Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Ślepa
Ale tak naprawde gdyby on byl takim czlowiekiem jakim wydawał się być bylabym z nim. Moi znajomi wyrachowani Turkowie to prymiywy -kasa i sex.To takie proste i czyste dla nich, nie mają większych problemów. Kumple wartość pierwsza. Ale jak pisalam już kiedyś: marze o tym, żeby poznac Turka, który mi udowodni, że nie różnimy się aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde szkoda czasu na wypowiadanie sie w tym topiku, znawcy turkow tu panuja....:O slepa powinnas zmienic haslo w encyklopedii - TUREK i przypisac swoja fromulke, twoj nick idealnie wspolgra z twoimi postami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birtanem
A ja tam zostawiam swojego Turka i ta cala Holandie. Za tydzien przeprowadzam sie do innego panstwa.On twierdzi, ze mnie sam znajdzie, jesli nie bede sie meldowac, bo przeciez on mnie tak bardzo kocha....i jak mnie zdradzal to tez mnie kochal, a tamtej kobiecie powie po urodzeniu dziecka, ze chce zyc z nia na odleglosc, a wroci do mnie...gadac to potrafi swietnie, a wyrafinowany jest przy tym super. I nie jestem puszczalska Polka. On byl moim pierwszym facetem, bylismi zareczeni i mialam prawo myslec, ze w przyszlosci zalozymy rodzine. Ale teraz klapki spadly mi z oczu, a dzieki temu, ze jestem wyksztalcona, znam jezyki,odkladalam kase dzieki pracy, nie wkopalam sie w slub i dziecko, moge dzisiaj spakowac walizki, zapomniec to wszystko i zyc dalej z szacunkiem, ktory mi sie nalezy. Dla wszytskich Polek jedna rada-badzcie z Turkami jesli chcecie, czekaja Was z pewnoscia mile chwile, ale nie poswiecajcie im samych siebie..zebyscie mogly po obudzeniu z uroczego snu, stanac na wlasne nogi, wypiac sie i powiedziec -to ja sie Toba pobawilam, a nie Ty mna, a teraz zabieram sie, bo znajde sobie kogos kto na mnie zasluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez te wasze wszystkie historie, nie maja nic wspolnego z narodowoscia... ot zycie, i to takie calkiem prozaiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Boże jaka Ty jesteś pier.....!!!Kobieto!!!I chyba w tym momencie należałoby współczuć Twojemu muzułamninowi!!!chociaż może w końcu kiedyś on obije Ci buziuchne i wtedy zobaczysz jaki to jest "wspaniały". bo każdy z tych brudasów kiedyś w końcu pokaze swoje prawdziwe oblicze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
to wyżej to było do Pani o nicku "ktos z kądś bądż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo!kilka cytatów z wikipedii Turcja (tur. Türkiye, Republika Turecka – Türkiye Cumhuriyeti) – państwo położone w Azji na półwyspie Azja Mniejsza, a częściowo również w Europie ze stolicą w Ankarze. Część europejska – Tracja stanowi 3% powierzchni i oddzielona jest od części azjatyckiej morzem Marmara oraz cieśninami Bosfor i Dardanele. Turcja jest krajem czterech mórz, gdyż od północy otacza ją Morze Czarne, od zachodu Morze Egejskie i morze Marmara, a od południa Morze Śródziemne – nazywane w języku tureckim Morzem Białym. Turcja graniczy z 8 państwami. Całkowita długość granic wynosi 2 627 km z czego na poszczególne kraje przypada: Armenia – 268 km Azerbejdżan (Nachiczewan) – 9 km Bułgaria – 240 km Gruzja – 252 km Grecja – 206 km Iran – 499 km Irak – 331 km Syria – 822 km Narodowości: Turcy ok. 82%, Kurdowie ok. 10%, Zaza ok 2%, Arabowie ok. 1% Wyznania: muzułmanie (gł. sunnici) 99% jak widać Turcja wcale a wcale nie jest aż tak odległa od Arabów!!!graniczy z Irakiem a kto tam mieszka? 