Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

śliczniutki synuś gratuluje bardzo teraz to tylko pełnia szczęścia.podobne ma oczka do ciebie choc widzialam cie tylko na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, nie karmy tych trolli :p Aneczko, powodzenia i duzo radosci w macierzystwie! Piekny chlopczyk 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
witamy na forum ja mieszkam w londynie w zachodniej jego czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmijcie dziewczynę do siebie , bo na Ogólnej ciężarnych Polek szukała biedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak milo ja mieszkam obecnie w poludniowym londynie Ciesze sie ze mozna poznac bratnie dusze jestem w 6 tygodniu i pewnie jak kazda z nas mam wiele obaw ale i radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
a dokladnie w jakiej dzielnicy ja jeszcze w richmond al eprzeprowadzamy sie prawdopodobnie niedlugo na twickenham no i witamy wsrod ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norht greenwitch za kilka miesiecy prawdopodobnie przeniesiemy sie na southgate polnocny londyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sie wybrac do polskiego ginekologa czy ktos z was moze polecic dobrego specjaliste?? Nie ufam samym ogloszeniom w polskich gazetach takie ogloszenie moze przeciez dac kazdy i nie oznacza to ze lekarz jest ok. Czy ktoras z was moze kogos polecic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
dziewczyny mam pytanko.Czy lekki ból jajników prorokuje cos złego bo sie zaczynam martwic .Jak cos wiecie na ten temat to sie odezwijcie a pierwszy skan mam wyznaczony dopiero na 6 czerwca bo u nas takie kolejki,kazda chyda chce urodzic na grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek a w ktorym tygodniu jestes bo ja od samego poczatku prawie jeszcze do teraz miewam lekkie bole jajnikow a czasem i miejsca gdzie dzidzia siedzi. takze sie nie martw.ja tez sie martwilam na szczescie juz prawie w ogole nie czuje zadnych boli teraz juz tylko czekam na ruchy dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Dzieki karina pocieszylas mnie.Jestem okolo 8 tyg i na ruchy dzidzi przyjdzie mi jeszcze dlugo poczekac.Myslalam ze to cos zlego a w miejscu gdzie jest dzidzia tez mnie czasami ale bardzo zadko pobolewa,nie moge tego nawet nazwac bolami bo to leciutkie prawie nieodczuwalne skurcze.Szkoda tylko ze tak dlugo musze czekac na skan bo nie wiem czy w moim brzuszku wszystko ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko- moje gratulacje i milion caluskow dla synusia.❤️ ❤️ ❤️ Jaki On slodziutki i taki papusny .Tylko wycalowac tego aniolka👄 👄 👄 Pare godzin nie zagladalam a tu widze, ze juz cos sie dzialo:P:P Bylam na zakupach i znalazlam swietny sweter ciazowy- tylko nie jestem pewna czy przypadkiem pani sie nie pomylila w sklepie bo cena bylo okolo 25 f a ja zaplacilam 6f- moze dlatego , ze byl ostatni rozmiar:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie kurczaczku to podobno normalne takie bole nie kazdy je ma ale ja je mialam to jest spowodowane rozciaganiem macicy jak wyczytalam jeszcze troszke i na pewno ci przejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena- z tymi szwami roznie bywa tzn z ich gojeniem. Ja po nacieciu mialam szwy sciagniete po tygodniu a ogolnie wszystko zagoilo sie do 3tyg:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko kochana GRATULUJE Ci ogromnie,super ze tak szybko poszlo,pozazdroscic!!!!! sybek piekny,a jakie ma oczka smiejace 🌼 taki zadowolony,,,wogole to nie wyglada jakby sie dopiero co urodzil ❤️ da ci sama radosc!!! buziaczki i zagladaj jak mozesz jak najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- wiesz , ja urodzilam