Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość anka00
ja i tak za wiele nie kupie bo nie wiem co bede miala jak bym wiedzial to pewno tez juz bym miala pare rzeczy a tak teraz musze kupowac zeby byli na dziewczynke i chlopczyka ale juz pomalu musze zaczac bo pozniej sie nie wyrobie heheh juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka:D ja dopiero zaczynam. po tym usg jak powiedzieli ze wszystko ok, kupilismy synusiowi swetereczek, butki, 5 body, 2koszulki - urocze! wczoraj bylismy w tesco nie moglam sie opanowac, kupilam szamponiki, mydelka, gabeczki, chusteczki-myjki, i pampersy dla noworodkow:P moze to troche wczesnie no ale wole stopniowo wydawac kase, mniej to odczujemy;) dla siebie zakupilam wkladki laktacyjne bo prawa piers juz czasem kapie;) a moj mezus wybral i zakupil wozek - mother care travel system - mocca, sliczniutki!! teraz jestem na etapie ogladania wanienek, boje sie kompania maluszka, na szczescie mama przylatuje z pomoca na miesiac:D kochana moja 🌻 tesciowie juz tez maja mnostwo ciuszkow pokupowanych dla pierwszego wnusia - tesciowa ma przyjechac w sierpniu:) nasi znajomi kupuja prezencik w formie sterylizatora do butelek takze po malu, po malu uzbieramy komplecik:) nie wiem tylko jakie lozeczko, ja jestem za tradycyjnym-drewnianym a moj za tym skladanym:O zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam fotki ale moge miec tylko moze wieczorkiem sie pokaze bo teraz wychodzimy z mezem i synkiem na spacerek ;-)zycze milego dnia a PRZEDEWSZYSTKIM NIESTRESUJACEGO DNIA PRZEZ DANE OSOBY ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też robimy sukcesywnie zakupy. Najpierw byl pomysł, żeby robic wszystko po kolei, żeby się równomiernie finansowo rozłozyło, ale teraz chyba wiekszym powodem jest to, że tych wszystkich rzeczy jest tyle, że trzeba poświęcić sporo czasu na rozeznanie się co naprawde warto kupić. Ja mam wydrukowaną listę rzeczy, które trzeba kupić (wszystko od a do z) i powoli wykreślam z tej listy. A że robię to pierwszy raz, doświadczenia nie mam - wolę najpierw poczytac komentarze, opinie, niż kupować co wpadnie w ręce. Ostatnio zastanawialam sie nad zakupem laktatora, ale po kilku uwagach na forum, doszlam do wniosku, że chyba sie lepiej wstrzymam i kupię go po porodzie dopiero, bo może w ogole nie byc potrzebny. Teraz jestem na etapie wanienki. Fajna jest z FisherPrice i w rozsądnej w miarę cenie, (oczywiscie kupić ją chcę na Allegro). Wygląda praktycznie i dużo osób ją ma, wiec chyba jest dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - a czemu niezdecydowaliscie sie, żeby nie wynajmowac tego mieszkania? Tylko z tego względu, by móc tam mieszkac jak jestescie w Polsce? Takie mieszkanie to super sprawa, ale wlasnie na wynajem. To tylko moje zdanie. My chcemy kupic mieszkanie w Polsce ale na wynajem wlasnie. Dodatkowy dochód. Mieszkanko sobie stoi, ktoś korzysta, pieniądze wplywają na konto - zawsze tość spore zaplecze finansowe jest i dodatkowy dochód. Po co mieć mniej, jak mozna mieć wiecej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk........Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester.....chłopczys ko...i tu jest problem bo nie wiem jakie imie Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja Kopjuje tabelke i zmieniam moj tydzien jak to fajnie jak tygodnie uciekaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t---------
nono taktak a po nadgodzinach wracacie do slamsu i robicie placki za funty z benefitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- z tymi nadgodzinami to chyba tez zalezy od stawki jaka jest za godzine. Tak jak pisalam w naszym przypadku jest nie mozliwe robienie nadgodzin ze wzgledu na dosc wysoka stawke godzinowa. Ogolnie tylko nie mozna przekroczyc tej kwoty ok 19000ł Ale masz racje ogolnie chodzi za dochod z calego roku:):) Co do HB I CT to nie wiem bo my sie nie kwalifikujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - nie wiem czy sie Ciebie pytalam, ale czy jak sie pisze te wszystkie wnioski o benefity (widze, ze wiesz o nich sporo), to podaje się comiesieczne koszty np. utrzymania mieszkania, samochodu, itp.? Czy ich interesuje ile i czy w ogole płacę za mieszkanie/rachunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk........Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester.....chłopczys ko...i tu jest problem bo nie wiem jakie imie Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....7,755.........Londyn........synek.............Filip cześć dziewczyny jestem zmieniam się szybciutko w tabelce na szczęśliwą mamusię nie było mnie kilka dni a tu tyle stron do nadrobienia i jeszcze w dodatku jakieś jadem płynące szkoda komentować. skorpionka ja leciałam samolotem 33-34 tc zaświadczenia mi położna nie dała bo powiedziała że wszystko ok i jeśli dana linia nie wymaga to nie trzeba (centralwings) okazało się później w polsce że mi się szyjka skraca ale pozatym było ok w czasie startu i lądowania dużo pij to działa podobno na różnicę ciśnień jeżeli z ciążą jest wszystko w porządku to powinno być ok dodam tylko że ogólnie podróż była męcząca. Iwtek trzymam kciuki za ciebie i córcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duila - gratulacje!!!! ❤️ 🌼 :D A co to za waga? Nie pomyliłaś się????? laboszek - ja nie wiem oc za skróty :-0 - nie intertesowalam sie tym juz danwo, bo odkąd pamietam - nie przyslugiwaly nam zadne benefity, (bo za duzo mamy wg nich) - znasz jaies limity? Ile trzeba zarabiac - a raczej nie zarabiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duila- gratulacje dla ciebie i calusy dla synka 👄 👄 🌼 🌼 loboszek- podaj mi swojego maila jak mozesz. Na razie znikam bede pozniej, jedziemy ma mala wycieczke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie - laboszek jak zwykle pomocna :) 🌼 Jeszcze jedno pytanie - pewnie tam o tym pisza, ale moze od Ciebie dowiem się instantly :) - czy jest jakas roznica w tych zasilkach, (w ilosci) jesli masz status rezydenta i jak nie masz? (Albo tylko jedno z małzonkow ma?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety nie wierze
laboszek napisze do ciebie i dasz przepis na te placki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUILA????????????????????? Czy oby niezrobiłas pomyłki w wadze dzidziusia???????? Niechce mi sie wierzyc ze az 7,755 wazy malenstwo.pare miesiecy temu byl przypadek w Polsce ze kobieta urodziła syna 7kilowego! i to byl szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie parę godzinek a tu tyle napisane, pomyłam okna, byłam na spacerku, zeby popędzić troszkę moja dzidzie do wyjścia i nic. Laboszek mam pytanie odnośnie tych tabelek jeśli my mamy roczny dochód niecałe 12000 to w którą rybrykę mam patrzy tę na 10000 czy 15000? Duila serdeczne gratulację synka, ale waga to chyba nie ta co podałaś? czekamy na fotki i opis porodu. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 to dla ciebie i twojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu goscinnie zagladam i Was czytam... Duila gratuluje synka!! Widze ze jestes z Londynu. W którym szpitalu rodzilas?? Napisz jak mozesz bo ja tez mieszkam w Londynie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko rzeczywiscie niepomyslałam o tym.to w kilo bedzie cos ok.3800 ;-) gratuluje tak duzego i zdrowego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duila gratuluje synusia:) dziewczyny czy wyjezdzajac do Anglii potrzebuje jakies dokumenty oprocz dowodu/paszportu?chodzi mi o to czy tam na miejscu mi sie przydadza do czegos jakies dodatkowe dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
hej kobitki!!!! mozecie mi napisac jakich kosmetykow uzywacie dla noworodkow (te ktore juz maja pociechy), a te ktore sie spodziewaj co zamierzaja kupic chodzi mi o firme i dokladnie co bo nie chce niczego pominac z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! Czy wiecie moze jak zmienic termin w konsulacie,bo juz jeden zarezerwowalam a okazalo sie ze musze teraz zmienic na tydzien wczesniej? dzieki pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki--Jak sie zalogujesz to Wejdz w na: moje rezerwacje, potem w szczegoly nastepnie anuluj spotkanie i wybiesz sobie nastepny termin:):) i juz bedziesz miala zrobione:):):) s_daga - ja uzywalam wczesniej w Polsce NIvea i byly super teraz pewnie kupie dal maluszka Johnson\"s. Moja Ola ich tu uzywa i sa ok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kobitki. DAGA ja uzywam bambino,ziajki,i johnsona. wszystkie sa ok ino mam małe watpliwosci co do oliwki jonhsona nie jest zbyt tłusta i nienawilza skory malenstwa wystarczajaco , zdecydowanie lepsza jest oliwka bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×