Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Dzis pierwszy dzien 18 tygodnia. 🌼 Sorry, że tak o sobie tylko pisze, ale za 3 godziny mam sexing scan i jestem strasznie podekscytowana... i zdenerwowana :( - nie tym, że nie dowiem się płci, ale tym, że dowiem sie czegoś okrutnie złego :( Taka juz jestem - wszystko w czarnych kolorach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka- nie wkrecaj sobie niepotrzebnych rzeczy, dlaczego od razu ma byc zle! Na pewno bedzie ok i dzidzio zdrowy :D:D Napisz pozniej jak bylo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! ktora nastepna w kolejce??? Okruch o ile pamietam???? Czekam na Ciebie w gronie mamus.... ja juz 2 noc nie spie (moze ze 2 godzinki) maly woli spac w dzien :\\ no coz bede sie musiala przestawic.... ale juz sie chyba pomalu docieramy :] mada: dzieki za kartke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch,nie mysle ze spoko dojedziesz jesli ruszysz o 9 to bedzie bez nerwow bo londyn jest starsznie zakorkowany wiec lepiej sobie zostawic troche zapasu, taka godzina jest ok :D ja nielubie po tym miesice jezdzic na tzw "styk" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje rady.... co prawda swow nie mam ale cos tam jednak mnie boli zwlaszcza jak robie siku...... macie na to jakies sposoby??? mocze sie w rumianku i myje szarym mydlem ale nie wiele to daje..... a ja jestem chora na mysl ze musze isc do ubikazcji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Ja niestety muszę zainwestować troszkę bo zwykłe balsamy nic mi nie dają - mimo, iż to moja pierwsza ciąża to rozstępów mam od groma...wszędzie :( Miałam spore wahania wagi i taka pamiątka mi została 😠 Dodam jeszcze, że balsamowałam się zawsze regularnie... Podejrzewam, że mam po prostu tendencję do tego cholerstwa i na tym polega mój problem. Niektóre z Was pewnie nawet jakby się niczym nie smarowałay nie miałyby rozstępów - bo nie mają takich skłonności. Jakby któraś z Was używała typowego kremu na rozstępy zakupionego tutaj to proszę o info :) Z góry dzięki 🌼 Okruch jak długi jest czas oczekiwania na spotkanie w ambasadzie?? Ile czekasz w kolejce?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka może wejdź na forym Matki Polki. Tam dziewczyny już wszystkie po...i może którąś spotkało to co Ciebie. Trzymam kciuki żeby szybko przeszło 🌼 😘 dla Mateuszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy właśnie do was dołączyłam, jestem w 8 miesiącu ciąży, zgadzam się w 100% z waszymi opiniami odnośnie opieki nad ciężarnymi. Ja miała robione tylko jedno Usg w 20 tygodni i nic więcej. Miałam szczęście ze na poczatku ciązy byłam w Polsce i tam miałam zrobione dwa w 8 i 12 tyodniu ciąży. Jak czytam te wasze wszystkie opinie na temat szpitali to ciarki przechodzą mi po plecach i najchętniej to uciekla bym stąd. Ale teraz juz nic nie mogę zrobić, juz jest za późno. Pocieszam się tym, że może będzie dobrze i trafię na miłe połóżne choć też nasłuchałam się strasznych rzeczy na temat mojego szpitala. Czy jest jakaś dziewczyna z Manchesteru? A jeśli chodzi o badania też nie miałam robionych żadnych, dopiero niedawno wykłuciłam się o testy na konflikt serologiczny bo taki posiadamy.Zrobiono mi je miesiąc temu dopiero ale na szczęście jest wszysto dobrze. Martwię się o naszą córusię czy wszystko jest w porządku, zastanawim się tylko stąd oni mają pewność że dziecko jest zdrowe skoro nie robią Usg. Nienormalny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka- dobra na takie podraznienia jest kora debu- tzn to na pewno kupisz w Polsce w zielarskim tutaj moze w jakims sklepiku zwiazanym z medycyna niekonwencjonatna czy jakos tam. Z tego robi sie wywar i przemywa krocze- naprawde skuteczne lub specjalne zele do higieny intymnej ze srodkiem lagodzacym podraznienia. Moze podejdz do apteki tam ci cos poradza. anusia23- witam na naszym forum i zapraszam do wpisania sie do tabelki oczekujacych ciezarnych haha:D:D:D A z dzidzia na pewno jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
