Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Tak samo jak oni dla nas
Ja bym chetnie potraktowal ich dziewczyny jak oni nasze. Tylko zauwazylesz ze oni ich trzymaja na krotkim lancuchu. Ciekawe facetow Turkow sie widzi a ich kobiety to raczej chowaja, gdzie sa ich zony i corki. Moze sie boja ze ktos by ich zaczepial, ciekawe skad o takim czyms by wiedzieli i znali, moze po sobie ?? Tacy odwazny sa. Tak, chetnie bym sprobowal z Turczynka tylko zeby komus zrobic na zlosc, ale musalbym sie zmuszyc bo dla mnie nie sa wcale atrakcijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant Wszech Czasow... Zablysnales inteligencja,ze az mi sie Ciebie zal zrobilo.Skoro nie potrafisz prowadzic rozmowy na poziomie,to sie nie wypowiadaj. Turczynki (ogol muzulmanek zreszta),nie zwracaja na siebie uwagi prowokacyjnymi strojami,nie wciagaja sie w \"zwiazki\"na ladne oczy,ktore koncza sie po upojnej nocy,wiec calkiem normalna rzecza jest,ze Turcy lataja za np.polkami,bo dostana to co chca. Tak jeszcze dodam,ze raczej Turczynka nie \"polecialaby\"na podryw Polaka,za duza roznica kulturowa i kwestia wychowania,poza tym wzgledy religijne.Znam tylko jeden zwiazek Polaka z Turczynka,bardzo udany:-) --------------------------------- Tak samo jak oni dla nas... Smieszna jest Twoja teza.Ciekawe na czym ja opierasz,chyba na wlasnej wyobrazni.Pierwsze slysze,zeby kobiety w Turcji sie \"chowaly\",wrecz przeciwnie,ulice sa pelne kobiet...i to szczesliwych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to Ty
Tatlim, Ssshhhhhh, nie slyszalasz, nie mozna ogolniac , to znaczy na dobre i zle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak samo jak oni dla nas
Tatlim, wlasnie mowie na przyklad w krajach gdzie maja szanse was naj bardziej zaczepiac, tam gdzie jestescie naj slabszy bo w naj trudniejszej situacji, ZA GRANICA. Tak mieszkam za granica, i to mnie jak i kazdego polaka juz wkurza wasze lecenie na takich. Tu wlasnie nie widac dziewczyn Turkow, tu wlasnie chowaja ich uwierz mnie. A same to na was leca i wy im otwieracie nogi na sam zapach tureckiego obiadu. Szkoda i wstyd, nic wiecej. Wstyd bo tylko Rosjanki gorzej od was postepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak oni dla nas... Ztego co tu piszesz wnioskuje,ze nawet nie bylbys w stanie rozpoznac Turczynki na ulicy.Przykro mi,ze jakis Turek wykorzystal Twoja ciezka sytuacje:-),mnie za granica bardzo dobrze sie powodzi,nikt mnie nie zaczepia,a moje przyjaciolki(turczynki),popijaja ze mna kawke na miescie.Polakow wkurza,ze Polki leca na poludniowcow?widocznie cos w tym musi byc.Poza tym hamuj sie ze slowami,bo nie wszystkie Polki szukaja przygod na jedna noc,niektore sa poprostu naiwne,ale czesc trafia na prawdziwe i trwale uczucie i wcale nie rozkladaja nog. Poprostu zazdrosc przez Ciebie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant Wszech Czasow Proponuje Ci Bys sie tam wybral,bo na mapie ciezko Ci bedzie cokolwiek zauwazyc:-) W Turcji nie ma kobiet na ulicach,wszystkie siedza w domach i placza z nieszczescia:-)))i na wszelki wypadek same sie bija,zeby maz sie nie meczyl... Smieszny Jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz i znowu dyskusja zeszla na psy... przypominam, ze forum jest o roznicach kulturowych, a zapoczatkowala je dziewczyna majaca watpliwosci co do swojego zwaizku z Turkiem... co do artykulu na interii, to raczej panowie powinni go przeczytac...i zastanowic sie dlaczego tak sie dzieje.... do \"obrazajcie\": ja nikogo nie obrazam..wrecz przeciwnie, nie uwazam, zeby Turcy byli lepsi ani gorsi od Polakow. Ja