Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Asiulek Julka miala zwezenie dwunastnicy,w trakcie operacji sie okazalo,ze ma poplatane jelita,ktore lekarze poustawiali na swoje miejsce i przy okazji wycieli jej wyrostek,ktory byl troche za wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 - chodzi Ci o to, czy mozesz do Polski jechać mając tylko dowód? Możesz - o ile masz nowy, nie ten książeczkowy. Mój brat nie ma paszportu i przyjechal to do nas; ja sama jakis czas temu nie mialam paszportu nowego i jeździlam po Europie tylko na dowód. W Unii jestesmy - nie trzeba miec paszportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivitek trzymam kciuki za Twoja dzidzie jak pisalam pomodle sie za nia.❤️ anka nie mam pojecia jak sie to załatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka81 my nie chcemy jechac do polski tylko np. na malte i czy ja moge jechac na dowod osobisty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Malta jest Unii? Wstyd wielki, wiem :-0 ale nie wiem czy jest... bo jeśli nie jest, to na pewno musisz (p.s. Czy jestes pewna, że chcesz w ciąży jechac do cieplego kraju? Zmiana klimatu nie jets szczegolnie polecana w ciązy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
iwitek piekna ta twoja coronia ale bym ja wycalowala takie niewinne malenstwo szkoda tej perelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
malta jest w unii skorpionka to gdzie radzisz to nie musi byc malta ale w jakim kraju nie jest az tak bardzo goraco ja chcialabym gdzies jechac tylko na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W południowych krajach raczej wszędzie jest zbyt gorąco dla kobiet w ciąży (przyjezzających z innych krajów). Może coś bardziej jak Francja, Szwajcaria, północ Włoch? Tam jeszcze w miarę podobnie jest jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwtek29 Julcia prześliczna, taki cukiereczek :D Powiedzcie za co cierpią dzieci ??? dzieci wogóle nie powinny chorować !!! Przecieżone nie potrafią jeszcze powiedzieć co je boli, człowiek przy kolce dziecka ma załamanie bo nie wiem dlaczego maluszek krzyczy a co dopiero w szpitalu ! :( iwtek29 MUSI BYĆ DOBRZE a ty naprawdę ściągaj pokarm żeby nie zanikł, bo jak mała będzie w domku to dasz jej cyca i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja juz sama nie wiem ale jechac gdzies musze ale tak jak mowisz napewno nie tam gdzie sa bardzo duze upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny moja dzidzia jak nigdy juz od samego rana puka mi w brzuszek i tak caly czas az do teraz czy to normalne??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
wierci sie jak tata he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna Twoja Juleczka... Moja Martynka jak ja zobaczyla powiedziala aaa to znaczy że spi a później wysyłala buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 iwitek- bardzo ci i twojemu mezowi wspolczuje tego co musicie teraz przechodzic, tych nerwow, wyczekiwania ale kochana zobaczysz bedzie dobrze. Julka dojdzie do siebie i niedlugo bedziecie ja tulic. Ona jest taka sliczniutka ❤️ ❤️ ❤️ Anka00- po nowy paszport musisz udac sie do ambasady jak chcesz sobie nowy wyrobic a na dowodzie przejedziesz tylko w panstwach nalezacych do UE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
Witajcie dziewczyny:) Swietnie ze istnieje takie forum i szkoda ze tak puzno sie o nim dowiedzialam :) , teraz bede zaglada tu napewno czesto:) jestem w 20 tygodniu ciazy, mieszkam w malym miasteczku Hereford niedaleko Birmingham. Pozdrawaiam Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - witaj :):):) Wpisuj sie szybko do naszej tabelki. Na pewno Ci sie tu spodoba. Napisz coś o swojej ciąży - jak ją przechodzisz; może znasz juz płeć, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwtek , cudna jest Twoja Juleczka 😍 trzymam kciuki,musi byc dobrze, nie ma innego wyjscia, taka fajna dziewusia! Jestem z