Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

ja kupuję ciuszki np body od 3-6 dlatego że rozwijałam w sklepie i różnica była 2cm więc stwierdziłam że szybko maluszek wyrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny jezeli chodzi o rodzine to ja tez wczesniej mieszkalam z siostra mojego chlopaka (koszmar) po bardzo dlugim czasie wyprowadzilismy sie ona mozna powiedziec traktowala go jak swojego chlopaka nie brata mowei wam jak on sie kapal wchodzila do ubikacji mowiac ze to tylko ona bo nie bylo zamykania mnie to szlak trafial i oczywiscie on tez nie widzial w tym nic zlego dopiero jak poznalismy takich znajomych to zrozumial pewne rzeczy bo oni mu nagadali ze tak nie mozna ale co ja przez te lata przeszlam z kazdym problemem szla do niego majac oczywiscie swojego chlopaka przeplakalam przez nia nie jeden raz a po ostatniej klotni juz sie rok nie odzywamy do siebie nie wiem jak teraz bedzie jak dzidzi pzryjdzie na swiat ale jakos nie mam ochoty z nia rozmawiac takze dziewczyny te co nie maja problemu z rodzina to sa szczesciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zmartwilam bo gadalam z moim ginem z polski o mojej migrenie i powiedziala że migrena to zawsze niedotlenienie calego organizmu i dla mnie to bardzo groźnie brzmi...:(musze spróbowac załatwic sobie tutaj konsultacje u neurologa ... mam dosc juz nikomu chyba nie pomoge :(choc lubie pomagac widze jacy ludzie sa niewdzieczni i podli... wkurzylam sie na ten otwieracz bo kupilam go przed ich przyjazdem a teraz nadaje sie do smieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 ja miałam to samo. Siostrzyczka młodsza siadała mu na kolanach i wogóle szkoda gadać. A jak teściowa była u nas w odwiedzinach, to jak mąż wychodził do pracy to dostawał buziaka od mamusi w usta przy mnie czyli żonie na pożegnanie. Wiecie co normalnie żałosne teraz jak przyjeżdza tak nie robi bo ostatnio tak dałam jej popalić że chyba zrozumiała. BLLLEEEE ochyda normalnie jakbym się całowała z teściową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 ja miałam to samo. Siostrzyczka młodsza siadała mu na kolanach i wogóle szkoda gadać. A jak teściowa była u nas w odwiedzinach, to jak mąż wychodził do pracy to dostawał buziaka od mamusi w usta przy mnie czyli żonie na pożegnanie. Wiecie co normalnie żałosne teraz jak przyjeżdza tak nie robi bo ostatnio tak dałam jej popalić że chyba zrozumiała. BLLLEEEE ochyda normalnie jakbym się całowała z teściową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27, wspolczuje wspollokatorow :/ i calej sytuacji.... ***niunia*** ja mam podoba tesciowa!!! ma 7 dzieci i wszystkie sa naj naj naj naj! na poczataku okropnie sie czulam w jej towarzystwie. jesli ktos spoza rodziny zapytal sie mnie o cos to sie okazywalo ze jej coreczka ma to samo ale lepsze, albo jest w czyms i tak lepsza. w ogole jej nie tolerowalam. powiedzialam mezowi ze nie podoba mi sie takie zachowanie! kilka razy sie o to klocilismy bo on nic zlego nie widzial. teraz