Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ale się zmachałam dziecko wózek zakupy dobrze,że na 1 piętro ale się wq....rzyłam jadłyśmy z małą herbatniki w parku i nagle ciach złamałam sobie zęba 5 na dole szok nie wiem czy da się go uratować ,chociażby koronke ja to mam pecha z tymi zębami nigdy nie widać oznak,że coś się dzieje trzeba prześwietlać co jakiś czas dentyści ręce rozkładają i zazwyczaj mi się łamie...ale mam spieprzony dzień musze dzw.do dentystki dzisiaj. :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nic nie jest w stanie mi poprawić nastroju tyle ile ja nacierpiałam przez zęby to tylko ja wiem ,bardzo o nie dbam i jestem wyczulona na wszystko a tu taka historia. staram się ,żeby je mieć w dobrej kondycjii ale od urodzenia dziecka zaczeło sie......same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak juz jest.Dzieci nieraz \"wysysają\" z nas wszystkie soki.Ja nie mialam takich problemów ,ale mam sama taka koleżankę której bardzo się osłabiły zęby po porodzie,a ma juz4 dzieci.Na to niejednokrotnie nie mamy wpływu,już taka natura.Główka do góry,będzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć batlan i inne dziewuszki A to dla Was :) ########################################################### ########################################################### ####################...........................#################### ################.....................................################# ###############........................................################ ##############...........................................############### ##############.................@.........@.............############### ##############................@@.......@@...........############### ###############..............@@@@@@@@..........################ ################............@@@@@@@@.........################# ##################...........@@@@@@........################### ######################.......@@@@@.....#########.@@.######## #########################.@@@@@@.#########.@@.########## ########################.@@@@@@@@.######.@@.########### ########################.@@@@@@@@@.####.@@.########### #######################.@@@@@@@@@@.#####.@@.########## ######################.@@@@@@@@@@@.######@@.######### #####################. @@@@@@@@@@@@.####.@@.######### #####################.@@@@@@@@@@@@@.###.@@.######### #####################.@@@@@@@@@@@@@.##.@@.########## ######################.@@@@@@@@@@@@@@@.############# #########################@@@@@@@@@.@@################ ##########################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć joasiek dawno Cie nie było ale piękny kot mam nadzieje że czarny mam takiego u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ulepszyłam przepis na racuszki dodałam serek homo waniliwy i budyń Smietankowy rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 36
Batlan pociesze cie u mnie co ciaza to zab czyli cztery poszly Nic nie poradzisz ja jeszcze karmie swojego kluseczka i dlatego polecialy mi i wlosy tez nie takie ale pocieszam sie ze juz niedlugo wezme sie za siebie Tylko z tym zakonczeniem karmienia mam prtoblem bo maly uwielbia cycusie teraz tez sie przyssal bo zasypia.Dzisiaj komp moj bo jeden syn ma kare drogiego zapedzilam do sprzatania podworka bo pelno lisci wiec troche was ponudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 36
co robicie ze tu pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 36
znowu mi pomaranczka wyskakuje a juz bylo na czarno wiecie moze dlaczego chodzi mi o nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hey dzieczynki:) Zakupki zrobione.Torba w H&M ie zakupiona.Niedroga ale fajna.Nawet sie jeszce skusiłam na portfel bo moj cos sie nie dopinal.. Potem poskrobie wiecej.a teraz cos zjem i na 16 do tego lekarza musze skoczyc:(...bie chce mi sie.. A nick -nie wiem...skoro był juz czarny....hmmm? A rezerwowalas w preferencjach Haslem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy! na czarno pisalas aga36,a teraz aga 36,spacji nie rob:) obeszlismy z malym 2 place zabaw,staw z kaczkami i labedziami,potem zliczona kawka u kuzynki,teraz mi maly zasnal,wykonczony, a ja sie biore za konczenie obiadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
