Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Suzana44
Dla mnie jest dobrze w takim zwiazku, ale martwi mnie co czytam tu. Wiem ze moze za pochopnie sie poddalam, ale musze przyznac ze na poczatku tez to dobrze, teraz to juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik.... .
Czytam te wszystkie posty i nasua mi sie tylko jedna myśl.... Każdy naród ma jakies uprzedzenia do innych, każdy ma swoją kulturę, wady i zalety. Wydaje mi sie,ze Polakom tak bardzo przeszkadzają ludzie z Turcjia to dlatego,ze mają coś czego sie trzymaja i czemu podporządkowują swoje życie, coś w co wierzą...jakiekolwiek by to nie było.A Polska? POlacy? naród, od którego wywodzi sie nasz Papież... spójży na siebie, dla kogo tak naprawde religia odgrywa jakiekolwiek większe znaczenie... odpekana msza święta w niedziele... zaprowadzamy dzieci na pierwsza komunię, bierzemy sluby w Kosciele, a większość tych działań to tylko pokaz... . Wuchodzimy z Kosciola, blużnimy o drugim czlowieku, a dopiero co przyjeliśy komunię... . Chore Nie bronie ani jednych ani drugich. Kazdy naród ma cos na sumieniu, ale trzeba wyciagac z tego wnioski.... Ktos na ta opinię zapracował. Czy to faceci z Turcji, którzy tak a nie inaczej potrafia traktowac swoje kobiety,.,, czy to faceci z POlski, którzy bija gwałcą, piją... nikt nie ejst bez winy.... a jesli chodzi o Polki za granicą, to wielokrotnie słyszę, ze to dziwki... bo niektóre dziewczyny na taka opinię po prostu zasługują... w Polsce tego nie robia, bo przeceż nie wypada.. co by rodzina powiedziała, znajomi? ale wyjeżdzając są wolne, mogą robic co im sie podoba i tym samym pokazują swoje oblicze.... ale przeciez przez to nie mozna uważać,ze wszystkie POlki takie są, prawda? Nie znalazłam jednak tego temau bez powodu... . Sama poznałam Turka i zastanawiam sie nad znajomością z nim. Kiedy byłam we Włoszech na wakacjach, poznałam przypadkiem na plazy tureckieg Oficera Marynarki wojennej.... powiecie- dobry bajer ci wpuscił.... marynarz... ale zaskocze was, widziałam jego statek, zostalam zaproszona przez jego i dowódce na pokład jako gość.... niesamowicie wyglądało jak mu żołnierze salutowali... no ale ni eo tym chciałam pisac.... . Po kilkunastu dniach on odpłynął, ja wyjechałam do Polski... ale kontakt od tamtego czasu mamy codziennie..., temat związku, miłości.... co prawda został między nami poruszony ale tylko w kwestii... szkoda, ze mieszkamy tak daleko od siebie i tyle. Nie zauwazyłam jednak,zeby dobierał sie do mnie, podrywał, proponował małżenstwo... czy uważal za polską dziwke i pórbował zaciagnac do łozka.... wiec moge powiedziec tylko tyle,ze wszystko zalezy od tego jaka jest dziewczyna na czym jej zalezy. Na końcu mojej wiyty we wloszech po prostu obiecalismy sobie,ze jesli w przeciagu 3 lat nie załozymy rodziny, umuwimy sie w jakimś miejscu na swiecie i spędzimy troche czasu razem.... . Tymczasem.... planując tegoroczne wydatki wyjazdowe pomyslałam, a dlaczego nie wlasnie Turcja? Gdy usłyszał, ze mialabym ochote przyjechac wielce sie ucieszył.... chociaz narazie to nic pewnego... . Zaproponował mi oczywiscie, ze zaamieszkam przez ten czas razem z nim... ale bez przesady, mówie tu takze o jego rodzinie.... Wiec tym samym obala mit o kolejnym tureckim podrywaczu, który ma 10tys lasek.. bo chyba nie zapraszałby mnie do rodzinnego domu skoro tak by sie zachowywał prawda? Cóz, rozwzam ten wyjazd.... kto wie co mi przyjdzie do głowy.... . Nie jest jdnak tak,zebym była zakochana po uszy i jechała tam spędzic czas konkretnie z nim, uwielbiam podróze... w