Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość nikol101
inez01- moja kolezanka tez przyjechala tutaj do faceta i wczesniej nie pracowala nie miala zadnych papierow , urodzila i nie placila ani za porod ani za nic innego... nie jestem tylko pewnia czy w trakcie ciazy nie wyrabiala sobie "national insurance"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez01- na pewno musisz byc zapisana do przychodni i miec swojego lekarza prowadzacego tzw GP ale nie sadze zebys miala placic za porod pewnie w tym liscie o co innego chodzi i zle zrozumialas:(. Moja znajoma tez nie miala zadnych dokumentow,ani NIN i urodzila bez problemu tzn niczym jej nie obciazyli ale byla zapisana do przychodni i to wystarczy i miala swoja polozna:D- dodam ze ona przyjechala tu do swojego chlopaka w 7 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol101
mada744- dzieki bardzo:) wogole bardzo przepraszam pomylilam swoj nick poniewaz nikol101 to ta sama osoba co czarna 101:)))) czesto uzywam i jednego i drugiego a teraz mam wolna chwilke i tak loguje sie to na poczte jedna druga, fotke itp pozatym jestem troszke zmeczona i moze stad ta pomylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp, ale ja mam lekarza i polozna-pytalam sie jej dzisiaj o co chodzi w tym liscie ale ona nic nie wie i mowila ze trzeba tam zadz do szpitala.Moj chlopak tam zadzwonil i okazalo sie ze mozliwe bedzie ze trzeba bedzie zaplacic,nie wiem dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez01-no to mnie teraz przestraszylas,bo ja jestem w takiej samej sytuacji tzn.jade w lipcu do Anglii i zostaje tam na porod,jestem w 27tc wiec do pracy nie pojde,moj chlopak tam pracuje legalnie,jak sie czegos dowiesz to napisz bo zglupialam teraz:)A ty jak sie zapisywalas do lekarza to przedstawialas jakies dokumenty?czy to na ubezpieczeniu twojego chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inez
prawdopodobnie wystarczy jesli doniesiesz do szpitala jakis swoj dowod tozsamosci i ewentualne potwierdzenie miejsca zamieszkania np z agencji lub landlorda oni pewnie chca potwierdzenia, ze mieszkasz w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze zwiedzania szpitala:D:D Calkiem niezly ten oddzial porodowy:D:D Mamy 6 sal porodowych i 2 lub 3 pokoje jak juz urodzi sie i kobieta chce byc sama- placi sie za niego 18f luib 80 za dobe- dokladnie nie zrozumialam i sale ogolna dla 8 kobiet- ona jest za darmo. Do tego sa 2 pokoje z wannami porodowymi- calkiem niezle:) Kobieta w czasie pobytu w szpitalu moze kozystac z bufetu za darmo:D Normalnie po porodzie mama i dziecko opuszczaja szpital po 6 godz jesli wszystko jest w porzadku ale z regoly kobietki zostaja na 1 noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anagro
witam was brzuszatki migotka _bober wlasciwie to nic mi nie powiedzieli tylko ze to normalne i w niczym nie szkodzi tylko tyle a ze nie mam sie martwic, normalka, dzieki NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......34....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....27........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka...... Alek/sandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....19.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada połozna wie i wsio jest jak najbardziej oko ;-) konfliktu nie ma i jest wsio dobrze.prawdopodobie byłoby zle gdybysmy mieli grupy na odwrot ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia23-jak sie czegos dowiem to ci napisze co i jak.Narazie wysle im tylko moj dowod i wszystkie wazne papiery mojego chlopaka(moze beda potrzebne) jesli chodzi o zapisanie sie do lekarza to dalam tylko moj dowod i tyle,oni mnie zapisali i umowili na nastepny tydzien na wywiad srodowiskowy(pielegniarka pytala sie mnie o choroby jakie mialam,o to czy ktos w mojej rodzinie jest chory na raka itp)taraz juz mam tylko spotkania z polozna a i jaszcze po tym jak sie zarejstrowalam przyslali mi ze szpitala karte ze mam swojego doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, ale fajnie ze zwiedzilas szpital :) kazdy ma taka wizyte??? ja powiem poloznej ze chce zostac w szpitalu 1-2 dni, bo boje sie o dziecko. lepiej tam przelezec w razie czego niz wracac do szpitala i wozic takiego malucha. tym bardziej ze do szpitala mamy 40min drogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille -nie wiem jak w twoim szpitalu ale pewnie tez mozna- zapytaj sie na oddziale anetnatal. Tylko , ze my zapisywalismy sie w 21 tyg ciazy po usg. No i nie bylismy sami bylo nas dzisiaj z 10 par do takiego zapoznania sie z porodowka:) Uwazam, ze to jest ok bo teraz przynajmniej wiem jak mozna dojsc krotsza droga a nie przez pol szpitala latac po pietrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry brzuchatki a co tutaj tak cicho????? pogoda bardzo brzydka to pewnie spicie ja niestety nie sie bo moj facet ma dzisiaj imieniny i musze upiec placek i jakas salatke zrobie bo jutro goscie przyjda. Takze musialam wczesnie wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