juz jest lepiej, mieszkamy daleko i na szczesnie nie mam z nia kontaktu!!! wrrr!!! kupilam sobie ten coca butter tak jak radzilyscie :) myslalam ze smierdzi gorzej ;) no i wkleje moje typy wozkow wieczorem :) nie znalazlam nic dobrego ponizej 200F, ale lepiej kupic raz a dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja tesciówka tez zapatrzona jak w jajeczko no i teraz moja córcia tez do tej ekipy pasuje... dostalam pismo że wyslali moje dane do Job Center i umówia mnie na spotkanie po NIN ale co mamy teraz zrobic w sytuacji jak sie wyprowadzamy musimy dac im znac prawda ?? lepiej moze zadzwonic do nich ...by mnie umówili do szkocji na ta rozmowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee no dokładnie jakbyś moją teściowa opisywała :) Jak ja kupiłam dresik polarowy mojemu synkowi to to całe gówno ONA TO DOPIERO KUPIŁA DRESIK POLAROWY Z PRAWDZIWEGO POLARU (dla innego wnusia) bo mój to chyba wogóle trędowaty - a co tu pisać cały czas jestem przez nią poniżana na szczęście jestem daleko i jest mi z tym dobrze........... asiulek27 najlepiej zadzwoń i zgłoś nowy adres bo jak dostaniesz wezwanie na rozmowę ? no a najlepiej zadzwoń i zgłoś że to szkocja i co oni na to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
NIUNIA jego siostra to samo siadala mu na kolanach calowala a jak sie czegos napila mocniejszego to raz nawet tak bylo ze weszla na niego i tak jakby sie mieli no wiesz co. tylko ja mam podwojny problem bo on ma dwie siostry jedna tu w anglii a druga jest w polsce i jest podobnie takze jak mieszkalismy z ta starsza to sie denerwowalam i jak pojechalismy do polski to mlodsza zaczela takze glowa boli. duzo jest opowiadania a jakie ona na mnie rzeczy opowiadala to szok a mi mowila ze mnie kocha jak siostre jest bardzo falszywa i dlatego nawet lepiej jak sie nie odzywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to naszczescie nie moge zlego slowa powiedziec na moja tesciowa:) Nie mam problemu typu wtracanie sie do naszego zycia, jest starsz odemnie i bardziej doswiadczona w zyciu w ktorym tez sie na maeczyla z eks meze i wie jacy sa faceci. Zna czsem despotyczny charakterek mojego mezusia , i w wiekszosci sytuacji staje po mojej stronie. Pomaga mi przy dzieciach( rozpieszcza je czasami za bardzo ale przymykam na to oczy):)ale ja tez tak robie Teraz przy koncu ciazy wyrecza mnie moze nie codziennie ale 2-3 w tygodniu w gotowaniu. Czasami odbierze mi dzieciaki ze szkoly. Naprawde mam tesciowa z ktora moge o wszystkim pogadac, pozalic sie, taka naprawde druga mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