Toba, caly czas, az dzidziulek wroci do mu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwtek bedzie dobrze - musi! malutka sliczniutka jest! i ja bede proscic Bozie o zdrowko dla szkrabka❤️ trzymaj sie kobitko i nie poddawaj, juz niedlugo bedziecie wszyscy razem w domciu. nie mam sily dziewczyny, w pracy sie mnie tak czepiaja ze przeryczalam wczoraj pol dnia... a macierzynski dop od 10sierpnia - praktycznie 25lipca bo jeszcze kilka dni urlopu musze wykorzystac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czarna 101 a gdzie jest birmingam???? kolo jakij miejscowosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku,weszlam na Twojego bloga 🌼 Jestes cudna,wygladasz wspaniale, a mowie Ci to z doswiadczenia trzeciej ciazy.Na dodatek ,skoro przed ciaza udalo ci sie zrzucic 18 kilo, to bez problemow zrobisz to teraz tez. Ja mialam to samo, zreszta po kazdej kolejnej ciazy chudlam jeszcze bardziej. Teraz ,w tym razem, jestem po prostu miss,przytylam nieduzo, dzidzia tylko rosnie jak trzeba, Ale to prawda, na tym etapie ciazy tyje sie najwiecej- co i tak nie ma znaczenia -potem wszystko odplywa.No i wierz mi, jak Twoj luby mowi,ze i tak mu sie podobasz, to prawda, oni tak maja, ten nasz stan lekko ich oniesmiela,ale jest powodem do dumy i szczescia ,wiec wielbia nas za to naprawde. Buzi nie pokazujesz,cwaniaczku,ale widac ,ze dziewczyna z Ciebie no,strasznie fajna 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Nie było mnie zaledwie jesden dzień a tu tyle rzeczy się wydarzyło!!!! Po pierwsze IWTEK - skarbie trzymajcie się!! Musicie być silni dla maleńkiej (jakże pięknej) i kruchej Juleńki!!! Zdjęcia przyprawiły mnie o łezki, więc nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz Ty - jako matka :( ❤️❤️❤️ Jeżeli tylko w jakikolwiek sposób możemy być (my dziewczyny z forum) pomocne - to daj znać!!! Jesteśmy z Tobą i Twoją rodziną!!! Pamiętaj - MUSI BYĆ DOBRZE!!! Po drugie LABOSZEK - kochana ja nie wiem właściwie o co chodzi i chyba troszkę skołowana jestem, bo zaskoczyłaś mnie nieziemsko!! :(:(:( Ja Cię błagam - Ty to jeszcze przemyśl, bo bez Ciebie to forum nie będzie już takie jak było!!!! Zdaję sobie sprawę, że masz mnóstwo obowiązków, ale czy musi to być tak drastyczna metoda?? Jeśli nie masz czasu na formu, to może wyślij mi e-mailem swoje gg i (lub) e-maila, bo smutno mi będzie bez Ciebie, a tak może chociaż od czasu do czasu coś sobie klikniemy...W końcu jesteś w czołówce moich najlepszych doradczyń ;) Po trzecie ASIULEK - kurcze, strasznie smutne było to Twoje sprawozdanie z pobytu w Polsce :( No i to co się teraz u Ciebie dzieje, wkurzający Cię znajomi...współczuję! Tak to często jest, że chcemy komuś pomóc a on nam się pięknie za to odpłaca 😠 Co do spotkania w sprawie NIN-u, to u mnie było tak. Mąż złożył papiery o WTC, potem dzwoniła baba (po jakimś miesiącu) z revenue, ze muszę wyrobic Nin, i że oni już to zgłośili do Job centre. Po niedługim czasie (może z tydzień) zadzwonili do mnie z Job centre i umówili na spotkanie w sprawie NIn-u. Termin był na za tydzień. Dostałam jeszcze pismo potwierdzające datę od Job centre. Po dwóch tyg dostałam numer i po kolejnym tygodniu kartę!!! Ale!!!! Zanim dostałam numer - już otrzymaliśmy WTC !!! Byliśmy w szoku. Okazało się, że oni mnie umówili na spotkanie, ale w międzyczasie nadali mi tymczasowy numer NIN. Cztery - SKORPIONKA - no jak Ty możesz się w ogóle zastanawiać czy mamy ochotę zdjęcia z usg obejrzeć...Przecież to oczywiste :) Izunia śliczniutka, i zdjęcia są baardzo wyraźne :) Świetnie, że mogłaś ją zobaczyć znowu. To takie cudowne uczucie... :) Po piąte - MADA - niepokoisz mnie troszkę!! Coś nam sięostatnio mało udzielasz. Czy coś się dzieje?? Martwię się. Napisz co u Ciebie!!! Po szóste - witam Cię CZARNA 🌼 - napisz nam coś więcej o sobie i zaglądaj często!!! Zapraszamy!!! Siedem - JUSTYNA - a co się takiego dzieje w Twojej pracy?? To co piszesz jest