Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

arvena skladasz pieluszke na pol w trojkat, kladziesz na niej delikwenta tak aby najdluzszy bok trojkata siegal jego pleckow ( na srodku najdluzszego boku), a z reszta zaraz poszukam Ci linka z instrukcja obslugi w obrazkach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche kosmicznie to wygląda, musialabym zobaczyc na żywo. Myślisz ze na takim siedzisku można wygodnie siedzieć,mam objekcje co do tego czy oby moja królewna zechciala na tym usiąśc i czy to jest wygodne. Ale jest uniwersalne, to dobrze, mam 2 wozki a nie wiem którego ostatecznie bede używac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka bo to tylko przyklad ze takie sa :) wyglada to calkiem ok w realu. a jesli chodzi o wygode to ile czasu bedzie na niej siedziala? i tak wiecej czasu bedzie brykac po chodniku niz na tym stac lub siedziec. to przeciez tylko na wszelki wypadek gdyby sie miala zmeczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak uważam to za bardzo dobrą sprawe, jak nie z siedziskiem to bez niego. To naprawde jest rozwiazanie. Z nosidełkiem nie chcialabym znowu ryzykować, starszej wlączała sie syrena po 10 min w czyms takim Tak czytam wiecej o tym bisfenolu. Wplywa on na otyłość, i cytuję: Według najnowszych badań powoduje zaburzenia psychiczne. U dzieci może prowadzić do zaniku różnicy płciowych, osłabienia wzroku, pamięci i refleksu. Producenci zapewniaja ze zwiazek ten jest obecny w nieszkodliwych ilościach.I tak, np w Stanach jest to uważane za nieszkodliwe, a w kanadzie wycofano wszystkie produkty z jego zawartościa ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja butelek nie uzywalam prawie wcale, ale jak uzywalam to wlasnie aventa. daj jakiegos linka do tego artykulu oile jest on w necie, chetnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pieluch tetrowych uzywam takich \"suchych pieluch- majtek\" (nappy covers). Wklada sie do nich pieluche tetrowa zlozona w prostokat i po sprawie. Jeszcze mi maly w tym nie przesiakl wiec jest spoko :), a jak dodatkowo chcecie,zeby tetrowki byly latwiej spieralne (szczegolnie z kupy) to mozna dokupic tzw. nappy liners, ktore naklada sie na tetre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wogole taniej wychodzi takie pampersy czy tetrowe z takimi gatkami czy czyms??? i co jest przede wszystkim zdrowsze dla malucha?????? wiecie co zdjelam wp racy buty i mialam tak wyzej i tak po godzinie nie moge swoich butow wcisnac!!!!!!!!!!!!! maz ma mnei odebrac i mamy do sklepu jechac i kazalam mu wziac klapki takie te crock czy cos kupilam sobie w gosport wczoraj za 9.99 bo szerokie i wchodzi stopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... a w \"niezbedniku\" dla dziecka nie ma lozeczka... hehe :) wozek kupilam nieuzywany w charity shopie. trojkolowka, bez car seat, za to rozklada sie zupelnie na plasko, kola ogromne ze wzgledu na mozliwe przenosiny do polski (czytaj: snieg). chcieli 40 funtow, zaplacilam 15, bo kola byly niedopompowane. dopompowalam i trzymaja, wiec sie zdecydowalam. przepralam wszystko z rozsadku, ale wozek nie byl uzywany - zadnego pylku na torbie na zakupy, zadnego okruszka na materacyku i pod nim. jest ogromny wiec sie nie nadaje do autobusu miejsckiego, ale ja i tak nie jezdze autobusami, za to latwo sie sklada do auta i nie zajmuje wtedy duzo miejsca. w pazdzierniku moge dac wam znac czy zdal egzamin, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wozek z gondolka prawdopodobnie dostane od kolezanki, ale na razie przegladam ebay. spot on onyx! :D:D:D lece dziewuszki do kuchni slubnemu cos upichcic a potem na kurs first aid dla dzieci i niemowlat. wieczorkiem sie odezwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wózek kupiłam na ebayu