acha i najwazniejsze to zawsze wyciskala mu syfy np. na plecach jak mu wyszedl to zawsze zauwazyla i musiala wycisnac albo masaze siadla sobie na niego i go masowala to jest dla mnie nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko,co Wy musicie przechodzic kobietki z tymi za....stymi matkami mezow? Toz to dramat! Duze,duze calusy i ciepelko jakowsparcie w tym,co musicie przechodzic 😍 Ja sobie z pierwsza tesciowa jakos radzilam,chociaz byla straszna, na szczescie nie mieszkalismy razem,choc blisko,aleona ..eee,szkoda gadac.Dosc ze zazdrosci teraz mi strasznie wszystkiego,swoim wnukom,czyli moim dzieciom,wracaja z wizyt od niej brudne czasemjak swieta ziemia :D na szczescie teraz pozostanie jej juz tylko zdjecie :D bo do Anglii za daleko. Byly nie lepszy,wiec izolacja wyjdzie dzieciom na dobre. Co prawda obecny chlopak,ktory wlasnie wymiekl :D jest dobrota jesli chodzi o rozne rzeczy,oprocz slabej psychiki,ale jego mamusia to niezly egzemplarz. Jest jednak daleko i te pare tysiecy km robi im dobrze. Ja z nia w ogole nie kontaktuje sie, nie lubie plotow i gadania o pierdolach,a jak do mnie dzwoni,to zawsze szybko musze cos w domu zrobic i nie mam czasu na gadanie. Wiec jeszcze raz,slodkie buziaki dla Was,ktore macie taka rodzinke nie dowytrzymania,to trudne i zwiazek przez to tez ma rozne chwile [kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego macierzynskiego to sama nie wiem jak to zalatwiac,niby ciezko bedac tutaj zalatwic go tam. Ale w koncu nalezy mi sie macierzynski w Polsce,skoro tutaj i tak go nie dostane. Co miesiac okolp jestem u mojego polskiego lekarza,a jutro chce zadzwonic do biura podatkowego do znajomego tutaj,jak to wyglada. Poza tym w Polsce tez chce isc do prawnika,zeby mi to wszystko wylozyl jak nalezy. Wiec jak sie dowiem,to powiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY. CO DO TESCIOWYCH:) MYSLE ZE NIE MA SIE AZ TAK CZYM EKSCYTOWAC..TESCIOWE JUZ TAKIE SĄ I WY I JA TEZ NIMI KIEDYS PEWNIE BEDZIEMY. PODEJRZEWAM ZE KAZDA Z NAS MOZE BYC ...STRASZNA:).NA RAZIE Z TEGO CO WIEM, BEDZIEMY MIELI CÓRKE. JESLI KIEDYKOLWIEK URODZI NAM SIE SYN...TO NIE WIEM CZY NIE BEDE DESPOTYCZNA DLA SWOJEJ SYNOWEJ. JUZ TERAZ CZUJE, ZE MATCZYNA MIŁOSC JEST NAJSILNIEJSZA NA SWIECIE A WIEM Z WŁASNEGO DOSWIADCZENIA ZE Z MIŁOSCI ROBI SIE RÓZNE RZECZY, I TO...NIE CAŁKIEM RACJONALNE. NIGDY NIE MOGŁAM ZNIES JAMK MAMA MI MÓWIŁA-\"ZOBACZYSZ, BEDZIESZ MIAŁA SWOJE DZIECI TO TEZ TAK BEDZIESZ MÓWIŁA...ROBIŁA\"ITP. WTEDY MYSLAŁAM...CO ONA TAM WIE...TERAZ WIEM ZE MIAŁA RACJE..TAK SAMO BEDZIE Z NAMI..PRZYSZŁYMI TESCIOWYMI:) NIE DLA SIEBIE WYCHOWUJEMY NASZE DZIECI TYLKO TAK NAPRAWDE DLA KOGOS ..DLA KOBIETY KTÓRA TOTALNIE ZAWROCI W SERCU NASZEGO SYNA LUB DLA MEZCZYZNY KTÓRY POKOCHA KIEDYS NASZA CÓRKE:) PODSWIADOMIE ,MATKI NIGDY Z TYM NIE POTRAFIŁY SIE POGODZIC I WALCZA, CZESTO PRZEGRYWAJAC. ZYCZE WAM ,JAK I SOBIE SAMEJ,CIRPLIWOSCI I ZROZUMIENIA DLA TYCH NASZYCH WSPANIAŁYCH TESCIOWYCH..ONE ZAWSZE BEDA STAWIAŁY SYNÓW I CÓRKI SWOJE NA PIEDESTALE..TAK SAMO JAK MY KIEDYS BEDZIEMY STAWIAC:) POZDRAWIAM PS. DZIEKUJE ZA PORADY W SPRAWIE BECIKOWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam ja juz po pracy znow lekko zrypana ale daje rade. co do wspollokatorow to tez wynajmowalismy roznym ludziom jak sie okazalo pozniej od zlodziei po pijakow i narkomanow oze tragedia teraz mieszka z nami jeden chlopak ktorego w ogole