Turcji mnie ejszcze nie widzieli, dokładnie w Istanbule, bo do innego miejsca napewno bym nie pojechala, no chyba ze jakas meijscowosc turystyczna.... . Poruszłam wielokrotnie z tym kolega temat róznic kulturowych,religijnych, językowych i stereotypów jakie kraża... wiecie co mi powiedział? Jesli masz jakiekolwiek wątpliwosci, nie przyjezdzaj... . Sam mówił,ze wstydz sie tego co mówia o Turkach, ale taka opinię twrzą ludzie mieszkający w małych miastach, wioskach itd... Istanbul to wielkie miasto z piekna histoią, gdzie nowoczesnośc przeplata sie z budowlami dawnych dziejów... Wiec czy do Turcji trzeba tylko jechac by zakochac sie w Turku? A nawet jeśli sie zakochac, to napewno nie wszyscy sa identyczni. Moim zdaniem duzo tez zalezy od tego jak dziewczyna od początku do niego podchodzi.... ja powiedziałam, na początku,ze nie wyobrazam sobie ejgo w roli mojego faceta własnie ze wzgledu na to, ze mieszka daleko a ja nie mam zamairu nigdzie wyjeżdzac na całe zycie, po drugie marynarz- nowa dziewczyna w innym porcie.. ale chyba warto miec znajomych na całym swiecie, zktórymi mozna porozmawiac na rózne tematy.... nie tylko z Polskimi facetami.. cos z serii.... "Siema mała, skoczymy na browara?" A co do Tureckiego podrywania, to kazda kobieta potrzebuje, zeby powiedziec jej miłe słowo, adorowac, a jesli My Polki musimy dlatg wyjeżdzac, to Wy Polacy powinniscie sie zastanawiac, co z Wami jest nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zle Zle i Zle
Znam juz cos na ten temat i to jest wlasnie dobry przyklad, wlasnie jedno z najlepszych. Sam podrywalem dziewczyny i to duzo, juz za mna i naprawde to mnie nie obchodzi ale w tym jest problem. Ze to jest gra, gra ktora wy w pewnych facetach nigdy nie odkryjecie, tak jak ten Turek tu. Ty myslisz ze on ci wszystko wyprzedza i wszystko pasuje, ale to jest najlepsza gra, same to ze on ci upewnia ze on nic nie chce to jest tylko 'sposob' jedno z tysiacu, jak podrywac na pewnym zasadzie, " on nic nie chcial to muszy byc okay", zle. Juz jemu zaufalasz i on Cie ma. Dlaczego to mnie denerwuje, bo juz mam dosyc slyszec ze oni cos w sobie maja a my Polacy nic, wy macie problem, ja nie mam z dziewczynamy. Guwno w sobie maja, nikt inny ich nie chce, i oni tylko czekaja na nastepna ofiare bialo skorowa bo to ich podnieca i czuja sie dowartosciowani. Uwierz on cie podrywal i jemu sie udalo, nie zle "bo chyba nie zapraszałby mnie do rodzinnego domu skoro tak by sie zachowywał prawda?" - glupia jestes i tyle ze uwierzylasz, bo on zaproszil ale nigdy by cie tam nie wzial. "to Wy Polacy powinniscie sie zastanawiac, co z Wami jest nie tak" - - - - Nie !! to cos z wamy jest zlego bo inne narodowosci to unikaja Turkow ... niemki, angielki itd... to tylko wy widziecie w nich "cos takiego. Nic nie jest zlego z nami, tez potrafimy podrywac,problem jest ze wy nic nie widziecie zlego z turkami i arabami !!? Sposobow podrywania jest duzo, inteligentna kobieta to od razu wyczuje, i wybiera, ty masz problem bo myslisz ze jestes inteligentna bo myslenie masz dosyc prosta ale jestes naiwna do konca. Pozdrawiam i otworz troche oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zle Zle i Zle
