Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Magnolia.a.a.a
Masz rację z tym trolowaniem x Szkoda mi tego czasu i energii, który bezpowrotnie przepadł na jałowe dyskusje z Aidannem. Dlatego przez kilka najbliższych dni zajmę się czymś pożytecznym. x Linki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szkoda mi tego czasu i energii, który bezpowrotnie przepadł na jałowe dyskusje" 1 No wiem też tak miałam nie raz. 1 Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
"Wracając- ostatnia sura jako jedyna nie rozpoczyna się od odwołania do Allacha Litościwego i Miłosiernego. Nawołuje do walki z niewiernymi." Dżihad mniejszy dopuszcza jeśli wszystkie inne środki zostały wyczerpane, dopuszcza akcję zbrojną ale tylko w samoobronie przeciw atakowi, ale nigdy we własnym interesie "Mahomet jako człowiek doskonały jest dla muzułmanów przykładem. Mordował, odcinał ręce, nogi ożenił się z 6 latką, nawoływał do walki. Wg Koranu Żydzi pochodzą od małp i świń." Bóg jako Istoda doskonała jest dla chrześcijan wzorem do naśladowania. A co robił Bóg? Czy nie mordował? Czy nie był okrutny? Zsyłał na innowierców dzikie zwierzęta, które pożerały dzieci innowierców, niszczyły bydło i zmniejszały zaludnienie (Ks Kapłańska) Czy Bóg nie podżegał swoich wyznawców do ludobójstwa, do dyskryminacji? Idąc Twoim tokiem rozumowania w taki sposób można interpretować również Biblię i Chrześcijan. x "Jezus jest wzorem dla chrześcijan- wybaczył swoim wrogom, którzy go ukrzyżowali. Uzdrawiał, pomagał, nawoływał do pokoju. Wg Biblii mamy miłować bliźniego swego." Co do Jezusa to masz w 100% rację- tylko że chrześcijaństwo nie opiera się tylko na Jezusie- wtedy przypominałoby buddyzm, a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam post dziewczyny który za szybko tu przepadł. malvina-pe. "Byłam z Turkiem przez prawie dwa lata. Poznałam go podczas Erasmusa w Stambule. W ogóle nie wyglądał jak typowy Turek - miał długie dready, kolczyki w brodzie i w brwi. Wśród mężczyzn tam jeszcze wtedy było to rzadko spotykane. A. (tak go będę nazywać) urodził się w USA, wszyscy członkowie jego rodziny byli ateistami. Rodzice wrócili do Turcji, kiedy miał pięć lat. Byłam przekonana, że facet, jak on - z takimi doświadczeniami, podejściem do życia (bardzo hedonistycznym) i wykształceniem (był architektem) NIE MOŻE okazać się typowym "turasem" - facetem próbującym całkowicie podporządkować sobie kobietę. Cóż, myliłam się... Choć już w Stambule wysyłał jasne sygnały, jak postrzega naszą relację (on miał być na pierwszym miejscu w mojej hierarchii wartości - nie kariera, rodzina, przyjaciele i pasje), A. przyleciał za mną do Polski. Zamieszkaliśmy razem i wtedy już zaczął się totalny hardcore... Szantażowanie, okłamywanie, wydzwanianie co 5. minut, kiedy wychodziłam na spotkanie z koleżankami... No i zdrady. O tych ostatnich dowiedziałam się oczywiście post factum, kiedy już od niego odeszłam. Czy było warto? Tak. Nie dla niego, ale dla doświadczenia, dzięki któremu bardzo przewartościowałam swoje oczekiwania względem mężczyzn. Teraz jestem ze świetnym facetem, wartościowym człowiekiem, który jest moim kochankiem, przyjacielem i ... partnerem. Po prostu. Powiem tylko tyle - kilka moich bliskich koleżanek związało się z Turkami. Sparzyły się równie szybko, co ja. Nie polecam. Po co robić sobie kuku na własne życzenie? Pozdrawiam, malvina http://www.malvina-pe.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidann
