Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

camille- wozek swiekny, to wlasnie tez taki typ jaki my szukamy z tym spiworkiem . Ale wlasnie co do tego spiworka oni to tez traktuja jako gondolke???? bo nie widzialam tego modelu w naszym mothercare i dlatego pytam. Wogole po wozek chyba pojedziemy do Leeds bo to wieksze miasto i na pewno powinno byc wiecej sklepow z takimi artykulami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry wszystki mamusie w ten bardzo brzydki dzien mam pytanie bo w sumie na poczatku ciazy moja twarz byla dosc ladna a teraz na brodzie wychodza mi syfki czy to moze na chlopczyka??? bardzo brzydko to wyglada i musze to pudrowac a wy jakie macie twarze pewnie jak modelki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Wlasnie zaczelam 25 tydzien,zmieniam sie w tabelce.Jeszcze do wozka nie dojrzalam,najpierw mam do zalatwienia inne drobiazgi,musze wynajac mieszkanie,zapisac dzieci doszkoly :D Ale stronke sobie zapisze,bede potem pytac,jak sie wozek sprawuje Camillee NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn..........synek..............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka.......Alek sandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? ...................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, dla wozek jest bomba, a u nich to chyba zamiast gondolki. wole juz cos takiego niz samo siodelko do samochodu, bo to niebezpieczne na kregoslup dla dziecka, jak za dlugo sie siedzi. ja nie wiem czy u nas w mother jest taki model, ale jesli nie ma to moze zamowia?? anka00, jak na twarzy cos sie dzieje w ciazy, to mowia, ze na dziewczynke, bo urode mamie zabiera, ale nie wierz w to :) ja mialam syfki na samym poczatku, ale juz mi przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski! Wrocilam 2dni temu z Polski,strasznie goraco. Lot przebiegl dobrze,ale 2dni pozniej dostalalm silnych boli brzucha no i wyladowalam u lekarza na szczescie nie mam rozwarcia,lozysko mi sie nie odkleja,zadnego krwawienia wiec lekarz mowil ,ze to z przemeczenia,kazal mi wziasc relanium i lezec no i moj pobyt ograniczyl sie do lezenia i ewentualnie jazdy samochodem do tesciow na odwiedziny.Bardzo sie balam lotu powrotnego i chcialam jak najszybciej byc juz w swoim w domku. Rozmawialam ze swoimi kolezankami to tez mialy bole brzucha w piatym miesiacu,a wy mialyscie tez taki bole brzucha jak troche pochodzilyscie? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka, ja dopiero sie rozgladam za wozkami, ale jeszcze nie kupuje, bo za wczesnie ;) ja zaczynam 19 tydzien jutro, wiec moze ja sie bede pytala jak sie wozek sprawuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00- to ,ze wychodza syfki i zmienia sie wyglad to nnie ma znaczenia. Bo ponac na dziewczynke odbiera urode a ni na chlopca ale to tylko mity:D Ja z OLcia naprawde ladnie wygladalam i mowili , ze chlopak a ja i tak wiedzialam swoje, ze to dziewczynka:D:D Te syfki wychodza bo watroba jest uciskana i nie masz dobrego metabolizmu do tego hormony- i wyglad sie zmienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
acha ja i tak bym wolala dziewczynke ale moj chlopak chcialby syna bo on ma same siostry i nigdy nie mial brata takze teraz chce synka ale wiadome jak bedzie corunia to pewnie tez bedzie tatusina he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00, nie znam nikogo kto by sie nie ucieszyl z corki bo chcial synka :) i odwrotnie :) bedziesz tak jak piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja bardzo chcialam podziekowac skopionce za liste ktora mi przyslala e-mailem tylko oczywiscie ja dopiero dzisiaj sprawdzilam poczte i nawet nie wiedzialam ze mi wyslala. Skorpionka jeszccze raz DZIEKUJE napewno mi sie to przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁAM FAJNE ŁÓZECZKO DLE DZIDZI...2 FUNKCYJNE HEHE..BARDZO LUBIE TAKIE ROZWIAZANIA...MAMY DUZE AUTO WIEC Z POLSKI NIE MA PROBLEMUZ PRZYWIEZIENIEM, TYMBARDZIEJ ZE W SIERPNIU AKURAT MÓJ FACET W POLSCE BEDZIE..MOZE WIDZIAŁYSCIE KBITKI GDZIES TUTAJ , W PODOBNEJ CENIE TAKIE ŁÓZECZKO. JA WŁASNIE NIE BARDZO.. OBEJZYJCIE!POLECAM! http://www.allegro.pl/item208986661_klups_bartek_ii_emaluszek_super_sprzedawca.html#photo DZIEKI ZA PORADE W SPRAWIE WÓZKÓW..WSZYSTKO SUPER ALE JEST JEDEN MINUS...PAMIETAJCIE,IM WIEKSZE KOŁA TYM WIEKSZA AMORTYZACJA I WYWROTNOSC WÓZKA. TO JEDNO CHOC WIEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki26 - witaj z powrotem :) Brzuch rzeczywiscie moze boleć od przemęczenia, albo jak duzo sie ruszasz. Mnie np. boli troche (aż musze zwolnic chód) jak ide wiecej niż pol godziny non stop. A tak niestety