Ciekawe, nikt na was "dziewczyn" nie gada, tylko przewaznie komplementy a tu kolejna po kolejnej prowokacja o polakach, ze brzydkie sa, ze nie ma przestojnego, ze nie umnie podrywac kobiety, ze nie jest dobry w lozku, itd lista jest dluga. Geny mamy takie same jak twoje, jestesmy z tej samej krwi. Latwo jest w ciemno napisac prowokacje, i uciec i schowac sie za komputerem. Latwo bo nie widziec twarz, ja moglbym powiedzic Ci w twarz to samo, czy Ty? czy Wy ktore nas tak kritikujecie ? Naprawde moze to Wy jestecie jakies zkompleksowani, i nie zadowoleni z siebie, z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Cóz, tak jak powiedziałam, kazdy widzi tutaj swoją stronę... i nie mam zamairu nikogo przekonywac, kto nie pozna osoby nie wie jaka ona jest wiec przesań uogólniać kolego... szkoda, bo chętnie porozmawiałbym z Tobą o tym na zywo... i powiedziałabym ci to samo co i teraz tylko odrobine mocniejszymi słowami. Co do Polaków to nie powiedziałam.... ze są żli, mówiłam, ze jesli dziewczyny szukają miłości gdzie indziej to cos musi byc nie tak ... i napewno tak jest. Zastanów sie kolego kiedy ostatnio powiedziaels swojej dziewczynie cos miłego, zaprosiłes ją na romantyczny spacer.... powiedziałes,ze slicznie wygląda.... podejżewam,ze niejeden z facetów zapomnial co to znaczy. Co do mnie, to uważam sie i jestem osoba inteligentą i nie mam zamiaru polemizować z tobą na ten temat... znam wiele narodowości, i wielu bajeranckich chłopaczków, którym ejdnak nie udało sie zbajerować mnie... mam swoje zasady i ich sie trzymam. A co do Turków , Arabów, Chińczyków... to kazdy człowiek wywodzi sie od Boga i kazdy jest sobie równy wiec dlaczego niby dyskryminowac i potępiać kogos ze względu na wyznawaną religie? No cóz, szara polska rzeczywistość i zacofani ludzie sprawiaja, ze nasz kraj ma taka, a nie inna opinię w świecie. Także uważam,ze Turcy... czy tez inne narody świata są tacy jak my sami... trzeba umieć poznawać sie na ludziach i umiec ich rozróżniać. Nie szukam miłości, ani w Turcji, ani w innym kraju.... ale licza sie dla mnie nowi znajomi, i relacje interkulturalne... . A może Ty czlowieku po prostu gardzisz czymś czego nie znasz... .? Mam nadzieje,ze kiedys zmienisz zdanie.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zle Zle i Zle
Jak sa tacy samy jak my to dlaczego specificznie szukasz "relacje interkulturalne", wlasnie sa roznice i dobre i zle. Ty zamykasz oczy na te zle. Moje zdanie sie nie zmieni, bo juz myslalem tak po twojej stronie opinii i teraz po odwrotniej, kilka razy zmienilem zdanie bo zgadzam sie nie mozna diskriminowac ale w koncu widzialem co sie dzieje w praktyce a nie z teorii. Oni diskriminuja i oni ogolnie nas nie lubia. Wlasnie znalem wiele ludzi z innych krajow z tym sie mylisz i to bardzo. Wlasnie z twojego tekstu to mozna wyczytac ze nie masz dobra opinie o swojim kraju i ich ludzie ale sobie tego nie przyznajesz jak i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudny temat
kto nigdy nie byl w Turcji nigdy nie zrozumie mentalnosci Turka... O ile zachodnia czesc kraju jest moim zdaniem cywilizowana, o tyle wschodnia to zwykla dzungla w ktorej nie wiadomo jak sie po niej poruszac. Nie sa nowoscia ani zaskoczeniem obrazki takie jak podroz polciezarowka w deszczwoy dzien gdzie ojciec z dwoma synami siedza pod dachem a zona z corkami i matka siedzi zmoknieta i zmarznieta na przyczepie, badz idacy po ulicy Turek palacy papierosa a za nim zona ciagnaca wyladowany do granic wytrzymalosci wozek. Najgorsza miom zdaniem sytacja jest w rejonach - niestety - zamieszakiwanych przez Turkow, a jak ogolnie wiadomo wiekszoc Tureckiej emigracji w Europie to Kurdowie badz potomkowie Kurdow.... Powiem tez o tym co uderza najbardziej - falsz. Turcy zazwyczaj sa usmiechnieci, otwarci i wydaja sie byc bardzo przyjacielscy, ale jednoczesnie Ci sami ludzie, ktorzy nazywaja Cie przyjacielem a czasem nawet traktuja