Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

arvena4 ja miałam objawy ciąży (bez przesady) 2,5 tygodnie od zapłodienia - już wtedy czułam że to ciąża. Okres miałam 5grudnia a zaszłam 18grudnia. A około właśnie 2-3 stycznia już wiedziałam, czułam i objawy utrzymały się do prawie połowy 4 miesiąca :) a muszę zaznaczyć że test pozytywny wyszedł dopiero 15 czy 18 stycznia. testy były na pewno dobre różnych firm no ale tak widocznie miało być. Poroniłam 2 lata temu i od tamtego czasu miałam okres co 39 dni a nawet co 56 dni (przed ciążą 1 też tak miałam). Tak że u mnie to dar od Boga. Także myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade Niunia, okaze sie wszystko, pewnie juz niedlugo, ale na razienie robie sobie zadnych nadziei, nie lubie rozczarowan, bo to mnie wcale nie motywuje, tylko przeciwnie, jeszcze bardziej doluje i zniecheca, tak ze trace wtedy cala wiare w siebie:(. wiec najlepiej staram sie nie myslec o tym. a brzuch i tak boli nie jak na okres i wcale nie wydaje mi sie to jakis inny bol czy cos tam, i nie czuje zdanych innych zmian, oprocz tego ze wczoraj wymiotowalam, ale to pewnie przez jakies zarcie, to wszystko jest oki. gratuluje, i szczescia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena tak,ja tez sie wole milo zaskoczyc niz rozczarowac wiec nigdy sobie na nic nadziei nie robie,napisalam tylko ze ten cykl niekoniecznie jest stracony skoro masz bole:) zgadza sie jesli mialas okres blisko dnia spodziewanej@ to byla to ciaza biochemiczna,czyli mozna sie starac od razu :D paskudna ta pogoda, dobrze dzis troche jasniej jest bo inaczej masakra-deprechy sie idzie nabawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego tak sie stalo, moze nie bylam gotowa, albo moj organizm nie byl. a teraz nie wiem za ile powinnam dostac @ u nas wczoraj pogoda byla paskudna, i musialam do szkoly po pracy:( nie lubie srody. ale dzis sloneczko tip. teraz, poniewaz w miare blisko pracy mieszkam, kawalek sobi chodze do pracy, tak ze 20-25 min na piechotke, moze troche schudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Ale u mnie wieje wiatrzysko:(:(:( az nie chce sie z domu wyjsc- a musze:) Aneczko- czyzby to ta data 10 maj byla to szczesliwa na przywitanie syneczka:D:D:D Nie dajesz zadnego znaku na forum:D i tak sobie mysle, ze to juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od dwoch dni boli mnie cos po lewej stronie pod brzuchem , moze ktoras z Was tez cos takiego miala? Wiem, ze ciezko cos wywnioskowac z takiego opisu, ale jak sie dzieciak rusza, to boli mnie jeszcze bardziej. Nie moge nawet lezec na lewym boku. Kurde, zastanawiam sie, czy jechac do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch- nie mam pojecia co to moze byc- teraz miesnie masz bardzo ponaciagane moze to od tego. Lepiej zapytaj sie fachowca:D Loboszek- u nas jak sie zapisuje do GP to na pare dni do przodu chyba , ze cos jest bardzo pilnego to na wizyte z tzw emergency- nie wiem czy dobrze napisalam- w tym samym dniu. U mnie na pewno sa prywatne kliniki ale nie wiem gdzie- tu jest od cholery bardzo bogatych ludzi:D:D:D i na pewno z takiej pomocy kozystaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli cie to bardzo niepokoi, to jedz, lepiej czasem chuchac na zimne. moze po prostu maluch naciska na cos. ja nie znam sie za bardzo, ale pewnie na twoim miejscu pojechalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- a moze podejdz tam osobiscie. Ja akurat mam 20 min do przychodni wiec wole sie sama zawsze rejestrowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak jest ze musze dzwonic codziennie. ale jakos niedawno uparlam sie i powiedzialam ze to emergency i mnie przyjeli, znaczy jakos wcisneli, pewnie musisz dzwonic codziennie, najlepiej o godzinie jak otwieraja, chyba od 8rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek, u mnie nie ma problemow z zapisaniem sie do lekarza, wiec Ci nie pomoge. Mnie sie dzisiaj udalo zapisac do dentysty, ktory ma gabinet na nastepnej ulicy i okazalo sie, ze ma umowe z NHS i zeba zrobi mi za darmo (dopiero w srode, ale zawsze to lepsze niz placic 400 funtow). To cos boli coraz bardziej :( Poczekam, az maz wroci z pracy i pojedziemy do szpitala. Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch -a moze to dzidzia chce wyjsc tylko, ze to troszke za wczesnie by bylo:) Lepiej pojedzcie do lekarza i to sprawdzcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie czuje tego jak skurczy (przynajmniej tak mi sie wydaje), tylko jako ciagly bol, ktory sie nasila, kiedy stoje albo chodze. A tak w ogole, to bylabym bardzo szczesliwa, gdyby to byly oznaki porodu. 37 tygodni to dla mnie juz wystarczajaco dlugo (w koncu ciaza juz donoszona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos chwilowo mnie nie boli, wiec zabralam sie za robienie ciasta jablkowego. A moze mi przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka79
