Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość eryka83
Wychowałam się w katolickiej rodzinie, też uważam że sex przed ślubem to grzech, i jeśli komuś mam się oddać to tylko mężowi.Jestem przeciwniczką alkoholu, bardziej z wyboru, bo religia mi tego nie zabrania. Świat byłby piękny gdyby wszyscy żyli tak jak nam Bóg przykazał, ale niestety nie ma ludzi doskonałych. Nie przeczytałam tego topiku do końca, bo to co niektuży tu piszą jest naprawdę podłe,i wstyd mi za was moi rodacy. Z kąd w niektórych ludziach tyle nietolerancji? z czego to wynika? Przecież każdy człowiek zasługuje na szacunek, bez względu na to jakiej jest narodowości, czy wyznania. Moja koleżanka wyszła za Turka i jest szczęśliwa. Ja znam wielu Muzułmanów to dobrzy ludzie.Moim zdaniem żadna religia nie powinna dzielić, ważne jest aby rozumieć i szanować nawzajem. Ale niestety świat jest pełen podłych ludzi którzy nigdy tego nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan sobieskiego
Eryka83 Następna nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka83
Sobieski. Nigdy bym nie zmieniła wiary dla mężczyzny, mogła bym to zrobić tylko i wyłącznie dla Boga. Znam dziewczynę która była Muzułmanką a w wieku 16 lat przeszła na Anglikanizm, nigdy jej nie pytałam dlaczego to zrobiła. Faktem jest że Turcy są zazdrośni, ale to nie znaczy że są zli. Liczy się wnętrze człowieka, a nie narodowość. Moja koleżanka wyszła za Turka,ale została przy swojej wierze, i on to uszanował. W niektórych krajach Europy zachodniej też nie mają o nas dobrego zdania,ale to wcale nie znaczy że wszyscy tacy jesteśmy. Ja nigdy nie oceniam człowieka zanim go nie poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inzyniear
co to znaczy? sen beni aptal mý zannediyorsun ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
eryka83 hello,, Ja juz mieszkam w Warszawie 5 lat i jestem Turkiem. Co sie uczylem jest w tym czasie, nie oceniac caly kraj po ogladaniu kilku ludzi. Ja nie mowie o zadnych kulturze, zadnych religi wg styl zyciu ludzi. Duzo ludzi sluchalem ze Turcy sa tacy zly tacy tacy bo niektora miala zlamane serce, niektory zjadla niedobra kebaba (!)... I zaczynali mowic o naszym religie Islamu po ogladania zly przyklady. Mozna widziec z moim wczesniejszym posty, mowilem duzo o waszym religie, roznicy od Islamu itd. Ale nigdy nie powiedzialem "wy tez macie ksiadzy homoseksualisci" albo "jeden kosciol zrobil bankrupt bo ksiadz podrapal kobiety, potem dawal pieniadzy kosciola zeby zamykac ich usty" itd. Wiem wiele situacji i to oczywiscie mi sie nie podoba, ale nigdy nie powiedzialem ze "u was tak jest", znam troche waszej religii, waszej kultury. Jesli chce mowic o waszym religie, mowie o fundamenty, reguly, nie "niektorych ludzi u was tak robi". Wiec, u nas tez niestety sa niedobry przyklady, pijacy ludzi itd. Ale jesli szukacie przyklad o Islamie, o "jak to zostac czlowiekiem" popatrzyc zycie naszej Proroky (Hz. Muhammed SAV). Wtedy poznajecie czym jest Islam, jak to zyc prawidlowy. Tak jak powiedzialem wczesniej o rasisci i fasisci, jesli czlowiek nie znajdje nic wartosciowego u siebie, potem zaczyna mowic "(ja jestem pustym czlowiekiem ale) moja tata bardzo znana osoba zrobil tak tak tak... jesli tez nie, "moja rodzina chodzi w eleganskim zrodlo" jesli tez nie "moja rasa to lepsza". Wszyscy jestesmy dziecimi Hz. Adem i Hz. Havva (Adam i Ewa). Hz. Azrail (aniol smierc) przyniosil gleba ok 70 inny miejsce. Macie inteligentnosc, prawda? Sa