jak brata moga Cie nagle dzgnac nozem, podic, bo np. nie spodbala sie im Twoja wypowiedz. Co do porownan z Polakami - to fakt u nas tezczasem maz bije zone, traktuje jak nisko oplacanego niewolnika, ale nie na taka skale jak w tamtym kraju, gdzie widok kobiety z podbitym okiem to zadna niespodzianka... O ile w Polsce do przemocy w rodzinie dochodzi w 25% przypadkach, to tak mysle ze 80% to nie jest zanizona liczba. I zadna zauroczona Turkiem kobieta nie wmowi mi ze tak nie jest. Jedna osoba powiedziala tutaj rowniez o czyms bardziej istotnym, mianowicie o tym, ze bardzo czesto kobiety ktore zwiazaly sie z osobami pochodzacymi ze wschodniej czesci basenu morza srodziemnego twierdza ze sa szczesliwe, bedac bite i upokarzane. No chyba ze dla kogos jest to szczescie. Sposrod moich znajmych przebywajacych na terenie zwlaszcza Niemiec, Francji i Holandii i Anglii, 80% kobiet spotykalo sie badz spotyka z osobami pochodzacmi z Turcji, krajow arabskich, Albanii, zadna z nich nie wyszlo za maz. Pytanie - dlaczego, skoro sa tacy wspaniali? A co do Twojego pytania, odpowiem tak: Sa ludzie źli i dobrzy, ale ryzyko niepowodzenia w zwiazku z osoba innej kultury niz europejska, jest wielokrotnie wyzsze i musisz o tym pamietac. Probowac warto zawsze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik....
Popieram,... i wiem,ze ludzie z różnych częsci Turcji znacznie się od siebie różnią... ale popatrzmy na to z innej strony? Jacy sa POlacy za granicą? jaką mają opinię>? Jacy są Turkowie za granicą i jaka maja tam opinię? Z tego co do tej pory czytałam, a czytałam wiele na temat relacji kobiet z tamtejszymi męzczyznami to większość określa żle własnie tych, ktorzy wyjechali ze swojego kraju i żyja własnei w Niemczech czy Angli, a szczęsliwe zwiazki płyną w większości z tych par, w których para mieszka w Turcji czy Polsce, a zmienili miejsce zamieszkania nie ze względów zarobkowych a własnie chęci bycia razem. Każdy ma swoje zdanie,swoje doświadczenia... jedni złe,drudzy dobre, tak jak z kazdym narodem bywa. W Niemczech i Angli nie nawidza Polaków, według nich Polki to dziwki, a POlacy to alkoholicy i nieroby... Turcy maja taka a nie inną opinię, którą ktos robi tak samo jak i o nas w innych krajach... . Przekonywanei kogokolwiek do czegoś jest zbyteczne... Może kiedys Ja zmienie zdanie.... a może powiem wam,ze miałam racje... . Cóż, zobaczymy co przyniesie życie.... Jedno jest pewne, nie można uogólniac narodowości.... jesli jeden Polak to alkoholik i gwałciciel to nie znaczy,ze każdy taki jest... jesli jeden Turek bije zone i traktuje jak śmiecia, nie znaczy,ze kazdy taki jest... . Ja zyczę wszystkim i sama sobie wiele szczęscia.... . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A co do Twojego pytania, odpowiem tak: Sa ludzie źli i dobrzy, ale ryzyko niepowodzenia w zwiazku z osoba innej kultury niz europejska, jest wielokrotnie wyzsze i musisz o tym pamietac. Probowac warto zawsze........\" No i o to chodzi że w przypadku Turka-zwłaszcza muzułmańskiego- trafienie na łobuza jest niemal pewne w odróżnieniu od Polaków:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Rózni ludzie, różne potrzeby, rózne poglądy.... nie zapominajcie, że Turcja w części jest Europejska... :) wiec napewno część normalnych ludzi tez tam jest.... co do reszty to.... nie bede sie wypowiadac, ale napewno nie wybralabym sie do innego miasta niz Istanbul lub jakiejs miejscowosci turystycznej....wtedy napewno bałabym sie etgo o czym niktorzy tu piszą... :) Tymczasem... zwiedzajcie, bawcie sie, poznawajcie nowe języki, nowe możliwości i miejscie oczy szeroko otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemcosotym
ja niewiem czy ich tego ucza w szkole, czy maja to wrodzone, ale skad ja to znam... te maslane oczy... przeciagle spojrzenia...tobie sie wydaje ze jestes ta jedyna... bo jestes NA JEDEN DZIEN!!!!dokladnie oni sa kochani i wierni najwyzej przez tydzien!! potem jest kolejna glupia polka i kolejna... bo to ich kreci... uzaleznia.NIE BYCIE z kims a zdobywanie!!! dla nich to sport, zabawa... wiem cos o tym... oczywiscie zdarzaja sie wyjatki od reguly, ale napewno nie wsrod facetow z tureckich kurortow turystycznych!!!! ZADEN z nich nie jest szczery ZADEN!!! sama kocham turka na zaboj, ale on jest bardziej niemcem niz turkiem, a to calkiem zmienia postac rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
o czym ty dziewczyno gadasz w ogole??:D usmialam sie:) po pierwsze: faceci z turystycznych kurortow sa don juanami bez wzgledu na to czy jedziesz nad bałtyk, morze srodziemne czy karaibskie;] To oczywiste, ze jak co tydzien czy dwa przywoza im dostawy wyluzowanych wakacyjnym klimatem lasek, to nie beda sie przywiazywac do jednej, bo by zwariowali;] Oczywiscie zdarza sie ze sie ktorys w koncu zakocha bardziej, ale wiekszosc wyznaje zasade"dziewczyny sa jak skarpetki-trzeba czesto zmieniac" :] uslyszalam to od turkow w marmaris, w ramach zaryu, nie w stosunku do mnie;) wakacyjna milosc to wakacyjna milosc, ty masz to przez 2 tygodnie, on ma co dwa tygodnie, tak to juz jest;)take it easy;) po drugie: jezeli chodzi o reszte turkow, to jak moga miec co tydzien inna laske, zwlaszcza polke, skad by ja brali np w ankarze?z restza maja tam wystarczajaco duzo swoich lasek, ktore moim zdaniem sa czesto bardzo atrakcyjne a to ze sie interesuja nami, to tylko sie cieszyc:) po trzecie : "a niewiem czy ich tego ucza w szkole, czy maja to wrodzone, ale skad ja to znam... te maslane oczy... przeciagle spojrzenia...tobie sie wydaje ze jestes ta jedyna... bo jestes NA JEDEN DZIEN!!!!dokladnie oni sa kochani i wierni najwyzej przez tydzien!! potem jest kolejna glupia polka i kolejna... bo to ich kreci... uzaleznia.NIE BYCIE z kims a zdobywanie!!!" >>Slonce, tak ma wiekszosc facetow. Bo nie chodzi o to zeby zlapac kroliczka, a zeby go gonic. A dla kobiet nie sztuka jest sie zlapac, bo taka mamy nature ze ulegamy tym slodkim draniom:) sztuka jest robic wciaz tak, aby on chcial Cie zdobywac, chcial gonic kroliczka;) o to w tej calej zabawie chodzi, niezaleznie od kraju. A turcy?sa po prostu dobrze w tym swoim "gonieniu", znaja sie na flircie podobnie jak na interesach(bo moim zdaniem sa, nawet ci prosci z kurortow turystycznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yavrum
chcialam wszystkich pojnformowac, ze moj turek ciagle nie zmalal i nadal nie ma wlosow na plecach! ale ja czekam i jestem cierpliwa, bo to na pewno wkrotce nastapi! przeciez tutejsi eksperci i znawcy tematu, w szczegolnosci panowie, nie moga sie mylic. Byli w zwiazku z Turkiem wiec wiedza:) a tak powaznie: ja przynajmniej nie nie twierdze, ze turcy sa lepsi albo gorsi od polakow. po prostu kazdy musi znalezc ta 1 jedyna osobe, z ktora postanowi spedzic reszte zycia. A kiedy kogos pokochasz, to zapominasz o jego narodowosci i tylko takie posty jak tutaj ci czasem uswiadamiaja jak bardzo powinnas byc niesczesliwa:) inteligentna kobieta rzeczywiscie od razu pozna co jest gra a co prawdziwe i dotyczy to kazdej narodowosci. co do tego, ze "nikt ich nie chce" to polemizowalabym..Na pewno turczynki ich