Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość jovka
Kaska :) ja tez siedze calymi dniami sama,oeszlam juz wszystkie mozliwe parki,sklepy,dzieci w Polsce jeszcze z Mama,dopierojade po nie w lipcu,chlopaczyna albo w pracy,albo spi po pracy,albo wiadomo, rozbity :) ale powiem Ci,dobrze teraz odpoczac,potem milo sie wspomina takie chwile leniuchowania, wiem cos niecos, bo mialam przeciez dwojeczke po sobie , i to za kazdym razem cesarka, a po drugiej to lazilam po scianach , nie te latka juz :) az mi slabo, jak pomysle , co teraz bedzie, w koncy bede miec 36 latek niedlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMI bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?..................Olaf...... Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....21....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka - jeżeli chcesz wpisać np date porodu lub coś takiego to 1. Musisz \"zaczernić\" sobie nicka - tylko wejdż na samej górze stronki w preferencje, tam wpisz swoją nazwę użytkownika (nick) i potem hasło (tylko pamiętaj jakie :) ) 2. Jeśli chcesz wpisać coś żeby zawsze było widoczne musisz to wpisać właśnie po zalogowaniu się w preferencjach (nick i hasło) na samym dole w sygnaturze/stopce 3. Jeśli chodzi Ci o te kwiatki i takie buźki różne to tu jest link: http://www.forum.o2.pl/emotikony.php 4. Jeżeli chodzi Ci o zdjątka to musisz je umieścić na fotosiku najpierw, a potem w stopkę wkleić tylko link (szczegóły wklejenia fotki na www.fotosik.pl - opisane krok po kroku) 5. Jeśli Ci chodzi o suwaczek - czyli link - jak duża jest Twoja dzidzia, to są różne stronki gdzie to ściągasz i też tu wklejasz sam link, np. www.baby-gaga.com (tu to się nazywa tickers pregnancy) www.lilypie.com www.suwaczek.pl Nom to się napisałam :) Mam nadzieję, że nie pokręciłam za bardzo. W razie pytań - wal śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka, no to faktycznie podobnie mamy :) Bo mój jak do domu przychodzi, to też mało go widzę, albo coś w aucie grzebie, albo coś załatwia...i tak w kółko. Muszę powiedzieć dość, bo zapomnę jak wygląda ten mój chłop ;) Pewnie tęsknicie z dzieciaczkami do siebie...oj jak ja współczuję takim rodzinom :( Smutne to. Dziewczynki i jeszcze tylko chciałam prosić, żebyście pamiętały, ze zawsze kpiujemy OSTATNIĄ tabelkę!!! To ważne bo jak skopiujecie wcześniejsze, to dziewczyny które już sie wpisały będa to musiały zrobić znowu. Nom to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek :) no bardzo mi sie podoba Olaf :) tym bardziej ze to zaplanowane dziecko co do dnia! Mam teraz troche wariatkowo,ale coz, to minie,a dzidzia bedzie sliczna :D Kaska 🌼 dzieki za podpowiedzi,jestes cudna,buziaki i zagladaj w takim razie do garazu jak ten chlop tam grzebie,chociaz jakie spodnie sobie naogladasz :D ide dziewczynki na spacer,mam tu jedna moja serdeczna przyjaciolke,ktora zreszta przyjechala dzieki mnie, tyle ze juz w zeszlym roku w pazdierniku,pogadam znia,poprzytula,lzej mi bedzie. A zatem fajnego dnia, caluskiw Brzuszki :P i Mamusiom w buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka - nie ma sprawy ) Co do chłopa, to niestety jeszcze w pracy... no ale dzisiaj już mu nie pozwolę nigdzie grzebać :P ;) heheh buziaki pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam z popoludnia!!!!!!!!!!! kurcze czy tez tak macie ze (do zaawansowanych) zdarza wam sie plakac z byle powodu...to juz 8 mc a mnie dzisiaj tak wzielo o blahostke i wylam jak bobr oczywiscie przyczyna : MAZ nie chce niepokoic dzidzi szczegolnie ze ona juz wszystko czuje......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 instrukcja jak zaczernic nicka i mi sie wkoncu przydala dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_daga 🌼 cieszę się, że mogę się na coś przydać ;) Ja zaczęłam siódmy miesiąc (nie wiem czy o takie zaawansowanie Ci chodzi, czy jeszcze wyższe :P ) no i też mam takie głupawe dni czasami, że ryczę jak smarkula :) Och jak mnie to denerwuje to szok!!!! Głowa do góry - nie jesteś sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja wyje i jaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kaska0110 za slowa teraz juz ok ale czasem sama nie wiem o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga gdy bylam jeszcze w ciazy to miałam rowniez takie dni az do rozwiazania -to takie małe pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kateLKa dzIeKKI NIE ZDARZA SIE TO CZESTO aLE DZISIAJ COS WE MNIE PEKLO :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normale hustawka nastrojow w koncu jestes w stanie błogos ławionym - WYBACZAMY CI..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagimka
Hej witam wszystkie mamusie i przyszle mamusie.:) Chcialabym sie podzielic radosna nownika .Jestem w 6 tyg ciazy>mieszkam w Watford pn/zach LOndyn.Mam 28 lat.NIe jestem debiutkanka jako mama ale czyuje sie jakbym byla.Chetnie podziele sie doswiedczeniami z innymi.Piszcie jak chcecie. Pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagimka - i my Cię witamy. zapraszamy na nasze forum, kiedy tylko masz ochotę :) My też mamy doświadczenie, którym możemy się podzielić :) S_Daga - ja ostatnie trzy dni takie mam...ehhhh...szkoda gadać. No jak ogólnie mało płaczę, tak teraz nawyję się chyba za całe życie wcześniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMI bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra..? karina82........01/11.....21....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE ZA PORADE W ZWIAZKU Z WPISANIEM SIE DO TABELKI:)KOBIETKI. NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY JAK GO MALUJA:) DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tabelka nam sie powieksza:) Fajnie wiecej mamusiek do towarzystwa. Pozdrowienia dla nowych ciezarnych na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze przeczytajcie , na pewno poruszy WAs los tych dzieci www.piecioraczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagimka
NO to i ja sie dopisze....imiona po pradziadkach NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMI bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra.. ? karina82........01/11.....21....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ....23/06.......6....Watford......?...........Julian/Stefania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten dziwny dzien u mnie raz swieci slonko raz leje :-O Jutro ten dzien :D wreszcie jedziemy do Polski Juz nie moge sie doczekac:) Jak sobie pomysle ze po powrocie wpisze sie do tabelki odrazu o dwa dygodnie do przodu to mi sie gebka smieje:D Mam nadzieje ze dobrze spedzicie ten czas. Trzymam kciuki za Wasze szczescia i za Was. Raczej nie znajde jutro czasu na napisanie czegos dlatego zegnam sie juz dzisij oczyuwiscie odezwe sie po powrocie. Pozdrowionka i do sklikanka {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczylam na fotosik.pl z wklejeniem zdjatka Aarona. Wkleilam(chyba go w stopce. mam nadzieje ze sie udalo. Jeszcze raz pozdrawiam i caluej apapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu życze Ci szczesliwej drogi di domku oraz szczesliwego powrotu ,oraz oczywiscie spokojnego odpoczynku od codziennosci tutaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dzidzius jest superowski odlotowy sliczny piętny i wogóle..... cud miód........brak słów ;-).powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w szpitalu na emergency i o dziwo potraktowali mnie dosc powaznie, zrobili badania, zapodali plyny dozylne (bo odwodniona bylam), przypisali Canesten krem na infekcje i paracetamol na ból brzucha..pani doktor mówila ze nie widzi nic zlego. Mam duzo odpoczywac, pic plyny i zdrowo sie odzywiac. Za tydzien jade do Polski wiec jeszcze raz zrobie wszystkie badania i usg Uaktualniam sie w tabelce chociaz zadko pisze (ale czytam :-) ) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMI bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra.. ? karina82........01/11.....21....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............23/12......13....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ....23/06.......6....Watford......?...........Julian/Stefania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucielo mamusie :-P Skopiowalam zla tabelke NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMI bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10...24..Londyn....synek?.......... ........Olaf...... Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury...dziewczynka...Aleksandra.. ? karina82........01/11.....21....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............23/12......13....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ....23/06.......6....Watford......?...........Julian/Stefani a Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×