nie widze i to dobre. chcemy wynajac mieszkanie ale nie wiem czy 2 bed flat i starac sie o house benefit czy one bed i placic mniej.ale jak bedziemy wynajmowac one bed to wtedy benefit nas chyba nie obejmie bo musimy miec pokoik dla dziecka co? w ogole dziewczyny jak tam w waszych regionach z mieszkaniami tu tragedia.za two bed house trzeba zaplacic ok.700f. one bed od 500 wiem ze w innych regionach jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzik, nie usprawiedliwiaj zlych nawykow u glupich ludzi. Moja mama jest rowniez tesciowa,a nigdy nie zachowywala sie jak wariatka. Moj szwagier nie moze sie jej nachwalic, jest madra i normalna kobieta, nie wychowywala dzieci dla siebie i nikogo na smyczy nie trzyma. Po prostu trzeba umiec dorosnac do bycia matka doroslych dzieci. Ja tez wiele slyszalam na temat tego,co bedzie,kiedy bede miala swoje dzieci i wiesz , ze na razie nic sie nie sprawdzilo na ten temat. A najsmieszniejsze jest to,ze jak mialam jedno isie nie spelnialo,to gadali, ze jak bede miala drugir, to zobacze,a teraz czekam na trzecie i mam wszelkie gadanie w nosie,bo jestem sam kowalem swojego losu. Nawet teraz,kiedy bede z trojka samotna mama,nie wyobrazam sobie zrezygnowac z moich postanowien i sposobu pokazywania zycia wlasnym dzieciom. Sprawdza sie,sa szczesliwe i bardzo radosne,a wszelkie krakanie rozbawia mnie do lez :D Mozna czasem poplakac w kacie,ale potem zawsze wyjdzie slonce 🌼 Dlatego naprawde te tesciowe,ktore nie maja pojecia o odcieciu pepowiny u swoich doroslych dzieci,powinny isc na terapie, a nie zawalac komus zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzik, nie usprawiedliwiaj zlych nawykow u glupich ludzi. Moja mama jest rowniez tesciowa,a nigdy nie zachowywala sie jak wariatka. Moj szwagier nie moze sie jej nachwalic, jest madra i normalna kobieta, nie wychowywala dzieci dla siebie i nikogo na smyczy nie trzyma. Po prostu trzeba umiec dorosnac do bycia matka doroslych dzieci. Ja tez wiele slyszalam na temat tego,co bedzie,kiedy bede miala swoje dzieci i wiesz , ze na razie nic sie nie sprawdzilo na ten temat. A najsmieszniejsze jest to,ze jak mialam jedno isie nie spelnialo,to gadali, ze jak bede miala drugir, to zobacze,a teraz czekam na trzecie i mam wszelkie gadanie w nosie,bo jestem sam kowalem swojego losu. Nawet teraz,kiedy bede z trojka samotna mama,nie wyobrazam sobie zrezygnowac z moich postanowien i sposobu pokazywania zycia wlasnym dzieciom. Sprawdza sie,sa szczesliwe i bardzo radosne,a wszelkie krakanie rozbawia mnie do lez :D Mozna czasem poplakac w kacie,ale potem zawsze wyjdzie slonce 🌼 Dlatego naprawde te tesciowe,ktore nie maja pojecia o odcieciu pepowiny u swoich doroslych dzieci,powinny isc na terapie, a nie zawalac komus zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzik, nie usprawiedliwiaj zlych nawykow u glupich ludzi. Moja mama jest rowniez tesciowa,a nigdy nie zachowywala sie jak wariatka. Moj szwagier nie moze sie jej nachwalic, jest madra i normalna