Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Nie badz taka naiwna jak ja. Moj po 6 miesiacach mi powiedzial ze ma zone i ona ma przyjechac z Turcjii. Maja takze dzieci. Ja wpadlam z nim i urodzial nam sie corka. jestesmy ze soba 7 rok. Ale to doslownie meka ... nie moge od niego odejsc bo mi grozi ze dziecko zabierze do Turcjii. A rodzina nic o mnie nie wie. Jest zazdrosny jak diabli, a jemu wszystko mozna. Oni sa inaczej wychowani niz my. To inna kultura. Mieszkam zagranica, takze tutaj jest ich pelno. Uwazaj na siebie. I nie strac dla niego glowy ... oni sa super na poczatku. Kwiatki, prezenty, kolacje itd. Ale po uplywie jakiegos czasu pokazuja pazurki. Moj mnie kilka razy udezyl, jak sie dowiedzial ze spotykam sie z innymi ... ale sam wracal do zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka2333 te historie nie sa wzssane z palca,, nie twerdze ze kazdy Turek jest taki sam,,ale wiekszosc z nich jest taka jak opisalam, jezeli Turek sie dowie ze w poblizu jest Polka traktuje to jak zaproszenie do fajnej zabawy, wiedza ze Polki leca na brunetow z ciemnymi oczami,, szczegolnie takie ktore przyjechaly 1 raz do obcego kraju,, Polki wsrod Turkow uwazane sa za najlatwiejszy towar do zaliczenia,,skad wiem? tak jak wspomnialam,, kolezanka ma chlopaka turka, od niego sie nasluchalam nie stworzonych historii i latwowiernych Polkach itp.. DAJE CI OGROMNA RACJE. POLKI DLA NICH SA DZIWKAM.... . Tak samo jak ruski. Moj tez mi obiecywal slub itd. Ale to byla gowno prawda. Bylam naiwna a teraz juz zapozno .... Do reszty co maja ochajtac sie z nimi: Mam nadzieje ze wam sie uda, ale ja w to niestety nie wierze. Za duzo widzialam i za duzo sprawdzilam na wlasnym ciele. Powinnyscie przeczytac NAJ nr 31/2006. Tam jest opisany zwiazek polki z turkiem ... zatrudnil faceta ktoey polal ja kwasem jak odeszla. Ona byla w nowym zwiazku.Chcial wypalic oczy, \"naszczescie\" ucelowal tylko na twarz. Nawet chlapnal na ich wspolne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatlim
Do Antymuslim. Po pierwsze jeszcze chyba nikt nie spotkal sie z tym by jakakolwiek z muzulmanak sie szlajala,czego o katoliczkach powiedziec nie mozna. Natomiast znam kilka par,gdzie to kobiety,muzulmanki,maja mezow innej religii. Wielblad moze i wazny,ale to raczej w Arabii (a temat jakbys nie widzial dotyczy Turkow).Kobieta jest szanowana bardziej niz sobie to mozesz wyobrazic,ale to tylko u nas moga byc gloszone poglady barowej przykladnej mamusi.Na szacunek trzeba sobie zapracowac!!! Nie zapominaj takze o tym,ze Bog nakazal szcunek do kazdej religii,jakos Katolicy najczesciej maja z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam araba co mi opowiadal ze mial one night stand z arabkami co mialy chusty na glowie. One tutaj robia sobie operacje plastyczna zeby znowu byc dziewicami. Nie sa lepsze niz my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim
Do Bodrum. Twoj kolega Arab,tak jak z reszta wiekszosc z nich,ma wieksza fantazje niz Ci sie zdaje.Moze jeszcze same na niego lecialy... A poza tym oswiec mnie jaka to trzeba operacje plastyczna zrobic,by byc dziewica po raz drugi??? Ja myslalam,ze to sie nazywa zszyciem! A co najwazniejsze,nie oceniaj ludzi pochopnie,najpierw poznaj ich troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze mi sie robi, gdy to czytam. Ciesze sie, ze moj maz-Turek, nie zna polskiego i nie przeczyta tych wszystkich glupot. Ze wstydu spalilabym sie za inteligentne opinie tolerancyjnych katolikow. Drogie panie, znajdzcie w