pod koniec kwietnia to moze juz wtedy w szpitalu zabraklo kasy na rozpuszczalne szwy:D:D a Ole rodzilam w Polsce w tzw szpitalu wojewodzkim hahahah. Ja je mialam tylko zalozone na naciecie. I tak ta lekarka je zalozyla , ze ok 0,5mm odstawalo i to bylo troche nieprzyjemne:P:P:P Moj ginekolog jak to zobaczyl przy sciaganiu to sie tez usmial, ze nie bylo rozpuszczalnych i ze ktos nie potrafi szwu skrucic:D:D:D Ale najwazniejsze, ze sie szybko zagoilo;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze, ja jeszcze nie jestem w ciazy, chyba, a sie denerwuje. pamietacie jak pisalam o tej mojej kolezance, co 3 kropluwy wypila na rodzenie? jeszcze nie urodzila, tak chodzi juz ze 2 albo 3 dni ale moze jutro, bo powiedzialam jej ze urodzi w mje urodzinki, czyli jutro:) a wczesniej jak ja zobaczylam jak chwalila sie ze w ciazy jest, od razu powiedzialam ze synka beda mieli, no i chlopak:) okropne to wszystko sie goi po porodzie:( i p[odobno okres ma sie dlugo, znaczy krwawi sie dlugo i wogole zastanawialam sie czemu faceci nie moga troche pocierpiec z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - Gratulacje Ogroooooomne! :D A dzidzius taki śliczny, że aż nie moglam sie oprzec by pokazac go mężowi. Nie wygląda na jednodniowe dziecko!! Duży jest, znaczy ma taką juz twarz, jak wieksze dziecko. I wyglada na tej fotce drugiej, jakby juz przytomnie myslal, minę robi :D Mąż powiedzial o nim \"skrzat\", a ja mówię, ze wygląda jak postacie z bajek :D Cudowny! U mnie nic. Boli mnie ciągle prawie brzuch, ale nie macica tylko raczej od żołądka - tak jak sie zje coś nieświeżego lub jak sie zatruje. A nie zatrułam sie niczym przeciez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, to twoje male, jakby sie usmiechalo... slodkie, naprawde slodkie. ah...rzeczywiscie takie skrzacikowate :D Kaska, wyslalam Ci maila Smithsky, witaj na forum i jak czegos nie wiesz, to pytaj. Na pewno znajdzie sie ktos, kto Ci odpowie. Moj wczorajszy bol w podbrzuszu nagle usta i powrocil w nocy. Teraz znowu mnie nie boli, wiec stwierdzam, ze to nie moze byc zaden wyrostek, ani watroba, ani inne takie, tylko chyba dzidzia sie przepycha i na cos mi naciska.Moze juz sie przepycha do wyjscia? Byloby milo. :)l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wielka nadzieje ze nie dostane juz okresu przez kolejne 9miesiecy:) dopiero 27 dzien cyklu, ale niby boli na okres nby nie, czasem tak inaczej, i wcale sie nie zapowiada zebym dostala, normalnie mam co 25 dni, ale nie wiem teraz jak, wczesniej mialam co 28 dni. musze czekac. nie wiem kiedy mam zrobic sobie tez:(, w sumie to nie mam zadnych objawow, ze moglabym byc w ciazy:( ehhhhh, sama nie wiem, amoze to po prostu moja podswiadomosc dziala. staram jak moge nie robic sobie nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Na początek - serdeczne GRATULACJE dla ANECZKI ❤️❤️❤️ Przyznam Ci, że fachowa robota :) Synek jak malowany. Ucałuj go od ciotek z forum ;) 😘😘😘 Smithsky 🌼 witaj!!! Zapraszamy jak najczęściej do nas :) Kurczaczek ❤️ nie przejmuj się tymi bólami, każda z nas przez to przechodziła. Karina fajna z Was para!!! A ruchy dziecka...bajka :) Polecam ;) Mada no to super zakupy, dobrze że się babeczka nie pomyliła na Twoją niekorzyść :P Arvena obrączki baaardzo ładne a i z Was dobrana para! Wklejaj fotę kiecki :) Iwtek - życzę Ci dużo zdrówka i żeby wszystko ułożyło Ci się pomyślnie!!!! ❤️ Laboszek - paranoja 😡 Ci ludzie są dziwni. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze 🌼 Sztefka super, że się do nas czasami odzywasz i dajesz znać o tym co się u Ciebie dzieje :) Gratulacje z powodu niedalekiego ślubu - obrączki śliczniutkie!!!! Co do Twojego choróbska - to życzę Ci duuuużo sił na te trudne chwile...a wiem że wygrasz bo jesteś młodą i silną dziewczyną!!!! Całusy dla Ciebie i Olusia 😘 Skorpionka - ja też miałam takie bóle i to były niestrawności - jak zjadłam coś ciężkiego. Do tego jeszcze dochodzą mdłości i jest tak ogólnie ciężko - a przynajmniej ja tak miałam. Wszystkie te objawy u mnie przeszły po upływie 2,5 miesiąca ciąży. Okruch dziękuję 🌼 Poszukam :) I weź się już wypakuj dziewczyno bo nie mogę się doczekać nowiny ;) Wreszcie znalazłam czas żeby nie tylko poczytać, ale i nadrobić zaległości w pisaniu :) Mój synuś (ale fajnie to brzmi :D ) kopie mniej już tak mocno, że wczoraj mąż widział \"falowanie\" mojego brzuszka i poczuł coś jakby puls :) Ojejej...jaką radochę mamy ostatnio dzięki temu naszemu szkrabowi :) ❤️ Jeżeli chodzi o mieszkanko to dalej nic :( Już tak chciałabym coś znaleźć i się wynieść stąd !!!! Dzisiaj idziemy oglądać następne mieszkanko i zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak poza tym to ostatnio ciągle jestem zaganiana - bo łaziłam po job centre, revenue, itd. no i tego mieszkanka szukamy. Niech to wszystko się skończy jak najszybciej... Buziaki kochane 😘 Jeszcze tylko wpisuję do tabelki mojego synka :) NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ..............IMIĘ Okruch12....1/06....37...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........24........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........synek...............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...18.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...18...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......17....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....15....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Patryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopczyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk.....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienki zdjecie wkleje jak juz po slubie bedzie:) na sobie, chociaz nie jest to typowo slubna sukienka, taka jakas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek. Znowu jestem. Mam normalnie pecha do tego neta przez trzy ostatnie dni mialam awarje na lini, przy zapedzie angielskim to reklamacja trwala tak dlugo. Cztery osoby sprawdzaly linie i kazdy twierdzil ze sygnal do mnie dochodzil.No ale sie zlitowali i w koncu wyslali serwis - no i udalo sie: ANECZKO- gratulacje , malenstwo jest sliczne, chyba mial wysokie noty w skali apgart. Byle zdrowo sie chowal. A co do twojego porodu mowilam ci ze szybko urodzisz drobne kobitki czesta tak maja. Wiecie co mamuski z tego co patrzylam to sme chlopaki sie rodza i wiekszosc jest w drodze. Ale ci polscy faceci maja zdrowe plemniki ze tak chlopakow pladza!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia witaj ponownie 🌼 Arvena no to jeszcze troszkę wytrzymam jak muszę :P A tak w ogóle to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK SŁONKO ❤️❤️❤️ Oby spełniły się wszystkie Twoje marzenia!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, dziekuje za zyczenia:):) na razie mam jedno marzenie i jeszcze moze sie spelnic w tym miesiacu:):) mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena ja nie wiedzialam, że masz urodziny, ale skoro tak, :) to życzę Ci przede wszystkim, by w tym cyklu się udało, żebyś dołączyła do nas, jako mamunia i żeby ciąża była najzdrowszą na świecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena- ja tez sie dolaczam do ZYCZEN URODZINOWYCH- zdrowka zdrowka , no i zeby sie uadlo. A co do testu jesli miesiaczka sie nie pojawi to w 30 -31 dniu cyklu mozesz isc spokojnie po tescik. Ale juz dzisiaj tez powinien wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×