Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanko

PREZENT NA KOMUNIĘ

Polecane posty

Gość Katarzyna Franek
Myślę, że taki samochodzik będzie bardzo fajnym i oryginalnym prezentem dla chłopca. a poza tym będzie rozwijał zdolności manualne i koncentracje. uważam, że na pewno dziecko się ucieszy i bez przeszkód można taki właśnie prezent sprawić dziecku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawellllll
witam, sam zastanawiam sie nad zakupem zdalniesterowanego modelu samochodu, badz samolotu dla chlopca na komunie, moim zdaniem kapitalny pomysl, a w zaleznosci od mozliwosci potrfela sprzet taki mozna nabyc od 100zl do 1000zl , oczywsista sprawa jest to, iz cena wiaze sie z jakoscia i wytrzymaloscia zabawki, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie
drogie prezenty psują dzieci, nie każdego na to stać, zabawka odpowiednia do wieku, mp3 czy złoty łańcuszek, pismo święte, to odpowiednie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia2
Witam wszystkich. Mój mąż jest ojcem chrzestnym chłopczyka który idzie w tym roku do pierwszej komunii. Mieliśmy też problem z prezentem, ale porozmawialiśmy z małym i się okazało, że chciałby grać na jakimś instrumencie. Kupiliśmy mu gitarę. Jest kilka osób które uważają, że to pieniądze wyrzucone w błoto, bo pewnie za jakiś czas mu się znudzi, ale przynajmniej dziecko będzie miało szanse spróbować. Zorganizowaliśmy też osobę która będzie dawała mu lekcje ;-) wydaje mi się, że to dobry pomysł, bo mały będzie się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka12345
jak dla mnie w tych czasach ciężko wybrać coś dla naszych maluchów. Za moich czasów najlepszym prezentem był rower!!! W tych czasach natomiast najbardziej dzieciaki lubią elektroniczne rzeczy. Zastanawiam się nad odtwarzaczem. Jest duży wybór i mam blisko do sklepu, bo sklep jest w Warszawie. hihawa.pl tu jest duży wybór i dużo innych rzeczy które mogą się nadać jako prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnaaaaa
Ja jestem akiego zdania,żeby iśćdo sklepu np....z zegarkami lub sprzetem małym rtv itp.I kupić czek prezentowy o jakieś wartości.Dzieciak będzie miał swój wybó;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem chrześniaczce zbiorowy prezent. Dostanie komplet multimedialny do nauki angielskiego, na wakacje ma wykupiony kurs krav-magi dla dzieci bo ćwiczy aikido dla maluchów czy coś tam takiego ze sztuk walki (a kurs nie był tani, 2 tygodnie nad morzem z instruktorami) i na www.gustowneprezenty.pl zamówiłem jej obraz z karykaturą ze zwierzakami. Ciekawe jak wyjdzie, bo czekam na pierwszy szkic:) Ale myślę, że prezent dziecko powinno długo mieć lub wspominać, nie jestem zwolennikiem telefonów, komputerów, choć faktycznie dla rodzica to duża ulga finansowa z takich prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag.