cześć dziewczyny jestem nowa w tym temacie i chciałabym dołączyć do forumowiczek może któraś mi podpowie jak jak mogę wpisać się do tabelki oczekujących mam.ja też miałam nieciekawe przejścia z GP ale położne mam spoko pilnują wszystkich badań i niedługo idę na 3 usg bo podobno dzidzia malutka jak na swój wiek dodam że 2 usg robiłam w polsce czy to nie za dużo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_84
Witam! Mam pytanie, czy jezeli urodze maluszka w Polsce, i wyjade z dzieckiem do Anglii, do meza, który pracuje tam legalnie dopiero pól roku, to czy dostaniemy pomoc finansowa? slyszlam, ze jest jakis zasilek nazywany benefitem... jak to jest na prawde? trzeba spelniac jakies inne warunki poza zamieszkaniem w Anglii?I gdzie sklada sie wniosek o taki zasilek? a gdzie powinnam szukac pediatry prowadzacego dziecko?w szpitalu? a czy któras z Was tez wyjezdzala w ciazy? bo zastanawiam sie czy karte ciazy trzeba miec przetlumaczona na angielski... Dziewczyny, a czy mieszka któras z Was w Londynie? dokladniej w Totham?albo w okolicy? Dziekuje za odpowiedzi!!! Bede bardzo wdzieczna!!!! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPRAWIAM SIE W TABELCE Jejciu juz 25 tydz. Jeszcze 3,5 mies i bede tylila Julka❤️ ❤️ Moj maluszek robi sie coraz bardziej ruchliwy. Dzisiaj odbijal sie z jednego konca na drugi;);) NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....37...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........syn ek...............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .17........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...18.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...18...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......17....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....15....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz duila- skopiuj tabelke tam gdzie piszesz posta i po prostu wpisz swoje dane wedlug daty porodu:) Madgadenka- to tez zalezy ile zarabia twoj maz . Jesli miescicie sie w danym kryterium na pewno dostaniecie jakis benefit. Na pewno nalezy sie twojemu mezowi- na dziecko-Benefit Child .To dostaja wszyscy ktorzy maja dziecko, niezaleznie na status materialny. To jakies 70 f miesiecznie. O to nalezy sie pytac w Job Center. A co do pediatry- to jest nim lekarz rodzinny w najblizszej przychodni tzw GP:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_84
Dziekuje Mada774 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- dobrze , ze nic sie nie stalo. Ale od czego to krwawienie w tak wysokim tygodniu. Moze podnioslas cos ciezkiego?? Teraz sie musisz pilnowac. Dobrze, ze bylas w szpitalu i ze jest ok🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....37...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........syn ek...............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...18.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...18...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......17....Southampton.....?........ ..Iza/Robert karina82........01/11.....15....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz Hej dziewczynki-troche mnie nie bylo.Ale wlasnie jestem w trakcie przeprowadzki i za bardzo nie mam czasu. No i sama nie wiem jak to bedzie na nowym mieszkanku.Jak na razie nie mam tam neta,ale zobaczymy moze cos sobie zalatwimy. Pozdrawiam paapppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam w niedzielne deszczowe przedpoludnie cholernie niewyspana jestem ogladalam wczoraj Eurovision 2007 i teraz zaluje bo totalna kaszana byla po raz pierwszy od ok. 11 miesiecy napilamsie alkoholu Bayleisa dokladnie z jakis 1 cm w szklaneczce lodu heh czuje siejak dziewica - wiele rzeczy robie po raz pierwszy ponownie heh po porodzie Jesli chodzi o specyfik na rozstepy to ja wam powiem kochane ze najlepsze na rozstepy jest BIO OIL wiem bo cala ciaze sie tym smarowalam nie tylko miejsca podatne na rozstepy alei cale