Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

ja to z wesela nie mam swojego bo to było dawno i nieprawda:)...ale za to mam takie(wysylam)tez jakby z wesela choc nie swojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
w morskiej pianie....:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolcia...:)-ja ci piane dam....;)...morska..No jak sie to uczepiłoo nooo..juz se człek zazartowac nie moze bo zaraz ma za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśle wam jedno z moją małą dobra???? jakość kiepska bo to z kamery i światło chyba za słabe było noto klikam dajcie znać czy doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek to przecież wy jak para arystokratów prosto z żurnala no no pięknie wyglądacie a Twoja mała jak mała księżniczka bardzo ładne zdjęcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki olinek super babeczka z ciebie ,maz tez niczego sobie Widac ze jestescie szczesliwi i corcia jak ksiezniczka Ja wam swojego nie wysle nie bede sie kompromitowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym odnosze wrazenie ze tworzycie zgrana paczke i raczej komus nowemu nie jest latwo zagrzac tu miejsca .jak ktoras chce to niech do mnie pisze na gg 3699309 Olinek i ty potrzebowalas kogos zeby sie dowartosciowac ?Chyba masz slepego meza....albo nie masz lusta w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula jezu co Ty tu wylezdzasz??A Ty to w naszej paczce nie jestes??? Łooom matko!!dziewczynki!!!ratujcie bo przylazłam i z krzesła zaraz spadne:(....Ja nie moge czegos takiego czytac....:(Dlaczego tak piszesz???Przecierz kazda z nas tu po koleii wpadala.-oprocz Oolci bo to oOna załozyla ten tpik...Ale i batlanek i ewunia(mimo ze od poczatku)i ja i Monis-wszystkie kidys byłysmy pierwszy raz..Wiec skad nagle taki post?Chyba zadna Cie nie uraziła czyms...nic takiego przecierz tu nie było....no hey:)..Agulka no cos Ty.Do tabeleczki cie dopisałysmy i w adersach meilowych Ci mam.Nie rób Jaj!!-bo jak na przewodniczaca przystało nawrzeszcze zaraz i walne piescia w stoł jak nic....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku -malutka smieszka jak mamcia:)...a pokoik tak jak pisalas tyyle kolorow jak w wesołym miasteczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Co tu się dzieje??????? !!!!!! o co chodzi?????? agusiek-----napisz o co poszło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu a ja za Toba.....!!!!ratunku -bo myslalam ze albo pomylilam topik albo znow jakas \"jazdeczka\" jak mnie nie bylo-ale sie cofam i nic....wiec ?????o co? Agula prosimy-wytlumacz szcerze o co chodzi?Zle sie z nami dogadujesz? napisz szcerze .Mozemy zawsze przecierz cos zmienic.Moze cos Cie drazni? moze cos sie niepodoba.....przecierz pisz od razu i po problemie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spoko! Nie wiem czy to wszystko jest dobrze rozumiane. Mozna to odczytac tak jak olinek, ale jest jeszcze drugi sposob. Ija chyba bylabym sklonna wybrac druga opcje, ale moze olinek ma racje, wszystko wyjdzie w praniu. Otoz ja rozumiem to tak, ze olinek ze swoja rodzinka tworza zgrana paczke i nikt inny raczej nie jest w stanie zaklocic Ich spokoju, aga prawdopodobnie mowila o malzenstwie olinka! age prosimy o wyjasnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus,natychmiast prosimy o wyjasnienia!!!!!!!!! bo zlapiemy i po dupie damy za stresowanie nas:D:):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Monia obys miala racje-bo to bardzo wieloznacznie zabrznialo..jeszce przez to ze w osobnych postach....I ten numer na gg podany.Ja to odebralam tak.Ale wole Twoja wersje ma sie rozumiec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE MI SIE UDALO od razu prawie