heya. mam pytanko 5 lat temu urodzilam (w PL) zdrowa corka w 37 tyg (choc od 23do36tc bylam na fenoterolu), obecnie od ponad roku mieszkam i pracuje w Anglii i jestem w 20 tc. jesli chodzi o czestotliwosc wizyt i badan szczegolowych to w PL jest zdecydowanie lepszejsza,na ostanim spotkaniu z polozna wyniki badan krwi na syndrom Downa byly OK tak samo jak mocz,ale polozna stwierdzila ze skoro pierwsze dziecko urodzilam wczesniej to teraz kieruje mnie na badania prenatalne do szpitala.teraz mam pytanie z czym sie wiaza te badania i jak one wygladaja. czy to oznacza ze moja ciaza jest zagrozona?? pozdroffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny.... oficjanie oswiadczam ze dnia 9 maja 2007 o 17:27 po 7 godinnym porodzie przyszedl na swiat moj najukochanszy synus :] wazy 3400 i ma 53 cm :] jest piekny!!!! a teraz najleszpsze NIE MAM ZADNYCH SZWOW!!!! tak sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, najszczersze gratulacje:) pozdrowienia dla ciebie i Twojego dzidziusia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, gratuluje szybkiego porodu, i pieknego syneczka!!!!! No i braku szwow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
Aneczka gratulacje ale ci zazdroszcze szybkiego porodu....ja znajdziesz troche czasu i sil to napisz nam dokladniej jak bylo.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze glupie pytanie i mi jeszcze daaaaleko do tego, ale co to sa te szwy, znaczy ze nacinaja krocze, albo peka???? znaczy wiem ze nacinaja, ale jak dlugo sie to goi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
tak arvena to o te szwy chodzi a nie mam pojecia ile sie goi, podobno tylko piekielnie nieprzyjemne to jest i boli wiec nasza Aneczka jest szczesciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ktos sobie glupie zarty robi. nie rozumiem takih ludzi, juz nie chodzi o to co pisza, tylko jaka satysfakcje z tego maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rrrrrrrrrrrrrr - takim razie ty musialas rodzic w 2 sekundy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, Ty szczesciaro! Siedem godzin! Gratuluje zdrowego synka!!!!!!!!!! 🌼 ❤️ Wiedzialam, ze jak sie nie odzywasz, to oznacza tylko jedno! Jeszcze raz gratulacje (normalnie ciesze sie, jakbym to byla ja). :D :D :D aneczka21..12/05........40.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....37...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........24........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...18.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...18...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......17....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....15....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlop czyk... Kacper aneczka21..o9/05........3400.......Bedford........chłopczy k....Mateusz PS Mamo E, ale dalas czadu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo sie pomylilam Okruch12....1/06....37...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........24........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........... .?................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...18.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...18...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......17....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....15....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak......Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ....Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlop czyk... Kacper aneczka21..o9/05........3400.......Bedford........chłopc zy k....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal mi ciebe kimkolwiek jestes. a jesli chodzi o rozdete, to ty masz swoje dupsko, ktore twojego ryja ci przyslonilo, bo gowno za ciebie przemawia. sorki dziewczyny za slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszce cos...mam nadzieje, ze ode mnie zaczna sie pordy dziewczynek, bo jak tak dalej pojdze, nasi chlopcy beda zmuszeni zenic sie z Angielkami, a tego im nie zycze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz ty pomaranczo chcesz odemnie??? zreszta co ja sie bede Toba przejmowac... ide bo nie bede sie denerwowac..... dziewczyny odezwe sie co i jak :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×