swojego poznalam w necie i nawet nie mialam pojecia jak w yglada, ale Ty oczywiscie wiesz lepiej co lubia polskie kobiety :) ale pewnie masz racje, wybralam go podswiadomie i sama sie przed soba wstydze przyznac, ze polecialam na bruneta o ciemnych oczach i urzekajacym usmiechu...az dziwne, ze sie skusilam...:) amant wszech casow-no comments. brak Ci podstawoej kultury czlowieku. dlatego zadna Turczynka by na Ciebie nie poleciala...bo one sie nie dupcza tylko uprawiaja seks, chyba chetnie zrseszta skoro maja taki duzy przyrost naturalny:) Tak samo jak oni dla nas-to samo. moze proponuje przeniesienie sie na inne forum i jatrz tam.. tak samo jak oni dla nas: dziekujemy za twoje cenne uwagi dotyczace zagranicy, teraz moze powiedz cos o samej turcji, bo ten tekst juz znamy... poza tym proponuje nie sprowadzanie wszystkiego do poziomu krocza panowie, albo potem nie miejcie pretensji, ze polskie dziewczyny wola zagranicznych panow i wypadacie slabo w porownaniu.. z kultura nie za dobrze, reszta nie wiem. poza tym ja mysle glowa i czuje sercem, a nogi otwieram przed kim chce czy sie to komus podoba czy nie. po przeczytaniu tej dyskusji nadal nie znajduje ani 1 przyczyny, dla ktorej mialabym porzucic mojego tureckiego narzeczonego na rzecz ktoregokolwiek z Panow... pozdrawiam dziewczyny trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"amant wszech casow-no comments. brak Ci podstawoej kultury czlowieku. dlatego zadna Turczynka by na Ciebie nie poleciala\" Bredzisz:P. Jestem pewien że wiele jest takich:classic_cool:. Jedna z Filipin była mną zainteresowana:classic_cool:. A statystycznie Turek różni się od Polaka -jest tam znacznie więcej łobuzów:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tatlim dobre..! on juz to widzial oczami wyobrazni. .zreszta po co tu pisac, tylko mi sie literki na klawiturze zuzywaja:) chyba tylko, zeby Wam dziewczyny przeslac pozdrowienia i zyczonka milego dnia:) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystyki klamia..a moj facet jest aniolem..reszta nie nie interesuje ;) tatlim czekaj na slub, potem sie bedzie wydzieral...Przynajmniej polacy tak naja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh dziewczynki...
kurcze tak was czytam i czytam i nasuwa mi sie tylko jedna mysl - kazda sroczka swoje piorka chwali..tak dziewczynki, tak to wlasnie wyglada. myslicie ze pozjadalyscie wszystkie rozumy bo macie super przystojnego faceta Turka czy Araba i juz wiecie wszystko o swiecie. otoz moje drogie, przykro mi, al nigdy nie wiecie kto lub co tak naprawde tkwi w czlowieku. ja rozumiem, ok, w polsce mamy takich samych drani jak wszedzie na swiecie, z tym, ze roznica jest jedna i zasadnicza. my wychowalismy sie wszyscy na tych samych korzeniach, tej samej ziemi, mamy wspolny jezyk, kulture. czy wy naprawde myslicie ze to ze was Turek ma oczy brazowe i piekny usmiech, to czyni was to szczesliwymi w przyszlosci? kochane, im ladniejszy Turek, tym bardziej w sobie zadufany i tym wieksze ma powodzenie. i znow powiecie ze schodze na tematy seksu, owszem, bo wyglada na to, ze dla nich temat seksu stoi na 1. miejscu. sama w poprzednie wakacje poznalam Turka, uwierzylam mu ze sie we mnie zakochal, nie znalam jeszcze tych opowiesci o nich. w szczegoly nie bede sie wdawac, ale klamac potrafil, potrafil tez tak obrocic tok rozmowy, bym po paru minutach nie pamietala o czym ta rozmowa sie zaczela, gdyby nie to ze znam sie na komouterach (niewazne co to ma wspolnego ze sprawa) by moze nigdy bym nie dowiedziala sie, ze zdradzal mnie na lewo i prawo, kazda mial w innym