Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

On tez kiedys skonczy sie bawic:P....okres zabawowy tez sie kidys konczy kazdemu bo zycie tak i tak go dogoni.A poki co niech sie chlopczyna bawi ile dusza zapragnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie trafiłam na topik emanooo narzeka że na ym forum są same baby hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka chyba poszła sprzątać ja tak z grubsza jutro sobota to zrobir porządki dzisiaj tylko prasowanie. jutro wybieramy się na zakupy trzeba mojemu kupić jeansy i takie tam drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zostawiam to na jutro.Ale zawsze po weekendzie jeszcze wiekszy bajzel niz przed;) Ale tak to jest jak wszyscy sa w domu;) Taaa ....a tacy jak tamten to przecierz sa szczeniaki ktore przed szkola albo po nie maja co robic to plataja sie po necie .Pisza brednie.Udaja dorosłych....zenada:(Naprawde w obecnych czasch jakis mlody facet ktory ma cos w glowie poukladane to jest tak jak Bialy Kruk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Ja tradycyjnie po nieprzesanej nocce.. (moje baby....:( ) Zostawiam bukiet kwiatów dla Naszej solenizantki-oolki 🌻 :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :):):):):) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻:) 🌻 🌻 🌻 🌻:) 🌻 🌻 🌻:) 🌻 🌻:) 🌻:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie przeglądałam obrazy beksińskiego w google strasznie fajne ale mój M się nie zgodził żebym powiesiła jakiś w mieszkaniu twierdzi że nie mógłby spać spokojnie z czymś takim w mieszkaniu ale co on się zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nie ma nikogo to wyłańczam komp.i ide na spacerek z małą do sklepu itd.zaglądne później to narazie drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale w kuchni pichce;) Przewodniczaca na posterunku jest jak cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
przyłaczam sie do zyczeń dla solenizantki. Czyli nie ma wpisowego?no to moz sobie bym tu wpadała od czasu do czasu.choć nie mam go za dużo ,bo przecież mąz i 3 dzieci no i jedno jeszcze dziecko.Przez 7 godzin jestem mateczka u obcego maleństwa.Wlaśnie śpi to sie wprosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaenizantka na bank sie ucieszy jak wroci;) A my zapraszamy .Ale sie gromadki \"dorobilas\" -noo podziwiam uchylam kapelusik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
aCO ,ŻYJE SIĘ TYLKO RAZ.to chyba nie za duży dorobek jak na moje 34 lata i to jakie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no ja w dorobku mam tylko 1 ...i jak narazie wiecej rozmnozyc sie jakos nam nieudaje:)....no ale poprobujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
kto nie próbuje tan nie ma.Miłego i owocnego próbowania zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
ja to muszę teraz próbowac nie zajśc,bo co za dużo to nie zdrowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiesz ze to tak jest ze tam gdzie by zywcem pasowalo to nie ma a tam gdzie juz niepotrzeba to sie dzieci sypia jak z rekawka>?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
ale to mi wychodzi juz od dobrych 7 lat,także nam to pilnowanie się udaje.oby tak dalej.Ale przeciez jak się trafi to żył sobie nie podetne........tylko pójde do lasu z lina hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha.....No ale zobacz.swoja droga to jest tak juz urzadzone ze jedni maja kilkoro a inni wcale.Smutne to jest.Cierpia te kobitki okrutnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc zakupy zrobione ,dziecko przewietrzone a z okazjii tej naszej 1-szej randki to robie galaretke w 3 kolorach z owocami i bitą smietanką mam nadzieję,że mój M będzie zadowolony. Pranie też przyniosłąm ze strychu więc trzeba się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wysmarowalam nalesniczki i teraz czekam na druzyne ktora bedzie lada moment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniczki pych ja miałam wczoraj dzisiaj ryba ,ale musze wstawić kapuste bo mój M przywiezie mięso i bde smażyć do bigosu ,dobrze bo przynajmniej obiad z głowy na najbliższe 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed spacerem z małą i małymi zakupami.. teraz domaga się papu A ja dzisiaj jadłam hihihhihiii tylko nie śmiejcie się....kalafior z surówką z kiszonej kapusty..hihihiihi ale to na poczet mojej diety..... już muszę lecieć do kuchni...oj wyrodna matka ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo boże widziałyście ten topik głupiej 19-latki chce usunąć ciąże jest 3 tygodniu bo prezerwatywa pękła i nie zależy jej czy zrobią to dobrze czy źle bo ona nie chce ich w ogóle.Co za ludzie. Pewnie jak będzie miała 30 lat to się obudzi.Pusta dziewucha.ale się wkurzyłam......straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...bezmyslnosc i glupota ludzka to jednak granic nie maja... Jak to mawial pewnien doktor ze \"szpitalu na peryferiach\" \"...gdyby glupota miala skrzydla-to latalaby pani jak golebica....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
ale te wiadomosci to mn a wstrząsnęły!!! Niestety nasze życie to niejednokrotnie loteriaAlbo przeżyjemy,bo trafimy na ludzkiego lekarza,albo do piachu,bo bieda w szpitalach.Koszmar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole,gdzie zniknelyscie???? pojechalyscie z oolka do Rynu?:D na torta i szampana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×