Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Juz sie zapisalam do konsulatu na 3 pazdziernika- teraz tylko czekam na potwierdzenie:D:D:D Tak wogole to w pazdzierniku jest duzo wolnych terminow-2gi tydz pazdziernika- :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam ulotke z poradniami laktacyjnymi... ale nie ma nawet jak wyjsc z domu w taka pogode :/ mysle ze w przyszlym tyg pojde ma byc juz ladnie samochodu nie mam .... boje sie o ta moja rane TAM wiec nie chcialabym za duzo chodzic ale polozna ma byc w srode i jeszcze ta cala health visitor wiec jeszcze sie dopytam co i jak ale z tym cycem to juz lepiej bo nie boli ale malemu ciagle malo ... mialam go na cycu ponad 4 godziny...normalnie jak sie naje to pospi ze 2 albo 3 godzinki a po cycu nic... tylko placze i chce jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Mada jestem w 9 tyg.Mam juz wyznaczony termin na skan na 6 czerwca i mam nadzieje ze wszystko z dzidzia jest ok. Jak mozesz to dopisz mnie do tabelki bo ja nie mam pojecia jak to sie robi.Serdeczne dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Mada zapomnialam dodac ze termin mam na 16 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaczek- tabelke nalezy skopiowac, potem wkleic tam gdzie piszesz\\ posta i wpisac swoje dane. Lub jak chcesz to napisz kiedy masz wyznaczony termin porodu, skad pochodzisz, imie dla dzidzi jak masz wybrane to wpisze te dane za ciebie🌼 aneczka- jeszcze pare dni i synus dobrze nauczy sie ssac cyca❤️ ❤️ A ta ranka w kroczu szybko ci sie zagoi i nie boj sie duzo chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienaiam tydzien na 16 NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........syn ek...............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz jejku jak sobie pomysle ze mam dzidzi w brzuszku to az mi sie cos robi dopiero do mnie dociera brzuszek lekko wyszedl 16 tydzien to koniec 4 miesiaca prawda? dziewczyny kiedy nastepne usg? ja dopiero na poczatek czerwca na badanie i sluchanie serduszka kiedy dowiem sie czy to chlopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina- w 21-22 tyg bedziesz miala anatomy scan- tam wszystko beda sprawdzac. Co do plci to zalezy czy dzidza pokaze co ukrywa bo jesli bedzie chowala krocze to dopiero sie dowiesz jak urodzisz:D wiec lepiej zeby maluszek troche nozki rozlozyl:D:D:D Musisz tez powiedziec , ze chcesz znac plec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce mężulek nie chce.ale na pewno jak ja bede wiedziala wydusi to ze mnie .ide sie polozyc bo caly dzien na nogach.juz nie moge sie doczekac usg... te wszystkie benefity to w job center sie załatwia? i czy musze sama zalatwiaz szkole rodzenia czy midwife mi o tym powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mieszkam w UK od 3 m-cy dzis sie dowiedzialam że jestem w ciazy bylam w family planing i zrobili mi test w domu tez wyszedl mi pozytywny. Mam do Was pytanka : czy przy tak wczesnej ciazy nie robi sie rzadnych badan ? moja GP dala mi kwas foliowy i umówila na wizyte na sierpnia do szpitala chyba na krew i scan wczesniejsza ciaze mialam podtrzymywana fakt w Polsce czy nie powinna nic mi dac na ta ? Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda z tym podtrzymywaniem.... ja mialam przedwczesne skurcze w 33 tygodniu i bylam 3 dni w szpitalu dostawalam leki powstrzymujace skurcze a po wyjsciu ze szpitala moglam nawet wrocic do pracy :/ laboszku a co to sie dzialo bidulo??? nic nie pisalas???? albo ja nie doczytalam..... moj synus spi juz prawie 3 godziny.... wykąpciany, najedzony.... jestem w szoku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez kochana moha ja sobie bardzo wygodnie leze...:] butla gotowa tylko czekam az sie obudzi nakarmie i ide spac... dobrze ze to nic powaznego z tym krwawieniem... mowia ze ciaza to taki piekny okres a tyle sie czlowiek nastresuje i martwi :/ jutro ide zarejestrowac Mateuszka... zostanie z babcia lobuziak jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz teraz mam dobry humor alejeszcze pare godzin temu plakalam ze nie daje sobie rady.... dzisiaj nad ranem jak tak popatrzylam na Mateuszka to sie poprostu poryczalam.... sama juzn ie wiem dlaczego.... jest mi tak zal ze nie bedzie mial ojca i ze ja jestem taka beznadziejna.... on jest taki malutki bezbronny a ja bezradna.... i zmeczenie tez sie mi daja we znakai... nie przespalam wiecej jak 4 godziny od porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- to prawda, ze teraz hormony barco u ciebie wariuja i czasami mozna miec dola po porodzie- nawet kilka dni po lub kilka tygodni pozniej.