Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

No tak .Alez ludu...... No to jak tak tu tłoczno to ja tez ide . Musze na miasto wyskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się będe zbierać za jakieś pół godz.na spacer z małą i do sklepu po drodze robir pizze na drugie wię trzeba coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ,no tak jakby ollka czas zaczac od wczoraj laze do tylu,chyba mnie dopadlo ogolne oslabienie albo ,depresja sie zaczyna jesienno zimowa hihi ,walsnie zrobilam kawke zapraszam i pozdrawiam .Oczywscie ja to mam pecha jak wczoraj przerobilam wszystkie okna ,to dzis musi pokrapywac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, kobietki! :-) peper --> milo Cie widziec (czytac) :-) ciepla --> dzisiaj odpoczywasz! to rozkaz! ;-) olinek --> dostajesz zadania domowe z angielskiego? czy sama po prostu nad tym siedzisz i wbijasz do glowy? Jak tam corcia po kabarecie? zadowolona? oolka --> jakos ostatnio tu rzadko bywasz :-( co sie dzieje? No i informuj na biezaco - co z tym Waszym wyjazdem. Mezowi powiedz, ze taki synus jak on nigdy nie bedzie czarna owca! ;-) izao --> wiec Twoja corka prawie dorosla! masz z nia jakies problemy wychowawcze? jaki masz z nia kontakt? ja ogolnie bylam grzeczna dziewczynka, ale potrafilam tez postawic na swoim. ;-) Nie zalamuj sie bolacymi stopami! musisz wytrwac! a na mprezie dacie czadu! ;-) A moj synus pojedzie na wycieczke szkolna! :-) 18 grudnia maja ich zabrac na jakis chrismas-szol. Maly sie cieszy jak nie wiem. A ja przezywam jak stonka wykopki, bo pojedzie gdzies sam beze mnie pierwszy raz w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moncia chyba Cie poslucham ,co najwyzej skocze sobie do ciotki w ramach malego relaksu ,oo nagle przebija slonko ,jest szansa ze okna troche przezyja czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia -- tak to już jest że pępowine trzeba kiedyś odciąć mały na pewno to będzie przeżywał tak samo jak i ty i napewno będzie sobie myślał jaki to on już jest dorosły ze bez mamy jedzie opiekę napewno będzie miał zapewnioną więc o to napewno nie musisz się martwić ale jesteś mamą a my to zawsze wszystko bardziej przeżywamy niż trzeba trzymaj się dzielnie. Za to ile będzie opowiadania ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła ja tak własnie ostatnio patrzyłam na moje brudne okna i już miałam ochote brać szmate i jechać z tym koksem ale odpuściłam sobie za 3 dni będzie to samo mieszkamy przy dość ruchliwej drodze więc umyje przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie puchy dzisiaj ja własnie wróciłam ze sklepu i spaceru pomimo tego że jest 10 stopni to zimno jak diabli a mglisto fuj fuj:( zaraz trzeba będzie małą usypiać to zrobie sobie z włosami musze podfarbować trochę i tak na poprawe dnia coś zrobić oczywiście koniec roku i dostajemy wszystkie wyrównania rachunków i tak za prąd mamy dopłaty 350 zł same wydatki nie wyobrażam sobie mieć więcej dzieci i tylko mąż miał by pracować ale w tym kraju ciężko. ewka a ty gdzie się podziewasz nawet się nie zameldowałaś mam nadzieje ze u Ciebie wszystko ok. myśle dzisiaj o tobie :) oolka pewnie pracuje co???? chyba nie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izao też na chwilę wpadła i poleciała olinek pewnie jak zwykle goni po sklepach i napewno nam się pochwali co fajnego sobie kupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia------>oby nie zapeszyć , z córką mam bardzo dobry kontakt.Jest bardzo ambitna i oczywiście uparta. Muszę się pochwalić bo udało się jej dostać do drugiego etapu konkursu z mamtematyki. To ścisły umysłek ( zupełnie nie mam pojęcia po kim to ma) .A z tą ambicją to jest tak ,że jak nie przeszła z olimpiady z chemi to miałam dwa dni biadolenia. I co dziwne zamiast dać sobie spokój oznajmiła ,że w przyszłym roku to ona dopiero pokaże i już tak się wykuje ,że profesorka się zdziwi. batlan.