99% mieszkańców to muzułmanie!!!a jaka jest religia Arabów??? Jeszcze jakiś problem ktoś z kądś bądż? a swoją drogą mogłabyś się nauczyć pisać \"ź\" na klawiaturze Pani mądralinska!od siedmiu boleści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Ale masz napisane jak wół, ze Arabow w Turcji jest zalewdwie 2 % ludności i to o czymś świadczy, a nie to z kim graniczy! Czy my jesteśmy prawosławni bo grniczymy z Białorusią, Ukrainą itd! Dziewczyno! Nie te argumenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
chciałam napisać 1 % , a jeden procent przy grubo ponad 75 mln ludności to jak kropla w morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
KUCUKBALU naprawde szkoda czasu na wypowiadanie sie w tym topiku, znawcy turkow tu panuja.... slepa powinnas zmienic haslo w encyklopedii - TUREK i przypisac swoja fromulke, twoj nick idealnie wspolgra z twoimi postami... hahahahah brawo - choć nie potrzebnie tak ostro , dziewczyna przyznaje ze to jej zdanie i ma do tego prawo , jak każdy z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
ktoś podszywa się pod mój nik i wyzywa od pierdolnięty okejos - odpowieadam na wyzwani-- wole być pierdolnieta , niz nikim jak ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do mojej buzi nie martw się o nia , nikt nie jest w stanie juz zrobic tego co zrobił jeden polaczek , zabezpieczyłam się przed taką ewentualnościa , ty sie ni martw umiem dbać o siebie hahahahahahahaha - ty nikt , zacznij od leczenia nug , bo na głowe juz niestety zapuźno , wię c/?? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
i jak mnie zdradzal to tez mnie kochal, a tamtej kobiecie powie po urodzeniu dziecka, ze chce zyc z nia na odleglosc, a wroci do mnie...gadac to potrafi swietnie, a wyrafinowany jest przy tym super. I nie jestem puszczalska Polka.--------------------- nikt nie ówi że jestes puszczalska , a takie rzczey zdarzaja sie na całym sowiecie , każdemy i co zaznacze nie tylko kobieta , znam przypadki gdy to mężczyzna sie dowiaduje , że kobieta jest w ciąży i to np. wcale nie z nim , a wielu sie o tym wogle nie dowaiaduje i wychowuja przeszczesliwi cudze dziecko , majac pewność ,że to ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
saurfana przeciez te wasze wszystkie historie, nie maja nic wspolnego z narodowoscia... ot zycie, i to takie calkiem prozaiczne 22:10 KUCUKBALU bardzo madre podsumowanie popieram a ja się dołąnczam w 100% do poparcja , wiec jest nas 3 zakładamy partie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
dziewczyno dziewczyno , muzułmanie - wczesniej pisaliscie arabowie , masz wyraźnie napisane --- Arabowie ok. 1% --- o to mi chodziło , że gdzie masz w TURCJI ARABÓW , DO JASNEJ CHOLERY , WIESZ CO MÓWISZ , CO CZYTASZ --muzułamnie to wyznanie religijne , dalekiej przeszłości , dużo chrzescijan wygineło tylko dlatego że nie umiano uszanować innej wyznania , dziwiło ich to i zaskakiwało , a wiesz jaka najlepsza obrona na nieznane , atakkkkkkkkkkk , co zanasz, az tak dobrze muzułmanów ,że chcesz ich wybic lub krytykować i oskarżać , przeszczytałaś coś o ich wyznaniu , a zaskcze cie bardzi jak powiem że to wyznanie jest bardzo podobne do naszego??????????? jjj czy jakoś tak , mam rade dla ciebie , poczytaj i dyskutuj , bedziesz miałą 10 + punktów więcej , i kazdy uszanuje wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
