Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość white woman
jkjjs - ale wszystkie kobiety stąd wiążą się jednak z muzułmanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
Muzula moze miec kazda, KAZDA ! Wystarczy miec paszport UE, wiec zaden sukces takiego przygruchac. Slepa stara kulawa szczerbata, inwalidka na wozku ... kazda z nich ma szanse na habibka. A te sie szczyca takim trofeum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Nie lubie Turkow, ale to co tutaj niektórzy piszą to po prostu śmiech. Według badań w Polsce jest najwięcej biednych dzieci- więcej niż w Rumunii, podatki w Polsce najwyższe w Europie, Polacy to nędzarze- jesteśmy jednym z biedniejszych krajów Europy- nawet Litwa nas wyprzedziła. Naprawdę zejdźcie na ziemię, bo nikt żaden turas nie będzie chciał się osiedlić w tym biednym, zacofanym kraju. „Zeielona wyspa już dawno odeszła do lamusa- Polska to kraj z którego się wyjeżdża, a nie przyjeżdża, dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
12:21 [zgłoś do usunięcia] ynkdm, Muzula moze miec kazda, KAZDA ! Wystarczy miec paszport UE, wiec zaden sukces takiego przygruchac. Slepa stara kulawa szczerbata, inwalidka na wozku ... kazda z nich ma szanse na habibka. A te sie szczyca takim trofeum" ­ dokładnie, nawet w pewnym dokumencie na HBO muzułmanie mówili, że najlepsza dla nich jest stara i gruba europejka, bo taką łatwo uwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brąz brązowi nie równy
white woman serio? o ja to teraz wiem kto ma turaska ....niezbyt piękna grubaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbjbk
white woman- no popatrz idealnie wpisujesz się w profil "Europejki idealnej dla muslima":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
jkbjbk - wybacz, ale nie bardzo cię rozumiem. chyba coś nie bardzo ci wyszła ta riposta, ale trudno, to ty się ośmieszasz, nie ja, a to że tak mówili sami muzułmanie to już nie moja wina, wiadomo, że tacy biorą sobie najłatwiejszy target czyli stare, grube czy niezbyt urodziwe, bo przy takich nie trzeba się starać, sypnie taki habibi paroma komplementami, a ona już jest cała w skowronkach i motylami w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbjbk
Przecież ty piszesz o sobie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
jkbjbk - możesz sobie bronić muslimów, ale robisz z siebie tylko idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbjbk
Generalnie nie czepiam się małych błędów i nie wypominam ich w ogóle nikomu. Ale do kurwy nędzy nie kalecz języka polskiego! Twoje zdania w postach są symptomatyczne i podobne straszydła wyskakują niemalże w każdym twoim poście, na tej stronie. Nie dość, że połykasz słowo, które czyni tekst bezsensownym, to jeszcze kole w oczy zła interpunkcja. Ponadto nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo w żadnym zdaniu nie broniłem Turków. Moja rada: zamiast oglądać HBO, popracuj nad poprawną pisownią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jkbjbk
jkbjbk white woman- no popatrz idealnie wpisujesz się w profil "Europejki idealnej dla muslima taka/i mądra/y żeś ? to przeczytaj jeszcze raz co napisałaś/eś (już nie wiem czy on czy ona )od razu jak się ktoś na kafe nie zgadza to...leci standardowy bluzg kafeteryjny .Pozdrawiam środkowym palcem wielbicielko/lu muslimów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam tytuł rozwala.....
"on Turek,ja Polaka" żeś Polaka jest a nie Polka , co za imbecyl założył temat :P ona Polaka mieć mokro w majtkach bo widzieć Turek, Polaka rozłożyć nogi przed pierwszy lepszy Turek bo Polak nie chcieć idiotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
Mikolaj napisal: Naprawdę zejdźcie na ziemię, bo nikt żaden turas nie będzie chciał się osiedlić w tym biednym, zacofanym kraju." xxx Nasz biedny kraj nie jest celem samym w sobie tylko tranzytem, a ten tranzyt ulatwiaja Polki zapatrzone w sniadolicych, P lska to trampolina, a taka zakochana Polka na glowie stanie zeby zalatwic dla habisia vize Schengen. Teraz rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
jkbjbk - tylko, że ja nie robię błędów, wiem jak piszę i robię to dobrze, a jak coś wyłapałeś to wskaż to, a nie piszesz bez sensu, ćwierćinteligencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie znajdziesz pracę
ja nie rozumiem co baby widzą w tych turasach pierdasach? nie są jacyś tam przystojni, są nachalni i hałaśliwi ech, często brakuje im kultury...może faktycznie do europy przyjeżdża margines ze wschodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdfdgfgtgft
każda która załatwia pobyt turasowi w Polsce to śmieć i ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
spokojnie znajdziesz pracę - nie uogólniaj, ja jestem kobietą i gardzę tymi śmieciami, mnie stać na kogoś lepszego, nie muszę się wiązać z nic nie wartym brudasem z azji czy afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Jakbyś się dokształcił to byś wiedział, że część Turcji znajduje się na Starym Kontynencie. Poza tym dzisiejsza Europa nie stanowi już "ziemi obiecanej", teraz ludzie uciekaj do Australii, Nowej Zelandii, Kanady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