Linki- właśnie udowodniłaś że zasadę"kochać bliźiego jak siebie samego"- nie stosują wszyscy Chrześcijanie, czego ty jesteś doskonałym dowodem. Agresja i fanatyzm przelewa się w twoich wypowiedziach strumieniami- ty nie rozumiesz, że religia jest taka jacy są ludzie, którzy ją wyznają- a nie na odwrót. Nie potrafisz odnieść się merytorycznie do cytatów z Biblii, ani do moich wypowiedzi. Nie odpowiadaj - nie potrafisz GRZECZNIE i bez AROGANCJI rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
Aidanie - kota można prać lecz nie wolno wirować.....zęby bolą.. ...tam gdzie islam tam zło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Tak jak czytam niektóre wypowiedzi- to naprawdę zbiera mnie na mndłości. Linki ty w dupie byłaś i gówno widziałaś a swoją wiedzę czerpiersz z jakiś filmików i czasopism dla idiotek. Od kilku miesięcy dzień w dzień siedzisz na tym forum i non stop najeżdżasz na obcych ci ludzi:)Sama sie nie oszukuj. Jezdzisz po ludziach, bo masz ch*jowe zycie, ktore Cie dobija. szczesliwy człowiek: 1)nie jeździ po ludziach żyjących inaczej (muzułmanach) 2)nie siedzi całymi dniami i nocami na wątpliwej jakości forum i upiera się, że "mojsze jest najmojsze i chuj" :D:D Hehe pisałem chyba z tydzień temu, że byłem w kilku krajach muzułmańskich w tym w Iraku- we wszystkich tych państwach chrześcijanie nie są dyskryminowani, a w najbardziej muzułmańskim mieście Duhok -są budowane nowe kościoły katolickie, a chrześcijanie żyją obok muzułmanów w zgodzie. W Tunezji byłem przed świętami Bożonarodzeniowymi- była super atmosfera bo zjeżdżają się chrześcijanie z całej Afryki- i i dają świetne koncerty, gospel itp. klimaty. Mogę wysłać zdjęcia budowanych Kościołów w Iraku, Dubaju, Teheranu i Tunezji gdyby ktoś chciał. Pozdro, Rasiści:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
..uważam że rozmawiamy o pewnym zjawisku dotyczącym polek w zawiązkach ,ich niejednikrotnej ślepocie oraz zagrożeniach ze strony szerokopojętego fundamentalizmu islamskiego jak również w szczególności specyfiki osbników narodowości Tureckiej i nie tylko w kontekście pełzającej wojny demograficznej zapowiedzianej przez Arafata.... ...to zjawisko istnieje jest powszechne i jest realnym zagrożeniem... ....dziewczyny które się wypowiadają krytycznie w stos do islamistów posiadają dodatkowo intuicję ....należy nie deprecjonować ich wpisów... Piszesz...byłem Turystycznie w krajach islamu.....i co z tego? ...popracuj kilka lat z nimi na ich terenie i dostrzeżesz to co jest prawdziwe oraz dlaczego tak się dzieje..... ....pojedż do sudany z krzyżem na piersi......turystycznie.... ...w górskie części Pakistanu z krzyżem.....i dotknij publicznie księgi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Ten od Sobieskiego- Wybacz, ale dla mnie podróże do krajów muzułmańskich są bardziej wiarygodnym źródłem informacji niż blog jakiegoś naziolka czy tez strona w rodzaju racjonalista.pl, której adres jest właściwie oksymoronem.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
...więc zbadaj dogłębnie sudan ...samotnie...baw sie dobrze................bez odbioru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
A Ty poczytaj sobie o najbiedniejszym kraju świata- Republice Kongo, w której większość to Chrześcijanie. Poczyta sobie jak mieszkańcy Konga byli zmuszani do niewolniczej wręcz bezwzględnej pracy przez Katolicką wtedy Belgie i dlaczego jest to biedny kraj. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonimm
co znaczy evegelen?? orientuje sie ktos? widzialam, ze ktos zapisal moje imie, a przed imieniem napisał evegelen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Hehehehe Linki niemalże wszystkie linki z twoimi filmikami z youtuba- pochodzą z kłamliwego kału gotkoran- który ewidentnie szkaluje muzułmanów, wybielając przy tym "Żydów":D:D. Wybaczcie ale filmy umieszczone na kanale, w którym rozsiewa się propagandę o rzekomym bombardowaniu Izraela przez maleńką Palestynę- są mówiąc krótko mało wiarygodnym źródłem, a ewidentną manipulacją ze strony autora kanału:D. Obejrzałem prawie wszytkie propagandowe filmy, których nawpierdzielałaś tu od cholery i jakoś dziwnym trafem prawie wszystkie pochodzą z kanału gotkoran:D Trzeba być skrajnie głupim, żeby wierzyć w te filmy, w których to biedny Izrael jest rzekomo bombardowany przez maleńką Strefę Gazy. Chciałbym aby zakłamana Linki mi wytłumaczyła, która ewidentnie na tym forum propaguje kanał gotkoran- w którym podaje się nieprawdę, dlaczego czlowiek w kominiarce, ktoremu udaje sie zabic w Tel Avivie jednego zyda za pomoca rakiety wystrzelonej ze strefy Gazy, jest nazywany terrorysta a Izraelczycy zrzucajacy bomby z samolotow na cele cywilne takie jak uniwersytety sa bohaterami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
...kredek nie zgubiłeś.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
....jeszcze jeden co zgubił kredki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
A najbardziej rozwaliło mnie to, co Linki napisał/a: "Nie wiem czemu założyłaś że nie znam koranu? bo mam inne zdanie? Bo mnie on nie zachwycił? Ale masz rację. Nie, nie czytałam całego i nie mam ochoty marnować na niego czasu ani na żadne hadisy. Nawet gdyby to nie mam zamiaru z wami dyskutować bo wy tego nie potraficie. Czytałam nie jedno forum i nie jedną rozmowę miałam okazję śledzić." HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA nie mogę jak ktoś od dobrych kilku miesięcy może kłapać jęzorem o islamie dzień i noc- skoro nawet nie czytał Koranu:D:D:DA swoje wiadomości nt. muzułmanów czerpie z forów internetowych i kanałów youtuba- typu gotkoran i stronek internetowych euroislam?:D Tak jak pisałem w dupie byłaś i gówno widziałaś. Te wszystkie materiały, które przesyłasz w swoich linkach sa aż przesycone propagandą :):D. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budda nie jest bogiem bubyzm to filozofia nie religia bo tam boga nie ma sa zato demony Muzułmanie swoją wiedzę o Islamie czerpią nie tylko z Koranu, ale również z hadisów. By dobrze zrozumieć pojęcie hadisu należy najpierw wyjaśnić czym jest Sunna. Sunna to słowa, czyny oraz zatwierdzenia Proroka Muhammada (pokój i błogosławieństwo Allaha z nim). Hadisy zaś są sprawozdaniami, relacjami owych wypowiedzi i czynów. Dla przykładu: Anas Bin Malik zrelacjonował następujące słowa Wysłannika Allaha (pokój i błogosławieństwo Allaha z nim): Szukanie wiedzy jest obowiązkiem każdego muzułmanina zarówno kobiety jak i mężczyzny. Kursywą zaznaczono hadis, a żółtą czcionką sunnę. Muhammad (pokój i błogosławieństwo Allaha z nim) został wybrany przez Allaha by przekazać ludziom objawienia oraz nauczyć ich religii, zatem wszelkie jego czyny i wypowiedzi dotyczące islamu były zainspirowane przez Boga. Stąd