blondynki, sa gleby zolty.. Sa murzyny, sa gleba czarna. Sa brazowy ludzi jak Indianiny, tez sa gleba brazowa. Macie dowod. My kazdy mamy w koncu jeden tata i matka. Wtedy po co popatrzyc na lustra, "o mam skora jak aksamitka, mam wiekszy jakosc". Jak dam rade, widze Ci po 30 lat i zobacze co zostalo w tym aksamitnym skora! o "sobiesku"... Eryka polecam zebys poczytala jej wczesniejszy posty przed odpowiedzienia. Najpierw zaczynala od "zjadla kebab i pojechala do szpitala" nie dala rade, potem "Turcy porwali moja cioca" (najpierw napisala o kebaba jakby jej cioca nie ma wartosc az tak jeden kebab po 10 zl), potem ma kolega geja i ma kochana Turka... Jeden nie da rade, drugim... Nie wiem co zrobilismy niej az tak :) I ostatni zobaczyc poziomu jej styl. Myslalem powiedziec o jej poziomu ze niski poziom, ale nawet to jest jakis poziom... Mowie o tej poziomu "dziura"... Wiec jak chcesz napisz jej odpowiedz ale polecam poprostu zebys ignorowala. Jak widac od mojej wierszy na nie wiecej robie niz smiejec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
"sen beni aptal mı zannediyorsun" "czy przypuszczasz ze jestem glupkiem?" on(a) popytal(a) Ciebie... Ostrozne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InzynierNocny
O 28.03.2008 00:21 napisalem ze: "sobiesku nie lubi kebaba, zje pierogi bez joghurta nie zna Turka pisze taka bajka, zycie ci Tureckiego meza!" Juz zmienie ostatnie zdanie "sobiesku nie lubi kebaba, zje pierogi bez joghurta nie zna Turka, pisze taka bajka, po co ci Tureckiego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No No widzę że Sobieski już Rozporządzenia państwowe wydaje ...... Ehhhh dziewczyno zastanów się co Ty sobą reprezentujesz ? Bo jeśli wypowiadasz się za nas Polaków, zamykając granice to chociaż zrób jakieś referendum.... To forum widzę Ci nie pasuje, po co uczestniczysz w dyskusji na temat On Turek, ja Polska skoro nie reprezentujesz żadnej ze stron? Może poszukasz jakiegoś forum gdzie można pokrzyczeć, potupać, pobrażać!!!! Dalej nie zamierzam komentować......pisz sobie pod 10 kolejnymi pseudonimami to choć na chwile poczujesz przewagę :P sama pisząc ze sobą \"Dar mądrości - to przede wszystkim umiejętność panowania nad swoją głupotą.\" Ty nawet nie próbujesz panować nad swoim językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobieski,chyba nie przeczytalas tego topiku dokladnie... Ja juz duzo wczesnie pisalam,ze jestem z Kurdem juz kilkanascie lat,a 8 lat jestesmy po slubie.Nie zmienilam wiary dla niego,bo nigdy nie bylo o tym mowy i jestem po tylu latach w zwiazku z muzulmaninem nadal katoliczka-szczesliwa katoliczka i zona... i zaskocze cie teraz jeszcze bardziej..bo my bralismy nawet slub koscielny w Polsce.Obchodzimy wszystkie swieta katolickie i muzulmanskie,zyjemy jak kazde inne malzenstwo,wiec nie pisz,ze ktos nas Polki od siebie uzaleznia,ze zmieniamy wiare dla mezczyzn,czy tez z nimi jest nam nie dobrze..Kazdej kobiecie zyczylabym tak dobrego meza jakiego ja mam,nie chodzi mi o muzulmanina,turka,araba,ale mam na mysli czlowieka.Moj maz jest dobrym czlowiekiem,ktory szanuje mnie,moja rodzine,moja wiare,wiec zastanow sie Sobieski czasami nad tym co piszesz,bo swoimi tekstami uswiadamiasz tylko nam wszystkim jaka plytka jestes intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze dziwie sie,ze Polacy pchaja sie masowo do innych krajow i oczekuja tam tolerancji i szacunku od innych,ale jak tylko obcy pojawia sie na ich