chca, poza tym polki:), angielki, rosjanki, amerykanki...mozna sobie poczytac na msn groups, np tu: http://groups.msn.com/englishgirlfriendsofturkishmen/turkishrelatedmsngroups.msnw co do zaproszenia do domu, to Moj ciagle nieowlosiony chlopak mnie tam zabral nie raz, a ostatnim razem jego rodzice wyniesli sie z domu na pare dni dla mojej wygody...turcja rzeczywiscie jest bardzo zroznicowana i to jej jest sila i slabosc. ale nikt ci nie kaze trudny temat jezdzic w niebezpieczne rejony a tym bardziej szukac tam partnera zyciowego. Bylam w turcji 6 razy, na poludniu i polnoy, w wielu miastach i nigdy nie widzialam kobiety z podbitym okiem. natomiast moja sasiadka musiala sie wlasnie ewakuowac z domu bo ja maz pobil i nie ma gdzie mieszkac:( wszedzie sa dobrzy ludzie i szuje :( bylam wielokrotnie zapraszana do tureckich domow, od progu dostajac mile drobiazgi jak np. skarpety:) albo recznie robione serwety. I co Oni niby mieliby z tego miec? nic. po prostu sa goscinni. gdzie jest statystyka i badania na temat przemocy w tureckich rodzinach z 80% wynikiem? bo ja chce to zobaczyc;) a przede wszystkim nie ocenialabym narodowosci jedynie po jej emigracji. nie bronie turkow bo ich wszystkich nie znam, a tym samym nie uwazam, ze by ktos kto nigdy nawet w turcji nie byl mogl sie uwazac za eksperta w tej domenie...byloby milo, gdyby ludzie wypowiadali sie na temat tego, co naprawde widzieli i czego doswiadczyli a nie tego co slyszeli i co im sie wydaje.. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Wreszcie ktos napisał cos normalnego:) Brawo "yavrum " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yavrum
pozdrawiam Asik! co do wyjazdu w rozne miejsca w Turcji, to ja obawialabym sie jedynie wyjazdu na wschod. tam jest nie tylko"inaczej" ale i moze byc niebezpiecznie. ale nawet moj turecki facet byl na wschodzie tylko 1, zeby odwiedzic brata w wojsku i czul sie tam nieswojo. jakby byl w troche innym kraju...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja----------------------------
fajny temat! mieszlam w Niemczech i wstydze sie za te napalone na Turasow, wykorzystuja was po Polki sa dla niech latwa i naiwna ofiara. Nie wazne czy sie w Turcji urodzil czy te w Niemczech oni maja jedno w glowie...pie...ic sie z panienkami. Zdradzaja , szukaja dziewic, wykorzystuja je i jak sie znudzi to do wora...ale jak sie nie znudzi to hustka na glowe zmiana wiary i slub oczywiscie po turecku. Znam dwie dziewczyny ....jedna wykorzystal turek bo jego zona byla w ciazy i nie mog sie z nia....p..., oczywiscie moja kumpela tego nie wiedziala, dowiedziala sie o tym jak tamta miala rodzic(i nawet wtedy on sie upieral sie nie ma zony i ze ja kocha) Druga ma dziecko z Turkiem, byla mowa o slubie(w co od poczatku nie wierzylam), on ja wykorzystuje na maxa, chodzi po disco, ona nie moze, chodzi na panienki, ona nawet na faceta spojzec nie moze, nie moz erowniez nosic krzyza na szyi.....szok!!!! najgorsze jest to ze ona go kocha i robi to co on chce. nie pisze wiecej bo sie niezle wqurwilam na sama mysl o tych zas..ranych du--pkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yavrum
ja-------- wyluzuj troche bo dostaniesz zawalu :) przykro nam slyszec o twoich przyajciolkach, mam nadzieje, ze przejrza na oczy i jakos im sie ulozy w zyciu z innymi facetami. a tak na marginesie trzeba omijac dupkow niezaleznie od kraju pochodzenia, zamiast isc na rzez jak owieczki oslepione blaskiem zlotego lancucha dyskotekowego podrywacza tureckiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik....