baardzo niepokojące. Wyżal nam się - będzie Ci łatwiej!!! No a ja wczoraj caaaały dzień spędziłam z mężem na zakupkach. Głównie to za wózkiem i łóżeczkiem łaziliśmy, ale tu to jest masakra 😠 Kupiliśmy za to kilka pierdół, jak butelki, termometry, czapeczkę i rękawiczki dla synusia, zestaw do pielęgnacji, no i dla mnie majty poporodowe, podpaski poporodowe, wkładki lakatacyjne, platki kosmetyczne itd. Niby nic a 50 dyszek poszło szybciutko. Dziewczyny czy znacie tu jakieś w miarę tanie sklepy z wózkami i łóżeczkami?? Bo oni nie dość, że wybór marny tu mają to jeszcze kroją za to jak za zboże 😡 A dziś przyszła moja spódnica z e-baya :) Bajera :) Tylko kiedy ja ją założę jak tu taka pogoda do dupy :P Jeszcze uaktualnienie: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn................synek?............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra.. ? karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor................. .?..............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?........Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, tabelki połowę mi wcięło :P NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25........London........synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka.......Aleksandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?...... ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?........Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
gosiaczek27 ty mieszkasz na croydon a ja na croydon przewaznie jezdze na zakupy do tego centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska my skladalismy o CTC i WTC ciekawa jestem jak to rozpatrza do tego moja przeprowadzka , przejde sie dzis do Job Center i zapytam tym moim łamanym angielskim zobacze moze cos mi sie uda dowiedziec ....u Ciebie szybko to poszlo ale u mnie chyba tak szybko nie pójdzie tym bardziej ze tu sa dwa zasilki.. a zlozylismy dwa m-ce temu a teraz odpisali ... zobacze zbieram sie mala musi zjesc kasze ubieramy sie i pędzimy na grupe zabawowa dzis gimnastyka niech sie wylata choc dzis w miare cieplo wiec moze i póxniej spacer jej sie trafi ... z tata bo mama bedzie musiala polezec z druga dzidzia by odpoczela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to mam z tym internetem,albo cos ucina,albo po kilka razy wysyla,skaranie angielskie :D dobrze ze udalo sie umowic wizyte w konsulacie,ale terminy zabojcze!!! kurcze,tak tesknie za dziecmi,dobrze,ze juz 5 lipca wracam do domu,bo ryczec mi sie chce! codziennie dzwonie do nich,teraz zostalo mi juz tylko 2 godz. darmowych minut,jak ja to podziele na tydzien? najwyzej zrobie doladowanie na skype\'a,inaczej nie da rady :) a jak wroce do kraju to tez bede miec skan 3d - tak sie ciesze, Malutek juz tam pewno calkiem slodziusi 😘 Skorpionek,dzidziula sliczna,az sie wierzyc nie chce,co teraz mozna zobaczyc,zanim sie urodzi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za miłe słowa 🌼 A pytanie mam - juz na trzecim forum je piszę, ale moze sie dowiem w koncu :P Bo z kolezankom próbowalysmy dojśćdo tego po co wlasciwie jest nam w Anglii status rezydenta. :-0 Wszedzie piszą, że to posiadanie go ulatwia życie itp. ale co to w PRAKTYCE znaczy? Na jednej z angielkich stron napisane jest, że status ten jedynie oficjalnie potwierdza prawo do mieszkania tu i pracowania. Ale przeciez odkąd jestesmy w Unii - to mamy takie same prawa jak Anglicy! Wszystko przysluguje nam tak samo! Wiec po co ten rezydent? :-0 Mam przygotowane do wyslania papiery, mąż niedawno otrzymal juz legitymacje - ale wlasciwie - nie wiemy po co to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka, rezeydentem jest kazdy kto legalnie przebywa i pracuje rok w anglii. wtedy juz masz status rezydenta. jesli chodzi o papier, moze ci sie przydac jesli bedziesz sie starala w przyszlosci o angielski paszport, albo kredyt w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×