musze chodzic czasem. Wtedy tak jakby mnie coś ciągnelo w brzuchu, jakbym miala jakis worek przyszyty do brzucha co go grawitacje ciągnie ;) Ale ja w 6 mies. jestem, nie wiem czy to jakas roznica. Ja mam niby dziewczynke, a na twarzy nic mi nie wyskakuje. Od czasu do czasu tylko ,ael to zawsze tak bylo. Wydaje mi sie, a wrecz jestem pewna, że to mity jakies, jakieś zabobony sprzed 100 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! anagro ja mam dziecko nisko w miednicy od polowkowego usg sie dowiedzialam ,oni oczywisc ie ze to OK,wszystko jest ok u nich wiec sie martwie nieraz ruchy to mam doslownie w pachwinach,tak nisko po prawej stronie jak bielizna .... co ci mowili na to?masz glowkowo nisko>bo ja wlasnie tak mam s_daga nie znam wynikow jeszcze po powtornym badaniu, Ty jak sie czujesz>? nadal masz swiad?? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondzi - a to łóżeczko to ma podwieszany spód? Bo jak tak patrzę, to strasznie sie bedziesz musiala schylac do tego dzieciątka! Plecy Cie beda bolaly jak tak kilkanscie razy dziennie bedziesz musiala wisieć nad tym dzieckiem na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFF JEDNAK MA ..JAK TO PISZĄ TRZY POZIOMY MONTARZU PODŁOGI TAKZE SUPER...ALE BY GAFE STRZELILI GDYBY TAK NIE BYŁO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondzi, masz racje z kolkami, ale u mnie to nie problem, bo u mnie chodniki sa wylane jak asfalt :) wiec mam rowniutko :) no i bardzo malo wozkow z duzymi kolami widzialam. jak byly to z przodu byly wieksze a z tylu mneijsze, nigdy jednakowe... chyba na stronie mothercare sa 3kolowe z duzymi kolami. gdzies widzialam podobne dwufunkcyje lozeczko, ale z pewnoscia bylo duzo drozsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie po... i wkleilam inny, ale ja mam upolowany wlasnie ten sm wozek co Justyna M :) justyna, jak sie go prowadzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anagro nie martw sie za bardzo ze dzidzia nisko lezy, oczywiscie uwazaj na was, do 25tyg powinna podskoczyc, mi mowili ze mam nisko lozysko w 21tc i kazali przyjsc na kolejne usg w 24tc i wtedy juz bylo ok :) skorpionka ma racje b.wazne zeby lozeczko mialo ze 2poziomy bo inaczej da sie we znaki oj da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille wozek jest super! jedzie sie mieciutko:) latwo sie go sklada i rozklada, wszystkie pokrowce sa z mozliwoscia odpiecia i uprania, kupilismy tez baze do fotelika do auta, jak narazie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M- a jak z tym spiworkiem. Moze sluzyc za gondolke czy nie. Dla mnie to wazne bo dzidzia miala przed soba caly okres jesienno zimowy. Acha a bez tej bazy do samochodu do fotelika sie nie da zamatowac bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka aktualna
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn..........syne k..............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka.......Alek sandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? ...................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka - jak to jest, że mamy termin na ten sam dzien a ja ide 24 tydzien a Ty 25? (Mój suwaczek pokazuje, że dzisiaj jest 23t5dc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze spokojnie nadaje sie na zime, nasza dzidzia ma urodzinki planowane w pazdzierniku a to juz chlodno :D baza musi byc bo w nia wczepiamy fotelik-nosidelko z wozka, kosztuje ok £30.00, jest chyba firmy graco o ile dobrze pamietam, my mamy w kolorze szarym-baze nie wiem czy byly inne bo to zakup meza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna dzieki za odp. ja myslalam ze to nosidelko jest juz gotowe do samochodu a oni sie tu wzieli na sposob:) ze trzeba osobno dokupic.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka, ja licze w/g tego co robilam hihihi,tzn.kiedy tego dzidzie zrobilismy, a mam co do tego pewnosc,a moj lekarz liczy nie wiem, od wielkosci na skanie, od macania i cholera go wie, czego jeszcze. A i tak pewno dostane termin cesarki wczesniej o tydzien,bo przy moich bliznach po dwoch cesarkach poprzednich standardowo wykonuje sie cc i to wczesniej, nie czekajac na bole rodzenia. jak mi tu nie beda tego chcieli zrobic, to bedzie ubaw, bo ja jestem od cholery, jesli chodzi o medyczne bajery. Lekarze maja ze mna przekichane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, rozumiem! Teraz wszystko jasne. Ja mialam termin ustalany na podst. usg w 12 tyg. i tyle :) Ale, ale!! Tak czy owak - 19 października 2007 jest tylko jeden w roku, więc czemu ty masz do niego bliżej a ja dalej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×