też hadisy są drugim (zaraz po Koranie) źródłem wiedzy o islamie. Autentyczne hadisy, którymi muzułmanie kierują się w życiu są nazywane sahih. Do najbardziej znanych należy zbiór Sahih Bukhari oraz Sahih Muslim. Hadisy o wątpliwej wiarygodności przyjęły miano daif i nie są traktowane jako źródło wiedzy. http://www.islamreligiapokoju.com/prorok-muhammad/53-hadisy/56-czym-s-hadisy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hadis - opowieść o życiu proroka Mahometa lub jego wypowiedź. Hadisy tworzą sunnę (Tradycję) - najważniejsze po Koranie źródło muzułmańskiego prawa szarii. Początkowo były one przekazywane ustnie poprzez łancuch przekazicieli. Przyczyniło się to do powstania wielu fałszywych hadisów, które miały wspierać interesy poszczególnych grup i w 300 lat po śmierci proroka było ich już około 200 tys. Uczeni arabscy przystąpili więc do wnikliwego badania tych przekazów, sprawdzając łańcuch przekazicieli każdego hadisu. Na podstawie owych badań stworzyli zbiory hadisów uznawanych za autentyczne. Jeden z najbardziej popularnych zbiorów, autorstwa Al-Buchariego, zawiera 1762 przekazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prorok Muhammad niedługo przed swoją śmiercią powiedział: "NIECH ALLAH PRZEKLNIE ŻYDÓW I CHRZEŚCIJAN ZA TO, ŻE BUDUJĄ ŚWIĄTYNIE NA GROBACH SWOICH PROROKÓW" Za Bukhari, vol.1, księga 8, hadis nr. 427 Koran 5:51 Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Jest w religii pokoju i miłości cos co zwiemy "Al. Tatarus" oznacza to sytuacje, w której kuffar zabierają zwolenników religii pokoju i miłości jako żywe tarcze. W tej sytuacji jeśli muzułmanie muszą atakować wroga i nie mogli dokonać tego bez zabijania muzułmanów to mogą to czynić. To jest opinia Ibn Taymeya w Fatale (20/52).Zapytałem Apostoła Allaha „O Apostole Allaha! Jaki jest najlepszy uczynek? On odpowiedział „Modlić się we wcześniej określonych czasach, Zapytałem „A co jest następne w kolejności? On odpowiedział „Być dobrym i uczynnym wobec rodziców. Następnie zapytałem „A co jest w następnej kolejności? On odpowiedział „Brać u dział w dżihadzie na drodze Allaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MORDOWANIE LUDZI W DNIACH OSTATNICH Sahih Bukhari Volume 6, Book 61, Number 577: Słyszałem Proroka mówiącego: "W ostatnich dniach (świata) pojawią się młodzi ludzie z głupimi przekonaniami i ideami. Będą oni dobrze mówić, ale będą wychodzić poza Islam tak jak strzały wypadają z gry, ich wiara nie będzie opuszczać ich gardeł [tzn. będzie pusta]. Więc, gdziekolwiek ich znajdziesz, zabij ich, na zabójców tych ludzi będzie czekać nagroda w Dniu Zmartwychwstania Z KSIĄŻECZEK SPONSOROWANYCH PRZEZ ARABIĘ SAUDYJSKĄ "Trzymaj się z daleka od niewiernych, nienawidź ich za ich religię, opuść ich, nigdy nie polegaj na ich pomocy, nigdy ich nie podziwiaj, i zawsze bądź przeciwko nim w każdy sposób zgodny z prawem islamu "Nigdy nie witaj się pierwszy z chrześcijanami lub Żydami. Nigdy nie gratuluj niewiernemu w dniu jego świąt. Nigdy nie bądź przyjacielem niewiernego chyba, że chodzi o jego przejście na islam. Nigdy nie naśladuj niewiernego. Nigdy nie pracuj z niewiernym" "Aby być prawdziwymi muzułmanami, musimy przygotować się i być gotowymi na jihad na drodze Allaha. To obowiązek mieszkańców i rządu. Edukacja wojskowa jest połączona z wiarą i jej znaczeniem oraz obowiązkiem podążania za nią" "Długotrwałe mieszkanie między