terenie,to panika w oczach i leca wyzwiska,bo innych argumentow (na poziomie czlowieka inteligentnego z klasa) nie maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobieski. Widzę że twoje ostatnie skandaliczne wypowiedzi, zostały usunięte, bardzo dobrze że moderatorzy tak szybko zareagowali. Nawet nie będę komentowała twojej wypowiedzi, nie mam zamiaru cię oceniać, ani umoralniać. Ale proszę cię tylko o jedno, następnym razem zastanów się 100 razy zanim znowu coś takiego napiszesz. Bardzo przykro jest czytać takie żeczy, nie rozumiesz że krzywdzisz tym drugiego człowieka. Słowami też można zranić i to bardzo. Zamiast obrażać innych, poczytaj lepiej PISMO ŚWIĘTE. I pamiętaj przed Bogiem wszyscy jesteśmy ruwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
bylamw tym roku w turcji na narzeczonym polakiem na wakacjach i wydaje mis ie ,ze to lipny pomysl,bo inna kultura itd.i wcale nie sa tacy przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Sobieski ale jesteśmy dorosłymi ludźmi a to forum ma określony temat. Jesteśmy tu aby podyskutować a nie obrażać siebie nawzajem i wprowadzać zamieszanie ukrywając się pod różnymi nickami. Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem jaki podaje kafeteria.pl to może załóż sobie gdzieś na necie swoje własne forum. I przed kolejnymi wypowiedziami ja zachęcam do poczytania regulaminu kafeterii : \" 4. Prowadząc dyskusję, wypowiadaj się kulturalnie, jak przystało na miejsce publiczne. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych, ubliżających innym użytkownikom. Pamiętaj, że komentujesz i oceniasz zdanie lub opinie - nie osobę. Od tonu wypowiedzi często zależy liczba i ton odpowiedzi. 6. Nie wprowadzaj zamieszania poprzez podszywanie się pod innych użytkowników - takim zachowaniem wprowadzasz bałagan, narażasz innych na nieprzyjemności a siebie na ewentualne sankcje, łącznie z prawnymi.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobieski moze ktos tobie powinien odrabac ta nie wyparzona gebe co? zastanow ty sie dziewczyno o czym ty mowisz bo chyba nie masz pojecia....... pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja..
juz kiedys pisalam od redakcji kafeterii z prosba,zeby ktos zaczal sie interesowac tym,co na niektorych forach ,miedzy innymi na tym forum sie dzieje... i ciesze sie bardzo,ze ktos nareszcie zareagowal..Przeciez co sie tutaj dzieje przekracza wszelkie normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki starczy dziewczyny :) Dajmy Sobieski szanse, może coś wreszcie zrozumie.... Nie atakujmy dalej , bo stajemy się podobne... Już wiem jak zadziałać jeśli sytuacja się powtórzy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ154
DodziaDorcia ,twoje IQ napewno nie jest 154....jestem pewna,że nawet do 100 nie dochodzi....Słownik ortografii tobie by sie przydał... cuż-pisze sie przez \" ó\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DodziaDorcia Chce tylko zaznaczyć jedno... Islam stał się moja religią nie ze względu na faceta... Cieszę się, że Allah(CC) skierował mnie na właściwą drogę, cieszę się, że jestem muzułmanką. Jestem z tego dumna. Sami wybieramy, co w życiu jest ważne. Mam nadzieję, że nigdy nie utracę wiary, że nigdy ona nie zmaleje...inshaAllah Islam pozostanie w moim sercu..... Tobie również życzę aby Allah pozwolił otworzyć oczy i zastanowić się nad swoim życiem. Wysłannik Allaha Muhammad (SAV) powiedział : \"Na wszystko jest droga, a drogą do Raju jest wiedza.