Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

witam :) u mnie pada :) czemu mnie to nie dziwi?? ;) asiulek, mozesz sie umowic na wizyte w ambasadzie juz teraz. wejdz na strone ambasady i sie zaloguj. terminy sa na styczen, wiec moglabys sie umowic na luty, jak juz troche odpoczniesz po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie juz wszystko znalalam ... no patrzylam na te kolejki a jakie macie paszporty dla swoich malenstw tymczasowe czy 5 letnie ?? gadalam z mezem i mowil mi ze moze za wczesnie ale ja uwazam ze w sumie lepiej by bylo juz zarezerwowac termin ... no tak na 12 m-czny 4 tygodnie ale na 5 letni 4 m-ce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez chcemy ochrzcic w Polsce ale zobaczymy nasza pierwsza chrzcilismy jak miala 4 m-ce.mamy troche znajomosci w urzedzie stanu cywilnego wiec moze uda sie zalatwic szybko akt urodzenia polski i na wakacje bysmy juz mogli cala czworka jechac do Polski i wtedy ochrzcic mala, w sumie wazne by byla ochrzczona a nie wazne kiedy ... no nie mowie ze jak dziecko ma 1,5 roku ale do 6 -7-8 m-cy mysle ze ok, niewiem ile sie czeka na paszport w kraju i czy trzeba odbierac osobiscie .... choc jak tak teraz mysle to pewno tez bedziemy brali ten 12 m-czny ... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laboszku :) ja bede na poczatku starala sie o paszport na 12 miesiecy. za duzo zalatwiania gdybym chciala ten 5-o letni. ten sobie zrobie na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, zeby zlozyc wniosek o paszport dla dziecka w kraju musicie byc oboje, tzn ty i twoj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek- na poczatku otrzymasz tylko ten tymczasowy paszport. Pozniej i tak bedziesz musiala pojechac do Polski aby zameldowac maluszka na tym adresie gdzie ty jestes zameldowana lub twoj maz- bo jesli nie masz meldunku oni wpisza dziecko w urzedzie w Warszawie. Wiec lepiej jechac do kraju osobiscie i wszystko tam pozalatwiac tzn wpis do ksiag wieczystych i meldunek. PESEL mozesz zrobic w ambasadzie- w chwili gdy skladasz wniosek o paszport tymczasowy, zloz tez wniosek o Pesel. Zawsze pozniej bedzie szybciej- bo na niego tez sie czeka ok miesiaca:(. Paszport tez mozna wyrobic w kraju bo jest znacznie szybciej i 10 letni- tylko trzeba podanie napisac jaki powod itp albo przez ambasade ale to trwa ok 4 mies i koszty sa troche wieksze a paszport tylko na 5 lat. Wedlug mnie ten paszport na 10 lat i tak trzeba dziecku pozniej zmienic. Np my robilismy taki Oli jak miala roczek i od tego czasu sie znacznie zmienila wiec w najblizszym czasie jestesmy \"zmuszeni\" do jego zmiany aby kiedys ktos zyczliwy nie doczepil sie do zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski pisze od szwagerki z kompa ja nadal w dwupaku w sobote mialam skurcze liczylam je od21 najpierw mialam co 30 minut a potem po jakis 2 h co 20 minut po trzeciej polozylam sie spac stwierdzlam ze jak juz sa regolarne to obudzi mnie jak beda mocniejsze nao i na ty sie skonczylo.niemam pojecia co to jes t a tak sytuacje mam juz drugi raz . neta nadal nie mam :::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia to ty idz do poloznej powiedz co sie dzieje. Oj kolezanko ty sie pewnie na dniach rozsypiesz:):):):) A u mnie nadal nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatko mamsz tu moj numer komorkowy jak bedziesz milal czas to przynajmniej esaka napiszesz albo jak tobie 07812733703 przynajmniej bedziemy na bierzaco w kontakcie pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Kalcia - a to numer....niedługo się rozsypiesz....aaaaaa ja się boję :P Byłam dzisiaj u położnej. Na razie zmieniam się tylko w tabelce, a szczegóły później :P NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ Mada744.....26/08...... 39........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......39.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....38.......Enfield...........synus ..............? ***niunia***....14/09....37.....Wolverhampton.....?..Bar tek/ Gabriela agata27......15/09......36......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....37.