywalizowac,ktora pierwsza urodzi.Ogolnie jestem szczesliwa ze z mala jest wszystko w porzadku i to jest najwazniejsze.Dobra spadam pakowc reszte rzeczy,bo dzisiaj konczymy przeprowadzke.Dopoki ma internet to bede sie odzywala bo potem nie wiem kedy wpadne tu do was(tzn.kiedy mi podlacza w nowym domciu).A wiec trzymajcie sie kobitki cieplutko buziolki w brzucholki.Pa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwitek, do zobaczenia po przeprowadzce. mam jednak nadzieje, ze urodze przed Toba, chociaz zmeczenie przy przeprowadzce moze doprowadzic do finalu :) Moja osobista prosba: nie przemeczaj sie! Ale i tak najwazniejsze, ze z dzidzia i Toba wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ogromne jeszcze raz za zyczonka, na prawde jest mi strasznie, ale to strasznie przyjemne, bo w sumie sie nie znamy i tak dalej a zyczycie mi jak najlepiej i wogole, taka jakas wzruszona jestem:) gdybym wiedziala o tym wczesniej, znaczy o lodach to bym jadla wiecej:) a ja slyszalam ze nie mozna za bardzo lodow w ciazy, ale nie pamietam dlaczego:( a co do tego czy jestem w ciazy czy nie, to w poniedzialek zrobie test jesli nie dostane@ wiec caly czas trzymam za siebie kciuki ze nie, kurde, a mialam sobie nadzieji nie robic:( moze powinnam miec jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... w koncu znalazlam czas zeby wejsc na forum... maly daje popalic... teraz w kocnu zasnal... musze poczytac co tam popisalyscie bo sporo tego.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z was wypelniala to podanie o maciezynski przeciez to jest tragedia nic z tego nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Arvena4,duzo duzo szczescia wiele przyjemnosci usmiechu na twarzy i duzo radosci bys byla wesola nie znala goryczy bo w zyciu wszystko co najpiekniejsze sie liczy.A przedewszystkim tego co pragniesz najbardziej,malego rozrabiaki w brzuszku.Ja wlasnie wrocilam z roboty po 10 godz mam dosc!!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia, a ktore podanie wypelniasz: SMP czy MA ? Ja dzisiaj juz nie dam rady, ale jutro moge Ci cos wytlumaczyc (jak bede sama potrafila). Aneczka, Ty nie nadrabiaj zaleglosci na forum, tylko wypoczywaj. To Ci sie przyda na dalsze dni (moga byc cholernie meczace, nawet z babcia pod reka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
cześć dziewczyny arvena 4 najlepsze życzonka fajna data moja siostra dziś także obchodzi urodziny. mam pytanie czy któraś z was wie coś o szpitalu na whitechapel ja jestem w 35 tc i mam tam rodzić. zaczynam się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruszku mam dwa maternity allowance a drugi to suer start maternity grant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dzis po swietnym party:D:D:D. Konkretnie to moja corcia byla zaproszona do kolezanki na urodziny a Ja jako jej osoba towarzyszaca hahahhaah. Imprezka byla w w budynku z palcem zabaw- byly tam baseniki z pileczkami, zjezdzalnie i inne bajery. Ale sie Ola wybawila. Aneczka- pierwsze dni na pewna sa trudne. Teraz z maluszkiem musicie siebie poznawac;);) Wchodzilas na swoja poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Do wyznaczonego dnia zostalo mi rowno20 dni i mam nadzieje, ze ani chwili dluzej. Czekam.... Kalcia, napisz z czym dokladnie masz klopot. Wypelnialam MA, wiec powinnam wiedziec, o co chodzi. Gorzej z SSMG, ale zobacze, co sie da zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Od rana mam dobry humor :) Mój brzdąc tak mnie wczoraj wieczorkiem kopał, że nie mogłam usnąć. Nie dlatego, że to mi przeszkadzało - tylko z wrażenia :) Mam do Was pytanie. Czy używacie kremów na rozstępy?? Bo ja miałam z Polski, ale mi się już skończył (po tygodniu 😠 strrrrrasznie wydajny był) i stwierdziłam, że chyba nie będę się już bawić w wysyłkę. Tylko chciałabym coś sprawdzonego. Weekend spędzam oczywiście samotnie - bo mężuś w pracy no ale może szwagierkę namówię żeby do mnie wpadła. Mieszkanko, które oglądaliśmy wczoraj było lipne: stare okna z pękniętymi szybami, w kuchni....wykładzina dywanowa 😡 - oni są chorzy na tym punkcie! No a kuchenka to chyba przeżyła ich ciapackie wojny :P Dobra mykam. Odezwę się później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska, ja uzywam balsamu Coca Butter Formula firmy Palmer\'s. Kupilam w Asdzie i jestem bardzo zadowolona:zadnych nowych rozstepow (jestem gruba jak beczka, az sama polozna zwrocila uwage, ze przy takim roztyciu nic mi sie nie rozlazlo), a stare rozstepy prawie zniknely. Uzywam tez balsamu na celulit(ktory w ostatnim czasie (odkad nie cwicze), dal o sobie znac) firmy No\'7. Jestem bardzo zadowolona, bo z codziennymi masazami drewniana szczotka do masazu dal super efekty. Polecam. A teraz pytanie do dziewczyn mieszkajacych w Londynie: zabukowalam sobie termin na wyrobienie paszportu dla maluszka w Konsulacie na godzine 12.00. Czy jetem w stanie dojechac z lotniska Stanstet, jesli wyladuje o godz. 8.00 (liczac z odbiorem bagazu bede mogla wsiasc w taksowke o godz.9.00) ? Czy ktoras z Was wie ile moze potrwac takie spotkanie, bo spowrotem musze byc na lotnisku o 17.00 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110- ja uzywam zwyklego balsamu Nivea z witaminaE- ten granatowy. W 1ej ciazy na poczatku uzywalam Mustella ale jak zobaczylam, ze na biodrach pojawily sie malutkie roztepy to zmienilam ten krem na balsam Nivea- po namowie kolezanki, ktora go uzywala i nie miala rozstepow. To byl strzal w 10ke bo przy Olci nie mialam zadnych rostepow na brzuchu, udach tylko te 3 z samego poczatku na biodrach, ktore zeszly:D:D Teraz tez mam nadzieje, ze nic kolorowego nie pojawi sie na moim brzuszku:D:D:D choc brzuchol jest znacznie wiekszy niz ostatnim razem;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migoka_bober
Okruch jesli o 9 wsiadziesz do taxi to powinnas dojechac na czas : nie wiem natomiast ile trwa spotaknie :( buziaki sobotnie dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, czy Ty sugerujesz, ze moge nie zdazyc? A czy taksowka, to jest najszybszy srodek transportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×