Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Mada, moja znajoma wozi dziecko w foteliku bez bazy. jesli jest ktos jeszcze z tylu z dzieckiem to ok, ale jak dziecko samo, to sie za bardzo kiwa... ja chyba kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dziewczyny jak moge sobie wkleic suwaczek i jaka to wogole jest strona zebym mogla wybrac ktory chce pomoze ktoras????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 34 tydzien dzisiaj zarezerwowalam sobie birthing pool zdecydowalam sie na porod w wodzie podobno lzejszy ale sie okaze... NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE..............PŁE Ć... ........IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......34....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 31........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......31.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....29.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....26........London........synulek.........Ad rian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...25..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn..........syne k..............Olaf Skorpionka81..19/10.... 24....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...22...Banbury.......dziewczynka.......Alek sandra karina82........01/11.....22....Chichester.....chłopczys ko ...........? czarna101......08/11.....20....Hereford................? ...................? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby........synulek........... .Aaron anagro..........15/11.....21.....Alcester..........?.... .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....18.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia widze ze wiekszosc obstawia wozki z mothercare to tak jak ja zastanawiamy sie nad tym trentonemi graco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witusia mamuśki!!! s_daga gdy byłam w szkole rodzenia byla kobieta ktora opowiadała iz tez rodziła w wodzie i po 5 godzinach zrezygnowała,byla juz tak zmeczona iz nie miała juz dłuzej siły siedziec w tej wannie i zrezygnowała.szybciej urodziła normalnie bo po 30 min. malenstwo juz bylo na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wlasnie dostalam list ze mam 6 lipca rozmowe w JOB Center o NIN :) az mi sie buzia usmiecha wtedy tez powiem ze sie przeprowadzamy... wlaśnie po raz drugi dzis polozylam mala ale nie dam jej dlugo pospac jakies 40 minutek by odpoczela ale nie rozespala sie bo wieczorem bedzie kiszka w sumie rzadko sie zdarza by spala mi jeszcze dwa razy w ciagu dnia ale dzis padla o 9.30 i ona spala a ja lezalam do jakiejs 11. gdybym jej nie polozyla wieczorem padla by nam o 19 a maruda bylaby niesamowita, na szczescie nauczylam ja sama zasypiac wiec nie musze bujac :) juz czuje sie troche lepiej odpoczelam choc jakos mi zimno na szczescie za oknem słońce wyszło....:) widze ze zarzarta dyskusja o wózkach .. mi osobiscie tez sie podobaja z mothercare ale mamy wózek po naszej malej jeszcze nie taki tragiczny i chyba go zostawimy najwyzej póxniej jak malenstwo podrosnie kupimy taki fajny podwójny :) bo z dwoma wózkami to ja rady nie dam ...:) a co do rodzenia hmmm ja wlasnie czuje że bede miala naturalny poród tak jak wczesniej czulam że bede miala cesarke tak teraz czuje naturalny... boje sie jak cholera .... ale mysle wlasnie o rodzeniu w wodzie w sumie podobno dobrze jest tak rodzic ... zobaczymy co czas pokaze z pewnoscia z Polsce bym w wodzie nie rodzila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam do Was taka uwage i prośbe jednoczenie ... nie woźcie swoich malenstw w tych siedzonkach samochodowych bo jak widze tutejsze mamy ze wiekszosc w tych siedzonkach to mnie krew zalewa nasza pediatra powiedziala ze dziecko moze chwile w tym posiedziec ale nie jak jest takie malutki kregoslup powinien odpoczywac .....na płasko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO WÓZKÓW... JEDNAK ZNALAZŁAM KILKA FAJNYCH Z