Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość renata800,
czs z tym skonczyc nastepna nauczka , musze go jeszcze zfb wywalic , musze zapomniec poki co ciezko jest ale dam rade Dziewczyny moze wy bedziecie mialy wiecej szczescia zycze Wam tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
usun go z facebooka racja ! a niech ma ! niech sobie znajdzie inna dziewczyne ktora moze wykorzystac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
wywal go z tego facebooka !!! , i niech znajdzie sobie kogos innego moze wykorzystac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata800,
Dokladnie tak zrobie nienawidze go za to ze tak mnie zlekcewazyl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata800,
moze mu jeszce cos dowalic i napisac na sam koniec? tak zeby mu w piety weszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
szczerze mowiac to nic ci to nie da..ale w takiej sytuacji jak ty mysle ze bralabym cos takiego pod uwage i zastanowilabym sie nad tym :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata800,
Dobranoc dziewczyny ide spac mam juz dosc tego rozmyslania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Usunięcie go z facebooka to jak najbardziej dobry pomysł. Również ze złości rozważałabym napisanie jakiejś ostrej wiadomości :) ale wiem sama że to nic nie da, jego to nie ruszy, a Ty będziesz jeszcze bardziej sfrustrowana i zrozpaczona. W takiej sytuacji mniej znaczy więcej - niech poczuje się olany i niech widzi że masz to w du*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z fb juz go usunelam napisalam kilka slow na koniec , mysle ze i tak pewnie go to nie ruszy i juz nic na to nie odpisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tyle razy pisalam ze naiwne jestescie...i teraz powinnam napisac A NIEMOWILAM? MAAAAAASAAAAAKRAAAAAA chociaz i tak mysle ze kilka slodkich slow i wszystko bedzie jak dawniej.....ach...a wszystko te czarne oczy....prawda? oj dziewczyny szczescia w milosci wam zycze i zdrowego rozsadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, u mnie wszystko dobrze. Tylko trochę przez pogodę popadam w jakąś jesienną depresję. Nic mi się nie chce ale poza tym oki. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Dlugo Cię nie było, u mnie wszystko dobrze, fakt pogoda okropna i ja chyba będę chora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
gooz123 - a gdyby taka sama sytuacja była z Polakiem, tez byś pisała że jesteśmy naiwne, czy raczej że facet to świnia? ciekawam bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie bym napisala....ciekawa jestem tylko czy polakowi bys tez tak ostro w tylek wlazila jak temu swojemu przydupasowi z cieplych krajow?hmmm pewnie nie...wiadomo o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
gooz123 - Co to znaczy w tyłek wchodziła? Czy w związku to w ogóle możliwe? Rozumiem, że Ty w związku zachowujesz się jak najgorzej wobec Twojego partnera pod każdym względem, a w zamian za to on nosi Cię na rękach i w ogóle jest dla Ciebie cud miód? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
a po drugie - dlaczego miałabym Polaka inaczej traktować niż Turka? Chłop to chłop, taryfy ulgowej, ani gorszego traktowania ode mnie nie otrzyma, tylko dlatego że pochodzi z innego kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz polskiego zapomnialo sie troszeczke albo dobrze wiesz o czym mowie robisz z siebie idiotke....albo twoj kochas wypral ci juz mozg jaka Polska i polacy zli i niedobrzy....ty tam z nim w turcji siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
kto napisał że Polacy źli i niedobrzy? Mam wrażenie że Ty i tak wszystko interpretujesz na swoją modłę, potrafisz odwrócić kota ogonem, żeby wyszło na Twoje i żebyś mógł/mogła trochę sobie w sieci anonimowo powyzywać innych ludzi. Przedszkole i brak mózgu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mozgu to masz ty dziewczyno ale sama zobaczysz latwe zycie bo mysle ze chodzi tu glownie o kase to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
już jesteś zadowolona z siebie i ulżyło Ci przed monitorem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal zal zal...do takich jak ty nic nie dociera i co gorsza nie przyjmujecie jakich kolwiek slow krytyki czy prawdy na temat swoich muslimskich wybrankow i kto tu ma swoja modle?Dziewczyno to ty ich caly czas bronisz zrezygnowalas z siebie samej dla niego zyjac z nim tam....ja nie wiem dziewczyny naprawde az tyle mozna poswiecic zeby moc kogos kochac i z nim byc?warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
warto? widać że nigdy nic Cię nie kochał i nie zaznałaś w życiu szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kochanie bardzo sie mylisz jestem spelniona zona i matka i jestesmy szczesliwi gdyz moje zycie nie ogranicza sie do spuszczania mnie ze smyczy albo poluzowywania lancucha jak twoje....oj biedactwo nawet nie wiesz jak bardzo jestes ograniczona....i jezeli dla ciebie to jest szczescie i milosc kiedy twoj facet i jego rodzina mowia ci w jaki sposob masz zyc to gratuluje...bo widzisz U NAS w POLSCE zadna SZANUJACA SIE kKOBIETA nie pozwolila by na cos takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kochanie bardzo sie mylisz jestem spelniona zona i matka i jestesmy szczesliwi gdyz moje zycie nie ogranicza sie do spuszczania mnie ze smyczy albo poluzowywania lancucha jak twoje....oj biedactwo nawet nie wiesz jak bardzo jestes ograniczona....i jezeli dla ciebie to jest szczescie i milosc kiedy twoj facet i jego rodzina mowia ci w jaki sposob masz zyc to gratuluje...bo widzisz U NAS w POLSCE zadna SZANUJACA SIE kKOBIETA nie pozwolila by na cos takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
a skąd wiesz jakie ja życie prowadzę...? chętnie spotkałabym się z Tobą osobiście kochanie, czy tylko wypowiadasz swoje opinie będąc pozornie (już niedługo) anonimowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×