Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Spróbuję się dowiedzieć czy mogę gdzieś wcześniej odebrać wyniki, dzięki Aniu za radę. Nie bardzo mnie cieszy czekanie do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie, dopiero dotarłam do domu...Byłam dzisiaj wybierać wzorek na paznokcie u znajomej manikurzystki.... nawet dużo koncepcji miała i trudno mi się zdecydować-chcę by był delikatny i wyjątkowy :-) A tak poza tym to męzunia nie ma i smutno mi.... :-( nie mam do kogo gęby otworzyć....:-( :-( Dzisiaj się dowiedziałam ,ze moja koleżanka się zafasolwowała :-) po roku równo starań... miała monitorowane cykle by wyczaić owulację z racji bardzo,bardzo nieregularnych @.... i były próby i próby i próby... Gin jej powiedział ,ze jeżeli w tym miesiącu nie wyjdzie (powiedział kiedy przeprowadzić staranka na podstawie monitorowania jej cyklu) to pozostanie leczenie hormonalne i Bozia się nad nimi zlitowała i HLUP maja fasolkę !!!!!!! Tak bardzo się ucieszyłam ,ze jej się udało- a ona to ze szczęścia aż .....Co ja tu bedę pisała kazda z nas wie i może sobie wyobrazić takie szczęście :-) Także cuda się zadzraja zawsze i dopoki jest nadzieja to każdej z nas się uda !!!!!!! buziaki wam wszystkim moje sieciowe kumpele ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Dziewczyny zycze slodkich snow!😴!!!:D Agna29! Faktycznie to nazywa sie szczescie,jezeli para tak dlugo sie stara i tu nagle ...Fasolka!!!:) Buziaki i do jutra!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - melduje sie na stanowisku :) U mnie descz, chłodno - super!! tylko zeby nie było juz tak cłąy czas :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sie nie bal i nas obudzil zadzwonil o godz 8 brutalnie dzwonkiem ale jak sie zwleklam z lozka do drzwi to nikogo juz nie bylo... jak ja nie lubie takich niespodziewanych pobudek (no chyba ze przez meza) zwlaszcza ze wczoraj pozno sie polozylismy spac bo nocne Polakow rozmowy uskutecznialismy... kawy kawy kawy.... ktos jeszcze chce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez pada :O ciekawie bedzie wygladalo dzisiaj robienie zakupow jesli nie przestanie :P Agna a paznokcie swoje czy sztuczne bedziesz miala? ja nie mialam tipsow ani akryli tylko jakies lepsiejsze sztuczne i jak mi zaczely sie ruszac po tygodniu to delikatnie je sciagnelam i spakowalam w pudeleczko i mam jako pamiatke :) ja to strasznie sentymentalna jestem i zbeiram takie rozne drobiazgi, mam nawet pepuszek malej zapakowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ania,ja tez jestem sentymentalna,ale chyba najbardzoej jak pojade gdzies np.na wczasy i potem musze z tego miejsca odjezdzac...:( Zal mi ludzi,ktorych czesto znam tylko z widzenia,nowych sciezek,sklepow,kelnerek itd itp.Ale jestem,co?:P Dzisiaj okolo godziny 4 nad ranem bardzo mnie cos mdlilo ,mam nadzieje,ze to dobry znak a nie zatrucie pokarmowe.Potem samo przeszlo i spalam twardo jeszcze z 2 godziny....;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos specjalnie dla mojej imienniczki jesli wroci dzisiaj z wynikami :D Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3 – 4 / 9 - 130 4 – 5 / 75 – 2600 5 – 6 / 850 - 20,800 6 – 7 / 4,000 - 100,200 7 – 12 / 11,500 - 289,000 12 – 16 / 18,300 - 137,000 16 – 29 / 1,400 - 53,000 29 – 41 / 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki / mlU/ml 3 / 5 - 50 4 / 4 - 426 5 / 19 - 7,340 6 / 1,080 - 56,500 7 – 8 / 7,650 - 229,000 8 - 12 / 25,700 - 288,000 13 -16 / 13,300 - 254,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... jakos dziwnie sie czuje... jakby pobolewal mnie krzyz, tak jak przed i w trakcie @, a poza tym troszke mi jakos niedobrze... nie wiem, moze to po foliku albo wyobraznia dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie z ta fantazja....;) Jestem zla na siebie,bo mialam w szafie jeden test i wiedzac ,ze robi sie go w terminie oczekiwanej @ -zrobilam specjalnie teraz,chyba ,zeby zoobaczyc ta jedna kreseczke....:P😭 Jestem za to zla na sama siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia dziękuję CI ślicznie za dane o hcg, byłam dziś na pobraniu krwi do badania, z tego wszystkiego nie zapytałam gdzie mogę wcześniej odebrać wyniki, więc poczekam do poniedziałku. Myślę, ze to jest tak jak któraś z Was napisała, tylko formalne potwierdzenie ciąży, bo nadal nie ma @ i mam kilka objawów typowo ciążowych :-) Buziaczki dla wszyskich w ten deszczowy dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę urosły mi piersi ( dobrze że na razie nie dużo bo i tak mam duże D ) i są bardzo bolesne, zawroty głowy, częste siusianie, ból w dole brzucha, podobny do tego na @ i jeszcze jeden dziwny objaw, tak jakby mi się powietrze przewalało w środku, w tą i z powrotem. No i czasami trochę mnie mdli. To chyba wszystkie objawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Aneczko - to chyba bedzie formalnośc te wyniki :)!! GRATULUJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karolinke, nie martw sie, to nic nie znaczy... zobacz ile dziewczyn robilo test i nic,a okazalo sie,ze sa w ciazy, badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu75!!! Tak duzo czytalam o objawach ciazy,ze chyba wszystkie u Ciebie takie sa!!!:)❤️ (jeszcze roztargnienie lekkie-zapomnialas spytac kiedy wyniki;)!):D Zmiana tabelki w poniedzialek jest gwarantowana!!!!!!!!!:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mieć Karolinkę, nosek do góry, ten test trochę za wcześnie jest zrobiony, a więc jeszcze wszystko przed Tobą. Bądź dobrej myśli, a ja z całego serca życzę Ci, żeby ani 8-go ani innego dnia przez conajmniej 9-m-cy ta @ się nie pojawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziękuję wszystkim za gratulacje!!! Ja w pełni będę się cieszyła w poniedziałek jak odbiorę pozytywne wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę mieć Karolinko - ZAWCZESNIE TEN TEST !!!!!! NIE KUPOWAĆ I NIE TRZYMAĆ W DOMU TESTÓW- PRZYKAZANIE NR. 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZROZUMIANO! a teraz głowa do góry :-) i jeszcze się nie przejmój na zapas!!!!!! Aniu - wiem ,ze to tylko formalność - objawy na bank ciążowe !!!! GRATULUJE PO RAZ SETNY !!!!! aNIKO- MOŻE I TY MASZ FASOLKĘ ??? :-) zYCZĘ Z CAŁEGO SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity kochane!!!!!!! Aniu75 to \"przelewanie powietrza\" jak to nazwalas ja okreslam mianem \"żab w srodku\" i powiem, ze tez mnie to męczyło na samym początku ciąży... Zdarza sie czasami i teraz.. Na pewno bedziesz miała drugie dziecko.... Już je masz, w brzuszku ;-) Wprawdzie Ty jestes bardziej doswiadczona w kwestii ciąży i objawow, ale odnosnie piersi to mi tez bardzo powiekszyly sie na samym poczatku, tak w okolicach terminu @ a potem zaczely malec.... Teraz mam tak jak mialam 75C, tyle, ze bardziej jędrne :P Takie to moglyby pozostac na zawsze!!!!!! Elu, na test jeszcze za wczesnie... Trzymam kciuki, by 8 nic sie nie pojawilo a 9 bys zakomunikowala nam 2 krechy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzięń skłania do wtulenia się w ciepły kocyk, z dobrą książką w ręku i ciepłą herbatką. Nie mówcie mi, że tak tu dziś cicho, bo tak zrobiłyście, a ja tu siedzę w pracy i marznę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Aniu żaden kocyk w grę nie wchodzi jest piatek a ja w piątki mam więcej pracy :-) Jutro niestety też do racy do 13:00- zapewne OLEŃKA PODZIELI JUTRO MÓJ LOS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×