Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ktoś z kądś bądż
a mi tylko na myśl przychodzą słowa pewnej piosenki --------- '' szkoda gadać , szkoda gadać , szkoda gadać ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzony w anglii miales kiedys przykre doswiadczenia z turkiem? rozkochal cie w sobie jakis, a potem porzucil, a ty plakales po nocach? takie sady wynikajace z autopsji, moge jeszcze pechem w zyciu wytlumaczyc.... ale jezeli piszesz to wszystko tak... nie potrzebuje twoich zyczen szczescia... JESTEM SZCZESLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.ia
dziewczyno daj sobie spokoj z turkiem, pchasz sie w koszmar. ja wiem ze oni kochaja nad zycie kobiety i obiecuja zlote gory i bog wie co jeszcze ale jak cie wywiezie do turcji to poznasz smak nieszczescia,. uciekaj jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam stracha.... wiele wiele razy bylam w turcji... i jakos nikt mnie cholera porwac nie chcial... cos ze mna nie tak? mam meza turka i nie jeste bita... DLACZEGO?! cholera musze poszukac terapelty, bo spac po nocy nie bede mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurkishLover
moja zona Polka nie jest dziwka! Nie czytajcie postow UrodzonegowAnglii bo to jakis fanatyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
saurfana -''ale mam stracha.... wiele wiele razy bylam w turcji... i jakos nikt mnie cholera porwac nie chcial... '' to samo stwierdziłąm ja po powrocie hahaha, ale ciszy mnie jedno , moi znjomi zmienili punkt widzenia i odkąd zaczeli rozmwaić z moim narzeczonym , dużo czytaja o jego kulturze , a wczoraj ja i on dowiedziliśmy się , ze czekaja nieciepliwie na jego przyjazd , odbieram zaproszenie po konieć października yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kwestja tygodnia a może 2 ,już będą mogli z nim rozmawiać na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrodzonyWAnglii
Zle, Fanatyk to jest dopiero ktos ktory zabrania ludziom czytac co chce. Przewaznie bo sie boja ze jak ktos przeczyta to uzna jakas prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
turcy to muzulmanie a islam to takze prawo szariatu, ktore pozwala ze jak kobieta jest niewierna to ma z moze jej wylupic oko, uciac ucho albo nos. Myslecie ze one te szmaty nosza na lbach dla ozdoby, nosza by ukryc obciety nos albo rany na twarzach. Sa to oczywiscie temat tabu i moderator zaraz usunie aby bylo poprawne politycznie. No w Pakistanie jest to problem , ale wszyskie dziewczyny mysla ze arabowie to szejki arabskie i lzawe romanse z Pola Negry, a prawda jest bardzie prozaiczna szejk jest jeden a reszta to poganiacze wielbladow, a te co szaleja po polsce, udal sie przemyt narkotykow, albo zlodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
mazurski chłopak--a prawda jest bardzie prozaiczna szejk jest jeden a reszta to poganiacze wielbladow, a te co szaleja po polsce, udal sie przemyt narkotykow, albo zlodziejstwo''''' tak tak oczywiście , przeciez ty wiesz najlepiej, kim? kto jest i na co zasługuje , przypuszaczam że mieszkałeś tam z 10 lat co najmniej , oczywiście w różnych krajach muzułmańskich , poznałeś klimaty i środowisko i kulturę , a wszytki kobiety muzułmanki przychodziły ci się wyżalic i pokazać cięte rant , tak tak oczywiście , zazdroszcze wiedzy ...........................tak tak ohhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
saurfana trzymam kciuki.... jeśli to do mnie - to wielkie dzięki , trochę się martwie załatwiamy to juz 4 miesiące buuuuuuuuuuuuuuuu ale za 2 tyg będe wiedziła na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurkishLover
Radze ignorowac wypowiedzi kolegi mazurskiego po w ogole nie ma pojecia w temacie :P pozdrawiam kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
TurkishLover - pozdrowienia też dla cię....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
a tu taki malutki cytat , znaleźiony dziś , dotyczący określenia '' ciapaty '' ----------------ale ci, ktorzy uzywaja tam okreslenia ''ciapatuchy'' '' czy '' ciapaty'' w odniesieniu do Turkow, sa w wielkim bledzie, poniewaz jest to ''przezwisko'' skierowane do Hindusow i pochodzi od nazwy ich chleba- chapati (chyba tak to sie pisze)... po Polsku brzmi nieco dziwnie, ale w moim odczuciu nie jest bardzo obrazliwe- w koncu wywodzi sie od chleba... pozdrowionka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak*
