Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość InzynierNocny
"sobiesku nie lubi kebaba, zje pierogi bez joghurta nie zna Turka pisze taka bajka, zycie ci Tureckiego meza!" Nadal nie jest tak jak ja chcalem... Dalej do cziwiczenia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Tak wzialbym... z Turczynki tez, z Polki tez kogos moze pasuje kogos nie. Tylko pytanie jest gdzie jest odpowiedniej kandydatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZb
inzynierNocny co do twojej wypowiedzi z 26 03 22;17 Dobra wierzę że jesteś Turkiem. Zwracam ci honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobieski
Na pewno nie jestes turkiem tulko sznurkiem, albo jakąs małolata co chce udawać kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
"Na pewno nie jestes Turkiem"... Jesli ktos potwierdzi ze nie jestem Turkiem, zapraszam do konkursu :) sobiesku, moze pogadamy po Turecku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Inżynier Nocny : Pytasz gdzie odpowiednia kandydatka :) Ja pokaże na co powinien zwracać uwagę Muzułmanin wybierając sobie kandydatkę na żonę... myślę że i Ty takiej kandydatki szukasz. Wysłannik Allaha (PZN) objaśnił nam sprawy, które zachęcają do małżeństwa zwracając uwagę na to, co najważniejsze i najtrwalsze, czyli moralność i wiara. W jego hadisie czytamy: \"Z kobietą żeń się ze względu na jej majątek, status, urodę oraz poziom jej wiary. Wybierz wierną a wygrasz.\" (Buchari; 4802) Najlepsza żona to ta, jaką opisał nasz Ostatni Prorok ( PzN) zapytany, która kobieta jest lepsza? -odpowiedział: \"Najlepsza kobieta to ta, na którą jeśli spojrzysz to cię zadowala, a jeśli coś jej każesz to jest posłuszna, a gdy będziesz nieobecny, to ochroni siebie i twój majątek.\" (Imam Ahmad;9585)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Tak siostro... Ja dodam jescze jeden Hadis (zdanie Hz. Muhammed SAV'a): "Cały świat jest zaopatrzeniem, a największą korzyścią, jaka płynie z tego świata, jest bogobojna kobieta." (Muslim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
I ten Hadis dla mezow Muzulmany... "Najlepszy z wierzących jest ten, kto jest najlepszy z nich w zachowaniu, a najlepsi z was to są ci, którzy są najlepsi dla swych żon" (Tirmizi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
przeciez obracasz sie wsrod polek.sposrod setki nie ma naprawde jednej takiej ktora by mogla by byc materialem na zone dla ciebie?jakie kryteria musialaby spelnic ?chodzi mi o wszystkie aspekty zycia.prosze o szczera odpowiedz.bo czytajac twoja odpowiedz na moje pytanie odnosze wrazenie ze polka jednak bylaby w tej grze przegrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Turk merhaba, Kazdy ludzi ma swoich oczekiwan. Ja moge teraz powiedziec o sobie, to nie dotyczy wszystkich Turkow. Najpierw tak jak siostra agnes252 napisala, wiara jest wazna. Jesli zona jest praktykujaca Muzulmanka,w wiekszych problemy zostaje porzadkowane. Np. dla mnie wieprzowy nie wolno jesc, ale ona tez nie chce gotowac tak, nie powie "ok ty nie jesz ale ja chce jesc i co"... Ona tez dba o czystosci... Mozna dawac wiecej przyklady. Jako (kandydata na) meza, ja nie mam bardzo wysoki wymagan. Gdy wroce do domu, chcalbym znalesc czysty dom, gotowy obiad i chetna zona, sczesliwi dzieci. Gdy popatrze jej twarz, chcalbym byc sczesliwy ze mam taka zone. Jak zywykly Turek ja tez jestem zazdrosny. Ja nie chcalbym zona nosi krotkim spodnice i dekolt itd. Ja tez postaram sie nie ubierac sexy poza domem. Nie lubie moja kobieta pokazuje sobie do innymi facetami, wytedy ja moge myslec "czym jest problem u mnie, moje oczy, moje pragnienie nie wystarczy dla zony i ona szuka innej oczy na siebie?" Nie chalbym miec specjalnosc u zony az tak 400 cm2 wiecej moge widziec (tzn wewneczne majtki & biustonoz). Tzn wszyscy widza ciala zony a ja widze 400 cm2 wiecej. W Polsce co ja napisalem moze trudno znalesc wszystko w jednym osobie, przeznaje. Najbardziej o ubranie. Bardzo latwo slysiec "nie jestes moim menazerem, ja ubieram cokolwiek chce" albo "ja ide do dyskoketa mezusu z dziewczynami, wroce ok 3 am" Ja inszaAllah (jesli Allah pozwoli) chcalbym miec zona Muzulmanka, Polka albo Turczynka albo inny narodowosc. I planuje postarac sie byc dobrym mezem jak najbardziej. Krotkie informacje: W Islamie kobieta nie musi pracowac & dawac pieniadzy do rodzinie. Zarobic pieniadze dla rodziny jest zdanie mezy. Nawet gdy meza jest biedny a zona bogata. Meza musi kupowac jezenie, ubranie itd dla zony & dzieci. Az tak, nawet gdy zona mowi "nie chce dawac mleko z piersi, znajdz sobie inna kobieta do tego" meza musi poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