[Jeszcze jakiś problem ktoś z kądś bądż? a swoją drogą mogłabyś się nauczyć pisać "ź" na klawiaturze Pani mądralinska!od siedmiu boleści!!!] jjj jeśli nie znasz , sloganów internetowych czas przyjąć lekcje ----na internecie nie używamy , caps loka [ chyba że ktoś chce krzyczeć , ale na wiekszosci forów jestes przez to blokowana ] nie uzywamy tez , ź , ś ,ć itp , bo nie ma bułkę przez bibułkę , kazdy tu jest równy , jak sie czepisz ortografi - jestem dyslektyczką , co do panie mądrej , znajdz jeden post gdzie pisze o sobie że jestem mądra ?????????????????????????????? podajac fakty nie twierdze że jestem mądra , ja mam argumenty a ty co masz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Galatasaray chciałam napisać 1 % , a jeden procent przy grubo ponad 75 mln ludności to jak kropla w morzu. jak się ciesze że inni to widzą tez ufffffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonik
ktoś z kądś - czy ty robilas jakies badania na głowe? Od poczatku jak zaczęłaś tu pisać to co rusz ktos stara sie ci powiedziec,ze masz jakis problem z własnymi emocjami. Moze ciąza na ciebie tak fatalnie wpływa. Poszłabys w ogień za tym swoim turasem,który z tego co rozumiem do ożenku sie na garnie a ty z brzuchem faktycznie w końcy sama zostaniesz. Wyluzuj troche bo zaczynasz byc smieszna z tymi swoimi wpisami. Niby każdy ma prawo sie wypowiedzieć ale zauwazam,że moga byc to tylko pochlebne o turasach wypowiedzi. Ja na turków nic nie powiem. Zreszta wychodze za maż za jednego z nich. Tylko my sie nie znamy przez internet tylko razem zyjemy. Ja moge cos powiedzueć na ten temat. A ty ktoś z kądś wypij herbatke z melisy i zajmij sie moze swoim nienarodzonym dzieckiem a nie wypisujesz tu oszołomskie brednie jak 15 letnia panienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Poszłabys w ogień za tym swoim turasem,który z tego co rozumiem do ożenku sie na garnie a ty z brzuchem faktycznie w końcy sama zostaniesz. SONIK - przeczytaj mije posty , nie tylko sa pochlebne i nie pisłam tak wcale , choc nie musze sie tłumaczy , w ogien hmmm nad tym musze sie zastanowić , bo nie sądze żeby poszłą ,co do ślub , tooj garnie się garnie włąsnie , tylko to ja nie wiem czy chcę ,ślub , a dziecko hmm o tym marzyłam i mam i nie jestem sama , nawet sobie sprawy nie zdajesz jak się garnie on hahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Zreszta wychodze za maż za jednego z nich. Tylko my sie nie znamy przez internet tylko razem zyjemy.''''''' życze powodzenia , ja też kiedyś znałąm kogoś , wydawać sie mogło dobrze , miałam ślub i całą reszte , a na 10 rocznice dostałam prezenicki , którego tobie nie życze , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
popieram sonik cala ta rozmowa tu zrobila sie dosc smieszna jakies dziwne klotnie kto wie wiecej o turkach a co to za roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kolezanka chelsea_07 jest nieszczęśliwa i wypłakuje sie tutaj :D:D:D a jeszcze chyba z miesiac temu walczyła jak lwica w obronie Turków jako partnerów życiowych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
jesli ktorakolwiek kobieta chce sie zwiazac z obojetnie jakim facetem nie wazne jakiej narodowosci to nigdy nie ma gwarancji jaki bedzie zwiazek znam wiele przypadkow roznych narodowosci jedni sa szczesliwi inni nie ale to zalezy od partnerow a nie od kraju ich pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonik
Ja tez miałam meza Polaka. Jestem po rozwodzie. Wiem co znaczy zycie i jego problemy. Dlatego nie wypisuj tu bredni o szczesciu jakie cie spotyka bo spotkałas Turka. Piszez, ze on nie jest praktykujacy, Ty tez. To skad u ciebie tyle widzy o relgii muzułmańskiej. Przeżyłas to? Dziekuj stwórcy,ze trafił ci sie turek a nie afgańczyk z wioski. Poznałabys ten swój cudowny islam na wylot. Mój Turek jest praktykujacy. Czasami mam dosyć tego ich zycia i religii. Głupie niejedzenie wieprzowniy doprowadza mnie do szału. Nie mów mi ,ze jest tak prosto. pożyjesz to zobaczysz. Wspólne zycie to nie tylko spotkania raz kiedys - to kazdy dzuień i noc spedzona razem. wszystkie problemy. Wtedy wyjdzie jak czesto on ma inne zdanie kompletnie. Ja musiałam zmienic swoje zycie o 180 stopni. Jestem szczesliwa, kochamy sie i dajemy rade. Ale prosze nie rzucaj sie w obronie wszystkich Turków swiata bo nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
muzulmanie a chrzescijanie to dwa bieguny, inne sa obyczaje, inna tradycja, inne podejscie do kobiety. Dla nas kobieta jest partnerka zyciowa, dla nich z zalozenia maszyna do rodzenia dzieci i sluzaca bo tak jest w pismach ich szalonych prorokow. I jestem pewien ze przy tak duzych roznicach malzestwa mieszane maja nikle szanse na przetrwanie a jezeli juz sa to sa bardzo nieszczesliwe. Oczywiscie moga byc wyjatki i sadze ze szczesliwe takie mieszane malzenstwo jest jak ten muzulmanin spoczywa sobie w grobie i jest niemilym wspomieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Ja tez miałam meza Polaka. Jestem po rozwodzie. Wiem co znaczy zycie i jego problemy. Dlatego nie wypisuj tu bredni o szczesciu jakie cie spotyka bo spotkałas Turka--------------------wż sie ogarnij , a gdzie ja tak napisłąm , caly czas pisze , ze szczescie nie dotyczy narodowości , że traz jestem szczesliwa , ale nikt nie wie co dalej bedzie , ale jestem ŚWIADOMA TEGO i nie wyzywam nacji , za to że ktoś mnie przekrecił kiedyś , człowiek jest człoweikiem , a taboret taboretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Oczywiscie moga byc wyjatki i sadze ze szczesliwe takie mieszane malzenstwo jest jak ten muzulmanin spoczywa sobie w grobie i jest niemilym wspomieniem''''' o rany , nie no ja pisze bzdury haha ok ok to ja przestaje , ale za to ten tekst to 100% inteligenci wowwwwwwwwwwww jestem pod wrazeniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo9045
:) Witajcie. Mój mąż jest Amerykaninem,jest czarnoskóry. Jesteśmy małżeństwem już 3 lata,znamy się od 6. Na początku też się bałam,ale jakoś się ułożyło. I nie zamieniłabym swojego życia za nic na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Na początku też się bałam,ale jakoś się ułożyło. I nie zamieniłabym swojego życia za nic na świecie. -- gratuluję z całego serca i oby tak dalej , ale widze ze na tym forum , wiekszosc by sie cieszyła jakbys napisała , że nie jesteś szczesliwa'' ich racja by sie potwierdziła ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa
KUCU...coś tam. Każdy ma prawo do wlasnego zdania, sprawdz definicje ,,dobrej kultury'', a jak Ci się nie uda odezwij sie to Ci pommogę;) Myśle, że związek z kims o tak odmiennej kulturze - udany związek- wymaga dużego zaangażowania i inteligencji dwojga ludzi.jeśli się udaje - gratulacje:). To było bez sarkazmu, bo tutaj na forum tyle jadu:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×