Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość sia la la sia la laaaaa
Linki to chyba nie tylko całe dnie na kafe spędza, ona tu też nocuje:D To się nazywa zawzięcie w temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia la la sia la laaaaa
Powinna dostać order za kafeteriankę roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś ich też nie lubię
czemu ? Linki dobrze prawi ;) ciekawe ile razy tu pisałaś i jaki jest twój czarny nick wielbicielko beżowych siurków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam wertypa
co za ciul wertyp? :O pierwszy raz słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam wertypa
co za ciul wertyp? :O pierwszy raz słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłoś to do administratorom. Chętnie taki przyjmę. Simit ja wiem że wstyd ci tu pisać pod swoim nickiem ale serio przeginasz granicę myśląc że wszyscy tacy głupi są i dadzą się ci nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki pisuje wylacznie wczesnym wieczorem, a szkoda bo ja wiecej nocny marek jestem. Wystarczy zobaczyc godziny w ktorych pisuje ale to trzeba tez miec troche oleju w glowie. Co do tej catherine od siedmiu bolesci( Lubie jak wiejskie nasze kachy tak sobie poprawiaja image imieniem) przyszlas tu sie pochwalic czy poskarzyc ? Matka twoja ma racje, tam u was na wsi wstyd i porute wywolasz jak wjedziesz ze smoluchem, matka pewnie wszystkim kumom opowiedziala ze masz Australijczyka blondyna z niebieskimi oczyma a ty jej wstydu na cala wies zrobisz jak polmurzynem sie pokazesz. Kobity z jej wsi by mialy uzywanie, musialaby zmienic PGR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
"Mózg coś miesza z hormonami." Coś mieszać to możesz sobie zupę w garnku, a nie hormony w mózgu. Hormony z niczym się nie mieszają, wydzielają się do krwiobieg, a później łączą się z białkami osocza, Inteligencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś ich też nie lubię: "jaki jest twój czarny nick wielbicielko beżowych siurków..." ­­­ Simit słynna pani co powiedziała o Polakach że to "najgorsza światowa zaraza, ludzie obłudni, zakłamani i samolubni najbardziej na świecie", ale wize swojemu załatwiła i tu żyje. Kim jest wertp też jestem ciekawa. ­­­ fan anitki twój wpis mnie rozbawił jak zwykle celne piszesz w dupie mając poprawność polityczną :D. Faktycznie szkoda że nie możemy zgrać się w czasie bo ja właśnie znikam. Także witam Cie i żegnam zarazem. Pozdrawiam ­­­ Taka mała prośba. Może wylelibyście pomyje na mnie w jednym poście z nie tak co kawałek w kółko te same bzdury. Już tu chyba każdy je zna więc...ulżyjcie sobie raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska, masz kompleksy jakies ze przyszas je tu leczyc ? W Europie (przyjmij to do wiadomosci) ciapaty, smoluch jest najwiekszym wstydem dla dziewczyny. Z takim pokazywaly sie kiedys tylko prostytutki, dzisiaj polska nedza umyslowa. I nie graj tu uczonej smarkulo, bo tak ci to wychodzi jak taniec kulawego w balecie. Matka i ojciec wstydza sie za ziecia i slusznie, to mezalians, wstyd, hanba - tak jakbys Rumuna czy Cygana im do domu przywiozla, buziaczki moj ty Einsteinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathrinee
fan- Przychodzisz tu wieczorami, bo wciągu dnia musisz ostro zapierdzielać w w fabryce i przerzucać palety Hahah Jakbys sie wyuczyl, to bys sobie i popołudniami odpoczywał a w tygodniu mial wygodna prace..a tak..tyraj palancie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska dawaj dalej, rozwijasz sie w oczach :) Dawaj, pokaz wiecej kultury moj ty golabku glupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia la la sia la laaaaa
Linki myśli, że to taki problem założyć więcej niż jeden czarny nick i że inni się nie zorientują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Linki :) Tez znikam, niech nasza uczona da teraz tutaj "teatr jednego widza." Jutro jej poklaskamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo ciekawe
Cathrine nie gadaj z tym czosnkożercą (fan anitki) to żyd. Te pejsate dupska zgodnie z tradycją talmudyczną, nienawidzą gojów- Słowian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak jestem zydem, bedzie ci lepiej z tym zyc niz gdybys przyjela do wiadomosci ze 100 % Polak ? Wiec niech i tak bedzie, zasniesz uspokojona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:31 [zgłoś do usunięcia] Simit "Co ja takiego w zyciu zrobilam ze maz Turek nie chce mnie bic Zaparl sie czy jak Tyle lat razem i nic" ­ 00:37 [zgłoś do usunięcia] Simit "Jestem zawiedziona Myslalam ze bede latac jak kot na wysokosci lamperii a tu nici z tego Nawet sprzatac mi nie daje Co to za egzemplarz sie pytam Chyba pojdziemy do lekarza Na bank jest chory Gdyby mogl po palcu wszedl by mi do d**y brzydko mowiac Co mam zrobic zeby on sie zmienil Jak to jest miec meza Turka ktory bije kopie gryzie zamyka? Chyba musze powaznie z nim porozmawiac" ­ ­ Zobaczymy jak będziesz śpiewać jak urodzisz z tym śmieciem pierwsze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo ciekawe
To bardzo ciekawe, że gadacie o Arabach a nikt nie pisze o terrorystach żydach. Zabieraj swoje pejsate dupsko z naszego kraju i wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turasy to gówna
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turasy to gówna
nawet kolor się zgadza (brąz) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo ciekawe
Ta jasne 100% polak. GOLDSZAYDER vel KOWALSKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo ciekawe Wiedzialem z gory ze nie pojmiesz tym swoim ptasim mozdzkiem mojego wpisu, masz tyle IQ, ile cm kutasina twego smoluszka, ale to ci wystarczy w zupelnosci. Na ciapaka czekasz ze jeszcze nie spisz ? Niestety nie dotrzymam ci towarzystwa. Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo ciekawe
NO i wypierdalaj z Polski, Syjonisto!! Nie będziesz nam tu siał fermenty, obrzezany fiucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fan anitki
Mi się wydaje ,że to jednak Simit pisuje pod nickiem Kaśka i wyzywa od pejsiastych żydów. Swoją drogą czemu rodaczki nie biorą się za rumunów i cyganów, też mają beżowe chujki i oczęta brązowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe która tak pluje
na Polaków ;) i ile historyjek o cudownym turasku zmyśliła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Bardzo dobry pomysł linki/fan/do simit/ itp.- im bardziej będziesz atakować i wyzywać innych ludzi, tym bardziej się rozmyjesz i odejdziesz od meritum sprawy zajmując się pierdołami i wyzwiskami. Jesteś jak taki chory na wściekliznę skaczący kundelek, którego szczekania nawet nikt nie słyszy albo olewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Co masz do Rumunów? Byłem na wakacjach w Rumunii- Szlakiem Drakuli:D. Tobie się mylą Cygańscy Rumuni z rdzennymi Rumunami:D A tak swoją drogą to Rumunki to jedne z ładniejszych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simit jest gupia i tyle
Cóż nie rozumie ,że z cudzoziemcami można źle trafić, pewnie się obraziła na polaków i poszła do turasa, jej wybór.Czemu do niej nie dociera ,że nie wszyscy są święci a jej wybór na nikim większego wrażenia nie robi...pewnie chciała zrobić wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjjs
A czemu Linki nie rozumie, że nie każdy Turek jest muzułmaninem, zboczeńcem, damskim bokserem? Nie można uogólniać i generalizować ludzi, każdy do oddzielna, myśląca jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjjs
to*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×