wyszukiwarce haslo islam i poczytajcie o pozycji kobiety w muzulmanskim swiecie, przestancie czytac Naj i inne brukowce. Same potraficie, jak widac, wymyslac lepsze historie. I po raz kolejny trzeba by przypomniec, ze damscy bokserzy, nieroby, zazdrosnicy, bigamisci itd. sa w kazdym kraju, katolickim tez. Jesli kogos interesuje, dlaczego kobiety nosza na glowach nakrycia, kto opiekuje sie dziecmi po rozwodzie - wyszukiwarka. Na marginesie: nosze mini spodnice,obcisle spodnie i co tylko zechce. W kolko odchudzam sie, mysle o zmarszczkach i innych pierdolach.... Ciekawe, kto ma lepiej: ja z kompleksami, czy muzulmanka bez kompleksow, z zapewniona opieka mezczyzny. Wiecie, ze muzulmanki, jesli pracuja, to maja prawo zatrzymac dla siebie cala pensje? Bo dom utrzymuje mezczyzna. I my mamy poczucie wyzszosci z jakichs tam powodow! Ciekawe jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj
Turcy sa zakompleksieni i chamscy - tylko z takimi niestety mialam do czynienia. Sa na poziomie takich polskich burakow. I sa to wnioski nie wyciagniete z lektury, ale z zycia i bezposredniego kontaktu z nimi. A dziewczyny bedace z nimi przewaznie robia dobra mine do zlej gry. Moze wierza, ze tak wyglada milosc, nie wiem. PS. Nie jestem muzulmanka i jakos nie mam kompleksow, za to cudowne poczucie wolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiamy na takich ludzi, w jakich kregu sie obracamy. Jesli ktos lubi odwiedzac bary dla kierowcow tir-ow, alfonsow i innych takich.... Wlasnie tam mozna spotkac zakompleksionych, chamskich, brutalnych. Polki maja zreszta opinie latwych kobiet. Najlatwiejszych w czasie wakacji na kredyt na tureckich plazach. Dopiero tam widac nasze wyzwolenie i poczucie wolnosci. Zenada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie jestem muzulmanka. I tez mam cudowne poczucie wolnosci. Najczesciej od burakow i to bez wzgledu na ich narodowosc. Chociaz, gdybym miala powspominac, to najwiecej ich jednak widzialam w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim
Do bibo. Ja jestem dokladnie Twojego zdania! Nie moge az wytrzymac gdy czytam te pelne niewiedzy i obrazajace posty.Najlatwiej jest oceniac czlowieka po sobie samym.Polacy sa zawistni i nietolerancyjni,nie potrafia zaakceptowac roznic kulturowych,wywyzszaja sie,a tak naprawde caly swiat z nas kpi,wlasnie przez takich co glosza tu swoje bezswensowne tezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatlim ... za granica duzo mulzumanek idzie do lekarzy co robia operacje plastyczne i chca zeby im cos tam w pochwie zszyli. Wiez mi bo moja kumpela to sama robila. Najpierw sie dawala a jak miala wyjsc za maz poszla do lekarza i zaplacila za nowe dziewictwo. Ja moge pisac co chce o Turkach bo spotkalam ich mase. Mieszkam w kraju pelnym Torkow i arabow. Oni wszyscy maja kochanki. Podemna mieszka pakistanka .... jest w ciazy. Oczekuje dziecko a moz wraca do niej raz na tydzien. Na de mna mieszkaja arabowie ... facet mnie codziennie podrywa. Bylam na kursie dla cudzoziemcow ... wszyscy mieli zony, ale lecieli na wszystko co mialo dziure miedzy nogami. Znam sie na nic bo kiedys oni byli moim hobby. Przez te 13 lat jak ja mieszkam w innym kraju spotkalam moze gora 10 pozadnych mulzumaninow. Ktorzy nie mieli kochanek. Gora 10. Mam zwiazek z jedym takim, co mi grozi i truje zycie. Ale sam wraca do zony. Nie jestem jego pierwsza kobieta poza malzenstwem. Szanuje go tylko dlatego ze jest ojcem mojej corki ... . Zyje z obawa codziennie ze kiedys moze mi ja uprowadzi ... dostalam od niego w ciery juz kupe razy ... raz nawet jak bylam w ciazy ... ciagnol mnie za samochodem. U samsoadow slysze czesto jak mezowie ich tuka ... wiec prosze nie miej mi za zle ze zle o nich mysle ... nie mam ani jednego powodu zeby tego nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibo ... nie chce obrazac twojego meza ... ciesze sie ze wam sie udalo. Ale jak widzisz duzo osob zle o nic mysli. Nie mowie ze wszyscy sa jednakowi. Moze udalo Wam sie bo on sie urodzil w Turcjii, ale w Danii turcy urodzeni tutaj nie maja dobrych opin. Moja corka jest polowa polka a druga polowa turka. Gdybym ich wszystkich nie nawidzila nie moglabym patrzec na corke, a ona jest dla mnie wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim
Do Bodrum. Ja jestem takze zwiazana z Turkiem i jakos nie mialam nigdy zadnego problemu typu"rutkowski im pokaze". Jestem szczesliwa,wiele moich kolezanek takze i to nie sa Polki!!! Ci ludzie,o ktorych Ty piszesz,to jest odlam spoleczenstwa,ktory w Turcji uwierz mi nie ma racji bytu.Przyjezdzaja do Niemiec i gdzeikolwiek jeszcze i psuja reputacje narodowi,ktory na to nie zasluzyl.To jest tak jak z Polakami.Kradniesz?Mysle,ze nie,ale mowia o nas,ze kradniemy wszyscy. Nie jednemu psu Burek na imie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek alpejski
Czytalam z uwagą, wszystkie opinie i musze przyznać, że w Turcji byłam wiele razy. Co do zasłoniętych twarzy Turczynek w długich ciemnych szatach ( nie znam prawdziwej nazwy) i specyficznych ubrań Turków( nakrycia głowy i białe specyficzne stroje), można to zobaczyć nagminnie ale w azjatyckiej częsci Turcji, czasami również w Istambule. Natomiast Turccy mieszkający w Europejskiej części chodzą zwyczajnie nowocześnie ubrani, zwyczajnie się zachowują, jeżdżą samochodzmi, prowadzą własne firmy ( często są to sklepy, a raczej salony odzieży lub restauracje czy kawiarnie bądż hotele). Przez ostatnie kilka lat można było zaobserwowaćznaczną różnicę. A nawet pod koniec lat 80- tych pojawiło się u nich dużo Polek pracujących w roli ekspedientki. W 90% byli z nimi związani papierkiem lub żyli na kocią łapę. I o dziwo jak miałam okazję obserwować, te Polki byly zawsze uśmiechnięte. Turcy osnosili się do nich dobrze.Ale ogólnie zauważyłam, że lubią bajerować , kłamać, odgrywać przebojowych, choć są jednocześnie bardzo mili. Przykładowo na 10 Turków jeden zrobił na mnie nieskazitelne wrażenie. Był niezwykle czuły i miły do swojej żony ( Polki), była ona dla niego oczkiem w głowie ( był blondynem), ona tleniona blonkynką, z któtkimi włosami, raczej przeciętnej urody, aczkolwiek bardziej ładniejsza, ubrana w wąską do kolan sukienkę. Inne Polki podobnie. Był dla niej bardzo czuły, troskliwy, pytał się czy jak się czuje, czy jest zmęczona, czy chce iśc do domu, przytulał ją itp. Miałam okazje obserwować go przez kilka dni w różnych miejscach, równiez poza pracą, bez żony i był bardzo naturalny i miły. Z tego co widać są wyjątki, ale nie ma ich dużo. Wiem też że często rodzinnie prowadzą oni firmy, zajmują się tym głównie mężczyżni, a kobiety są raczejw domu, lub czasami pracują z nimi lub u nich , pomagając im, tak jak Polki, oni kieruja firmami, ale jest to raczej na stopie równouprawnienia. Dodatkowo, dokladnie nie pamiętam, ale w domach prywatnie maja swoje spotkamia, w męskim gronie, przy obiedzie podobie, ( choć tam tego nie zaobserwowalam), dużą role i głównie zdanie ma u nich matka, potem bratowe, a dopiero na końcu żona, która dopiero po jakims czasie zaczyna odgrywać bardziej istotna rolę. Tk jest przy obiadach itp. Ale to już zaczyna się zmieniać, i góruje raczej w części azjatyckiej. Przepraszam za błędy ale jestem zmęczona i idę spać. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