\" Pamiętaj : \"Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry.\" Jeśli jeszcze masz zamknięte oczy to uszanuj proszę religię moją i moich sióstr i braci. Chusta o jakiej piszesz nazywa się Hidżab (ar. حجاب) - określenie, pochodzące od słowa haja, czyli skromność. Dla Muzułmanki to prawdziwy zaszczyt móc ją założyć. Robimy to bo tak nakazał nam Allah(CC). Znam dziewczynki, które z utęsknieniem czekają dnia, kiedy staną się kobietami i będą zakładać jak ich matka hidżab. W dzisiejszych czasach w wielu społeczeństwach, kobieta może publicznie chodzić półnago, tańczyć w dyskotekach, palić, pić i spać z kim tylko zechce. Może także wykorzystywać swoje ciało do reklamowania komercyjnych towarów. Jeśli sprawia Ci przyjemność, że mężczyzna patrzy na Ciebie, jak na obiekt seksualny to oki, twoja sprawa, twój wybór. Tylko skoro większą część Twojego ciała ogląda ogół facetów, to co podarujesz swojemu mężowi, co dla niego pozostanie? I co pokażesz mężczyzną za kilkanaście lat, kiedy Twoje ciało przestanie być takie seksi? Podstawowym aspektem dotyczącym hidżabu jest to, iż zwraca on kobiecie osobowość i podnosi jej pozycję w społeczeństwie. Wymusza na innych traktowanie kobiety muzułmańskiej jako ludzkiej istoty zamiast patrzenia z punktu widzenia atrakcyjności seksualnej. Islam życzy sobie spokoju zarówno społecznego jak i rodzinnego. Z tego też powodu prosi kobiety aby zakrywały się kiedy przebywają z mężczyznami, z którymi nie są według islamskich norm spokrewnione. „Powiedz wierzącym kobietom żeby spuszczały skromnie swoje spojrzenia i okrywały części ciała; i żeby pokazywały jedynie te ozdoby, które są widoczne na zewnątrz; i niech narzucają swe okrycia głowy na piersi i pokazywały swe ozdoby jedynie swoim mężom...” Qur’an, sura 24:31 Muzułmanka też dba o swoją atrakcyjność, o swój wygląd, ale robi to wyłącznie dla swojego męża. Wyłącznie jemu oddaje swoje ciało. Dodzia uszanuj proszę naszą religię, bo to nasz świadomy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac temat otworzyl od publikowanie ciala, jet cos do powiedzienia. Jest ciekawa rownowaga wg ciala i charakter. Jesli kobieta ukryje ciala, wtedy jej charakter dostaje bardziej widoczny. Podobny ten, charakter zostaje ukryte jesli ciala jest odkryte. Na przyklad: Wymyslijcie \"jenifer lopez, doda, paris hilton...\" Pytajcie facetowi ktory ma wiecej niz 14 lat. Jesli slysze ich imie, mysle o \"bardzo dobra kobieta, inteligentna, pomaga ludziom, zostaje dobrym przykladem..\" czy \"piekna kobieta, piekny gdzies tam gdzies tam na ciala\". Tak jak siostra agnes252 powiedziala. Ja jestem Turkiem, nie tylko religia, w naszym kulturze tez tak jest ze dla nas jesli roznica wg meza i inny faceci tylko 100 cm2 miejsce (wewneczne miejsce bikini) to dla nas nie jest ok. Drugi przyklad... Wymyslij dodziadorca, jesz bardzo dobra smaczna jezenia, obok siebie jedna biedna, glodna osoba oglada ciebie. Widzisz ze tez potrzebuje... Nie powiesz \"hehe to tylko moja, mozesz tylko ogladac\" tak, (mysle ze) dzielnisz swoje jezenia. Wymysl teraz ze masz %75 naga ciala, glodnym (w sensie sexsualnym) faceci ogladaja ciebie i tez chca \"jesc\". A powiesz \"heheh wy tylko mozesz popatrzyc, moj facet ma mnie. \" Efekt jest podobny tak? O Islamie dodziadorcia... Tak jak duzo ludzi. Jest idea, nie ma informacje. Zaskoczona jestes tak, Muzulmany tez wyznaja Jezusowi (Hz. Isa) jako wielkim Prorokiem? Jako ostatni... O twoim opisu. po \"diamound\" napisalas