Książki. Ja dostałam w 1991 r.pudło lektur szkolnych. Byłam zachwycona, kiedy moi koledzy czekali w bibliotece w kolejce po kamienie na szaniec a ja miałam w domu przeczytane już w wakacje. Ale dzisiaj po pierwsze na liście lektur szkolnych jest jakiś Kapitan Nemo pewno a nie klasyka literatury a po drugie cyt. studentów "dzisiaj nikt już się nie uczy z książek" Ale mam w tym roku komunię i chyba jednak kupię książki-nie będę brała udziału w szopce pt. Prezent na komunię może kład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agutka1978
Mnie komunia czeka za 2 lata. I podwójny prezent. Bo mój chrzesniak ma brata bliźniaka. Masakra Na swoją komunię dostałam zegarek, kolekcje basni Andersena i pieniadze. Szkoda że rodzice ich nie wydali tylko nie chcąc mnie okradać :) wpłacili do banku. Niestety nastała hiperinflacja i potem to mogłam sobie za to czekolade kupić :). Także za dawaniem pieniędzy nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnfh
Ktos napisal wczesniej, ze dziecko w wieku lat nie rozumie jeszcze po co I Komunia sw. W takim razie nie powinno byc dopuszczone do I Komunii sw. Juz 6 latki sa w stanie pojac co to za wydarzenie, tylko trzeba je w odpowiedni sposob przygotowac. Jesli rodzice nie wiedza po co Komunia to niestety takie szopki odchodza. Bibila jest podstawowym prezentem dla dziecka, jesli nie dostalo jej podczas chrztu sw. Przyjdzie czas , kiedy do Biblii zajrzy, np.w szkole omawiane sa pewne ksiegi, albo jak roznie w zyciu sie bedzie ukladac. Gry biblijne to tez swietny pomysl, razem mozna grac i poznawac Pismo sw., to z pozytkiem dla calej rodziny. Inne prezenty tez moga byc, ale tych religijnych nie powinno zabraknac. Ksiazki tez sa super pomyslem, plecak i spiwor rownie jesli rodzina lubi wycieczki. W tym roku moja chrzesnica przystepuje do I Komunii sw, . dostanie gry biblijne a do tego inne prezenty, Pismo sw. dostala przy chrzcie sw. Wszystko zalezy od nastawienia rodzicow, bo gdy rodzice sa roszczeniowi i pyszni to nawet samochod w prezencie to za malo. Nie dajmy sie zwariowac, pamietajmy o przygotowaniu duchowym do tej uroczystosci i modlitwie za dziecko i jego rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadajj
gówniarze zamiast się uczyć tylko będą grać, jeździć jakimiś skuterami kładami czy czymś przez co mogą sobie zrobic krzywdę albo przez mp3 czy mp4 tylko ogłuchną- powodzenia i krzyżyk na droge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłam na pomysł
żenadajj gówniarze zamiast się uczyć tylko będą grać, jeździć jakimiś skuterami kładami czy czymś przez co mogą sobie zrobic krzywdę albo przez mp3 czy mp4 tylko ogłuchną- powodzenia i krzyżyk na droge... tak? to może najlepiej nic nie kupować? na rowerze się zabije, ktoś go rozjedzie, psp czy inne tego typu gry - to nie będzie się uczył, mp3, mp4 straci słuch, bombonierke nie - bo przytyje.... i w ten sposób nic nie powiniem dzieciak dostać... bez sensu. ja dla swojego chrześniaka mam zamiar kupić mp3 lub translator polsko-angielski. w hihawie znalazłam najtańsze te przedmioty w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo
kup mu najlepiej prawdziwy samochod to na pewno sie ucieszy ;D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciaraaa
taaa... najlepiej samochód, skuter, kład, motocykl, super ekstra wypasioną komórę, odtwarzacz mp4, konsole, telewizor 50" i w końcu dzieciak się będzie bał wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka987
ja dla swojej córki zamierzam kupić rower. za moich czasów to był najlepszy prezent komunijny. z tego co wiem, moja siostra (mama chrzestna) zamierza kupić zegarek Casio http://www.hihawa.pl/produkty/Zegarki%20damskie/Casio%20LTP%20-%202069L%20-%204AVEF-586.html . myślę, że prezenty będą się córce podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka987