dzien dobry kobitki:) no umnie pogoda od wczoraj sie poprawia jest slonecznie ale jednak nadal bardzo wietrznie mam nadzieje ze juz w koncu bedzie lato :) wlasnie mi sie przypomnialo ze moj facet tez ma dzisiaj imieniny a calkowicie wylecialo mi z glowy (az mi glupio) wiec zaraz lece na miasto kupic jakis prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Katelka masz rację z tą grupą krwi. Ja też mam Rh+ a mąż Rh- i wlasnie na tej przedwczorajszej wizycie zapytałam położnej czy to nie jest ważne, ona powiedziała, że nie. Jak pisałaś gorzej by było gdybym to ja miałam Rh- Mada, super zakup ten sterylizatot :) Normalnie kosztują około 30-40 funów. Co do zwiedzania szpitala to ja sama pytałam na przedostatniej wizycie położnej no i łaskawie dała mi kartkę z numerem telefonu. No i tak jak piszesz - będzie to grupowe spotkanie. Ja moge tam zadzwonić dopiero będąc w 30 tygodniu. Moja położna się tym nie interesuje 😠 Dobra mykam jeść śniadanko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukalam wczoraj mieszkania,jest wiele opcji,moze sie wszystko pouklada (z mieszkaniem) no i spedzilam mily wieczor zeznajomymi.Potem jeden z nich odwiozl mnie do domu,wiec atmosfera w domu rowniez nie byla zla-zawsze przy gosciach jest lepiej. Dzis zobaczymy, na razie jest spokoj, jak cos nie bedzie mu pasowalo,to odpuszcze, zalatwie to po przyjezdzie zaraz na poczatku sierpnia. Macie racje, nie ma co patrzec na humory faceta, niech sam porzadkuje swoje wnetrze,ja mam dzieci,Malutka w brzuszku i to jest najwazniejsze. Moze dla niektorych ojcostwo jest nie do przeskoczenia? Troche mam metlik w glowie,ale widze,ze powoli na mnie dobrze dziala zblizajace sie spotkanie z dziecmi-nie ma co dziewczynki,dzieci to skarb najwiekszy na swiecie 😍 I nie pisze tego jako taka matka-polka uciemiezona,ale po prostu, ciesze sie ze moge je miec,przebywac z nimi i uczyc sie roznych fajnych rzeczy razem z nimii od nich. Buziaczki ,zajrze pozniej. Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak kobitki ❤️ ❤️ Ja juz jestem po wizycie srodowiskowej. Calkiem mila kobitka:D Nastepnym razem bedzie jak dzidzia sie urodzi i bedzie miala 10 dni- wczesniej bedzie przychodzila polozna:D Co do dzisiejszej wizyty to srodowiskowa pytala czy bede karmic piersia czy butelka, jak wygladal pierwszy porod, i ogolnie o zajmowaniu sie maluszkiem po porodzie. Ale wrazie jakby bylo cos nie tak to mam dzwonic to ktos przyjdzie. Acha no i mowila zeby nieprzegrzewac maluszka - to wiem bo my tez nie lubimy sauny w domu:D:D:D Jak stwierdzila to najlepsza temp to 16-20 st w pomieszczeniu i sie z nia zgodze:D:D;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mada, z tym przegrzewaniem to sie zgodze :) ale czasem az mi ciarki przechodza jak ide do sklepu w styczniu, ok 10stopni a mala dziewczynka idzie w sandalkach i sukieneczce na ramiaczka. dla mnie to jest przesada, a z ta temperatura to ja wole blizej 20 stopni niz 16 :) przy 16 to ja marzne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille, jesli chodzi o zime to prawda. Oni troche przesadzaja pod tym wzgledem aby dziecko chodzilo rozebrane jak jet 10 st. A pozniej chodzi z glutami na wierzchu i sie tym nie przejmuja blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pozniej im dzieci mniej choruja :) mysle ze temperatura 18-21 jest w sam raz :) jak dziewczyna miala 13 stopni zima w pokoju to powiedzieli ze to dobra temperatura :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu w 13 st to mozna chodzic w kurtce po domu brrr ta temperatura to juz za niska. chociaz angole przy takiej temper. chodza w krutkim rekawku- ja bym chyba zamarzla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja siedze juz od 13 w kuchni i nie moge wyjsc jestem juz skonana a jeszczce nie skonczylam plecy mnie bola ze szok i cos dzisiaj glowa mnie pobolewa ogolem zle sie dzisiaj czuje spac mi sie chce nie wiem czy przez ta pogode czy naprawde jestem zmeczona...marze zeby sie polozyc w lozeczku chcialabym zeby juz byla 23:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam do Was pytanko chcemy kupic wózek spacerowy do 7-8 kg z ochraniaczem na nózki i folia poleccie mi jakies firmy bylam juz w toyerasie w mothercare i mamas and papas czy gdzies jeszcze moge szukac acha cena do 100 f doradzcie mi cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek mozesz wejsc na ebay i tam zobaczyc 🌼 🌼 🌼 iwitak- co tam u ciebie i oczywiscie u twojego malego sloneczka❤️ Mysle , ze juz Julce lepiej po operacji i teraz juz jestescie razem w domku. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......34....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......32.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....27........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka...... Alek/sandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....19.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan Zmieniam tydzien w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te ktore maja house benefit czy aby go dostac trzeba miec 2 bed flat czy wystarczy one bed dla mnie meza i dzidz????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba skopiować całe łącznie z numerem i wkleić do paska adresu i tam podać adres na drugiej stronie gdzie mają dostarczyć wybrany przez nas artykuł MOJA KOLEŻAANKA dostała już do domciu ogromny karton hugisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×