wszystkie sie zlecialyscie ha ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulko-a co do tamtego co napisalas.wiesz...wyglad to zawsze sprawa drugorzedna...ja tak jak Oolcia pisala ..patrze tez na iine rzeczy albo zwlaszcza na inne...Zwłaszcza teraz .Jak mlodosc mija i uroda mija.Ale licza sie tez inne rzeczy a w małenstwie-rozmowa ,zrozumienia.....byl czas kiedy u mnie wszystko szlo nie tak-a wtedy pojawil sie ktos kto umiał mi to wszystko dac To czego tak bardzo pragnelam od mojego M.W sumie moze tamto otworzylo jakies inne drzwi dla nas bo teraz jest duzo lepiej.Ale moze tez i ja sie zmieniłam.Patrze inaczej.Wiem juz jak tamto smakuje.Jak jest pieknie i cudnie...na poczatku.Bo potem tez przujdzie rutyna a to nie o to chodzi aby tak skakac az sie czlowiek znudzi ale o to aby umiec cały czas wspolnie cos tworzyc,do czegos dazyc.....nie uroda sie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABIJEMY CIE !!!!!Kuuuuuu.....mac😠 wrrrr...noramlnie ja zabije jak nic.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak serio to czasami takie wrazenie mozna odniesc Dzisiaj odpisywala mi tylko Ewcia i Moncia baltanek ostatnio tylko mebluje urzadza kupuje kurde porzycz troche kaski tez sie wybiore na zakupki To zart Baltanek nie obraz sie po prostu ci zazdroszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aga-----poczytaj moje posty!!!!!!!!!!!!!!!! za każdym razem pisałam Tobie!!!!!!!!!!!! aTy??????sporadycznie-w morde jerza????!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek nie jestem jakies MONSTRUM ale nie mam zdjecia w kompie Napewno wam cos wysle jak cos wykabinuje Musze kupic podczerwien do kompa Napewno wygladam starzej od ciebie bo mam wiecej wiosen ale nie jest zle trzymam sie jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze rzeczywiscie czasem sie tak sklada ze tych wpisow jest mniej.A zauwazylam tez ze z Ewunia wiele Was łaczy.Dzieci..ostatnio i klopoty:(....coz ja moge Ci agulku napisac jak masz dzieci chowac jak ja mam dopiero jedno a Ty juz czworke i jak tu nasze doswidczenia porownac.Poza tym jak piszesz o kłopotach Ty czy Ewunia...:(...Ehhh dziewczynki.Mnie smutno zwyczajnie ze taki ten swiat i ten nasz kraj poje.....:(No i tu coz madrzyc sie mam jak ja narzekac nie moge.....Ale to nie tak ze nie umiem zrozumiec.Bo pisalam juz ze ja ze zwyklego domu jestem. w malutkim pokoiku we 3 mieszkalysmy z siostrami.wiem co to znaczy jak nie ma na cos.I na swoj dom to tez przenioslam ale to wybor moj a nie sytuacja.dlatego ja zdaje sobie sprawe z tych roznic ale nie jest tak ze Was nie rozumiem czy nie wiem jak to jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki oolka dzisiaj jakos tak czulam sie pominieta a ty no przeciez zawsze fajnie piszesz bo po kolei wszystkim Podoba mi sie na tym topiku ale trzeba troche urozmaicic no nie?Ewcia do kompa wywal stamtad M niech wyrko scieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bedziesz miec ochote wyslesz a nie bedziesz -nie pos,esz przecierz nie ma sprawy..:)Te ponaglania to zwykle zarty sa .Nikt nie ma musu tego robic.W sumie ta ggdaka kiedys tak wyskoczyla i ja puscilam potem Oolcia...teraz batlanek.Ewcia dzieci puscila.Ale to zaden przymus ...no moje kochane;) A kto tu gdzies watpił w Twoja atrakcyjnosc?hhmmmm? ja sobie nieprzypominam.Bo jak narazie to co do mnie przyjdzie to co jedna to lepsza ha ha ha.....Fajnie tak wiedziec z kim sie klika.Ja juz "znam" Oolcie i batlanka...no i dzici Ewuni i mała batlanka i mezow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie M,to mama dzwonila...a Ty mnie tak nie stresuj bo zawalu dostane i nawet nie bedziecie wiedziay bo M tu nie napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×