white woman- mogłabyś wysławiać się jak kobieta, bo reprezentujesz swoim językiem rynsztok. Fee jak mnie odstręczają takie prostaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
Mikołaj. - tak, 4% turcji lezy w europie i przez to te ścierwa już zgłaszają swoją kandydaturę do UE, przecież to jest jakaś komedia i to wyjątkowo nieśmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
Mikołaj. - to spier­dalaj, kretynie, to nie forum matrymonialne, a jak ci się coś nie podoba to po prostu nie czytaj moich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole ale wy na nich pierdolicie ja mam męża araba jest z wiary Isalmu i jakoś nie zmusza mnie do nakładania szlów i traktujemy się jak w rodzinie katolickiej on nie popiera islamu ale musi byc bo jego rodzice są i rodzice dobrze się zachowują wobec mnie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'nie są jacyś tam przystojni, są nachalni i hałaśliwi ech, często brakuje im kultury...' Jestes pewna ze o Turkach piszesz? Bo opis idealnie pasuje do Polakow poza granicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
turczynka1 - masz męża araba i nick "turczynka", domyślam się, że twoje iq nie przekracza 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
white woman- nie wypowiadałbym się na twoim miejscu skoro nic nie wiesz w tym temacie, a reprezentujesz RYNSZTOK nie tylko intelektualny, ale społeczny. Nie rozmawiam z ludźmi, którzy są po prostu... żeby nie obrażać. Mają łopatologiczny sposób myślenia. A co znaczy łopatologiczny? Znaczy prostacki. Tak teraz piszę jak do chłopa... wiesz tak po prostemu abyś "zaczaiła" Rozumiesz. Do Ciebie tak może po prostemu trafi. No nie mówie, że jesteś od razu "tłukiem", ale coś może zaskoczy w głowie. Powodzenia życzę osobą, które z Tobą mieszkają pod jedną strzechą. No chyba, że protoplaści o tym samym poziomie "ętelygencji" i z tej samej taniej gliny ulepieni ;-) Pozdrawiam słoneczko, Cmok w krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to nieszczęście
Nie jestem blondynką i nie latają za mną Turcy ;) jestem brunetką z ciemną karnacją nietypową dla Słowian ;)Może mam się załamać ,że Turcy nie biegają za mną jak za blondynkami? wg szczęśliwych tureckich żonek pewnie by tak było, bo nie wiem co tracę:P Ja jakoś nie sikam z zachwytu po przeczytaniu pierwszych stron o waszym szczęściu, to że się komuś udało to ok ,może akurat jakaś z was trafiła na porządnego faceta ale na Boga nie dowalajcie dziewczynom ,które niestety trafiły źle i zostały wykorzystane albo nie tłumaczcie ,że wszyscy Turcy są zajebiści i wszędzie się ciule zdarzają.Tylko czemu jak gdzieś słyszę i czytam i oglądam to sielanka się kończy w momencie urodzenia się dziecka albo problem sprawia rodzina wybranka :( szkoda mi tych naiwnych dziewczyn co zapłaciły za własną głupotę i bezmyślność. Nie pojmuję jak można się łapać tylko na pozory, niespełniające się nigdy obietnice, maślane oczy, czułe słówka i komplementy. Czy naprawdę to jest najważniejsze?Ładnymi słówkami człowiek się nie na je i życia sobie nie ułoży, tym ciulasom chodzi tylko o wizę albo co gorsza próbują znaleźć pracowitą frajerkę jak Niemkę czy Polkę która będzie na niego robiła i przymykała oczy na zdrady , bo on chce mieć wizę albo obywatelstwo , ucieknie od tych swoich kóz ze wschodniej Turcji a jak nadejdzie odpowiednia pora to i was oleje i puści z torbami. A co do tych bogatych w Europie cóż te 90% na robieniu kebabów się nie dorobiło.Ale już nie chcę powtarzać tego co gdzieś ktoś napisał przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
15:01 [zgłoś do usunięcia] Mikołaj. "Powodzenia życzę osobą" %#173 chyba "osobom", także weź już spier­dalaj idioto i nie ośmieszaj się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
Jakbyś się dokształcił to byś wiedział, że część Turcji znajduje się na Starym Kontynencie. " xxx I co z tego ze na starym kontynencie ? Rosja do Uralu samego tez na starym kontynencie i co ? Te czesci sa w Unii Europejskiej ? Sam sie doksztalc glupcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
15:08 [zgłoś do usunięcia] mam to nieszczęście Nie pojmuję jak można się łapać tylko na pozory, niespełniające się nigdy obietnice, maślane oczy, czułe słówka i komplementy." ­ jeśli całe życie były szarymi myszami, nie zaznały komplementów, nie miały adoratorów, to w turcji, tunezji czy maroko jest w szoku, bo życie jej się zmienia o 180 stopni, bo tacy są nachalni i nie odpuszczają, naiwniary myślą, że tak bardzo im na nich zależy i o nie walczą, niestety nic bardziej myslnego, oni polecą na każdą cy to stara, czy spasiona czy szpetna. każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
Mikolaj kogo ty nazywasz tlukiem ?? Zobacz jak piszesz "Powodzenia życzę osobą..." hahahaha najpierw do szkolki a pozniej za pisanie sie bierz glabie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×