witam to ja pisalam na dyskusji ogolnej o tym pozal sie boze turku ktory rwal laski na necie a mial zone :o link nawet jest na tej stronie podany. na szczescie sytuacja mnie nie dotyczy ale ta jego zona to moja dobra kolezanka, ma 23 lata, poznala tego cwela w innym kraju, zakochala sie, wziela go do polski, wzieli slub i sie zaczelo. dostal prace na cale noce u jej ojca w firmie, tam byl internet...nie trzeba chyba mowic ze nic poza siedzeniem non stop w necie nie robi kompletnie nic. len smierdzacy, pasozyt. szkoda slow naprawde. ostatnio kraza pogloski ze zrobil dziecko jakiejs 18 latce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
aha ... katolicy mają najczęściej problemy z szacunkiem do innych religii ??? i to katolicy nawołują do mordowania niewiernych, wysadzają się wśród niewinnych kobiet i dzieci ??? buhahaha - jak napisałem wyżej - dzieciom to opowiadaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epicentrum ... bardzo mi przykro ze twoja kolezanka wpadla w sieci takiego palanta. Skad wiesz ze on moze ma miec dziecko z inna? Jezeli tak jest totwoja kumpele pewnie sie o tym dowie jak on bedzie mosial placic alimenty. Chyba, ze jej grozil czyms i ojciec ma byc nie znany. Ja sama wybralam zeby on nie stal jako ojciec, boje sie co jego rodzina moglaby zrobic z corka. A tutaj za granica czesto sie slyszy jak uprowadzaja dzieci do swoich kraji. Znam jedna babke (polke) co ma synow z arabem (z Jordanii), on ich uprowadzil do swojej rodziny, a ona kilka lat ich szukala po calej Jordanii i znalazla. Jeden tak sie tym uprowadzeniem zalamal ze pije, nie ma pracy, spi przez caly czas, i nie ma czasem kontaktow ze swoja rodzina tygodniami. Drugi zostal aktorem i jemu naszczescie wszystko sie uklada. Ale czemu dzieci maja na tym cierpiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
ta dziewczyna 18letnia wydzwaniala do nich do domu, byla zrozpaczona podobno i szukala pomocy no i wiadomo, ojca...zona o tym wie oczywiscie, ja sie tego od niej dowiedzialam i mnie to przerazilo. on chce zeby ona usunela, no ale wybor nalezy do tej malej. w kazdym razie ta zona to aniol a on po prostu to wykorzystuje, nie chce jej dac rozwodu teraz, no jakby mogl dac jak tu ma wszystko na kiwniecie palcem a w turcji nie mialby nic. ona sie zabezpiecza jak moze zeby nie zajsc w ciaze, moze dzieki temu uwolni sie od niego szybciej. jakby zaszla to dopiero by bylo, nie daj boze jakby mu corke urodzila, on kiedys powiedzial ze nie chce corki bo wyrosnie na dziwke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epicentrum ... za jajca go powiesic. Rozwodu napewno jej nie da, bo jak piszesz gdzie i do czego ma wracac? I po co jak tu ma wszystko sponsorowane. Chyba ze spotka jakas co tez mu wszystko bedzie na tacy serwowac. Zal mi tej twojej kolezanki. Ale wlasnie te najfajniejsze dziewczyny zakochuja sie w nich. Kazdy moj znajomy mi mowi ze nie zasluguje na takiego co mi szacunku nie pokazuje. Przez niego ctracilam duzo znajomych. Prawie ze kontakt z moja mama. Nie dostaje ani grosza od niego. Placi jak idziemy do restauracjii albo mc\'donalda. Kupuje prezenty na gwiazdke i urodziny, ale to z duzym opuznieniem ... i musze mu o tym przypominac. A on nocuje w domu, czy po innych mieszkaniach/domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
