Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

u mnie tez jaka skicha z kompem, zawiesza się, ale chyba przez nadmiar pracy i mnogośc otwartych plików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zawieszanie to chyba jakas plaga, u mnie tez cos szwankuje ale moim zdaniem to przez upaly, zaraz nam zaczna stopnie energetyczne oglaszac to juz w ogole kompy nie odpala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, u mnie zaczyna się pojawiać śluz, od jutra mężuś będzie ciężko pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestesmy znowu w sowim gornie :) bez łobuzów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bez wyzwisk
szkoda ze nie potraficie dyskutowac tylko od razu miechem rzucacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bye nudne babska
jak ci mężowie z wami wytrzymują!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sluzik, duphastonik, okresik, no-spa...... kuźwa, co za problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Widzę mamy gości- \"jełopów\" na tooiku-ale trzeba ich ignorować !!!!!! No to olka trzymamy kciuki za staranka- ja miałam dzisiaj zaczac bo cos tam czuje ,ze juz mozna-ale niestety ząbek mojego meza :-( kurde no...!!!! mam nadzieję ,ze do soboty mu przejdzie i ,że nie będzie za późno......widocznie tak musi być i nie jest nam w tym miesiącu pisane staranko na maxa- SZKODA A TAK LICZYŁAM.... MOZE W SOBOTKĘ JESZCZE NIE BĘDZIE ZA PÓŹNO.... :-( W SUMIE MM DZIESIĄTY DZIEŃ CYKLU DOPIERO ... NO ZOABCZYMY JAK TO SIĘ POTOCZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna - jak nie w tym to w nastepnym, a moze ci sie akurat o dzien przedluzy i do soboty bedzie cacy :D daj maila to ci wysle o obserwacji sluzu szyjki macicy etc jesli oczywiscie chcesz pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko - jeżeli dziś jest twój 10 dc, to i w sobotę zdążycie się postarać, nigdy nie jest dokładnie x dc. :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie miałam napisac to co Ola powiedizała, ale mnie wyrzuciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage ze aj mam cykle 29dniowe to owulacja wystepuje miedzy 13 a 17 dniem cyklu wiec Agna mysle ze u ciebie pewnie tez cos tak sie kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pocieszyłyście moze faktycznie cos sie uda.... jak to się mowi : \"CO MA BYĆ TO BĘDZIE \" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mysle AniuM ja mam cykl 29-30 dni więc podjrzewam ,ze w sobote dopiero bedzie odpowiedni czas- zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna- mailik polecial, w zalaczniku masz 2 pliki w pdf milej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze na cos ci sie to przyda mi sie bardzo podoba i nawet moj maz juz to przestudiowal dokladnie ;) ja mam troche opory przed badaniem szyjki ale on za to stwierdzil ze nie ma nic przeciwko niektorym badaniom heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otrzymałam Aniu dziękuję- w domciu poczytam, teraz nie mam czasu a zapowiada sie na dłuższą lekturkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka toc ja jzu ci to poslalam, o owulacji i plodnosciach, to samo z forum starania wyslalam Agnie takze nie mysl ze cie pomijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tak na wszelki wypadek, powoli kończę, dziś był zabawny dzień - 1 szefuncio był zdziwiony, że nie byłam w stanie rano go dobudzić, zaś 2 szef ma coś z gardłem i nie może do końca się wysłowić - powiedziałam mu że za dużo krzyczał, a najbardziej zabawne jest jak próbujew przeklnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wracaj wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w koljeny upalny dzionek!! @ dośc mocno daje się we znaki, więc jestem w kiepskiej formie... 3majcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego Piatku :) i pomyslec ze dopiero byl weekend a tu juz nastepny. Eshhhh jak ten czas szybko plynie, polowa wakacji juz mi minela a ja dalej w proszku jesli idzie o pisanie moich papierkow Moj @ dla odmiany jakis mocno udziwniony, prawie nic wczoraj nie bylo a dzisiaj tez jakos nedznie, moglby sie w takiej sytuacji juz skonczyc a nie ze dalej sie bedzie ciagnal :P W formie tez jestem kieposkiej ale chyba bardzoej psychicznie niz fizycznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Aniu - ja też kiedyś tak miałam, to gin powiedziała, że to czynniki zewnętrzne tj. leki, stres, upał, niespodziewana wizyta teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak kochane moja ostatnia @ przez ten upał była też skąpa i krótka 4 dni- normalnie dziwna była..... ;-) A dzisiaj znowu gorączka- ufffffff Mężuś wraca do formy dzisiaj jest w pracy i wraca jutro i mam nadzieję ,ze pobaraszkujemy ;-) BO TO JUZ CZAS I TAK COD RUGI DZIONEK ,AŻ DO 06.08 :-) HIHIHIHI I OCZYWISCIE coca-cola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×