Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość mam to nieszczęście
Turcja niestety kiepsko wypada , łamanie praw człowieka,bieda i przestępczość .Co niestety przekreśla ich jako kraj członkowski UE. Te 4% z europejskiej części może i sobie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
*mylnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
white woman Podobasz mi sie, nie owijasz w bawelne, z nimi tak trzeba, - krotko i dosadnie, tluk nie zrozumie grzecznej aluzji. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
white woman- popracuj nad interpunkcją bo aż oczy bolą- tyle tych przecinków umieściłaś w jednym zdaniu "eteligencie" :D Nad swoją wiedzą też możesz jeszcze popracować, całe życie. Natomiast nad inteligencją to już nie... A wie to to dlaczego? A toż dlatego, drogi łopatologiczny wybryku natury, że inteligencja to zdolność wykorzystywania, właśnie zgromadzanej wiedzy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
Mikołaj. - więc popraw moją wypowiedź i wstaw przecinki wedle swojego uznania, chcę zobaczyć gdzie zrobiłam błąd, a jeśli tego nie potrafisz to się dalej nie wypowiadaj, zwłaszcza na temat inteligencji, której nie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
ynkdm - dziękuję i również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Przede wszystkim nie stawia się przecinka przed spójnikami. Przecinkami rozdzielamy zdania współrzędne połączone- "Ęteligencie" łopatologiczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjjkjkj
ijiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
Mikołaj. - kretynie, miałeś poprawić moją wypowiedź, no proszę, popraw. poza tym są też wyjątki od reguły o których pewnie nie słyszałeś, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Masz również problemy ze wstawianiem "kropki". Kropka zamyka zdanie lub równoważnik zdania. Ty zastępujesz kropkę - przecinkiem. "Ęteligencie" łopatologiczny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
Nedza umyslowa jak nie ma sie czego czepic to czepi sie inerpunkcji ... No to jak Mikolaj ? Rosja tez jest w UE bo do samiuskiego Uralu jest europejska ?? Ps. A wylumaczyc chcialam tylko idiocie dlaczego Polki ciesza sie wzieciem wsrod smoluchow, - wylacznie dlatego ze PL jet w EU. No a z PL juz jak ta stonka rozleza sie po calej Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
Mikołaj. - czyli nie umiesz poprawić i będziesz się posługiwał wiedzą z wikipedii? szkoda tylko, że nie potrafisz jej wdrożyć w życie i dalej będziesz robił błędy typu "osobą" w odniesieniu do liczby mnogiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Nie oczekuj ode mnie gotowych rozwiązań. Sama się popraw, bo znowu umieściłaś za dużo przecinków i bark kropki w odpowiednim miejscu. Ale co ja ci będę tłumaczył- "ęteligencie" łopatologiczny, ty pewnie nawet nie wiesz co to jest spójnik i równoważnik zdania. W jaki sposób wymagać od takich ludzi jak ty- kulturalnego wysławiania się, skoro nie znasz podstawowych zasad pisowni i interpunkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
Idz na watek o interpunkcji i nie zasmiecaj tematu. Trollujesz, a to sie zglasza modom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
Mikołaj. - widać, że jesteś kretynem i nim pozostaniesz, nie potrafisz wykorzystać wiedzy z wikipedii, masz coś do mojej interpunkcji (która jest prawidłowa), to ją popraw, ciekawa jestem co wymyślisz, pewnie jakiś twór typu "osobą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Ja raz w życiu widziałam naprawdę przystojnego Araba. :) Nie Turka, ale Araba. Facet mógłby grać w filmie księcia Persji:D. Wysoki, szczupły, miał śniadą karnację- ale nie ciemną. Duże ciemne oczy, szczupły prosty nos mmmmm bajka. Nie jestem fanką muzułmanów- ale ten Arab był jednym z przystojniejszych facetów jakich w życiu widziałam, super ciacho.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