to ciagle chociaz z gwiazka, ktos z kads badz-----> nie bylem w zadnym kraju arabskim, i nie mam zamiaru, wystarczy troche czytac, ogladac kanal Planete, czy discovery chanel, czy programy na tv satelitarnym, by wiedziec, jak tam wyglada zycie. Ja jestem mezczyzna i ja patrze na to wszystko realnie, ty moze widzisz na razie swiat zakochanymi oczami bo mialas pecha zakochac, sie w jakims arabie czy muzumaninie. T o ze tobie wydaje sie piekny i przystojny, i sniadolicy, i cos ci sie wydaje wcale nie znaczy ze tak jest naprawde. zakochanej kobiecie nic nie jest w stanie przetlumaczyc, jestes masochistko i jestes w stanie byc na poziomie psa przy nodze pana to sobie badz. Poczytaj sobie nie tylko Koran ale pisma prorokow, a ponadto czy wiesz sa dwa odlamy islamy, ktore zra sie miedzy soba,jak wsciekle psy, czy ty aby maz tv i widzialas choc troche co sie dzieje w Iraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak*
TurkishoLover ignoruj sama siebie, bo mi lata ta wasza fascynacja turcja i wasza naiwnoscia, mi chodzi o islam a nie o jakies tureckiego balwana za ktorym ty posikujesz, i troche sie poucz bo pisma prorkow mozna dostac w byle jakim meczecie np w Gdansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie mówią o związkach Polki z kebabem, najczęściej mają rację pesymiści hehehe. Ale nic nowego, by mieć Polkę wystarczy ciemniejsza karnacja i już jest twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
''''''ty moze widzisz na razie swiat zakochanymi oczami bo mialas pecha zakochac, sie w jakims arabie czy muzumaninie. '''''---------------------------------najgorszym pechem w moim życiu , było wyjście za mąż za podobnego polskiego egoiste jak ty , ufffff dzięki bogu ,że to już dawno za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
Jarek-84 hehehehehe nie ma to jak romantyczna miłość między kebabem a Polką heheheeh nie ma jak wypowiedzi postronnych ludzi , nie znających ani mnie ani jego hehehehehe szczyt inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
o tak , dokładnie tak , szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TurkishLover
MAZURSKICHLOPAK chyba przeoczyles moje posty - ja jestem Turkiem i jedyne co to posikuje sie za moja zona z polski ;P i czytaj ze zrozumieniem. Ciekawe czy ty bys byl w stanie nauczyc sie tureckiego tak jak ja polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
TurkishLover --nie ma co się tłumaczyć - temu hmmm chłopu z mazur -- do niego nie docieraja argumenty inne niż on ma w myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak*
mozliwe ze przeoczylem ale jest forum kobiet i jak dotychczas obowiazuje w Polsce jezyk polski wiec wypadalo wybrac nick turecki chlopiec. Jestem efektem 11 wrzesnia, podziwialem kulture arabska, wlacznie z moja ulubiona algebra, wyzsza takze, ale po tym co sie stalo w Nowym Jorku, stracili wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kądś bądż
czy jeśli któraś polka na 100 czy 1000 wyżuca nowo narodzone dziecko do śmietnika ,a potem szumi o tym cały świat , to można obwiniać za to wszystki polki , czy jeśli na całym świeci mówią o nas że dominujemy na 2 miejscu w probemie alkoholowym , można mówić że wszyscy jesteśmy alkoholikami , taki przykładów mogę podać więcej , czy za sprawą 10% lub 20 % społeczeństwa , wszyscy jesteśmy tacy sami ???????????? aaaa i jeszcze raz powtarzam , co już tu było udowodnione , w TURCJI JEST TYLKO 1 % ARABÓW I PISZE O TYM KAŻDA ENCYKL......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
wiecie co wam powiem NIE OCENIAJMY zgadzam sie z wieloma wypowiedziami ale nie stosujmy jednej formy ja nie wstydze sie wypowiadac na drazliwe tematy polka+polak ok polka+obcokrajowiec zalezy od obojga czy sa w stanie zaakceptowac siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
wiecie co wam powiem NIE OCENIAJMY zgadzam sie z wieloma wypowiedziami ale nie stosujmy jednej formy ja nie wstydze sie wypowiadac na drazliwe tematy polka+polak ok polka+obcokrajowiec zalezy od obojga czy sa w stanie zaakceptowac siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aura.askim
religia hm????????????????????????????? muzulmanie w wiekszosci wstydza sie przyznac rodzinie ze sa z europejka DLACZEGO? bo my jestesmy zdane na siebie to my decydujemy o zamazpojsciu o zwiazkach o dziewidztwie o pracy o dzieciach itd. u nich kobiety tak nie maja i ich rodziny nie widza czy ich syn dokonuje slusznego wyboru wiazac sie z kobieta ktora sama bedzie chciala dokonywac wyboru co u nas normalne takze nim sie zaangazujesz sprawdz czy wie o tobie jego rodzina to wazne i nie lekcewasz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×