Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość JuliaAaA
Być może- mnie też Turcy zaczepiali na Uczelni:D. Ale może dlatego, że jestem długowłosą blondynka:) Nawet byłam kiedyś na imprezie z Turkami i Hiszpanami- wszyscy byli nachalni. Zresztą jak pojedziesz do Meksyku- jest dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Na prawdę fajne ciacho z tego Buraka:) Grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Naprawdę *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszzz kurczę
zajebisty ten Burak! Ale przystojniacha! Wow, w życiu nie wiedziałam że Turek może być przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jestes mega perdolnieta Ne mam co robc tylko psac pod klkoma nckam Dobrze wesz prostaczko km jest wertyp A do mne se ne zwracaj bo pawka puszczam jak ce czytam a moj maz turek kupe rob ze smechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
Zarąbisty ten Burak:) Zchrupałabym go na śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
do mne se ne zwracaj xx to se juz ne wrati :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic szczególnego ten Burak
;) Argentyńczyk nie jeden przystojniejszy od Buraka Turasa;) ten ze zdjęcia to nic szczególnego:P chamska turecka gęba a wy ,że ciacho.Blondynki takich lubią podejrzewam, mi się on nie podoba. I tak nie dorównuje Michałowi Żebrowskiemu czy Przemysławowi Cypryańskiemu ;) cudze chwalicie a swojego nie znacie. Słowiańska uroda jest najpiękniejsza nawet faceci są przystojniejsi niż inne nacje.Turcy są bardzo do siebie urodą podobni, jakby ich ktoś taśmowo przez kalkę zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garść rad
Wyjeżdżając do krajów islamskich: ­ ­ - nie noście znaków chrześcijańskich, typu łańcuszek z krzyżem. ­ - nie chodźcie skąpo ubrane. ­ - nie szwendajcie się same, poza swoim hotelem. ­ - nie przyjmujcie niczego od tubylców! a) mogą tam być narkotyki, które macie wywieść za granicę. b) przyjęcie nawet kwiatka oznacza, że już uległyście staraniom tubylca. ­ - przed wyjazdem lepiej nie rozjaśniajcie włosów, zwłaszcza do jasnego blondu, bo nie opędzicie się od muzułmanów. ­ - po ostatnich zmianach, jakie miały miejsce w Egipcie, rozważnie trzeba podejść do wycieczek do Kairu po pierwsze z Hurghady do stolicy kraju jest około 500 km, jedzie się tam w konwoju i nocą pod eskortą policji, więc to podróż męcząca i wyczerpująca, po drugie można niepotrzebnie wplątać się w trudną sytuację już na miejscu, bo nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy i jakie protesty się odbędą. ­ - do meczetu z zasady wchodzić nie wolno. Jeśli jednak będzie nas mało, a w okolicy niewielu rdzennych mieszkańców, za drobną opłatą może uda się uzyskać zgodę na zajrzenie do środka. ­ - w rozmowie z muzułmanami unikamy tematów politycznych i religijnych. Nie chwalmy się też wizytą w Izraelu. ­ - nie powinno się spożywać alkoholu w miejscach publicznych (oprócz restauracji, gdzie jest on serwowany). ­ - w czasie ramadanu nie powinno się jeść, pić, czy palić papierosów na ulicach, bo może to być źle odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam pewna prawidlowosc Jak z durną linki wszyscy przestaja dyskutowac to przypierdala sie do innych:-) Typowa prowokatorka Nie pisz do mnie, nie zwracaj sie do mnie, BO NIE BEDE Z TOBA DYSKUTOWAC Z DEBILAMI NIE GADAM POWINNAS SIE LECZYC U PSYCHIATRY POWAZNIE!!!!! Inteligentni ludzie dobrze wiedza kim jestes Wojtku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
hahahahahahaha a pewnie garść rad to też linki- hahaha to jest jakiś debil, który gada sam ze sobą. To jest wertyp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Właśnie, że nie- Turcy są mało apetyczni ale zdarzają się u nich Perełki jak Pan Burak, Żebrowski mu nawet do pięt nie dorasta. Miau:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twiterze nie trudno go znalezc A zainteresowanych jest pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Ogólnie to preferuje bardziej słowiański typ urody- czyli niebieskookich. Ale nie powiem zdarzają się i przystojniacy, w każdym kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turasy = podludzie
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
"Turcy są do siebie podobni" To wszyscy wyglądają jak Pan Burak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garść rad
Simit - to się tyczy krajów islamskich więc nie tylko egiptu ale i turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Garś rad nieprawda, widać w żadnym kraju islamskim nie byłeś. W Tunezji normalnie stoją kościoły chrześcijańskie i muzułmanie żyją z chrześcijanami w zgodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA to chyba ty nigdzie
nie byłaś oprócz kurortów :D w żadnym kraju muzułmańskim nie toleruje się odmienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam nie znacie się
mi się tam Żebrowski bardzo podoba ;) nawet Damięcki i Żmijewski te rysy twarzy i czarujące spojrzenia, Turcy raczej ciemni wszyscy i mają chamowate facjaty :P nie ma to jak nasi przystojniacy ;) ja nie wiem co można widzieć w Turkach czy Arabach ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje a ten burak wasz , to taki trochę pospolity poganiacz bydła no może ciut lepszy od diabła ale nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Ano byłam i nie oprócz kurortów, ale moja kumpela mieszka w Tunezji- byłam tam przez prawie miesiąc i chrześcijanie mieszkają obok muzułmanów, wbrew temu co się mówi w TV i gazetach nikt nikogo w Tunezji nie prześladuje. Chodziłam do kościoła- bo jestem Katoliczkąi, msze były odprawiane z muzyką gospel:) także super sprawa. Ja nie mogłabym być z muzułmaninem- ale nie dlatego, że ich nie lubię po prostu zbyt duża różnica kulturowa i mentalna. Ale ogólnie to bardzo fajni i gościnni ludzie są - Tunezyjczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
i oczy psa, identyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Damięcki był bossski jak był młody. W Przedwiośniu był nieziemsko przystojny:) teraz trochę zbrzydł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×