🌼 Ale to przechodza wszystkie kobiety w wiekszym lub mniejszym stopniu.🌼 Wiec tak jak juz pisala wczesniej Loboszek - popros mame niech sie troszke malym zajmie a ty odpoczniesz sobie:D:D:D Powinnas z tego kozystac, ze masz pomoc od mamy ,a babcia tez bedzie bardzo szczesliwa, ze wnusia moze pobawic ❤️ ❤️ ❤️ A z tym placzem to pamietam jak ja po wyjsciu ze szpitala- jakas 5-6 doba po porodzie to ryczalam, ze co to za ze mnie matka co cycem nie moze karmic itp. Ale to wszystko byla wina hormonow i po paru dniach kryzys minal.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Witam wszystkie Mamusie! Jestem 3 tygodnie przed rozwiązaniem to moje pierwsze dziecko :) i strasznie się boje!!!!!!!!!!!Jestem na etapie prania i prasowania ciuszków nie wiedziałam że prasowanie sprawi mi tyle radości :) nie możemy się doczekać na naszego szkraba! Pakuje się do szpitala i ciągle wydaje mi się że czegoś jest za mało,najchętniej wzieła bym całą szafe! Zostało polecone mi to forum i bardzo się ciesze .Znalazłam tu dużo ciekawych tematów i napewno czegoś nowego się dowiem od doświadczonych MAM! POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, szczegolnie witam nowe, przyszle mamusie. Dopiszcie sie do tabelki. Kurczaczek, wpisuje Cie, ale musisz jeszce podac gdzie mieszkasz, na kiedy masz termin rozwiazania i czy wymyslilas juz jakies imiona. NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........syn ek...............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś kurczaczek13......?...........9.......?...................?..............?..... camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko trzymaj sie to nie łatwe ale przezyjesz masz swoje maleństwo wiec Bóg dal Ci cud bys go kochala :) Boje sie dziewczyny bo pierwsza ciaze mialam podtrzymywana czy powinam zalatwic sobie leki z Polski duphaston albo luteine ??? Tutaj moja GP dala mi tylko Kwas foliowy.... i wizyta w szpitalu w sierpniu, a termin mam na 6.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ja stracilam pierwsza ciaze 2 lata temu, mimo brania duphastonu-do tej pory nie znam przyczyny mimo sterty drogich badan,,,:( w ta ciaze zachodzilam 2 lata,bylam zakwalifikowana jako para do inseminacji(wczesniej laparoskopia miala byc) no ale lekarz sprubowal drugi raz clo-bralam je bedac w londynie a na monitoring cyklu jechalam do pl-niby na Holiday :D z mezem rzecz jasna :P i w pierwszym nie bylo owulki ale juz w drugim tak i wlasnie ja sobie nabralam duzo duphastonu i luteiny od lekarza w razie ciazy:D i sie tak udalo-do tej pory jestesmy w szoku bo mielismy po owulacji 39 stopni goraczki i zapalenie pluc,antybiotyk, lekarz nie robil nadziei,,, jadlam duphaston od owulacji i potem jak w londynie zrobilam test tez kontynuowalam progesteron,,,, oczywiscie nikt sie nie \"spodziewal ciazy\" wiec reszte progesteronu dostarczono mi z pl a potem w 8tc pojechalam sama do pl i wzielam cala sterte znow lekow:D mam nadzieje ze one cos dzialaly:) mialam 3 razy plamienia-w tym 2 krew ...tutaj sie nawet nie przyznalam ze biore progesteron,jak poszlam na scan nagle z powodu plamienia i boli to wogole nic nawet nie proponowali i lekarz mowil ze sie albo uda albo nie :( w pl tez mi tak mowil zebym sie tak nastawiala ale leki brac mialam.... nie wiem na jakiej zasadzie ty mialas ciaze podtrzymana-sa rozne zagrozenia,,,jesli chodzi o ten progesteron i chcesz go brac to zalatw z pl.... wiem ze tu tez jest progesteron bo kolezanka ma pco(jak ja) i podchodzi tu do inseminacji i wyzebrala doslownie 3 opak progesteronu na recepte!!! pozdrawiam serdecznie i zdrowka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Sinia 05/06 37 tydz Coventry chłopiec Philip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........syn ek...............