Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Monia -przekaze;) no to w pociag i na zarciew jechac:) Ok-ja uciekam znow -po mała.Bede pozniej Myszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady naprawde jestem przewrazliwiona musze wziac na luz Masz racje oolka i powinnam twoje rady wcielic w zycie ale tak mi obrzydlo staranie sie o to zeby bylo lepiej .Do tanga trzeba dwojga .Biore sie w garsc i przestaje rozczulac sie nad soba bo psuje wam atmosferke a chce zeby bylo milo Monia moja coreczka jest najwspanialszym dzieckiem na swiecie a najlepsza jest jak mi bajki opowiada na dobranoc mozna sie posikac ze smiechu Leci reklama w telewizji plynu do ubran moja mala co kilka minut przychodzi do mnie przechyla glowke tak jak dziewczynka w reklamie i mowi KOCHAM CIE MAMO .Czegoz mozna chciec wiecej .Jak ogladamy pokochaj mnie to placze ze dzieci nie maja mamy i domku .I WARTO ZYC DLA TAKICH CHWIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE jestem brzydka ale nie glupia Ten topik ....a nie bede komentowac SZCZEROSC HA HA HA NIC dziwnego ze pozostale pouciekaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Dziewczyny ---rozwiązujemy ten topik!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
mówie powaznie!!!! ale masz racje Batlanku------zbieram swoje zabawki i ide na swoje podwórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gayaa może topik kocham księdz będzie dla Ciebie ciekawszy tam to dopiero są sensacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie wywija! ale ja teraz ide obiad konczyc,wiec w tej chwili sie nie wypowiadam bo nie mam czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wywija wywija i to od pewnego czasu............................. ewka licze na komentarz ty to zawsze umiesz coś napisać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLINEK gdzie jesteś topik nam chcą rozwalić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry. Brak mi slow. Tylko takie obecnie moge wydusic. Moze wieczorem mi sie polepszy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gayaazaczernij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cczytam Wasz topik od pewnego
czasu. Myślałam,że może by tu zacząć częściej zaglądać. Nie doszłam do końca czytanoa.Mam tylko pytanie, czy Wy tu od czasu do czasu rozmawiacie o literaturze, sztuce, poezji, kinie,teatrze? Mam 31 lat, wychowuję 3 letnią córkę Zobaczyłam,że topik ma duża "poczytność",więc stwierdziłam:poczytam,może to i dla mnie. Kobiety (NIE DZIEWCZYNY),czy nie uważan\cie,ze kupki, zupki, obiadki i problemy z mężem to JEDYNE tematy dla niepracujących mam.Smutne to troche:(Czyżbyście były aż tak mało AMBITNE...Jeśi to nie tajemnica, to czy chociaż jedna z Was ma WYżSZE WYKSZTAłCENIE??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
aga36----------to TY sie podszyłaś!!!!!!!za Gayaa teraz wszystko zrozumiałe!!!!!!! lecz się babo na innym topiku!!!!!------------a z mojego UCIEKAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
spierd....aga36!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WON!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ostro poszlo.... w tym przypadku moje wczesniejsze przemyslenia psu na bude sa potrzebne.... Aga,ja tak jak Ci napisalam-do nikogo nic nie mam ,z kazdym gadam i jak chcesz to pisz do mnie na gg zreszta wczesniejszej rozmowy z Toba nie dokonczylam... a pozatym..... to oolki topik;) i ona tu rzadzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
no to koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!11 tak olinku-------->to ten topik!!!!!!!!!!!!!!!!!:) nie pomyliłaś się !!!! próbowałam rozmawiać z aga 36 na gg?zrozumieć ją???-------ale nie stety jesteśmy za ładne i bogate........ byłam jeszcze łagodna do momentu jak okazało sie ,że to aga podszywa sie za -najpierw nasza kolezankę a teraz dodatkowo......za intelektualistke!!!! ...no to pięknie i nastrojowo się zrobiło....aga odejdż!!! bo nie znasz mnie.......moze być żle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam Wasz topik od pewnego
No poszywanie nie jest na miejscu, jak wynika z ostatniego wpisu.Jestem nowa,więc nie wiem o co chodzi i kto pod kogo się podszywa.W każdym razie, rozumiem fajnie jest porozmawiać itd.,ale w życiu potrzeba chyba jeszcze czegoś więcej.Jedna z Was ma bodaj 36 lat jak wynika z niku i więcej niz 2 dzieci (tyle doczytałam), inne panie też sa po 30. Kobiety.Czy Wam nie brakuje życia na realu, kina, dobrej literatury,??;)Część z Was mieszka w małych miejscowościach.Czy nie chcecie wrócić do pracy???I ponawiam pytanie,co z wykształceniem??;)Bo to wiele wyjaśni...Tylko pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowka,my po prostu na codzien jestesmy tak otoczone intelektualistami,i mamytyle intelektualnych zajec,ze dla odpoczynku z przujemnoscia porozmawiamy o kupkach i zupkach... w najblizszym otoczeniu nie ma z kim,sami intelaktualisci.... ale nie zmuszamy nikogo,komu temat nie odpowiada,aby nas czytal,nie mowiac o pisaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×