Oj kurcze w kazdym kraju są głupie dziewczyny i **** faceci, wiec nie mozna uogólniać... mało to słychac, o facetach w Polsce, czy w innym kraju... wiec czy to Turek czy Polak, czy Hiszpan, jeden diabeł, wazne,zeby umieć odróżniac od Siebie ludzi... . Yavrum.... gdzie mieszka twoj chłopak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yavrum
masz racje Asik, trzeba sie troche zastanowic przy wyborze a nie po... moj facet jest z Antalii, ale teraz pracuje w samsun... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yavrum... Musze Ci powiedziec,ze bardzo sie ciesze,ze nie jestem jedyna kobieta,ktorej Turek jeszcze nie obrosl wlosami:-)Nawet zebow mi nie powybijal(chyba musze jeszcze troche poczekac);-) Trafna uwaga,najpierw trzeba cos wiedziec,by sie wypowiedziec... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik....
Widze, ze góre zaczynaja brac osoby, ktore jednak cos wiedza :) i prawidłowo:) hmmm moj znajomy mieszka w istanbule... i z tego co wiem, to bardzo cywilizowane miasto:) wiec nie mam sie chyba czego bać. I mówiąc szcezrez gdyby mieszkał własnie w jednym z jakis małych miasteczek Bog wie gdzie... nawet nie pomyslałabym o takiej wizycie:) heh a co do obrastania włosami... :D popatrzcie na Polaków:P nic dodac nic ując.... no pomijając może kolesi, którzy golą swoje jakże napakowane ciała... . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik....
hehe dobry ten tekst... i w sumei chyba masz racje, to na podstawie takich spostrzezen ludzie oceniają Turków... szkoda... :) Ale My i tak wiemy swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliawlkp
wydaje mi sie ze zostal poruszony bardzo ciekawy temat... sama nie raz bylam w panstawch arabskich i wiem ze poznalam arabow, ich mentalnosc... jestem blondynka a na takie oni glownie (chociaz nie koneicznie) leca... nigdy nie moglam sie od nih odpedzic... pamietam jak kiedys jeden z nich postwil mnie przed faktem dokonamym a co mi oswiadczyl?? ze juz powiedzial swoim rodzicom i moim i jego slubie co bylo kompletna bzdura bo mialam wtedy 16 lat... ale coz... wiele razy spotykalam na ulicy cale rodziny arabskie... faceci nawet wygladali na szczesliwych za to arabki ogladaly sie za turystkami ktore w porownaniu do nich mozna powiedziec ze chodzily gole... i mialy wiele praw. poznalam tez jedna polke, byla rezydentem w hotelu w ktorym mieszkalam, miala meza araba i co mi powiedziala?? ze nie wyobraza sobie jak by tym mezem mial byc ktos inny, takze wydaje mi sie mimo wszystko to faktycznie zalezy od czlowieka a nie od narodowosci :) Pozdrawiam wszystkie kobietki i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudny temat
