Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość wytrwały
Gratuluje siostrzenicy. Pozdrów siostrę i szwagra. Wcale nie dziwię się,że płakał. Ja też ryczałem jak bóbr jeszcze z półgodziny po porodzie> Bayo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwaly-dziekuje,ja tobie rowniez gratuluje i nie dziwie sie ze tak to przezywacie,jak na mnie to zrobilo takie wrazenie to co dopiero na was,wkoncu to wasze malenstwa:) skorpionka-dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche wczoraj krwawilam bardzo lekko ale troche mnie zmartwilo ... wiec dzis znów leze jak sledz ale mam nadzieje ze napisze jutro co u nas buziaki dla Was acha gdybyscie wiedzialy moze jak zdjac simloka z Nokii 3510i ? bo wzielismy tel z polski a okazalo sie ze ma simloka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
asiulek,a nie powinnas isc z tym krwawieniem do lekarza? to w koncu ciaza,ja polecialam jak mi tylko jeden skrzep polecial,okazalo sie ze mam na scianie macicy malego krwiaczka,potem faktycznie lezalam jak sledz,ale bralam przez pelne trzy tygodnie duphaston na podtrzymanie ciazy ,w kazdym razie,trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze :) karolcia! gratulacje z okazji urodzin siostrzenicy! fajny porod,szybki w sumie, bez komplikacji,gratulacje,dla siostry i szwagra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
asiulek,a codo simlpcka,zdejmuja gochyba tu w takich sklepikach-komisach z tel. komorkowymi i akcesoriami do nich,moj chlopak kiedys zdejmowal w takim miejscu,ale ile kosztuje, nie wiem :) laboszek,pewno sobie poradze,dawalam sobie rade w naprawde zlych warunkach.... ale teraz... nie powiem,z e mi rece opadly,ale chyba wlasnie zostalam samotna mama... znowu... tylko tym razem zanim sie malutek urodzil jeszcze... to tak brzmi jak wyznanie w jakims talk show,ale komu teraz powiem?moja mama sie zalamie,wiec sie troche pozale do was... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMI bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?........ Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....21....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia Ja juz teraz kopjuje tabelke bo do soboty zostala 1 h i 10 min a tak lubie jak mi dochodzi kolejny tydzien i wie ze coraz blizej konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naogladalam sie wozkow za wszystkie czasy :) jutro pojade do mothercare i zobacze je na zywlo ;) mam juz kilka typow, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry brzuszki 🌼 Camillee - prześlij linki do najciekawszych jeśli możesz. Bo ja już szału z wózkami dostaję :P Kalcia - Ty to jesteś aparatka z tą tabelka :):):) Jak Twoje samopoczucie?? Bo coś nam ostatnio zamilkłaś... Z tą Twoją infekcją to niedobrze, ale fajnie, że Cię poważnie potraktowali!!! Asiulek 🌼 jak w Polsce, bo nic nie piszesz?? Kochana Ty lepiej śmigaj do lekarza, krwawienie, nawet najmniejsze nie jest oczekiwanym objawem. Niech Cię skontrolują i będziesz spokojna (i my też). Karolcia - ładnie to opisałaś, aż mi się tak cieplutko na serduszku zrobiło :) Gratuluję siostrzenicy!! Ja nigdy nie będę miała, bo...mam samych braci :P Anka00 - ja też wczoraj szamałam czereśnie...mmmm...pycha :) Aniu Grimsby - co prawda ja tak nie miałam, ale czytając różne fora, zauważyłam, ze sporo dziewczyn tak ma, więc to chyba normalne jest. Po prostu biedulki takie wasze organizmy.... Jovka - no to duże już te Twoje smyki, chociaż jeszcze małe :) Ja jak Laboszek, myślę, że sobie poradzisz. Tylko pamiętaj,że zawsze musisz być pozytywnej myśli. No i teraz masz nas - w razie czego wal jak w dym 😘 Laboszek - czyli jej wizytę zdałaś wzorowo :) W normalnym domu to na oko widać, że wszystko jest w porządku!!! Co do sterylizatora, to pewnie też zalezy od położnej, która przyłazi, jedne trują drugie nie. Moja będzie pewnie truła :P Ja na razie nie kupuję, bo i tak będę karmić piersią (mam przynajmniej taki zamiar), no a jak się okaże że potrzebuję, albo faktycznie że będzie mi tak wygodniej - i będę miała kaskę - to wtedy kupię :) Dziewczynki, dziękuję Wam wszystkim za porady wszelkie 😘 Jesteście nieocenione!!!! Na razie to na tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry mamusiom w ten brzydki dzien dopiero wstalam a wiec chcialam sie przywitac i uciekam posprzatac cos zjesc i musze jechac na poczte a pozniej po prezent dla kolezanki bo ma dzisiaj urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