dobrze ale \"diamond\" sie pisze nie \"diamound\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Dodzia sie pojawiła.......przedtem jako KOnonowicz Turecki teraz jako Dodzia, pewnie jako Sobieski......ojjj po każdej kompromitacji wystarczy zmienić Nick......Niestety Twoje błędy ortograficzne, gramatyczne pozostają i łatwo Cię rozpoznać......poza tym nawet się nie wysiliłaś / wysiliłeś (bo już nie wiadomo kim jesteś naprawdę :) ) aby zmienić adres mailowy i tak: Użytkownik: KononowiczTurecki (ilość postów: 3) Adres e-mail: lolitta4@o2.pl Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: sss Aktualna stopka: sss a Użytkownik: DodziaDorcia (ilość postów: 2) Adres e-mail: lolitta4@o2.pl Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: Hejka jestem Dodziia, DODA :* Pewnie mnie znacie...hehehe Aktualna stopka: `Diamound Bitch\' I\'am ! Jeśli chcesz nam coś opowiedzieć to zapraszamy. Nie prowadź zaczepek tylko opowiedz nam swoja historię. Coś musiało się wydarzyć w Twoim życiu że tak bardzo zależy Ci aby popsuć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DodziaDorcia Obrażanie ludzi sprawia ci przyjemność? Czytając twoje wypowiedzi odnosze wrażenie że tak. Co do inzyniera myślę że każdy kto potrafi czytać zrozumie to co on pisze, ja na przykład rozumiem wszystko. Jeśli nie zrozumiałaś za pierwszym razem, to przeczytaj jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już raz cytowałam regulamin tego forum...zastosuj się proszę, bo w przeciwnym razie dostaniesz blokadę......i wiesz nawet nowy Nick nie pomoże...... każdy komputer ma IP .....no chyba że teraz zaczniesz pisać z różnych PC i pod różnymi Nickami :) :) :) Szkoda wysiłku....zdradź lepiej dlaczego w Tobie tyle nienawiści i złości..... wiesz czasem pomaga....jak człowiek wyrzuci to z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona to żona
oczywiście napisałbym że przychodzi Rywin tfu Darwin tfu kapitan Nemo do Michnika ale wolę napisać że reklama GettinBanku pojawiła się jak już Darwin przyszedł. hasło dnia: 21 okrążenie do końca wyścigu Kubicy z 57 oczywiście nie Visa En a komunikat do nadania chasła Jan 27 by akcja ruszyła co też mamy na dole na 56 (57 minus 1) (22 minus 1)stronie. pamiętamy krótki urywek z bolidu z kamerką na ING który ma w herbie lwa (Rywina) lub jak kto woli amra (hebr.) a o amrze pisze agnes: „Bóg przeklina napoje alkoholowe i środki odurzające (chamr)." "Ch AMRA". DZIĘKUJEMY. VIZY DO STANÓW EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam Tureckiego przyslowo: \"Czego osiol smakuje z kompotem\" Na gorze przyklad na zywo... Czego agnes252 pisze czego on pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Żona to Żona" próbuje znów odwrócić temat od kompromitacji : Dody, Sobieski, Kononowicza ;) ;) ;) Naprawdę komuś bardzo zależy aby popsuć temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli porozmawiamy o reklamy, jeden ode mnie :) Bardzo dawno temu bylo reklama w Turcji o olej do motora. Byla jakis kierowca TIR'u albo cos takiego... Mowil bardzo zlym nastroju tak: "Ađzý olan konuţuyor, ađzý olan konuţuyor!" (Kto posiada usta, mowi, kto posiada usa, mowi!) Kto posiada usta, mowi... Jakikolwiek mnie przypominal zona to zona i innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
A propo reklamy (bo kłócić mi się nie chce :) ) moja ulubiona sekwencja, którą nucę często : Koçtaşa gidiyorum evimi çok seviyorum :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×