cześć!!!!!! wróciłam pół godzinki temu-mam nadzieje ,że jutro na tyłek usiąde:D:D zajadam wczorajsze spagetti,bo obiad u mnie jeszcze w lesie:D ale do 19 -wyrobię się,pierś rozmraż a się....może macie jakis pomysł na nią bo kotlety mi sie znudziły i w sosie też??? inne propozycje poprosze:) Fajnie było na tym rowerku-dotleniłam sie i to bardzo,aż samopoczucie mam lepsze...:) mam nadzieję że tak aktywna tez będe wieczorkiem:D Powiem wam ,że słoneczko było-i owszem,ale w ogóle juz nie grzeje jedynie oczy się cieszą i serduszko raduje,tak więc zmarzłm troszke i czuje teraz jak ogarnia mnie takie ciepło,oj chyba 2 kawa pójdzie w ruch:) ....o drogę się nie pytałam,bo nie było bardzo kogo,ale trąbili....:D:D to dobry znak:D w każdym badz razie nie jest jeszcze tak żle,najfajniej to jest latem jak na podwórku kosiłam kosiarką w spodenkach i samej górze od stroju :) och wtedy to trąbili-aż teściowa wyłaziła patrzec co sie dzieje,ale ona nie załapała o co chodziło bo mówiła.....co oni tak trąbią????chyba sie wyprzedzają!! hihihi Olinku----->to zakupy udane??? ja kupiłam ostatnio torebkę w reserwed taka z bombelkami:) a portfel Ci sie nie dopinał bo z pewnością za mocno wypchany kasą!!!! :) :) :) ja 2 lata kupiłam sobie portfel w ochnik-u fajny,ale nie wiedziałam że njlepiej pieniażki trzymaja sie w czeronych portfelach-a ja mam czarny:( :( i nie trzymaja mi sie w nim pieniażki:( jeśli chodzi o wychowanie dzieci-to....ja raczej nie powinnam wtrącac się aczkolwiek,każde dziecko w każdym wieku musi czuć odpowiedzialnośc za swoje czyny....hahahah ale mądra jestem,ciekawe jak będzie w praktyce---jak będzie....:( Ten link-był świetny milka:) :) :) aż nie samowite!!!!! to możliwe,aby dziecko tak fajniutko sie śmiało???:) Jeśli chodzi o kosmetyki to u mnie oczywiscie też jest różnorodnośc. Staram sie kupować mądrze...ale wiele poszło do innych ludzi bo okazało sie np.że podkład tak rolował mi sie na twarzy-prawdopodobnie moja skóra nie tolerowała któregoś ze składników. Na dzie dzisiejszy to mam --krem na dzień i na noc oraz pod oczy z firmy Yves Rocher(na olejkach roślinnych) --tusz do rzęs 2000calorie/maxFactor --puder w kamieniu też z tej firmy -transparentny --podkład w płynie2 -jeden loreal translucide a drugi max factora lasting,jest mocno kryjacy --odzywka do brwi(avon) --kulki które używam jedynie do podkreslenia policzków elzabet sterling(czy cos takiego) --perfumy a raczej woda toaletowa Dolce Gabbana /light blue i givenchy organza-ale jest troszkę przysłodka dla mnie,na co dzień używam gabrieli sabatini --i to tyle ja jedynie potrzebuje płyn do demakijarzu oczu ,tonik,puder jeden i drugi,tusz do rzęs!! puder w kulkach :) nie uzywam cieni ponieważ mam zmarszczki niby mimiczne koło oczu i cienie zbieraja mi sie w zmarszczkach -podkreślajac je bardziej :) a moze znacie jakies fajne maseczki do twatzy ale na sucha skórę ?? Maseczki sa lepsze od kremów.... idę robić kaffe bo chyba to zimno wychodzi ze mnie i czuje jak sie robie wiotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
chciałam tylko dodać ,ze gdyby mnie było stac na lepsze kosmetyki to na pierwszym miejscu stawiłbym na krem y i krem pod oczy!!!!pożądny,a tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
stawiałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam wlasnie syna ze szkoly. Teraz kazalam mu pisac literki. Jeszcze nie maja zadan domowych, ale chcialbym, by wiedzial, ze nalezy cwiczyc i zrobic cos czasem procz siedzenia przed telewizorkiem czy komputerem. Marudzi i nie chce mu sie pisac i liczyc, pyskuje. Wczoraj za to, ze nie pisal nie mogl grac. Dzis chyba bedzie to samo... :-( Nie moge odpuscic. Jesli ulegne to na glowe mi wejdzie. batlan --> ja mam to samo. Co chwile cos mi sie dzialo po ciazy z zebami.Taka nasza natura, mamy je slabe i tyle. Dzieciaczki biora z nas wszystko, co najlepsze. Tez dbam, ale kasy i tak zostawilam mnostwo u mojej dentystki. To podobno nie ma znaczenia, czy jadlas herbatnika, czy ogorka, czy najbardziej miekki biszkopt... Jesli zab jest slaby to polamie sie przy czymkolwiek. Uratujesz go, bedzie dobrze. olinek --> pisz co tam ten lekarz Ci powiedzial. Ja dzis bede robic placki ziemniaczane z sosem grzybowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ewka ale gapa ze mnie Chcialabym miec tylko takie problemy ze dziecko nie chce literek pisac moje nie chce do szkoly chodzic to najstarsze dzis mialam telefon ze byl w szkole i uciekl Kiedy wychowawczyni go wolala gdy widziala ze wychodzi udal ze nie slyszy Rece mi opadaja zdolny chlopak a ma takie odloty ze nie wiem co robic Znow ma szlaban na kompa komora zabrana ale to i tak nic nie daje Madre jest to przyslowie ze male dzieci maly klopot itd..Takiego dola mam przez niego ze nie sprawdzilam sie jako matka przynajmniej w jego przypadku mlodszy nawet gdy jest chory idzie do szkoly .Moj starszy uwaza ze go nie wyrzuca bo za zdolny jest i dlatego czuje sie bezkarny .Mam popsuty humor do konca dnia .Wiesz co moncia ja chyba w ktoryms momencie odpuscilam i uleglam teraz za to place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Nio to dotlenilas sie! W czerwonym portfelu trzyma sie kasa?! Nie slyszam o tym. Chyba musze sobie taki kupic. Wracajac do kosmetykow - zapomnialam o moim kremie pod oczy; jesli tylko udaje mi sie dostac to uzywam dosc taniego (chyba okolo 5 zl.) z Ziaji \"pietruszkowego\". Ostatnio trudno mi tez obejsc sie bez olejku do wlosow (przeciw puszeniu sie) z Avonu, czasem tez kupuje u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga --> nie zalamuj sie! Skoro jest madrym dzieckiem to w koncu dojdzie do wniosku, ze mama jednak miala racje. Moze teraz cierpliwosc jest konieczna? Poza tym jesli chce zachowywac sie jak dorosly to nalezy go chyba rowniez traktowac jak doroslego - cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze uwaza sie za doroslego i za kazdym razem powtarza ze ma JUZ16 lat iCO Z TEGO JAK DOGADAC SIE Z NIM NIE MOZNA OBIECUJE MI COS I NIGDY NIE DOTRZYMUJE SLOWA MOWI CO INNEGO A ROBI WPROST PRZECIWNIE.Ostatnio zawarlismy umowe ze jak otrzyma stypendium to moze je odkladac na motor o ktorym mi truje od ilus lat oczywiscie w koncu sie zgodzilam pod warunkiem ze bedzie chodzil do szkoly .Od umowy minal niespelna tydzien a tu taki wybryk stypendium zabiora bo maja je uczniowie chodzacy do szkoly nie wagarujacy a on dobrze wie ze ja wagarow nie usprawiedliwie .Nie wiem moze za duza presje wywieram na nim moze za duzo wymagam ale powiedzcie same co moze dzis mlody czlowiek bez wyksztalcenia NIC Zdrogiej strony na sile szkoly i tak nie skonczy ale szokuje mnie troche jego brak motywacji i luzackie podejscie nie poznaje go odkad zaczal to liceum ALE PEWNIE ZNOW PRZYNUDZAM Niestety nie mam nikogo z kim moglabym sie w tej chwili podzielic troskami dnia codziennego Nie macie mi za zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Aga------->żeby to było mi ostatni raz!!!!!!! "przynudzam" Daj spokój kobieto!!!! każdy tu moze wygadac sie opowiedziec o swoich troskach i radościach!!!! więc nie mów tak!!!! ...a moze Twój mąz mógłby z nim porozmawiać ,jak by byli kiedys sami w domu-próbowaliscie tego??? ,,,a moze faktycznie zbyt wysoko stawiasz mu poprzeczkę?? zapytałaś sie go dlaczego uciekł?? gdzie mu tak się spieszyło???? Monia------->dotleniłam sie bardzo :) ale muszę jesc jeszcze chłopowi zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba naprawde przynudzam bo nikt nie pisze no trudno Ide pociechom malutkim robic papu bo powstawaly ale spaly dzisiaj po dworku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki z tym przynudzam juz nie bede obiecuje, naprawde moge o problemach tez bo mam ich cala mase jeden za drugim A co do syna to maz ma z nim