kobieta, nie wychowywala dzieci dla siebie i nikogo na smyczy nie trzyma. Po prostu trzeba umiec dorosnac do bycia matka doroslych dzieci. Ja tez wiele slyszalam na temat tego,co bedzie,kiedy bede miala swoje dzieci i wiesz , ze na razie nic sie nie sprawdzilo na ten temat. A najsmieszniejsze jest to,ze jak mialam jedno isie nie spelnialo,to gadali, ze jak bede miala drugir, to zobacze,a teraz czekam na trzecie i mam wszelkie gadanie w nosie,bo jestem sam kowalem swojego losu. Nawet teraz,kiedy bede z trojka samotna mama,nie wyobrazam sobie zrezygnowac z moich postanowien i sposobu pokazywania zycia wlasnym dzieciom. Sprawdza sie,sa szczesliwe i bardzo radosne,a wszelkie krakanie rozbawia mnie do lez :D Mozna czasem poplakac w kacie,ale potem zawsze wyjdzie slonce 🌼 Dlatego naprawde te tesciowe,ktore nie maja pojecia o odcieciu pepowiny u swoich doroslych dzieci,powinny isc na terapie, a nie zawalac komus zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzik, nie usprawiedliwiaj zlych nawykow u glupich ludzi. Moja mama jest rowniez tesciowa,a nigdy nie zachowywala sie jak wariatka. Moj szwagier nie moze sie jej nachwalic, jest madra i normalna kobieta, nie wychowywala dzieci dla siebie i nikogo na smyczy nie trzyma. Po prostu trzeba umiec dorosnac do bycia matka doroslych dzieci. Ja tez wiele slyszalam na temat tego,co bedzie,kiedy bede miala swoje dzieci i wiesz , ze na razie nic sie nie sprawdzilo na ten temat. A najsmieszniejsze jest to,ze jak mialam jedno isie nie spelnialo,to gadali, ze jak bede miala drugir, to zobacze,a teraz czekam na trzecie i mam wszelkie gadanie w nosie,bo jestem sam kowalem swojego losu. Nawet teraz,kiedy bede z trojka samotna mama,nie wyobrazam sobie zrezygnowac z moich postanowien i sposobu pokazywania zycia wlasnym dzieciom. Sprawdza sie,sa szczesliwe i bardzo radosne,a wszelkie krakanie rozbawia mnie do lez :D Mozna czasem poplakac w kacie,ale potem zawsze wyjdzie slonce 🌼 Dlatego naprawde te tesciowe,ktore nie maja pojecia o odcieciu pepowiny u swoich doroslych dzieci,powinny isc na terapie, a nie zawalac komus zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiatek} sorki za te potrojna wypowiedz :D co za lawina :D ale to cos z moim netem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zajebista tesciowa ze tak powiem choc mam za męża jej jedynego synka a mamuske jeszcze lepsza i najukochansza na swiecie zawsze skorą do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zajebista tesciowa ze tak powiem choc mam za męża jej jedynego synka a mamuske jeszcze lepsza i najukochansza na swiecie zawsze skorą do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARINA25 STRASZNIE DROGIE MACIE MIESZKANIA. MY MIESZKAMY W BANBURY(KOŁO OXFORDU) PÓŁ ROKU TEMU WZIELISMY MIESZKANIE OD ANGLIKA. MAMY DOM Z GRODEM 3 BED,DWIE ŁAZIENKI,KUCHNIA I OGROMNY POKÓJ GOSCINNY. MIESZKANIE JEST BARDZO ŁADNE,ZADBANE, PO REMONCIE. Z WYNAJMUJACYM NIE MAMY PROBLEMÓW. GDY TYLKO CZEGOS POTRZEBUJEMY LUB MAMY Z CZYMS MAŁY KŁOPOT, NATYCHMIAST RUSZA Z POMOCĄ. PŁACIMY 700Ł PLUS DOCHODZI 96ŁTAXU CO MIESIAC. MIESZKAMY W TRÓJKE I MAMY POKOIK PRZYSZYKOWANY JUZ DLA MAŁEJ. JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI. MOI ZNAJOMI,PRZZ AGENCJE, MAJA TEN SAM DOM CO MY..KILKA MINUT DALEJ..TEN SAM UKŁAD.POPROSTU WSZYSTKO. PŁACA AGENCJI 670Ł NA MIESIAC. 