InzynierNocny a podaj najważniejsze różnice jakie widzisz w Polkach i Turczynkach. :) Tak z ciekawości. Wiem, że tak naprawdę o polskich dziewczynach najlepszego zdania nie macie więc może byc szczerze :). Gule gule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Ja nie podaje swoje odpowiedz. Pisze od jednego Turczynka mieszkala tutaj dla projekt Erasmus. Ona dziwila ze tu zaczyna najpierw sex potem slub. U nas ogolnie odwrotnie dziala. Najpierw slub potem sex. Jesli Turek szuka o sexu z Turczynka, tylko chcalaby albo wjatkowy musi przekonac jej ze naprawde ida na slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
No tak o tej różnicy to już słyszałam :(. Polki są szybkie i wielu turystów przyjeżdża do polski na dziewczyny. A Turcy też lubią polskie kobiety. Ale ponoć Turcja już się pod tym względem tez zaczyna zmieniać. Bałam się, ze tylko taką różnice mi podasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Turcy tez lubia Polskie kobiety... To prawda. Ja tez :) Nawet ja gdy wroce do Turcji mnie juz nie ciekawy niektorych Turczynki ktora dawno temu wygladala bardzo piekna. Zmienia... Niestety tez masz racje. Dzis bylem na centrum EACC (Turkow mowia Centrum Turecki) i na restauracji ja i moj gosc zjedlismy baklava. Tam jest telewizje Turecki. I bylo jeden klip muzyczny. Dostalem pytanie "czy to jest doda?" Nie a ona jest Turczynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
InzynierNocny - widze, że Doda robi kariere wśród turków :). Nic tylko Doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
jaska... czy mozesz NIE zostac moja zona?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosemja222
Yaśka - i co w związku z tym? Osobiscie nie zauważyłam ani pierwszego, ani drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
tosemja222, Po tyle razy pisanie do ciebie nadal moglas powiedziec "nic tylko doda"... Ja powiem dla ciebie Tureckie przyslowo: "Bir kulak tencere, bir kulak pencere" (Jeden ucho garnek, jeden ucho okno, tzn slowy przychodzi od prawym stonie, wychodzi od lewym :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grogre
czy ppwinno sie obrzezywac penisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grogre
jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
grogre, Obrzezanie, wsrod Turkow nazywa sie "sunnet". A te slowo "sunnet" tez znaczy "styl zyciu, tradycja" itd. w Islamie "sunnet" tzn styl zyciu Hz. Muhammeda (SAV = Pokoj z Nim) Np. jesc z prawym rekiem jest sunnet, przed & po jezeniu umyc reki jest sunnet, trzymac wasy krotko, brody dlugo (tak dlugo jak w rece) jest sunnet ozenic sie jest sunnet... mozna dawac wiele przyklady. Dla Muzulmana (i nie Muzulmana) najlepszy przykladem jest Hz. Muhammed (SAV). Jesli Muzulman robi cos bo On (SAV) robi, nawet jest dotycy o zyciu dzienny, wtedy zmienie na jakos modlitwe. po krotki definicja czym jest "sunnet", teraz wytlumacze czemu mamy taka operacje. Obrzezanie istnieje od czasy Hz. Ibrahim (AS)'a. (Abraham). Hz. Muhammed (SAV) byl naturalnie taki, od urodzin, nie wiem czy rozumiesz. Wiec, my jako Muzulmany dla tego zrobmy taka operacje. To jest strony religijne. A stronie higiena... To jest bardziej higieniczny. Po sexie albo po toalecie, nie zostaje spadki wedlug organ i skora. Lekarzy powia ze taka operacje jest 8 razy sejf (safe) dla AIDS'a niz bez obrzezaniu. W Turcji, 1. sczesliwica dla chlopaka to obrzezanie, a 2. slub. Podobny jak wesele, zrobione w Turcji impreze gdy chlopiec zostalo obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkel Nadzwyczajny