ja dla swojej córki zamierzam kupić rower. za moich czasów to był najlepszy prezent komunijny. z tego co wiem, moja siostra (mama chrzestna) zamierza kupić zegarek Casio http://www.hihawa.pl/produkty/Zegarki%20damskie/Casio%20LTP%20-%202069L%20-%204AVEF-586.html . myślę, że prezenty będą się córce podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
witam też mamy komunię w tym roku i wielki problem - co kupić- tak aby dziecko było zadowolone. Pieniędzy nie chcę dawac bo wiem z doświadczeń że spożytkuję je rodzice a nie dziecko. Myslałam o encyklopedii w wydaniu ksiązkowym lub kierownica do komputera. Nie jesteśmy chrzestnymi i sadzę ze chrzestni kupia biblię, łańcusszek czy święty obrazek. Co wy na to? Doradzcie coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na komunie
moj syn dostał namiot 2 osobowy, rolki , klocki lego - z tego najbardziej sie cieszył bo składał to juz w dniu Komunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza2532
Prezenty na komunie to odwieczny problem. Co wybrać , żeby było w rozsądnej cenie i jeszcze żeby dziecko miało z tego prezentu radość. Moja chrześnica od kilku lat interesuje się końmi. Uczy się jeździć konno itd. Ma na tym punkcie bzika wiec postanowiłam kupić jej encyklopedie o koniach http://nala.pl/wielka-encyklopedia-konie-p-6 7697.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś sprzęt komputerowy? Myszkę, klawiaturę, pada? Coś do gier, z czego będzie zadowolony, a za co Ty nie przepłacisz. Poleciłbym Ci produkty firmy Tracer, robi solidny, wytrzymały sprzęt w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, jak nie jesteś chrzestną matką to nie musisz nie wiadomo jak wielkiego i super prezentu kupować. Zgadzam się z emokiller'em. Kup dzieciakowi jakieś gadżety do komputera. Może np. kupisz jakąś fajną grę i do tego Joystick? Tracer robi takie rzeczy do gier i fajne komputerowe bajery, jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item1011081722_tarcza_elektroniczna_dart_rzutki_4_x_led_27gier.html ja zdecydowałam się na to. Wg mnie prezent nie drogi a bardzo fajny bo miałam możliwość wypróbowania go u znajomego :) wiem,że bratu też się bedzie podobac;) a preznetami typowymi na komunię czyli bibliami,łańcuszkami itd. zajmą się napewno ciocie i babcie :) Więc dostanie i prezenty religijne i takie,które by chciał :) a po co ma mieć po pare bibli albo łancuszkow :) przynajmniej wiem, że wydalam pieniądze na coś czego nikt mu nie kupi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item1011081722_tarcza_elektroniczna_dart_rzutki_4_x_led_27gier.html ja zdecydowałam się na to. Wg mnie prezent nie drogi a bardzo fajny bo miałam możliwość wypróbowania go u znajomego :) wiem,że bratu też się bedzie podobac;) a preznetami typowymi na komunię czyli bibliami,łańcuszkami itd. zajmą się napewno ciocie i babcie :) Więc dostanie i prezenty religijne i takie,które by chciał :) a po co ma mieć po pare bibli albo łancuszkow :) przynajmniej wiem, że wydalam pieniądze na coś czego nikt mu nie kupi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻAL WAS LUDZIE!!!!!!
Żal Żal i jeszcze raz ŻAL!!!! czy wy ludzie jestescie chorzy??? łańcuszki książki i encyklopedie zal zal zal JESTESCIE TACY STAROSWIETCY czasu sie zmieniają i wy ich nie zatrzymacie Małemu na komunie na 10000000% nie spodoba sie encyklopedia ani biblia czy inne debilskie prezenty. trzeba mu kupic cod odjazdowego ale z rozsądkiem np. mp3, mp4, PS2, gry komputerowe, Qada, telefon, aparat, iPod, przenosne dvd, a nawet jesli sie złożyc z kims to komputer lub laptopa... w naszych czasach nieda sie zyc bez komputera i nie bądzcie tacy staroświetcy komunia jest raz w ŻYCIU. Wyszalejcie sie Załujecie 500 zł????????? Dzięki za przeczytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluskaaaa
największy wybór i wszystko dostępne od ręki, sklep hihawa.pl spełnia nasze oczekiwania. Odbiór osobisty możliwy w Warszawie w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×