kontakt sporadyczny ze tak powiem ale zawsze rozmawiaja kiedy jest w domu A syn ulega wplywowi kolegi ktory chodzi do tej samej szkoly tylko ze do zawodowki ale do konca nie wiem ktory ktorego wyciaga na wagary.dZIS SIE TAK WKU...ze poszlam do ojca tego kolegi i zapytalam wprost czy on wie gdzie byl dzis jego syn odpowiedz oczywista W szkole.Wiec uprzejmie mu oznajmilam ze na wagarach ale chyba go to nie obeszlo Zreszta co sie dziwic ich troje dzieci zawsze wychowywala ulica oboje jeszcze do niedawna byli za granica a dzieci same najmlodsze 5 lat SZOK Niestety od kilku lat probuje bezskutecznie odsunac mojego syna od owego kolegi Chyba jednak musi sam do tego dorosnac Ja ze swej strony chyba robie wszystko co moge tlumacze rozmawiam karam ale chyba w koncu kiedys nie wytrzymam i po prostu mu wleje ha ha Wyobrazacie sobie ze mozna dac lanie facetowi ktory ma 180 a ja 165 Chyba musialabym sie wspiac na jakis stolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aga------>sama wiesz ,że popołudniami cięzko jest tu znależc nas wszystkie,każda cos tam robiprzewodnicząca u lekarza,doktor ją bada ...... moncia ziemniaki na placki trze i szuka grzybów w lesie na sos ewka to wiecznie z doskoku..... a reszta.....tez coś działa...... ja też idę do kuchni rozprawic sie z tą piersią-chociaż nadal nie mam pomysłu,i zadna z was w tym mi nie pomogła:) więc moze zrobie tylko okłady mojemu męzowi z tej młodej piersi :D a ty aguś!!!! wiecej wiary w siebie!!! głowa do góry i tylko spokojnie z synem-pamiętaj,że kłótnia niczego nie zwojujesz!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga --> Jeszcze raz - nie przynudzasz. No wiec skoro on nie potrafi byc dla Ciebie dobry to Ty tez nie badz dobra dla niego! Nie pojdzie do szkoly? - Nie ma komputera i wyjsc z domu. Nie ma poprawy? - Ty badz nieustepliwa. I wcale nie jestes dla niego za ostra. dzieci w tym wieku powinny znac juz zasady jakie sa w zyciu - nalezy pracowac (w tym przypadku uczyc sie) i wtedy cos z tego jest (pieniadze, wiedza, nagroda). Wazna tu jest konsekwencja. Moze tez powinnas mu wejsc na ambicje? Wysmiac go, ze czasem czegos nie wie (skutek wagarow)? Albo krytykowac w odpowiedni sposob takich beznadziejnych kolegow (ze rodzice o nich nie dbaja i chyba niczego w zyciu nie osiagna)? On powinien rowniez zrozumiec, ze cokolwiek robisz , mowisz... kazde Twoj ruch jest powodowany tym, ze chcesz dla niego dobrze, bo go kochasz. Chcesz, by wyrosl wartosciowego i madrego czlowieka. Moze zabierz go na cole i powazna rozmowe, taka od serca. A bicie nie pomoze. Bo zwyczajnie nie dasz rady. Ja mam juz problem by wlac mojemu 6-latkowi. ;-) Mozesz najwyzej podskoczyc i dac w twarz, ale co to da? Poza tym moze sie obrazic, bo tak naprawde zaboli go nie twarz a duma. A w tym wieku juz zaczynaja hormony szalec i kto wie co mu do glowy wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka --> Ja mam przepis na potrawke z kurczaka. Ale to juz chyba nastepnym razem, bo teraz juz tam dzialasz w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONCIA juz wszystko o czym napisalas przerabialam Dalam mu nawet kredyt zaufania ktore oczywiscie po raz kolejny zawiodl a masz racje ze to hormony szaleja i jest rozchwiany emocjonalnie i nie wie do konca czego chce a kolege tez wysmialam nie raz Mam dobre uklady z syna wychowawczynia i zawsze do m,nie dzwoni jak cos jest nie tak ustalilysmy ze j8utro syn napisze oswiadczenie ze chce chodzic do tej szkoly dobrowolnie moze to cos da zobaczymy A na piersi z kurczaka mam super przepis ale trzeba je przygotowac dzien wczesniej jak chcecie to moge podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no tak......jak u mnie zwyczjnie teraz sa kotlety przygotowane do "schabowych"to wy wyskoczyłyśce!!!!! dawaćte przepisy Moncia i aga-już!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
....chyba dziewczyny piszą....... Monia-wysłałam Tobie dawno zdjęcia,myślałam,ze się zrewanzujesz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×