Czesc brzuchatki i Mamusie! Wiec moj chlopak chce wyjechac do Szkocji, w gory,zeby uspokoic umysl,pomysl swietny,a ja sama z dziecmi mam zostac sobie,bo to ponoc niemozliwe,zeby bylo tak jak jest,no ale nie zatrzymam go na sile,jak na razie nie wiem,co tu sie bedzie dzialo,musze po prostu zacisnac zeby i wytrzymac ten rok,jak przezyje tu rok to chyba jakos dalej pojdzie?naucze sie angielskiego,w sumie terazporozumiewam sie niezle,pomimo ze moj ang. jest bardzo bardzo "a little" :) :) :) Kaska :) dzieki za dobre slowo,przyda sie,widze ze masz termin miesiac wczesniej niz ja- u mnie to ma byc albo19.10 albo 19.10,a i tak pewno bedzie pomiedzy,bo planowana cesarka po dwoch urwisach poprzednio) Pozdrowonka jeszcze raz,dzieki Wam nie czuje sie tak samotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
:) widze,zem jeszcze spiaca - albo 10.10 albo 19.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi - Jovka - faktycznie jeszcze śpisz. No i ten Twój facet to jakiś osiołek za przeproszeniem, ale komentować nie będę. Poradzisz sobie, wszystko się ułoży. Zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
no widzisz Kaska :) najgorzej zakochac sie w osiolku ;) dobry chlopaczyna,szczodry,jak tylko moze obsypuje prezentami,ale z piaskownicy to on nigdy nie wyjdzie... ehhhhh.... co poradzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesyem w 22 tyg.ostatnie usg mialam 2 tyg.temu i bylam przedwczoraj u mojej midwife tzn u innej bo moja nie mogla.i pytalam kiedy nastepny scan a ona ze juz nie bedzie do konca.tylko beda mierzyc mi brzuch.a tu dzis rankiem przychodzi listonosz i przynosi karte ze szpitala gdzie zapisany mam scan na 5 lipca.zmartwilo mnie to moze cos bylo nie tak na ostatnim scanie? i mam tabelki do nastepnego co wy na to tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAMUŚKI spiace i juz obudzone;-). witam serdecznie nowo dołaczona mumuśke do naszego grona.JOVKA chce Ci powiedziec że masz nas i nie jestes samotna masz swoje najukochansze dzieciaczki obok siebie no i nas ,a i jeszczek jedno Ci napisze.............. POLKI SA TWARDE I DAJA RADE W KAZDEJ SYTUACJI. JESTESMY Z TOBA. DASZ RADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie pisze z a czesto ale czytam was codziennie. Jestem juz strasznie padnieta powoli brakuje mi juz sil, dom, dzieci, calej rodzince co chwile trzeba cos zalatwic wiec ciagle jestem w ruchu. Codziennie obiecuje sobie ze sie popoludniu przespie albo troche odpoczne ale zawsze konczy sie na moim chciala bym... dobrze ze za dwa tygodnie przyjedzie moja siorka to troche dychne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda nieciekawa ,ale humor mam za to wspaniały,otóż mój mąż wrca dzis za niecałe 4 godzinki z POLSKI i juz niebede sama z naszym maluszkiem .(hip hip hurrraaa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia nie łam sie ja tez sobie tak obiecywałam i obiecuje do dzis ;-) ktoregos dnia spotkamy sie to poplotkujemy :-D zreszta jak codzien od poniedziałku do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka, no faktycznie...ale Katelka dobrze Ci pisze!!!! Karina, ja tak nie miałam, ale może to nie scan tylko spotkanie z anastezjologiem (w sprawie znieczulenia - czy nie ma przeciwwskazań) bo z tego co wiem to wszystkie mamy to spotkanie. No a jeśli scan, to się nie martw, gdyby było coś nie tak to by Ci powiedzieli od razu!!!! Kalcia no Ty już masz za kim latać, o kogo się troszczyć i martwić, więc się nie dziwię, że nie masz czasu na odpoczynek. Ja to mam go zbyt wiele.... 😠 Już kręćka od nadmiaru wolnego czasu dostaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, tak sobie myślę, że może zadzwoń do swojej położnej i powiedz co i jak to może Cię to uspokoi 🌼 No ale na pewno wszystko jest ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katelka - z pewnością masz rację, ale teraz to już mnie czasami szlag trafia, że non stop siedzę w domu 😠 i to jeszcze sama 😡 bo mąż w pracy ciągle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska juz niedługo.......... ucz sie teraz cierpliwosci przyda sie. :-D pamietam te czasy ,to samo czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE KOBIETKI:) WSTYD MI ZADAC TO PYTANIE:( ALE MUSZE...JAK DOPISAC SIE DO TABELKI:) POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
no to jak mandzi sie spytala, to ja tez wyjade z pytaniem przedszkolnym, jak moge sobie zrobic takie ladne cacuszka ,jak macie na dole, termin porodu te moje urodzone kwiatki wpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
No i dzieki Katelka za wsparcie, ja jestem chyba po prostu za silna osobowoscia, nie kazdy ze mna wytrzymuje,ale okazy zawsze wlasnie mnie sie trafiaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katelka - No ja właśnie cierpliwością to nie grzeszę :P Mondzi - jak byś miała problemy to podaj wszystkie dane to ja Cię dopiszę. No ale to jest bardzo proste. Tu gdzie piszesz posta - kopiujesz i wklejasz ostatnią tabelkę. W kolejności (według daty porodu) dopisujesz siebie i wysyłasz jako post. Potem tylko co tydzień kopiujesz i zmieniasz same tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×