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś kurczaczek13......?...........9.......?................. ..?..............?..... camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? sinia.........05/06........37..........Coventry...........chłopiec......Philip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, poszukuje zaufanego ginekologa-poloznika w londynie, czy ktoras z was moze kogos polecic??? Z gory wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to pochmurne poludnie;) Jeszcze raz kopiuje tabelke bo byla zle skopiowana ostatnom razem.:D:D Sinia wpisuje cie w poprawna kolejnosc i tobie Kurczaczek wpisuje termin na 16 grudnia jak podalas wczesniej. Przy okazji poprawie Kalcie64:) i Gosiaczka27- cchyba za zle tego nie beda\\mialy:D:D:D NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlopiec........Philip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........25.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........22........Leicester........syn ek...............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? kurczaczek13...16/12....9.......?......................?....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Najpierw zmieniam siebie w tabelce i dodaje datę kurczaczka - bo podała. Wpisuję też Ciebie Sinia według kolejności. NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania sinia.........05/06....37..........Coventry......... ..chłopiec.......Philip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....25........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........24.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........synek................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś kurczaczek13....16/12...9...........?................?...............?......... camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłam się. NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........25.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........synek................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? kurczaczek13...16/12....9.......?......................? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko ja mialam pco i wysoka prolaktyne, wiec z tego powodu mialam ciaze podtrzymywana a raz dostalam bromergon i zaszlam w ciagu m-ca, za trzy tyg bede w Polsce i zastanawiam sie czy poczekac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek- a ty musisz uwazacD:D dobrze , ze sie bardziej nie potluklas;) Noga za pare dni przestanie bolec i opuchlizna zejdzie. U nas tez pogoda do bani. Jak tak dalej bedzie zimno to wlacze ogrzewanie:):)- az sie nie chce wychodzic z domu:(:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek, gapo, uwazaj na siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nic Ci nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek........Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........25.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........01/12.....8.....Bristol..............? .......................? kurczaczek13...16/12....9.......?......................? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz cześć dziewczyny możecie mi wytłumaczyć jak zapisać się na to spotkanie w konsulacie ws paszportu bo też chciałabym polecieć z maluszkiem na swięta do polski. to tak długo trwa?!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duila- wejdz na strone konsulatu, tam wejdz na sprawy zwiazane z paszportem- na czerwono- pozniej wejdz na :)zarezerwoj termin- musisz sie zarejestrowac, wybrac date- i juz gotowe:D:D pamietaj aby sie tak umowic zebys zdazyla z wyrobieniem aktu urodzenia dzidzi. Bo po akt tez bedziesz musiala sie umowic na spotkanie-to bedzie w jakims urzedzie w twoim miescie. Aha przejrzyj sobie terminy od lipca bo moze sie cos zwolni. Bo tak najblizszy wolny termin to pazdziernik:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajks
czesc marcia daj jakies namiary to z checia z toba pogadam masz moze gg>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajks
a ,moze ma ktoras ochote pogadac bo nudy jak nic ta pogoda jest straszna.to moje gg jezeli ktos ma ochote 682943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×