2 BED W NASZEJ MIEJSCOWOSCI JEST OD 500-650 ALE ŁADNE .Z AGENCJI, JAK I PRYWATNIE. KIEDY PÓŁ ROKU TEMU SZUKALISMY 1-BED FLATA TO NAPRAWDE LUKSUSOWO WYPOSAZONY FLAT KOSZTOWAŁ OK 550Ł..SKROMNE..380Ł-400 . PRZENOSCIE SIE DO NAS;) POZDRAWIAM...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny ja do swojej tesciowej nie mam nic no cos by sie znalazlo tylko ja pisalam o mojego chlopaka siostrze ze ma cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek szkoda ze juz cie nie bedzie z nami ale jak postanowienie to postanoewienie odwiedzaj nas czasami trzymaj sie cieplutko daj znac jak juz urodzisz. dzieki za wszystkie rady buziaczki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super u was laboszek wiedzialam ze tu jest najdrozej my za 2 bed flat tzn dwa pokoje jakies 5m.na 4m.i ten 3 mniejszy .mieszkam z mezem w jednym pokoju tym wiekszym w drugim moja siostra z chlopakiem a w 3trzecim jeszcze taki chlopak placimy 745 acha i ogrod jest.plus 120 cunsil tax miesiecznie i rachunki co 3 miesiace ale zaje...duze.prad za 3 miesice 230f.gaz jakies 170 zalezy.i chetnie bym zmienila miasto choc juz sie przyzwyczailam ale praca nas tu trzyma!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVKA. BARDZO FAJNIE ZE MASZ TAK A NIE INACZEJ...ZE NIC CI SIE NIE SPRAWDZIŁO Z TEGO CO MÓWILI..:) JA NIE USPRAWIEDLIWAM TESCIOWYCH.NIE W TYM RZECZ. STARAM SIE JEDYNIE ZROZUMIEC ISTOTE RZECZY I DLACZEGO PEWNE SYTUACJE MAJA MIEJSCE.DLACZEGO TE KOBIETY WALCZA A POWODEM JEST ZABORCZA MIŁOSC KTÓRA JEST ZŁA... NIE NAPISAŁAM ZE WSZYSTKIE TESCIOWE JAKIE CHODZA PO SWIECIE TO ZOŁZY,NIE,TO NIE PRAWDA..MAM KILKA PRZYKŁADÓW SUPER BABEK NIE WTRACAJACYCH SIE W NIC. TRZEBA SOBIE JEDNAK ZDAC SPRAWE Z TEGO ZE MY MATKI LB PRZYSZŁE MATKI, NIGDY NIE WYPRZEDZIMY PRZYSZŁOSCI I NIE DOWIEMY SIE CO TE MATKI NASZYCH SYNÓW MYSLA PÓKI SAME NIE ZACZNIEMY TAK MYSLEC...PODCHODZE DO ZYCIA RACJONALNIE I NIE WIEM CO BEDZIE ZA 20 LAT..NIE ZYCZE ZADNEJ MATCE ABY NAPADLA JA TA ZABORCZA MIŁOSC KTÓRA WYNISZCZA TROCHE DOMOWEGO OGNISKA...TAK SKRZETNIE ROZPALANEGO PRZEZ SZCZESLIWA RODZINE. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
kurcze moja kolezanka co mieszka tutaj w anglii bedzie miala dzisiaj operacje na wyrostek chcialabym do niej jechac tylko ona mieszka troche daleko ode mnie teraz lezy sama biedna i sie napewno boi i najgorzse to ze nie mowi po angielsku i ona najbardziej sie chyba tego boi. wspolczuje jej bo jakis 2 tygodnie temu umarla jej ciocia w tym samym czasie dowiedziala sie ze jej mama ma guzki na tarczycy i teraz ona sama jest w szpitalu i bedzie miala operacje. ale dziwny ten swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×