niewiernymi jest również zabronione ponieważ jest niebezpieczne dla wiary muzułmanina. Dlatego Allah zobligował muzułman aby emigrowali z ziem niewiernych do ziem islamu""Dla muzułmanina bycie podwładnym niewiernego jest czymś zakazanym. Powodem jest to, że taka sytuacja daje niewiernemu autorytet do kontroli i poniżania wiernego"O zabijaniu apostatów czyli tych którzy porzucili mahometanizm:"Nasza doktryna utrzymuje, że jeśli zaakceptujesz religię inną niż islam, np. judaizm lub chrześcijaństwo, co jest niedopuszczalne, to staniesz się niewiernym. Jeśli nie okażesz skruchy wtedy jesteś apostatą i powinieneś zostać zabity dlatego ponieważ zaprzeczyłeś Koranowi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boski rydwan ognia
..brawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hadisy o sexie Wytrysk do ust: zdecydowanie nie Nie powinno się połykać wydzieliny przed-stosunkowej, mężczyzny czy kobiety. Niektóre z tych wydzielin są nadźs (nieczyste), i nie powinny znaleźć się w ustach lub na ubraniach. Nie wolno także szczytować w ustach. Seks analny? Nie "W hadisie, który przekazał Zuhri istnieją także słowa: "Jeśli chce, może (odbyć z nią stosunek) od tyłu lub z przodu, lecz ma to być jeden otwór (pochwa)." (Sahih Muslim, Kitab an-Nikah (8)/3365) W długim hadisie Imam Ahmad przekazał także od Abdullah bin Sabit, od Hafsah bint Abdur-Rahman bin Abu Bakr od Umm Salamah , że Posłaniec Allaha powiedział "Wasze żony są dla was polem uprawnym, przychodźcie więc na wasze pole kiedy i jak chcecie" i dodał, "Tylko w jeden otwór (pochwę)''"Jeden Sahabi spytał się kiedyś Proroka (sal allahu alejhi ła sallaam) o zbliżanie się do kobiet od tyłu. Prorok powiedział: "Jest to dozwolone." Gdy człowiek ten odchodził, Prorok zawołał go z powrotem i powiedział: "Co miałeś na myśli? W który z dwóch otworów? Jeżeli chodzi o pochwę od tyłu, to tak. Lecz jeżeli o chodzi o jej odbyt, to nie. Zaprawdę Allah nie wstydzi się prawdy: nie zbliżajcie się do kobiet przez odbyt." Abu Hurayrah przekazał że Prorok powiedział: "Przeklęty jest ten kto odbywa z kobietą stosunek analny" (Przekazane przez Ahmad i Abu Dauud)Seks w czasie miesiączki? Nie "Mieszkajcie z nimi w domu, i róbcie co chcecie oprócz stosunku seksualnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o głupocie kobiet w hadisach Prorok powiedział „Spojrzałem na Raj i zauważyłem biednych ludzi jako głównych mieszkańców, I spojrzałem na Piekło i zauważyłem, że większość jego mieszkańców stanowią kobiety Prorok powiedział „Czyż nie jest tak, że zeznanie kobiety ma połowę wartości zeznania mężczyzny? Kobiety powiedziały „Tak On odpowiedział „Wynika to z braków w kobiecym umyśle Prorok powiedział (...) „Jeśli w czymkolwiek jest zły omen, to w domu, w koniu i w kobiecie„Koran 4:34 Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg„I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je!prorok określił kobiety jako niekompletne w rozumie i w religijnych praktykach „Zeznawanie w sądach jest poważną odpowiedzialnością z której kobieta jest zwolniona, tak samo jak jest zwolniona z uczęszczania do meczetu na wszystkie modlitwy oraz na piątkową modlitwę KOBIETA A SPADEK „Córka otrzymuje połowę spadku w porównaniu do syna, a wynika to z Koranu: Koran 4:11 I daje wam Bóg przykazanie co do waszych dzieci: synowi przypada udział podobny do udziału dwóch córek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Hahahahahahahahah przecież to co ty piszesz to skopiowana książka Religion of peace and tolerance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Przecież takie cytaty można zneleźć w naszej Biblii- nawet o kamieniowaniu kobiet:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thrion, PrinceofIran, PrinceOfThives rozumiem że masz irańskiego muzułmańskiego przyjaciela. To widać że przeszedłeś niezłe pranie móżdżku. Nieźle bo nawet tego nie zauważyłeś. 