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....34........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....33........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....32...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......31.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 31....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....31....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...30...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....30....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....28.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....26.....Bristol......coreczka ............Noemi? yagoda13...11/12...23.....Windsor.....córusia...Anabela. ............ lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....20....Southend...coreczka... Kornelia...... .. asiulek27.......06-15/01.....19.....Preston...... .....Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 20.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. .................? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........12......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Alexander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopcz yk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka gosiaczek27..12/08... ?......Croydon....dziewczynka ....Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka moja bratowa jest z nottingham pod nickiem juska27 sprawdz w tabelce teraz niestety nie ma czasowo do pt neta.witaj w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- dzieki:):) camille- sztefka jest tez obecna na matkach polkach:) Ale zaraz popatrze bo ona na stopce ma chyba swoj nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie mamuski:) Zastanawia mnie sprawa z ta wizyta w Konsulacie. Ja zarezerwowalam wizyte na 18 stycznia i z tego co widze beda mieli dla nas czasu przez 4 minuty hmmmmm (tak pisze w czasie trwania wizyty), wiec nie wiem czy damy rade zalatwic to wszystko w tak niedlugim czasie. I jeszcze te zdjecia dla dzidzi nie otwiera mi sie ta stronka z przykladowym zdjatkiem i nie wiem jak to ma wygladac. Czy angielski fotograf bedzie wiedzial o co chodzi... oni tutaj nie patrza na dokladnosc zdjecia wiekszosc mozna robic w tych automatach. Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Mam pytanko: jak sie sklada wniosek o Sure Start Maternity Grnd to co trzeba do tego zalaczyc? Moze ktoras z was wie to bardzo prosze o odpowiedz.Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczesnym rankiem;);) Spac nie moge:( Izabela- do tego druku juz nic nie potrzebujesz skladac. Wystarczy, ze powpisujesz wszystkie dane i na koncu podpisze sie polozna. Wyslij ten druk najwczesniej 11tyg przed porodem bo moga ci odeslac spowrotem jesli bedzie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry 🌼 Za chwilkę uciekam na scan , już nie moge sie doczekać :) Ustaliłam z Klaudią , że jeśli dzis dowiemy sie czy będzie siostrzyczka czy braciszek , to zaczniemy negocjacje na temat imienia :) oj oj będzie nerwowo ;) Mada - jesli chodzi o spanie to mogli by płacić za to że śpie , spać moglabym o każdej porze dnia :). Ale jak pamietam z poprzedniej ciąży to końcówke też miałam taką , że czułam sie senna a nie mogłam spać , aż czasami mi sie płakać z bezsiloności chciało. Maduś trzymaj sie dzielnie :) oki :) to uciekamy , milusiego dnia , jak wróce to napisze co ciekawego się dowiedziałam :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leedsaga- to pozniej napisz jak bylo:):) Oj z tym imieniem u was to chyba beda zawziete negocjacje. Pamietam jak moja Ola tez dlugo myslala nad imieniem- a bylo ich pare i dosc ciekawe:D:D:D:D:D ale w koncu udalo nam sie dojsc do porozumienia:):) Ja pozniej tez mam wizyte u poloznej ale dopiero po poludniu:) kaska- ja tam po wizycie????? skorpionka- gdzie jestes?????????????????????? i ****niuni**** nie widac;) i reszta, gdzie sie podziewacie??????? Okres wakacyjny dotknal nawet kafe;););) Ide sie polozyc. Moze uda mi sie jeszcze troszke pospac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×