ATESAMI W PRZYSTEPNYCH CENACH NA EBAY-U. WCZESNIEJ PEWNIE SZUKAŁAM TAM GDZIE NIE TRZEBA .WÓZKÓW JEST OD GROMA I JEST W CZYM WYBIERAC. W SUMIE ZNALAZLAM TAKIE JAK W DZIEWCZYNY POLECAŁY ALE..SA TANSZE..ALE ..TO TYLKO MOJE ZDANIE. MOZE NIE MAM RACJI;) FAJNE KOLORY..NIE WIEM, ALE JA,ZA RAZ NA DRUGIM MIEJSCU ZARAZ PO BEZPIECZENSTWIE STAWIAM NA KOLOR...MANIACZKA ZE MNIE:) TO JEST LINK I NA DOLE A TAKZE NA GORZE SA PONUMEROWANE STRONY..JAK SKONCZYCIE NA PIERWSZEJ..KLIKNIJCIE NR 2 ..DLA MNIEJ WTAJEMNICZONYCH:) JA JESTEM MANICZKĄ AUKCJI INTERNETOWYCH. NA EBAYU POLECAM ZDECYDOWANIE KUPOWAC GDYZ JEST TANIEJ NIZ W SKLEPACH..KUPUJEMY CZESTO PROZTO OD PRODUCENTA KTÓRY WYSTAWIA NA AUKCJI SWOJE WYROBY. JA DO TEJ PORY SIE NIE ZAWIODŁAM. KOLEGA KUPIŁ LAPTOPA I TEZ BYŁ BARDZO ZADOWOLONY. JA KUPUJE KOSMETYKI...POLECAM EBAY.. http://listings.ebay.co.uk/Pushchairs-Prams_Pushchairs-Prams_W0QQcatrefZC6QQcoactionZcompareQQcoentrypageZsearchQQcopagenumZ1QQfbfmtZ1QQflocZ1QQfobfmtZ1QQfromZR2QQfsooZ1QQfsopZ1QQftrtZ1QQftrvZ1QQga10244Z10425QQlopgZ1QQpf_queryZQQsabfmtsZ2QQsacatZ66700QQsaobfmtsZinsifQQsaprchiZQQsaprcloZQQsascsZ2QQsaslcZ1QQsatitleZQQsocmdZListingItemList

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27, slyszalam to samo! dziecko w takim siodelku mozes MAX 2 godz dziennie wysiedziec. nie dluzej. daletgo my rozgladamy sie zawozkiem z gondola, ja tez sie zastanawiam nad poroden w wodzie. podobno lzejszy. moja kolezanka rodzila tak2 raxy i bardzo sobie chwali! mowilam tez o tym porodzie poloznej to powiedziala ze dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol101
asiulek mysle tak samo jak ty ze to chyba nie jest dobrze dla malenstwa gdy wiekszosc przebywa w takiej pozycji, zreszta pediatrzy nawet nie zalecaja poduszeczek w lozeczku by dziecko lezalo wlasnie na plasko... ja sobiscie szukam wozka z gondola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie kiedys bylam na tej grupie zabawowej co chodze z mala i byly tam dwie takie babki miala dwie dziewczynki i fajne wózki pytamy je wiec gdzie kupily a one nam powiedzialy( i tak niewiedzialysmy gdzie ..:)) a pytamy za ile a one .... 600- 700 funtów a ja do kolezanki nie omieszkalam skomentowac z odpowiednia mina very very cheap :P tyle to za wózek bym nie dala no chyba zebym wygrala tutaj na loterrii :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z mamas & papas tez mi sie podobaja ale ceny mnie powalaja ale tam najbardziej mnie rozwala fotel za 400 f dla karmiacych taki bujany ------ hmmmmmmmm marzenie ... oczywiscie tez gdybym wygrala na loterii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Modzio witaj w klubie. Ja tez uwielbiam siedziec na e bay. Ja kupilam tez wozek z ogloszenia ale tym razem w Ad trader. Kupilam Quinny Bazz- ze spacerowka ,gadolka, za 170 + torba ,koszyk. U tej samej babki mam do odbioru w polowie lipca fotelik do samochodu(z tego samego kompletu) w cenie 30 f czyli 200 za wozek ktory na A baju w komplecie wynosi w granicy 360-400 a w sklepie ponad 600f jak nie lepiej. Dodam ze uzywla kobitka tylko ramy z gondolka bo do spacerowki dzidza nie zdazyla dorosnac wiec jest nowka.( WSUMIE OD ZAKUPU UZYWANY BYL 6 miesiec)musiala sprzedac go bo dostala od meza samochod i nie miescil sie w bagazniku:) http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150133932508&indexURL=0&photoDisplayType=2#ebayphotohosting (bazz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol101
