Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Czesc nie bylo mnie dawno; zakrecilam sie w pracy itp a teraz mam chwilke bo sie rozchorowalam no i siedze w domku do konca tygodnia bardzo mi smutno tu samej i jakies takie czarne mysli mnie nachodza kurcze jakbym tak miala do konca zycia byc sama... to chyba nie byloby latwo no ale moze cos jeszcze mnie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzens -----------> a co ci dolega , i te smuty? hm coś się zaraz pomyśli,żeby cię rozbawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wirusek jakis tylko ze siedzenie samej w domu ktorys dizen z kolei uswiadamia ze tak naprawde jesli odjac z mego zycia prace to..... jestem sama:( i za cholere nie chce sie tak samotnie zestarzec i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,jak tu tłoczno:):):) ciepła----gdzie jestes z ta kawusią i serniczkiem???? sądziłam ,ze sie spóżniłam a tu...........pusto oprócz nowych koleżanek:) hmm,u mnie na poczcie było nawet przyzwoicie i udało mi sie wysłać list polecony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dalej cisza:( :( olinku-----ty zawsze jesteś??!!!! angielski chyba masz jutro??? gdzie jesteś??????????????????????????????????????????????????????????????? batlanku----i co z córką????co powiedział lekarz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo jasne przyspawalam sie tu ;);):D:D:D...to sie leczy Nie bylo mnie bo latalismy troche tu i tam.Na koncu małej kupilismy Eurobisness -pamietacie te gre...kurcze .Potem bylismy u moich rodzicow .Olka tak chciala zagrac ....wiec...;).....było tyle smiechu ze mnieb rozbolał brzuch:).Oczywiscie wygrala mała (bo za plecami miala ojca)i to jeszce mnie utwierdziło ze moj M to inetersy robic potrafi bo ja to kompletenie zero w tej kwestii-odpadlam z gry pierwsza:D:D:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie biedze nad zadaniem z anglika-Oolciu zgadza sie jutro mam:)...ahh czasem mnie przerasta juz ten jezyk i ta gramatyka cała:(....ale narazie sie niepoddaje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz: moja praca przeszla do historii przez mojegowlasnego bachora mlodszy pojechal do babci,a temu rano mowie zeby poszedl na swietlice bo do 4 nikogo w domu nie bedzie,to moje dziecie powiedzialo w swietlicy ze idzie do wc i spieprzylo ze szkoly,bez kurtki i czapki od 12 do 4 wloczyl sie po miescie M wrocil przedemna,tel.sie urywal bo swietliczanka i wychowawczyni dzwonily na zmiane,w koncu bachor niby pod opieka szkoly-zniknal! M poszedl go szukac i znalazl w parku-no normalny maly pener! jutro mam isc do szkoly adrenaline mam na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ci zioło...a jakie ma pomysły..alez błysnał..No tylko po dupie jak jeszce nie za stary:D:D:D Normalnie te dzieci własne to nas kiedys do grobu wpedza...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! ewka! niezly ten Twoj maly! Dobrze, ze w ogole sie znalazl! A dlaczego uciekl? Moze mial jakis powod? Moze nie badz za bardzo surowa. Jak ja sie boje takich sytuacji w przyszlosci. Ja dzis mialam troche prania i prasowania. A moj brzdac przezyl dzisiaj historie szkolna pt. \"bijatyka\". Jakis kolega z jego klasy pobil innego i bylo troche krwi, co na mojego syna dziala magicznie. Zawsze sie boi, ze sie umrze. Cale popoludnie o tym mowil - jaki to z tego chlopca lobuz i niedobry dzieciak! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu dobrze ze jego podejsie jest takie a nie ze podoba mu sie i tez by tak chcial... Ja w sumie jestem matka dziewczynki wiec takich prolemow nie mam ale wiem ze tez czekaja nie takie moze ale inne niemniej jakies z pewnoscia...Tez Moniu mam obawy przed tym jej dorastaniem....ale czeka nas to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety moje dziecie ma sklonnosci do takich ekscesow,kiedys bywalam w szkole z powodu bijatyk,teraz przestal w zasadzie sie bic,ale taki szwendacz mu sie czasem wlacza-tak jak dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki dzisiaj idę już w objęcia Morfeusza, niestety jeszcze tylko Morfeusza;),ale już niedługo w objęcia N pójde,a raczej pojade:D Ewka--->życze wyrozumiałości dla gadadka;) Szlag by to trafił, babcyne gęsi i dziadkowy rower z tymi strajkami pocztowców. Dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam,że dzisiaj będę pierwsza;) Dzisiaj będę częściej zaglądać. Ale i tak później idę z Krucjatą na pocztę.Wrrr. Dziewczynki, już kiedys prosiłam,ale przeszło bez echa.Błagam Was dajcie mi przepis na sprawdzoną i szybką masę do andruta:):):)W necie pełno,ale ja chce sprawdzony!!! Olinka, no to co kawka????No to siup!!!Lece nastwić wodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Peeppe :D U mnie herbaciorka -ja kawka owszem ale popoludniu;) Ja tez dzis poczte mamwrrrrr....w planach:( Pierwsza zawsze to byla batlanek;)....no ja tez bym mogla 7:20 zrobic powitanie bo tak wstaje...ale zanim sie rozkrece...to schodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie będzie mnie tu za często wiecie goście i w ogóle zaraz biore się za sprzątanie sernik upieczony jabłecznik upieczony biszkopt i kokos też tylko zrobie krem migdałowy do tego i sklece to razem no i jeszcze galaretka z owocami. ii z małą na spacer byłam u lekarza i narazie spoko bo nie ma żadnych zmian pare syropów i krople do ucza to z tego kataru ale spała całą noc na szczęście. ide zrobić małej śniadanie i zaaplikować syropy to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas łza mi się kręci w oku----------taga tragedia!!!!!!!! nie wiem co powiedzieć:( pisze oczywiscie o górnikach,najmłodzy miał 21 lat najstarszy 59.Wczoraj w radiu koleżanka koleżanki....wypowiadała sie za nia że jej mąz ma 30 lat i jest uwięziony ona ma 24 lata w maju urodziło sie im dziecko!!!!! Liczyła ,ze reszta górników przeżyje.............popłakałam sie jak bóbr.Życie jest takie kruche...........:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku.....ale kusisz:):) jak będziesz juz wypoczęta po tej imrezce to nie popuszcze Ci z przepisem biszkopt+kokos+ krem migdałowy!!!!!!! :) :) ja uwielbiam ciasta z kremami!!!! Pepper moja mama przekłada wafle mlekiem skondensowanym(które gotuje sie wcześniej 3h) PYSZOTA!!!! kiedys robiła jakieś zwykłe andruty ale te z toffi sa wyjątkowe w smaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh batlanku-->chyle czoła przed twym kunsztem cukierniczym....a przed kulinarnym nawet kapelusza:D Nadal niezapytalam o te mase andrutowa.Oolki przepis tez juz sluszlalam ze tak ludzie robia i ze dobry-tylko to biały andrut A co do tragedii:(Ehhhhh ten slask ostatnio to czarny region....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece pozałatwiac kilka rzeczy.Miedzy innymi na poczte powalczyc;)....moze nie wroce z podbitym okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper---powiedziała,że będzie dzis częściej tu zaglądała--no i co?????gdzie czyny??????? :) :) kupiłaś sobie juz te perfumki:)czekam,aż Ty sprawdzisz wiarygodnośc tej perfumerii:D:D:D:D:D:D Ewka------Ty dzis w domku??? czy praca???? a no tak miałaś być dziś w szkole:) ciepła-----nie wstawiła sie z kawką ani serniczkiem wczoraj:(:(ciekawa jestem dlaczego??? żyżby chłop zjadł:D:D:D:D ???????? Batlanku----jestem myślami przy Tobie zwłaszcza przy tych pysznościach które robisz:):) Moncia------pranie i sprzatanie wczoraj robiłaś,a dzis co????- skoro nie ma ciebie:):):D:D izao------odezwij sie do nas!!!!!!!!:) ....no to dziewczynki trzymać kciuki za mnie dziś:) abym sie spodobała panu\"szefowi\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku------uzbroj sie w cierpliwośc,załóż sobie ,że bedziesz na poczcie 3 h a jak wyjdziesz po 2h to powiesz------o jak szybko załatwiłam pocztę:) :) :) :) mam nadgodzinę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....albo przyjedz do mnie-----u mnie nie strajkują,za to przyjrza Ci sie dokładnie z góry na dół-to miłe być zauważonym,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i oolka no niestety nie wpadlam z sernikiem do was ,moj chlopek wyrwal mnie na miasto no i ..... ale dzis chetnie Was juz czestuje robie kawke kto chetny???? pozdrawiam was z deszczowego hambuga brrrr okropnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, misie-pysie! :-) No wczoraj pralam. Ale poki rano zaprowdze malego do szkoly, zrobie sobie sniadanie i inne takie tam... to zleci kupa czasu. Ja sie bardzo ciesze, ze nie musze na poczte biegac. :-) Wszystko zalatwiane jest przez bank lub internet - super sprawa. Na poczte ide tylko wtedy, gdy chce kupic pocztowki i znaczki. batlan --> Dasz rade. Cudenka stworzylas, zrobisz wrazenie! Dobrze, ze z ta mala nie jest tragicznie. Najwazniejsze - zachowac spokoj. Ewka chyba przespala sie z nerwami na syna wiec dzis juz chyba bedzie lagodniej do sprawy podchodzic. oolka --> slonko, zrob sie bostwo i... niech sie dzieje wola nieba! ;-) Powalisz goscia na kolana! Cos mi sie wydaje, ze jednak dostaniesz te prace (czego zycze Ci z calego serca) i chyba znikniesz z naszego topiku. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije juz trzecia kawe i nadal chodze jak nawalona ,ta pogoda desczowa mnie doluje.Dziewczynki jedzcie sernik bo ,dzis przychodzi moja tesciowa i on napewno zniknie .pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×