chicco 3 w 1. używany lecz nie zniszczony bo kobieta jeździła częściej samochodem niż wózkiem. zapłaciłam 52 funty. nie chcieliśmy z mężem nowego ponieważ ja rodzę jesienią i wiadomo różnie może być z pogodą. będziemy szczęśliwi jak wyjedziemy na spacerek lecz ile ich będzie. więc stwierdziliśmy że używany będzie ok. jeśli chodzi o łóżeczko to moja babcia zafunduje. takie rzeczy jak wanienka itp to pożyczę od brata.ciuszki odziedziczę bo pratanicy i od koleżanki, kupiłam kilka nowych na start ale nie ma co przesadzać bo wiadomo jak dzieci szybko rosną człowiek się nie obejrzy i już ciuszek za mały. a z resztą mój tata ma \"świra\" na punkcie dzieci i coo chwila kupuje swojej jedynej wnusi ubranka. także ja co do ciuchów mam problem z głowy jedyne co kupię tutaj sudocrem, i butelki aventa bo wydaj mi się że tutaj są tańsze. mimo to i tak skorzystam z Waszej trabelki. niestety nie mam pojecia co jeszcze mozna kupic myslalam nad sterylizatorem , moj maz stwierdzil ze rzecz dobra lecz po co kase wydawac. wszyscy w rodzinie wychowani bez tego to my tez damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki bo nie dopisalam do konca. jak kolezanka zobazyla wozek dosyc jej sie podobal, ale jak uslyszala ze kupilam uzywany to powiedziala, ze jestem odwazna, bo \"nigdy nic nie wiadomo\". co nie wiadomo nie dodala. chyba chodzi jej o higiene itd. ale ja ten wozek odszorowalam (chociaz nie bylo trzeba). no i nie planuje uzywania jakis butelek czy smoczkow po kims. lozeczko odkupuje od znajomych, bo znam ich dzieci i wiem, ze zadne nie chorowalo na jakas zakazna chorobe, a i tak przeciez to wydezynfekuje. wiec dlatego mialam do was pytanie: czy planujecie uzywac ciuszkow itp po kims. bo mnie bardzo zdziwilo podejscie niektorych kobiet - musza miec wszystko o to wszystko nowe. dzieki za odpowiedzi, bo myslalam, ze moze ja jestem jakas dziwna, skapa czy wyrodna. troche mnie uspokoilyscie :) :) :) arvena ma racje - za duzy ten wybor, a jednoczesnie presja na kobiety, by byly matkami idealnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx co do urzywanych rzeczy, owszem nie mam nic przeciwko, jesli zna sie te osoby. ubranka to mozna uprac czy cos. ale np materac do lozeczka czy lozeczko albo wozek, trzeba znac ludzi i dzieci i wogole a pozatym to wszystko zaczyna przerastac mnei. za duzo rzeczy wsyzstkiego a czasu coraz mniej uciekam do domku caluje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temat sie rozwiną. Zostalo mi niecale 6 tygodni i powoli to do mnie dociera. Tym bardziej jak czytam ze ktoras za 2 miesiace a inna we wrzesniu rodzi to juz wogole ..... Jutro urodziny mojego lubego a ja nadal nie mam pojecia co kupic pomijajac fakt ze nie mam swojej kasy :) i bede musiala go o karte poprosic heh do czego to doszlo. Niestety moje fundusze ida na rachyunki---z mojego konta i do 1.06 jestem pusta :( Chyba upieke ciasto, no chyba ze cos jeszcze wymysle do jutra ciekawszego. A co myslicie o nakladkach na sutki?? podobno dobrze sie sprawdzaja na poczatku na podraznione brodawki??? Ale ten zakup chyba tez na bierzaco bo niewiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zdecydowalismy się na uzywany wózek ponieważ szkoda mi kasy na nowy bo nie wiem ile razy wyjadę na spacer. jesli chodzi o łóżeczko to na ebayu sa zdjęcia i zawsze można ocenić w jakim jest stanie, sprzedajacy zaznaczaja ze w tym domu sie nie pali i nie ma zwierzat (nie zawsze trzeba wierzyc) w wiekszosci przypadkow trzeba jechac odebrac dana rzecz samemu. jak pojechalismy po wozek to widzialam ze dom jest zadbany, czysty i mysle ze od takich ludzi nie balam bym sie kupic nawet ciuszkow. mam znajomych ktorzy kupuja ciuchy tylko w second handach i ciuszki sa piekne i nic nie zniszczone. mysle ze jest to wylacznie