Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość oolka
a reszta to gdzie?:????????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewci przyjechala Mama...a Monia nie bedzie przedszkolakow po katach rozstawiała...;) batlanek dalej milczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku --> no wlasnie wczoraj wyslalam na ten adres z interii, ale juz wysylam jeszcze raz. Ja jakos nie mam zyczen do Mikolaja. Moze jakas chora jestem? No, ewentualnie bardzo ucieszylabym sie z domu z ogrodem. :-) I moze jakis samochodzik tylko dla mnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaraz lookne na poczte.Poczta na tlenie calkiem u mnie rozjechana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOLKA nie jestem zawsze wsciekla i wczoraj kiedy z wami pisalam mialam humor, tylko wlasnie olinek ma racje ze trzeba wazyc slowa bo kazdy moze dana rzecz odczytac inaczej NIE jestem tez zgorzkniala stara baba ktora ma jakies zale do zycia ,biore je takie jakim jest choc czasem to trudne i przykre A NA TEJ FOTCE tak wlasnie wygladam JAK stara zgorzkniala baba...moze kiedys wysle ci takie ktore pokazuje mnie naturalna..A dzieciaki sa szczesliwe i radosne...Te starsze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka ja mam urodziny 3 grudnia a 4 imieniny a 6 mikolajki dobrze mam potrojny prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, przepraszam, olinek, wczoraj to wyslalam jednak na neostrade, teraz powinnas miec to na interii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
to dobrze że jesteście tylko... batlanku------dawaj tu do nas!!!!! pranie chyba juz rozwiesiłaś???:) a ja na mikołaja chciałabym dostać jakies perfumki----mogą być tanie:D moja mama zawsze kładła nam prezenty pod poduszkę-nie wiem kiedy ona to robiła a w bucie takim normalnym zawsze z bratem mielismy po rózdze:D:D fajnie było.......:) fajnie być dzieckiem,takie drobnostki wtedy cieszą..ale ja nadal kładę cos do buta ..dla męza cos słodkiego bo on to za słodyczmi bardziej piszczy niz za mną:) :) a i dla teściowej znosze i kłade do buta ale......ta to nie odwzajemnia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
agusie to masz 3 w jednym:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ...MAM!!!!;)...super ale Twoj mały fajny-chyba ci wyswatam moja mała;););).....No ale Ty....no no no:)laluna nastepna:D No to mam wszystkie damy oprocz Ewuni-i rodzinka w komplecieku) Teraz musze Was Serca opuscic bo sklep czeka a potem basen ale bede pozniej i wpadne jak wroce.Trzymajcie sie,kochajcie sie i nie sprzeczajcie sie!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no i nikogo nie ma:) :) dostałyście wszystkie ode mnie maila??????? motto ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia aj niemam zdjęć od ciebie ja też chce zobaczyć lalunie posyłaj :D:D:D Dziewczyny dzięki❤️❤️ właśnie wróciłam z małą ze spaceru kupiłyśmy gazetkęz teletubisiami a tam prezent stempelki i teraz siedzi i stempluje sobie po kartkach i nie tylko.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam rano gości i pranie oolka też i musiałam w piwnicy troche posprzątać ale jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
ooooo!!!!!!!!!!!jak miło się zrobiło....... ale ja musze wyjśc do sklepu i pomidorówkę ugotować z wczorajszego rosołku:D Będe po 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki batlanku jaka to gazetka moja mala uwielbia tubisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na okładce są teletubisie i taka sam nazwa gazetki ale nie ma jej we wszystkich sklepach z prasą trzeba poszukać wychodzi 30 każdego miesiąca i zawsze jest mały prezent do tego kosztuje 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes sliczna Mialam przeczucie ktore mnie zadko zawodzi ze wyslanie swojej fotki bedzie kompromitacja ... Niedosc ze Pan poskapil mi urody to jeszcze kazde niepowodzenie jest wyryte w mojej twrzy WYSTARCZY spojrzec zeby widziec ze do szczesliwych nie naleze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek --> oczywiscie przesadzasz. batlan --> sprawdz ponownie poczte. :-) Ciesze sie, ze znow tu jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,Mama wykorzystala ze sasiad na zakupy przyjechal i zabrala sie z nim. a ja znow na moment,ide do administratora domu,zeby mi pusta szopke uzyczyli bo nie mam gdzie opalu poklasc. aga,dzieki za fotki,w naszym przypadku ,przy 4 dzieciakow czasem ma sie gorsze zdjecia:):):) ale przesadzalas z tym ,ze patrzac na inne nie wyslesz:) ja sierota nadal nie mam ani gorszych,ani lepszych:( nie moge braciszka dorwac:( no nic,ubieram malego i idziemy,przy okazji trzeba pogode wykorzystac,az dziw,ale nie wieje ,slonko swieci.... calkiem przyjemnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga --> Jaka kompromitacja?! Co Ty bredzisz? Nie mozesz tak mowic! Twierdzisz, ze nie jestes szczesliwa?! Nikt nie ma w zyciu idealnie. Czasem jest swietnie, a czasem czlowiek mysli, ze nic juz gorszego nie moze go spotkac. Takie jest zycie. Nalezy sie cieszyc tym, co sie ma. Masz piekne, zdrowe dzieciaczki, jestes silna babka. Masz komputer z dostepem do internetu i mozesz z nami klikac! Oto jest szczescie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia -- no ale laska z Ciebie a wasz synuś jaki słodki blonyneczek dzięki za zdjęcia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Moncia to ze moge poklikac z wami to napewno szczescie bo najgorzej jak nie ma do kogo ust otworzycEwcia dostalas moje fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ewcia ze masz sloneczko u mnie ponuro ...na duszy tez Poszlabym po te gazetke ale maly spi .Jeszcze szczeniak mnie wkurza nie moge go nauczyc zalatwiania na dworze mam posikana podloge nie nadarzam ze szmata latac ...Ale malcy maja taka radosc ze nie chce pieska z domku wyrzucac Ma ktoras malego pieska jak go nauczyc czekam na rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mam wyjsc...juz ubrana ,a jeszcze tu zerkam:D Aga,dostalam,pisalam kawalek wyzej:) przeciez jak mi wylacza,to ja sie zarycze przez ten czas z tesknoty za Wami😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia masz racje ze sa gorsze i lepsze chwile w zyciu ale ja ostatnio mam dola bo tak jak pisala oolka ida swieta mikolaj zima Starsi chca nowego kompa Ania lale co mowi dla pwelka samochodzik chociaz, a my jeszcze nawet opalu na zime nie mamy Ewcia odstap jak nie masz gdzie schowac hi hi..ja ze swego dziecinstwa pamietam ze swieta byly wtedy kiedy mama dala po pomaranczy to bylo wielkie wydarzenie Teraz moje dzieci maja o niebo lepiej bo paczki i praezenty maja zawsze tylko ze wymagania rosna razem z nimi JUZ DZISIAJ NIE BEDE pisac bo nie chce was zarazac swoim pesymizmem ...bawcie sie dobrze Batlanek czekam na fotke coreczki jesli mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki batlanku wlasnie odebralam Marti jest slodziutka i podobna do ciebie Ma sliczny pokoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×