miescie i kazdej pisal to samo, ze ja kocha, ze jest jedyna, ze w ogole oh i ah i milosc z bajki. ludzie, to w jaki sposob on to mowil i pisal to nawet nasz Mickiewicz nie potrafil. wyrwalam sie z tego bagna na szczescie bo by mi wypral mozg tymi slodkosciami. co sie okazalo jeszcze, mial zone, Polke, w moim wieku. no i oczywiscie na boku te 5 lasek, z ktorych kazda dla niego byla jedyną...rzygac sie chce jak sobie to przypomne. i co, powiecie ze generalizuje? bo akurat mi sie trafil beznadziejny przypadek a wy macie aniolow? nie zycze wam byscie kiedys wylaly morze lez przez waszych wybrankow, naprawde. nie zycze wam tego. a juz nie daj boze zajsc z takim w ciaze, kiedysbyl tu przypadek opisany jednej dziwczyny ktora dala sobie zrobic dziecko i juz pozniej tego dziecka nie zobaczyla, prawnie dziecko w Turcji nalezy do ojca i nikt nie moze nic z tym zrobic. Macie kontr-argumenty? prosze je podac, tylko nie stawiac znow na swoim ze nie mam racji, albo ze spotkalam jednego i juz mam wyrobione zdanie na ich temat. mozliwe ze tak jest, nie mam sie za znawczynie swiata i ludzkcih obyczajow, wiem tylko ze nigdy na zadnego Turka nie spojrze, a innym bede ich odradzac. pozdrawiam wszystkich wypowiadajacych sie, niezaleznie od zdania i pogladow, kazdy ma inne i ok, tylko nie starajcie sie kazdemu wmawiac swojej racji, bo to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam znajomego Turka
kiedys cos tam miedzy nami bylo, ale to raczej jako taki romans. Chlopak mial kasy jak lodu co mnie zdziwilo. Byl nizle wyksztalcony ale tak naprawde wiedzial o swiecie duzo mniej niz ja, choc jestem pare lat mlodsza i jeszcze nie skonczylam studiow. Poza tym byl mily i w ogole ale hm.. to zupelnie inna kultura. Nie byl jakims dzentelmenem. Poza tym dla niego duzo wazniejsze byly inne sprawy niz dla mnie. Kompletnie sie rozmijalismy w pogladach. Oni naprawde sie bardzo roznia od nas. Nie mowie ze sa gorsi, po prostu inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam znajomego Turka
i zapomnialam o najwazniejszym. Byl dobrze wyksztalcony i mial naprawde nowoczesne poglady, mimo tego byl kompletnie inny on Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh dziewczynki...
ja nie twierdze ze reszta jest taka sama jak ten jeden, ale krucze cos chyba w tym jest, skoro panuja o nich takie opinie a nie inne, nitk sobie tego z palca nie wyssał, nie rozumiem tylko po co na sile kogos wybielac, jak juz mowilam kazda sroczka swoj ogonek chwali, wy chwalicie swoich Turkow, zrozumiale, tylko nie badzcie zaslepione i nie zalepiajcie innych swoja pseudo- madroscia, bo wyjdzie na to ze najmadrzejsze sa te co maja turkow za narzeczonych a reszta jest be i powinno sie ja wystrzelac. tez cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczynki... pozwole sobie obrocic Twoje slowa,by Ci cos wytlumaczyc.Myslisz,ze pozjadalas wszystkie rozumy,bo bylas chwila w zyciu jakiegos Turka(jednostki) i juz wszystko wiesz o swiecie?Otoz nie moja droga,tak jak jedna jaskolka wiosny nie czyni,tak cala Turcja nie jest kilkoma procentami,na ktorych przykladzie sie przejechalas.Poza tym smieszy mnie,ze prosisz o argumenty,skoro sama je soboe wykladasz przed nos.Polecialas na ladne oczka i slodkie slowka,to samo mowi za siebie. Dla mnie nie jest wazne jak moj facet wyglada,i jakiej narodowosci jest,ineresuje mnie jego wnetrze. Podsumowujac,jedyne co mi \"odrazilas\"to chec do rozmowy...Zreszta sama sobie swietnie radzisz:-)Czytajac swoj tekst,wyciagaj wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant Wszech Czasow Mowisz,ze byla Toba