sprawa rodzicow i jak oni do takich spraw podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika820227 ciuszki tez mam uzywane i w bardzo bobrym stanie bo takie malutkie dziecko praktycznie tylko w nich spi :) tylko kilka body kupie nowych i skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o łóżeczku turystycznym z charity ale mąż si ę nie zgodzil, a ubranek dla noworodka nie kupiłabym tam napewno, dopiero pózniej na kilka m-cy.Ale od osoby która znam napewno bym przyjęła. Dzieci chorują, nigdy nie ma pewności na co i jak to sie skończyło. Dziewczyny czy widzialyscie gdzieś tutaj bieguny do łóżeczka??? Bo widze ze tutaj to one tak jakby nie istnieją , oprócz tych w kołyskach (crib) a mam szczerą cheć na zakupienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka masz 100 % racje jesli chodzi o sprawy typu choroby dzieci, kazdy ma swoj rozum i musi wiedziec co wybrac niektorzy wola zaoszczedzic kase. ja sama lubie robic zakupy i jak widze przepiekne male ciuszki to z checia kupila bym dla dziecka lecz z doswiadczenia rodziny i znajomych wiem ze kazdy kto przychodzi odwiedzic nowo upieczonych rodzicow przynosi cos dla dziecka i czasami jest tego tyle ze zapakowane lezy a dziecko wyrasta. ja wole sie wstrzymac i zobaczyc co czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka masz 100 % racje jesli chodzi o sprawy typu choroby dzieci, kazdy ma swoj rozum i musi wiedziec co wybrac niektorzy wola zaoszczedzic kase. ja sama lubie robic zakupy i jak widze przepiekne male ciuszki to z checia kupila bym dla dziecka lecz z doswiadczenia rodziny i znajomych wiem ze kazdy kto przychodzi odwiedzic nowo upieczonych rodzicow przynosi cos dla dziecka i czasami jest tego tyle ze zapakowane lezy a dziecko wyrasta. ja wole sie wstrzymac i zobaczyc co czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie i brzuchatki :) mecza mnie straszne koszmary ostatnio, dzis obudzilam sie cala mokra przez te glupstwa. Czy wy tez tak macie w ciazy? Wybieram sie dzis na zakupy ale wcale nie mam ochoty. Szkoda ze ktos za mnie nie moze tego zrobic. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jestem dzis jak zombie. Ela obudzila sie w nocy ok3, bo mielismy burze i bardzo blyskalo, i do 5 mialam spanie z glowy. w koncu wstalam i otworzylam okno bo juz nie wiedzialam co zrobic tak sie wiercila i miauczala. w dodatku co przysnela to cos jej sie zaczynalo snic i budzila sie z placzem okladajac mnie gdzie popadnie. maly przy okazji KOPAL jak nigdy! co za noc! moj maz jeszcze spi, dobrze ze biedak ma wolne.ide wstawic kawe bo padam na nos. zaraz was poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ehh ja po lekarzu cos mi zamowia na spuchnieta reke, tylko ciamajda zapomnialam spytac kiedy i jak to dostane :( poza tym posluchalam sedrucha dzieciorka i jest wszystko oki tylko doktor kazala mi isc na wolne jesli mam jakies wakacje zebym wziela sobie ydzien wolnego i lezala. boje sie troche o tym pogadac bo w sumie w ciazy mnie przyjecli :( i jakis taki dlug czuje a wczoraj opjechalismy wozek ogladac i zakupy robic i jakos sie stalo ze po 2 min w sklepie, cos moj maz palnal ja sie poplakalam i powiedizalam wracamy do domu i wrocilimy i ryczalam nie wiem czemu i po co. i nic nie kupilismy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena, to zmeczenie, hormony i pogoda. przejdzie, a lekarz ma racje, powinnas wziac sobie tydzien wolnego. poczekaj tydzien, nadrob zaleglosci i pogadaj z szefem. powiedz ze nie czujesz sie najlepiej, ze masz podejzenie \"preclampsia\" (to dziala magicznie na szefow).nie sklamiesz a jak dodasz do tego problemy z lewa reka musialby byc ostatnim draniem zeby nie zrozumiec. pamietaj ze tu najwazniejsze jest dziecko i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×