------> jestem . Własnie klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o sprzątanie to mam już dosyć. Ciągle jeszcze kończymy remont. Ale już tylko ten tydzień i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem spwrotem:) Nie byla to wycieczka zakupowa.bylam u szewca.bo mam takie super włoskie kozaczki.W bardzo dobrym stanie .Ale obcasy sie nieco zjechaly.Zal mi ich bo sa bardzo sexi;)i bylam zapytac czy mozna cos temu zardzic.Pani ogladla i stwierdzila ze da sie cos poratowac.Przy okazji kupilam karnet na fitness i zakupy spozywcze...a przy okazji;);):P...jeszce fajna bluzne -skafander z kapturem w kolorze sezonu czyli popielatym:D Moniu--> mała zadowolona .Mowi ze było super.Mnie to tez bedzie czekał taki wyjazd wiosna .Dzieci maja taka Zielona szkołe -jada na kilka dni.Tez pierwszy raz bez mamy.Ale do tego ze jej nie ma to ja dawno przywyklam bo Ona wciaz gdzues bezemnie lata i zostaje.Tylko ze tu bedzie zdana tylko na sibie.Ale da rade;)Samodzielna jest.Ja jestem zwolennikiem puszczania na glebsza wode.Ale nie oznacza to ze nie bede sie denerwowac:D:D Co do Jezyka-->owszem dostajemy wytyczne nad czym trzeba usiasc.Ale sama tez cos czasem staram sie robic jeszce.Np. pozyczam ksiazki z bilioteki po angielsku i zmuszam sie do czytania:D..oczywiscie sa na moim poziomie .Jakbys sobie pomyslala nie wiem co...:DZreszta .Czytac dla mnie to betka.Ale najgorsze jest zadawanie pytan.Odpowiednie operatory i czasy...bleee...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha.. Nie no ja to mama szcescie;) Zawsze jak tu zagladam to nikogusio:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no olinku nic nie kupiłaś ani ani .....:D:D:D wiedziałam żetak będzie tylko ciekawiło mnie co ty razem wynajdziesz fajnego ?????:D:D:D super bewnie bluzunia pasuje świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lece prasnąć co nieco i jeszcze mam paznokcie do pomalowania bo przecież dzisiaj mam wychodne :D:D bez męża hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku --> Wiem, ze trzeba odciac pepowine, wlasciwie ten czas juz dawno nadszedl, ale to taaakie truuuudne. To ma byc jednodniowa wycieczka, ale i tak mam stresa. Nio widze, ze laleczka dzis z Ciebie bedzie!! ;-) Co z ta mgla u Was?! izao --> Wiec gratuluje! Chcialabym, by moj maly wyrosl na takiego madrego i ambitnego czlowieka. Ech, czlowiek sie poswieca i pracuje nad tym i nigdy nie ma gwarancji, co z brzdaca wyrosnie. olinek --> Skoro czytasz ksiazki to jestes mistrz!! Ja czytam na razie ksiazeczki dla dzieci, serio. Chyba coraz wiecej rozumiem. W ogole wiecej chyba rozumiem z czytania niz ze sluchu. Nie mam pojecia dlaczego. A ja dzis upolowalam czarne szpileczki, piekne, gladziutkie, klasyczne. Mialam podobne, ale juz szpilki takie brzydkie sie zrobily, ze chyba je wyrzuce. Nie ma to jak polowanko. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja tez mam z tymi obcacsami.Tu but jak nowy a obcas zjechany od chodnikow:(..czasem warto i da sie cos uratowac a czasem dupa:(.... Hahahaha...nooo mistrz- ze mnie jak cholera:)..Wczoraj w naszej sali staneły sobie 3 osoby .Przypuszcam ze to nativ speakerzy byli i ucieli sobie pogawedke przed zajeciami.Jak juz poszli to stwierdzilismy ze to tak specjalnie tak gadali zeby nas zdołowac:D:D..ale o dzowo co ktores zdanie nawet calkiem bylo zrozumiale...ale ta szybkosc brrrr....ja to nigdy tak niebede gadac...:( Oolcia->a tak w naszym temacie wspolnym.Myslalam ze M jutro zrobi badanko -bo sie napalil.ale dupa blada.Zadzwonilam o szcegolu i okazalo sie ze mamy z adluga przerwe w bzykanku przez te moja @.Musi wynoscic 3-4 dni a u mnie jutro bedzie 7.Tak ze juz za dlugo.Poza tym nie wolno wczesniej przez kilka dni ani alkoholu pic zadnego ani lekow zadnych zazywac.W tym cyklu nie zrobimy chyba bo pasiloby sie powstrzymac przez weekend i oddac materiał w poniedzielk to akurat juz wypadaja dobre dni do sraranek i szkoda je marnowac.A myslalam ze we wtorek pojade do lekarza juz z wynikami...no to sie przeliczylam.Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jedziemy z mała do sklepu dzieciecego bo dostala kaske od dziadkow i chcialaby ja oczywiscie spieniezyc od razu;)....no coz..Nie wywine sie:)Napewno bedzie 100tna lalka bo cozby innego:D:D . Moj M dzis zaszalał...;) Zaskoczyl mnie na maxa bo cos wczoraj smecilam ze rocznica..ze dla niego to juz chyba bez znaczenia..bla bla .Takie sraty pierdaty -Babskie;)A tu dzis... Wchodzi z 9 ma metrowymi rozami:D I wiecie co mi kupil??? Krem HR- dał zapewne kupe kasy.Moze ktoras kojarzy Gold Future.?...Zdebialam..Ale nie powiem .Miło jak nie wiem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. nic sie nie dzieje! :-( Ide troche poczytac. Nio to do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim🖐️ jestem,zyje,istnieje,tylko mialam problema:),z pradami,wczoraj pralka mi sie spalila definitywnie i cos tam sie spalilo,mialam jedna faze,tzn.zarowki mi tylko swiecily i to jeszcze kiepsko,dzis dopiero dorwalam kuzyna elektryka i mi prady przywrocil:D no to natychmiast sie melduje,zem jeszcze wsrod zywych:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj ewka .Pewnie jesteś\"szczęśliwa\" z nowego wydatku przed świętami? Dobrze że ci więcej rzeczy się nie popaprało . Ale cię pocieszyłam co? olinek ale amant,gdzie takiego wyrwałaś? Ale to znaczy,że kocha. tylko te \'Y\" takie są ,że jak się im nie wyłoży kawy na ławę to niekoniecznie kumają. Morał ż tego taki,że trzeba się upominać o swoje i wtedy jest przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek ale fajnie masz 9 róż :D:D:D:D:D:D własnie wróciłam od kolezanki było fajnie pogadałyśmy sobie była w rzymie miesiąc temu to oglądnełam zdjęcia nic tylko jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ale Ci współczuje i co teraz zrobisz dasz sobie jakoś rade bez pralki to jak bez ręki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie mi od mamy pozyczyc\"Franie\" i cofnac sie w rozwoju,bo teraz na pewno nowej nie kupie............. bo co zrobie,przeciez sie nie powiesze....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh...moj m jak kazdy \"Y\" ma swoje tez fochy i muchy w nosie czasem.ale jakos sie bujamy tyle lat ze soba.Tak jak mowisz iza:)...trzeba sie czasem poupominac o dawke pochlebstw,luksusu...bo jak nie powiesz to On nie wie;)...... Oj Ewciu -nie wiesz ze to tak zawsze.Teraz swieta i wydadtki no to sie musiala zje...... Nie mow juz nic glosno.bo wiesz co to prawo serii....:)tfu tfu tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×