2 Nie wklejałam tu tylko filmików z jednego kanału i nie wklejałam tylko filmików ale jak miło przeinaczać rzeczywistość żeby było na nasze (to jest to mojsze tak? tego nauczył cię perski przyjaciel? ) 3 Tak samo nigdy tu nie wkleiłam filmiku o Izraelu. Ale widzę sprawa Izraela i malutkiej Palestynki spędza ci sen z powiek skoro napieprzasz o niej za każdym razem jak się pojawisz. 4 Dzieci w przedszkolu uczą się zadawać właściwie pytania do właściwych osób nie wiem czy wtedy chorowałeś ale warto by było tą lukę w edukacji nadrobić i swoje pytanie skierować do odpowiedniej osoby. Podpowiem że powinieneś zapytać gotkorana. 5 A teraz użyj swojego daru jasnowidzenia (widzę że taki masz skoro tak wiele o mnie wiesz) bo podobno jakieś kredki zgubiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie jaką ładną manipulację stosują muzułmanie i ich "wyznawcy". Po wklejeniu SPRYTNIE mojego cytatu wychodzi że nie dość że koranu nie czytałam to jeszcze że jak o nim coś wiem to z forów. Oczywiście cytat jest opatrzony specjalnym komentarzem gdyby ktoś nie załapał o co chodzi panu Thorin "jak ktoś (...) może kłapać jęzorem o islamie (...) skoro nawet nie czytał Koranu" 1 Dalsza część mojej wypowiedzi w oryginalnym poście brzmi: "Czytałam nie jedno forum i nie jedną rozmowę miałam okazję śledzić. Niestety zawsze wasze argumenty są te same - "nie znasz koranu" a jak ktoś zna i zacznie argumentować to taka rozmowa w pewnym momencie kończy się wyzwiskami i to nie ze strony niewiernego. To właśnie z takich jak wy wyłazi największe chamstwo o wiele większe niż tutaj zażarci polscy "rasiści" próbują szerzyć. Dla was nawet studiujący koran i obserwujący islamistów latami nie są godni z wami dyskutować bo niby nic nie wiedzą." 1 Czyli mamy zupełnie inne znaczenie niż to które próbował pan Thorin tu wmówić. Jak to pięknie wyrwać zdanie z kontekstu i jeszcze to skomentować. A cytat pochodzi z 21.12.2013 z 23:33 czyli sprzed 3 miesięcy. Pan przeszukał moje wszystkie posty (a jest ich tu mnóstwo więc musiał być zdesperowany) tylko po to aby znaleźć ODPOWIEDNI dla siebie cytat i udowodnić że wszystko co tutaj napisałam to kłamstwa. 1 A wracając do koranu i cytatu "Nie, nie czytałam całego" Jak widać panu umknęło słowo CAŁEGO (a może nie zna znaczenia, zdarza się). Nie, nie czytałam całego bo koran to stek bzdur wzajemnie się wykluczających. Nie ma sensu czytać czegoś do czego muzułmanie i tak się nie odnoszą bo zostało to zwyczajnie anulowane. Po co czytać nieaktualny kodeks karny? 1 Manipulacja to piękna rzecz i bardzo niebezpieczna w rękach sprytnego człowieka. Ale pamiętajcie spryt to nie jest inteligencja i przed nim można się obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zydzi kamieniowali kobiety w czasach mojzesza katolików obowiazuje prawo jezusa i dlatego nie mamy szabatu czy obrzezania bo to jezus zniusł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×