Yavrum - kazdy widzi to co chce widziec.... Jesli nie widzialas kobiet z podbitymi oczami to mi przykro, bo ja widzialem. Statystyki? Chyba zartujesz aby ktokolwiek prowadzil sensowne statystyki w tej kwestii, gdzie dziennikarzy za opisanie zbrodni wzgledem ormian zabija sie na ulicy!!!! A kazdemu facetowi proponuje zapytac Turka mieskzajacego w Turcji, co jego zdaniem zmeinilo sie na gorsze w tym kraju - na 90% bedzie to odpowiedz - zniesienie wielozenstwa(Ty oczywiscie za przyklad podasz nastolatkow, ktorzy nawet tego nie pamietaja). Co do odsylania do tej strony, moge Cie odeslac do strony brytyjskiej gdzie brytujki, niemki, slowaczki wielokrotnie podkreslaja ze chca Polaka - wiec przynajmniej dla mnie to smieszyny argument zwlaszacza na stronie typu - Kocham Turka.. Byloby milo, gdyby ludzie wypowiadali sie na temat tego, co naprawde widzieli i czego doswiadczyli a nie tego co slyszeli i co im sie wydaje lub patrzyli nieobiektywnie na wiele spraw(gdy sie jest z Turkiem i wydaje sie komus ze jest ok, nie powie sie ze Turcy to chamy) Ludzie sa rozni i patrzyc trzeba obiektywnie a nie macica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrazajace
Dziewczyny, ten caly temat staje sie obrazajacy tylko dla facetow polakow. Od razu powiem ze to nie zazdrosc, tylko sluchajcie. Duzo sie slyszy tu na ten forum od was ze nikt nie chce polskiego faceta, i ze taki typ czy inny jest przystojniejszy. Kto by sie nie obrazyl. Tak jak ktos wyzej napisal "jestesmy z tej samej krwi", wasza uroda sie sklada z waszyj ojcow i matek. To jak to ze zaden polak to nie przystojny, no moze jak chcecie tak to kto z wamy bedzie sie kluczyl. Wasza prawa do wyboru. Nie ogolniac mowicie ale w tym samym czasie to ktores z was nie ogolnial jak szukaliscie faceta turka czy araba, "ale tak przypadkowo sie stalo" powiecie, nie wybraliscie bo to jakis mit, ze goracy czy ciemny to od razu jakos przystojniejszy. Dla nas bedzie trudno zakceptowac zawsze ze wy nas odpychacie i wybieracie typ czlowieka ktorzy wedlug wiekszosc ludzi nie szanuja nas ani nasz narod ani w koncu was. Pytanie, dlaczego jak inne dziewczyny z innych kraj nie leca na nich to dlaczego wy, czy ktos w koncu na to pytanie odpowie ? Pytanie nie bedzie odpowiedziane chyba bo te z was ktore to robia celowo, znaczy leca na takich facetow to do tego nie przyznaja sie nawet sama do siebie i nie wytlumacza tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny temat... Proponuje Ci,zapytaj sie Turka,ktory mieszka w Turcji,czy teskni za wielozenstwem.Kazda zona musi miec identyczny standart zyciowy,wlasne mieszkanie i opieke.Mezczyzna musi zapewnic jej dobry byt,co wcale takie latwe nie jest. Nie mam pojecia gdzie widziales kobiety z podbitymi oczami,ale raczej nie w Turcji.Moj chlopak nigdy nie podniosl na mnie glosu,a co dopiero reki,moj przyszly tesc jest wspanialym czlowiekiem,odpowiedzialnym za rodzine i kochajacym ja ponad wszystko.I moze Cie zaskocze,ale u przyjaciol i znajomych widze to samo!!! Jestem z Turkiem,ale to nie ma znaczenia jakiej narodowosci jest,bo ja go kocham za to jakim jest czlowiekiem!Mnie sie nie wydaje,ze jest ok.,ja jestem tego pewna. Na koniec dodam,ze wsrod Turkow,pelno jest chamow,czy jak chcesz ich jeszcze nazwac,ale chyba nie powiesz mi,ze skoro jestes Polakiem,to wszyscy Polacy sa zloci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich łobuzów okastrować:D.To ciekawe czy by byli traktowani jak mężczyźni u siebie;)?No i by tak nie rozrabiali:D.No i czemu Polacy Turczynek nie podrywają:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×