cialko bo pachnie ladnie i wchlanai sie ok dodawalam nawet do kapieli zamiast oliwki kosztuje ok 8 funtow mala buteleczka i z dwa razy tyle wieksza mozna dostac w Bootsie POLECAM pozdrawiam nadzieje ze u was nie pada koszmar z tym deszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... widze ze rozmawiacie o rozstepach :] mnie kolezanka polecila krem na rozstepy loreal.... i rzeczywisice nie mam zadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- ten twoj maluszek taki ladniutki, ze nie moge sie napatrzyc na jego fotke:):):) Widac, ze to zdrowiutki i rozowiutki bobasek, tylko Go tulic. Teraz to chyba przezucisz sie na stronke o Matkach Polkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka na łeb upadłas
szarym mydłem?krocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas też cały dzień leje :( Mój nastrój odzwierciedla cholerną pogodę...Ostro się wczoraj pokłóciłam z moim mężem i dzisiaj mi straaaasznie smutno :( Dzięki za nazwy kremów na rozstępy, na pewno skorzystam !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda pod psem :-0 Spać się chce... niedobrze mi tak jakoś od wczoraj (przedwczoraj).. Co do rozstępów - na szczescie jeszcze nie mam, ale to pewnie z powodu nadwagi, skore mam i tak juz rozciągnętą, wiec rozstepy pojawią przy wiekszym brzuchu - jest mnóstwo kremów na to, warto zaczynac z nimi jak najwczesniej; lepiej za wczesnie niz potem, za pozno, gdy juz trudniej odwrócić zmiany. A co do krocza - tak - kora dębu - ja bym jednak zapytala w aptece o jakies specjalne kosmetyki po porodzie, bo moze te zwykle są za malo delikatne? Wczoraj mialam USG. Mam na 99% DZIEWCZYNKĘ ❤️. Babka kilka razy podchodzila do tego i za kazdym razem to samo wnioskowala, (ale dziecko bylo ciągle w tej samej pozycji, wiec nie wiem jakie miala porownanie). Szukalam zdjec dziewczynek w necie i rzeczywiscie wyglądają tak jak moja :D Zmianiem tabelkę w takim razie - uzupelniam znaczy. :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe i teraźniejsze mamunie 🌼 :) NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....37...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........syn ek...............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...18.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...18...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczynka.....Iza karina82........01/11.....15....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : 🌼 sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoreczko
Skorpionka - gratulacje! Dziewczynka! Ale Ci zazdroszcze! Oczywiscie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za mile słowa :) Własnie juz nie mogę usiedzieć żeby na różowe zakupy iść, ale mąż mi zabrania :) Za dwa tygodnie mamy kolejne usg, w szpitalu i mąż powiedział, że od wtedy, jak sie potwierdzi płeć - dopiero wtedy zaczniemy kupować. Juz nie moge sie doczekac. Tak czy owak - wszystko się może odwrocic i tak o 180 stopni w momencie porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebraczko
na zakupy? chyba w polsce bo tam ci stary nie da ani pensa bo przeciez szkoda kup sobie na allegro jak wszystkie polki w anglii kupuja:D:D:D:D:D psedobogaczki ze zlewozmywaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka gratuluje dziewszuki :] moj szkrab wlasnie \"odpadl\' od cyca i spi... wiec mam chwile dla siebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3333333333333333333333333
aneczka ,fajny ten twoj maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dziewczyny czy ktoras z was wie lub miala badanie glukozy lub krzywa cukrowa tu w anglii?? i jesli jest tu jakas mama z minusem RH prosze niech mi napisze kiedy tu badaja Coombsa i czy podaja ZAWSZE immunoglobuline w 28 tyg ?? pozdrawiam i milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ... ja mam RH pozytywne a poziom glukozy robi sie w 28 tygodniu ( w moim przypadku) ale nie wiem jak to jest z RH negatywnym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×