niezla sumka jak za sam wozek, rzeczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a powiedzcie mi jak to z platnosciami na e-bayu bo ja tez cos tam sobie wybieram ale niewiem jak to zaplacic ....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my teraz szukamy spacerówki mega lekkiej dla naszej pociechy bo ja z tym moim 11 kg chicco nie daje rady zwlaszcza jak mala siedzie w srodku to w sumie 20 kg rece mi opadaja ... takiej najlepiej parasolki .... moze cos mi polecicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta cena mi sie fartlo bo kobitka byla za leniwa( wsomie to nie miala czasu) zeby wystawic go na e bay i do tego jej przeszkadzal bo go nie uzywala i zagracal jej cala sypialnie. Zeby sie go pozbyc z domu zanizyla cene. Tyle ze musialam jechac z mezem go odebrac prawie 50 mil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABY COKOLWIEK Z E-BAYA ZAMAWIAC ...MUSISZ BYC ZAREJESTROWANA. JA PŁACE KARTA DEBETOWA. MAJA MOJEGO MEILA I POTWIERDZENIE TRANZAKCJI JEST WYSYŁANE WŁASNIE NA NIEGO. JESLI WYDAJE CI SIE TO SKOMPLIKOWANE(TAK JAK MNIE NA POCZATKU) SKORZYSTAJ Z POMOCY KOGOS KTO JUZ MA KONTO. NIECH CI POMOZE JE ZAŁOZYC LUB POPROS O ZAMÓWIENIE TA OSOBE KTÓRA JUZ TAKIE KONTO POSIADA. PODASZ WTEDY JEJ NR KONTA, ADRES I WSIO..JA DOSTAJE KOSMETYKI W PRZECIAGU 3 DNI ROBOCZYCH -SZOK! BARDZO SZYBKO. DODAM ZE W POLSCE NA ZAKUPY Z ALLEGRO MUSIAŁAM CZEKAC NAWET 7 DNI.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALCIA... NIE MA SIE CO OSZUKIWAC..ALE FARTA TAKIEGO MIAŁA I MOJA KOLEZANKA..SORRY ALE WIEM O OGŁOSZENIACH W GAZETACH.WYSTAWIAJA LUDZIE NÓWKI WÓZKI. KUMPELA MIAŁA TAKIE SZCZESCIE ZE DOSTAŁA PRAKTYCZNIE ZA PÓŁ DARMO FIRMOWY TRÓJKOŁOWY PIEKNY WÓZEK Z PEŁNYM WYPOSAZENIEM I PARASOLEM..ALE JEJ ZAZDROSZCZE. CZESTO TE BOGATSZE ANGIELSKIE KOBIETKI NAJZWYCZAJNIEJ SIE NUDZA DANYM WÓZKIEM POPROSTU. KOLEZANKA STWIERDZIŁA ZE ON CHYBA W OGÓLE NIE BYŁ UZYWANY. CENA ZA NIEGO W GAZECIE BYŁA NASTEPUJACA-80Ł. JAK SIE SPOTKAŁY, TO JESZCZE JEJ OPUSCIŁA I W SUMIE MIAŁA MAMA RADOCHE BO 60Ł TO JAK ZA DARMO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka wejdz na www.suwaczek.pl i tam mozesz sobie zmontowac:D zeby tu go wkleic musisz nick sobie zaczernic:D poszlam na pozny lunch i pozostalo mi 2h i 10min do wymarzonego urlopiku zeby poprawic sobie humor wstapillam do mothercare i wydalam majatek, zadzwonilam do tatusia i powiedzialam o zakupkach ale umiejetnie wykrecilam sie z rozmowy o cenach..szkoda ze mnie to nie ominie :P kupilam ciepla niebieska kurteczke z misiakami 0-3 komplecik 0-3 granatowe dzinski,braz-pomarancz kazmizelka, pomarancz bluza z kapturkiem i koszuleczka na dlugi rekaw, komplecik 3-6 granatowe dzinski wojskowy zielony bezrekawnik i super biala z czerwona lamowka bluzeczka od jutra zaczynam po malutku pranko i prasowanko ciuszeczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie zarejestrowac na e bay otwozyc sobie konto na pey pal. No i podstawa to karta platnicza. Chyba ze sama odbierasz produkt a nie posiadasz karty to zawsze mozna sie dogadac ze sprzedawca ze zaplata bedzie przy odbiorze gotowko. Tu niestety trzeba umiec pisac e- mail. Wejdz na e- bay.pl tam najszybciej sie dowiesz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondzi25 to nie moja kolezanka kupila ten wozek tylko ja. Wejdzcie na strone http://www.adtrader.co.uk/ Jak wejdziecie to po lewej stronie jest tabelka gdzie pisze KEYWORDS tam wpiszcie PUSHCHAIR zatwierdzcie SITE SEARCH . I POWINNO WAM OTWORZYC STRONE Z WOZKAMI. Jesli byscie chcialy ulatwic sobie np . tak jak ja szukalam wpisujecie w miejsce gedzie pisze Postcode swoj kod pocztowy i gdzie pisze Distanc maksymalna odleglosc np 50mil bo ta odleglosc jest jak dlamnie naj rozsadniejsza. Ale tak to mozna robic jesli sprzedawca np chce aby samemu odebrac wozeczek.Jak byscie nie wiedzialy czegos to pytajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALCIA MIAŁAM JESZCZE RAZ CI NAPISAC ZE NIE TAK ZROZUMIAŁAS ALE POMYSLAŁAM SOEBIE-aaaaaaaaaaa, NIE CHCE MI SIE:) I W SUMIE DOBRZE BO BYSTRZACH Z CIEBIE I SIE DOMYSLIŁAS..:) SPOKO!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci jedno i to mnie tez szoklo po przyjezdzie na miejsce okazalo sie ze ta pani jest polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALCIA... NO TO JA TEZ JESTEM ZASKOCZONA. ALE FAJNIE W SUMIE, BO W DOGADANIU SIE NIE BYŁO KŁOPOTU(JESLI CHODZI O JEZYK)..ZAWSZE LEPIEJ PO NASZEMU..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×