nocuje w domu, ale zdarzalo sie pare razy ze mowil ze ejdzie do kolegi do innego miasta a szedl na spotkanie z kolejna panna poznana na skype i ja pukał. zero szacunku kompletnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epicentrum ... na skypie je poznaje? Ciekawe co on tam pisze do nich .... A co kolezanki tata jako szef, nie ma pretensji ze ten sobie siedzi przed komputerem non stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
wiem co pisze bo raz sie nie wylogowal i K. zdobyla jego haslo :D szkoda gadac co wypisuje, naprawde, kazde, doslownie kazde jego zdanie to klamstwo, oklamuje jaki to on bogaty, ze podrozuje tu i tam, robi to tak perfekcyjnie ze wszystkie jego poznane laski wyznaly mu milosc :D on im wmawia podobno ze je kocha ponad zycie, zona sienie liczy etc, no zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
hehe, tta szef na szczescie go juz wyrzucil z roboty, pracowal tam miesiac i przez miesiac zdarzyl sobie suczki wyrwac :D teraz nie pracuje nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie maja komputera w domu ... ale tacy to znajda inny sposob. To co mi piszesz to jakbym skads znala ... to co on do nich pisze. A one przez tos sie w nim zakochuja. Tak jak ja nie wiedzialam nic o jego zonie. Tak i one nic nie wiedza. Moj oczywiscie nie sypia ze swoja. Yaeh right ... i napocztku w to wiezylam, dopuki nie zaczelam miec grzyba w pochwie. Leczylam sie, on tez ... ale po jakims czasie to cholerstwo wracalo. I dlatego zmadrzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
ma komouter w domu ale go likwiduja, nie bedzie neta w domu. ale...on znajdzie sobie kafejki, powie ze idzie gzies tam i pojdzie do kafejki, nie ma przeszkody. poza tym ma komorke i zna komorki tych biednych lasek, nie wiem czy ta dziewczyna ma jakies inne wysjcie niz rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epicentrum ... ale on jej dobrowolnie nie da tego rozwodu ... watpie. Dobrze ze likwiduja internet ... A kolezanka nie moze mu powiedziec ze chce zobaczyc jego komurke i zlikwidowac te numery? Chociaz on pewnie tak juz je na pamiec pamieta ... Nie zazdroszcze twojej kumpeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
sluchaj ona prawdziwe sledztwo urzadzila, stad tyle rzeczy wie. chciala mnie w to wplatac ale ja sie nie pisze, boje sie go. on ja pare razy popchnal, nie podniosl reki ale kto wie co bedzie dalej, jak on ma dopiero 20 kilka lat...najbardziej by mnie obrzydzenie bralo jakbym go miala dotknac, pukal niewiadomo ile innych, jezu :o dzieki bogu nie trafilam na takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cie ze sie bojisz w to wplatac. Ale widze ze strasznie przezywasz to co kolezanka przechodzi. Moze faktycznie powinnyscie jakos go przylapac na goracym uczynku. Moze kupic jakis inny numer telefonu na komorke albo zalozyc nowego nicka na skypie i stukac z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
nie wiem, ja tylko slucham tyhch historii i we lbie mi sie przewraca. wiesz mozna mu wszystko ukrocic, pozmieniac numery, wykasowac neta, zabronic wychodzic z domu ale co to da na dobra sprawe? przeciez malzenstwo powinno sie opierac na milosci a nie na tym ze jakis zjeb turek sie masturbuje na mysl o 18latce :o przejmuje sie tym bo ja sama mam 21 lat dopiero, ona ma 23, to przerazajace, nie dosc ze rozwodka w tak mlodym wieku o ile ten rozwod dostanie, to jeszcze tyle musi przechodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×