Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

jeszcze raz bo sama się gubię : dziewczyny znalazłam darmowe pampersy z koleżanką - trzeba skopiować cały link razem z numerem i wkleić go w pasku adresu - wypełnić i zaznaczyć prezent jumbopaka - a na końcu polecić komuś najlepiej dwum osobom jak np ja wam - I za darmo dostajemy wybrany prezent do domu z dostawą gratis POCZYTAJCIE jamyślałamże to kit ale koleżanka własnie dostała wielgaśny karton pampersów a ja zaliczyłam szok (chyba tylko w Anglii) www.freenappies.co.uk/free-nappies-club?referer_id=14684 zapiszcie się i wklejcie tu to będziemy sobie lkikać na wzajem żeby każda dostała http://www.freenappies.co.uk/free-nappies-club/signup.php?14684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam❤️ ***niunia*** supre stronka;););) a czy to pole to trzeba sobie wybrac jedno bo tu sa i pampersy i huggisy i jeszcze chyba sa chusteczki. Ja osobiscie wole pampers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.freenappies.co.uk/free-nappies-club?referer_id=14692 to moj mam nadzieje że dostaniemy... mi cos z boku pisze Statistics: You must complete one (1) offer. Offers complete: 0 Referals: 0 Refer a friend to who must complete one offer Your referral/s have completed: 0 You have not met your requirements - Please check you have completed 1 offer and refered at least one friend to do the same. wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz zrobilam:):):) www.freenappies.co.uk/free-nappies-club?referer_id=14693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek mi tez cos takiego wychodzi. To chodzi teraz aby ktoras z osob weszla na twojego/ mojego linka i w ten sposob oni wiedza ze sie komus polscilo stronke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada weszlam Ci cos Ci odchaczylo?? ale ja musze sie rejestrowac?? jak wchodze na kogos stronke z nr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki czy jak sie wchodzi na mojego linka to wam tez sie adres moj pokzuje??? Cos chyba zle skopiowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, tak musisz sie zarejestrowac. Tylko mnie wkurzylo bo mi adres moj pokazuje jak wchodze na linka ze str forum. Cos nie tak skopiowalam. Sprobuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada musisz sie wylogowac podaje Wam na huggisach mozna dostac 4 f na pieluchy nieduzo ale zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ale jak wchodze teraz na obojetnie jakiego linka czy twoj czy niuni to mi sie moje dane pokazuja.Ty tez tak masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada744 musisz sie wylogować i wiecie co teraz nam musza to zrobic osoby które jeszcze nie mają swojego konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek weszlam na tego linka ale ta promocja juz sie skonczyla bo byla do maja:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** tzn jak wylogowac?? Glupie pytanie:) wyszlam juz z tej stronki ale pewnie czegos niedoczytalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest ok :):) Dzisiaj beda pierozki moj moz i Olcia tylko by je jedli. Dobrze, ze tu sera bialaego nie mozna tak latwo dostac hahhaha bo znowu pol dnia spedze w kuchni :D:D:D Kobitki a gdzie wy sie wszystkie podziewacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia na tym linku- na samym koncu- co asiulek wyslal to niby do 12 maja ale zobaczymy. Moze sie uda jeszcze dostac :):) Ja jeszcze na chusteczki wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- promocja to sie skonczyla na te kupony za 4 f na pieluchy huggis byla do polowy maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziewczyny wczoraj zauwazylam ze mam takie zgrubienie z prawej strony kolo pachwiny ijak chodze to troche mnie to boli tzn.tak ciagnie,przestraszylam sie,jak leze to jest ok i nie czuje tego:(dzisiaj mi kolezanka powiedziala ze ona tez tak miala jak byla w ciazy i ze to chodzi o to ze plod jest nisko i uciska,ale czy to mozliwe zeby byl tak nisko?w poniedzialek ide do lekarza ale to dopiero pojutrze a ja caly czas o tym mysle:(miala ktoras z was cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.freenappies.co.uk/free-nappies-club?referer_id=14702 NO JA JUZ ZAŁATWIŁAM SOBIE. CIEKAWE CZY COSIK DOJDZIE???? NO DZIEWCZYNKI KORZYSTAJCIE JAK DAJA TO SIE BIERZE JAK BIJA TO SIE WIEJE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka_250
Czesc Karolcia23....Nie wydaje mi sie zebys miala powody do paniki...to ciagniecie ktore opisujesz moim zdaniem wiaze sie z rozciaganiem (dzieko rosnie)..Takze nie martw sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja zapytam jak dostac te pieluchy zaczne od poczatku bo cos powpisywalam ale cos moj password jest zly i jak komu podac ten link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** a ta promocja jeszcze jest aktualna??? bo asiulek pokazala tez linka z tego huggisa to na kupony promocja wygasla. I jeszcze u mnie pokazuje sie ze: You must complete one (1) offer. Offers complete: 0 Referals: 3 Refer a friend to who must complete one offer Your referral/s have completed: 0 You have not met your requirements - Please check you have completed 1 offer and refered at least one friend to do the same. kurde, czy cos jeszcze potrzeba tu wpisac bo troszke zglupialam:(:(:( niunia ty tez tak masz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - wejdz na linka i tam wybiez produkt- masz do wyboru i wpisz zwojego maila i haslo. Potem pokaze ci sie twoj link z numerem i musisz polecic komus tego linka jak na pampersy to 2 osoba a na chusteczki tylko 1:D Nie zapomnij sie wylogowac bo bedzie caly czas pokazywalo twoje dane ale tylko tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×