ynkdm - muzułmanie wiedzą, że w normalnych warunkach długo nie zabalują w UE, więc chwytają się naiwnych zahukanych dziewczyn, które im zapewnią azyl, a poleczki są łatwym celem. poza tym dlaczego nie zwracają uwagi na inne piękne kobiety jak rosjanki, ukrainki? odpowiedź jest prosta, one im nie są do niczego potrzebne. mój były wykładowca, wzięty adwokat mówił o wielu przypadkach 'zbałamucenia' przez takich ciapunów naszych rodaczek, które to później ze złamanym serduszkiem się w sądzie awanturowały, doprawdy żenujące to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
Najlepsza to byla jedna na arabii.pl Sprowadzila po wielkich cyrkach z wiza, kosztach, odwolaniach - swojego pustynnego amanta od wielbladow a ten po miesiacu znalazl atrakcyjniejsza do lozka i zycia. Co ona nie nawyzywala, ze tyle kosztow poniosla, tyle pieniedzy na adwokatow stracila, tyle nerwow zjadla, do warszawy jezdzila, a ta, jak napisala suka "wziela go sobie za darmo". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Co ty bredzisz- w polsce muzułmanie nie stanowią nawet 0,05% społeczności- ich praktynie tutaj nie ma. Oprócz kilku studentów z Turcji.Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynkdm,
Juliaa przeczytaj wczesniejsze wypowiedzi to sie dowiesz dlaczego nie ma, a nie jak z glupia frant tu wpadasz i nie wiesz co zacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
ynkdm - hahaha o ku­rwa :D ale mi takich frajerek nie żal, są głupie to każdy śniady ali je wykorzysta, trzeba mieć zdrowy rozsądek. jedyne co w tej historii jest tragiczne jest to, że tej imbecyle faktycznie udało się go sprowadzić do naszego kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Nie chcę mi się czytac tych bredni- ogólnie to nie wtrącam się do czyjegoś życia. Czy jakaś kobieta wychodzi za Turka, Rumuna, Czeczena, Anglika, Araba- to nie mój i nie wasz biznes. Ja sama nie mogłabym być z muzułmaninem- ale nie ukrywam że śniłam po nocach za tamtym przystojniakiem z Kataru:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
JuliaAaA - a z tych studentów w przyszłości może powstać wiele ciapatych bękartów, wystarczy, że ciapun powie naiwniaczce, że nie lubi w gumce, a ona i tak mu ochoczo rozłoży nogi. poza tym, ile było już historii o tym, że ciapun kończył studia i musiał wracać do swoich kóz i wielbłądów i na gwałt szukał sobie jakiejś europejki dzięki której będzie mógł zostać dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
16:33 [zgłoś do usunięcia] JuliaAaA "Ja sama nie mogłabym być z muzułmaninem- ale nie ukrywam że śniłam po nocach za tamtym przystojniakiem z Kataru" ­ a razem z tobą kilkaset innych turystek, pewnie ten boski książę już lata z jakimś syfem i zaraża inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Ten Boski Książe jest przedstawicielem spółki NewConnect w Katarze. Robiłam staż w firmie finansowej, przyjechali przedstawiciele z Kataru- zobaczyłam faceta i oniemiałam:D O. Tak dla twojej wiadomości- to wszyscy bogacze ubiegają się o obywatelstwo Kataru- bo to jeden z bogatszych krajów świata. Taa już widze, jak ten przy kasie przystojniak lata za jakąś bździągwą z Polski po wize:Dahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprasza się...
..niejaką osobę o ps. Mikołaj by przestała uprawiać pusty bełkot o niczym swym poprawnie skonstruowanym tekstem pod względem gramatycznym i ortograficznym.....gadaj wsioku o faktach z treścią....zintelektualizowany palancie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uprasza się...
..niejaką osobę o ps. Mikołaj by przestała uprawiać pusty bełkot o niczym swym poprawnie skonstruowanym tekstem pod względem gramatycznym i ortograficznym.....gadaj wsioku o faktach z treścią....zintelektualizowany palancie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
white woman- nie znam takich przypadków, dziewczyn zachodzących w ciąże z Turkami. A studiowałam na Uczelni liczącej 35.000tys studentów. Są nachalni- to fakt. Ale równie nachalni są Hiszpanie- ta południowa krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
JuliaAaA - hiszpanie i turasy to dwie zupełnie inne bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×