Ty Polaka byc, Ty Turka kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Iyi geceler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
Galatasaray, Bilmukabele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmura007
mnie Turek zauroczyl, a teraz sie nie odzywa :((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
do inzyniernocny;zalozmy ze masz zone polskiego pochodzenia ona przyjela dla ciebie islam (oboje wiemy ze nie konczy sie to na wypowiedzeniu jednej "formulki")ma to byc praktykujaca muzulmanka.za co ty jestes odpowiedzialny w nauczeniu jej islmu?zekat oruc i gleboka wiara to nie wszystko.namaz kto ma ja tego nauczyc?zakladajac ze w promieniu 400 km nie ma zadnej polki muzulmanki?czytanie Koranu pomaga przycmic glod wiary ale trzeba tez praktykowac.jak?gdzie szukac pomocy?odpisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
witam wszystkich! do inz.noc ja mam takie pytanko odnosnie tego dziwictwa. czy jestes prawiczkiem?czy mozesz zreka na sercu powiedziec ze nie wpolzyles nigdy?jak rozumiem nie masz zony czy mozesz patrzec jej w oczy i powiedziesz ze "ja rowniez sie posiwecilem dla ciebie?" moj maz rowniez jest Turkiem i nie odbieraj tego jako ataku z mojej strony ale strasznie mnie to denerwuje gdy mezczyzni uzywaja sobie a potem jako zone biora sobie dziewice!gdyby moj maz mialby do mnie jakiekolwiek pretensje z tym zwiazane dla mnie bylby to tylko znaki jakim obludnikiem jest! Jestem Polka i dbam o dziecko, meza, dom.zawsze chodzilam w dekoldach i zawsze bede chodzila, nigdy nie mialam miniowek i nigdy ich nie bede ubierala.Ja tylko moge to pomagam mezowi w restauracji nie czekajac ze to on tylko bedzie utrzymywal rodzine.Nie jestem az tak wierzaca ale rodzina jest dla mnie najwazniejsza.nie chodze na imprezy sama. bo uwazam ze wszystko powienno miec swoje miejsce i czas. Druga sprawa ktora mnie doprowadza do szalu sa teksty zwiazane w tym jakieto polki sa latwe.czy ktos z was byl na zachodzie i wiedzial co robia Niemki, angielki i szwedki?czemu nic sie o nich nie mowi.jak wyjada na wakacje to same nie wiedza co maja ze soba zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
do nesie: Tak jak napisalem wczesniej, sex bez slubu nie wolno dla kobietami oraz meczynami. Jesli niektorych Muzulman nigdy nie zlamal(a) ta regule, bardzo dobrze, jesli zlamal i szukal wybaczyc od Allaha (tevbe-i istighfar) i obiecowal(a) nie ponownie zrobic, Allah jest Milosierny, Litosciowy. Jesli ktos nie trzyma wazne i kontiniuje uprawiac, nie jest nasz biznes, nie powinni. Chcalem zawrocic uwage ze w Warszawie wiekszosc co ja widzialem, tak... Facet & dziewczyna poznaje sie, ida na kawe itd... Jesli mysla ze pasuja siebie, 2. krok zaczyna, lozka. Jesli jeden nie zgadza sex przed slubem 2gi mowi "ale ja mam potrzeby" i idzie jesli on(a) nie jest wazny w tym zwiazku. Konce moje zdanie z tym: "Wystyd sie jest piekny, jesli jest na kobieta, piekniejszy" turk, Od potczatku widac mamy inny punktu widzenia. Wole slysiec niz zostac Muzulman(ka) dla faceta / dziewczyna, zostac Muzulman(ka) dla Allaha. Zgadzam sie to jest wiekszy odpowiedzielnosc, bo ta osoba decyduje model dla siebie (w ogolnie Muzulman obok siebie) i patrze co on(a) zrobi co nie. O namaz (salaat = codziennie modlitwe) oczywiscie zona moze sie uczyc od meza. Jesli meza nie umie jak to sie pomodlic, o pilnie razem musza sie uczyc. W Warszawie jest 3 meczety, 2 otworzone przez Turkow. Tam mozna sie uczyc modlitwe, recytacja Kur'anu itd. Sa ksiazki o Islamie, o modlitwe nawet jako e-book (ktokolwiek chce, wysle). Wiem ze teraz jest projekt tlumaczenia ksiazki (ilmihal) o wiare & akcje w Islamu ok 200 strony, i tez planuje sie dostepnosc jako e-book. Rowniez wiem ze Muzulmanki robia spotkania, naucze o Islamu, o modlitwe. Gdzie szukac pomocy? Napisalem gorzej. Muzulmany chetnie pomagaja ludziom nowymi Muzulmanami. Moze agnes252 napisze nam jej doswiadczenie? Powtarzam, ktokolwiek ma interesowac sie o Islamie, ma pytanie, prosimy popytac. Muzulmany chetnie odpowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×