zainteresowana,no fakt,napewno okaz z Ciebie nie z tej ziemi:-))))bo na zainteresowaniach sie skonczylo,moze ona Ci sie tylko przygladala badawczo:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczynki Zauwaz,ze \"takie\"opinie wydaja ludzie,ktorzy praktycznie nie wiedza o Turcji nic!Juz nie wspomne,ze widzieli ja tylko na mapie,ale przeciez to znawcy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yavrum Napewno bedzie mnie lal,przeciez to wszyscy wiedza lepiej od nas tutaj;-) Mieszkasz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amant, ja sie wypowiadam jedynie o moim facecie, a nie o ogole. poza tym sam jestes glupi i nie obrazaj sie , ze ludzie maja inne poglady niz ty. Ja sie wypowiadam na podstawie tego co widzialam w Turcji, podczas moich wielokrotnych pobytow tamze. Bylam w wielu rodzinach, u rodzicow mojego faceta, babc, ciotek, dziadkow, przyjaciol. z poludnia i polnocy;, balowalam z jego kuzynka na imprezach (i z jej facetem...), chodzilam na fitness , znalazlam turecka przyjaciolke, ktora pol zycia spedzila w Niemczech...mam jaki taki oglad, nie wyniesony z berlina ani z telewizji. chce powiedziec, ze nie latalam po ulicach w poszukiwaniu patologii, ktora jest wszedzie i u nas tez. na ulicy zabija sie dziennikarza, ale zabojca idzie do wiezienia zadenuncjowany przez ojca...a nasz premier wykorzystuje seksualnie podwladne i jest OK...a dzieci kisi sie w beczkach na kapuste..:( ta dyskusja nie ma sensu, tylko tu sie z Toba zgadzam amant. To co mnie dziwi, to ze tak Wam przeszkadza, ze Polki wiaza sie z obcokrajowcami. mnie wsio rawno z kim sie zwiazecie albo i nie. mozecie przeciez sprobowac sil za granica, nikt Wam nie broni. niemki i inne wyzej wymienione czekaja...moze lepiej po prostu zajmijcie sie swoimi dziewczynami/zonami zamiast prowadzic bezsenswone spory na kafe. ja tam nie zamierzam porzucac mojego faceta, bo ktos powiedzia, ze Turcy sa fe!l. a dyskusje ktory narod jest \"lepsiejszy\" raczej nie maja sensu...cala ta jatka tylko dowodzi, ze Polacy sa malo tolerancyjni i sa homofobami niestety. pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatlim, mieszkam oczywiscie w Polsce! a potem zobaczymy. musze sie zastanowic, bo pewnie zaczmnie mnie bic i sie wydzierac gdybym wyjechala do Turcji :) to wplyw srodziemnomorskiego powietrza pewnie...zapowietrzy sie i w koncu wybuchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yavrum Masz racje,dyskusja z amantem nic nie da. Zagladnij na poczte;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ehh dziewczynki moze cos w tym jest...pewnie tez jest cos i w stwierdzeniu, ze Polacy to pijaki i zlodzieje.. Polki zas dziwki...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka pewna siebie
Tatlim, Widocznie tylko twoja opinia liczy sie tu, z toba nie ma diskusji, wiesz naj wiecej na ten temat a kazdy inny to " ludzie,ktorzy praktycznie nie wiedza o Turcji nic " Inny tez mieli doswiadczenie, niektorzy dobre jak ty ale przyznaj ze wiekszosc zle. Nie mozesz zamykac oczy na to. Cos jest w tym ze polki leca na nich, tak masz racje cos jest. Ale zapytaj sobie dlaczego tylko Polki, moze w czyms sie myla, moze cos jest zlego z tym. A Turek czy Arab to uzywa, zeby w wiekszosciach wypadkach uzyc dziewczyne i tyle. Jest duza roznica w naszych kulturach, inny ich raczej unikaja, nie mow ze innaczej jest. Nie tylko twoja opina sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka pewna siebie Wlasnie,cos w tym musi byc,skoro twierdzisz,ze zylko Polki leca na Turkow,czy Arabow....Czyzby to niewiedza??? Nie przecze,jest wiele kobiet,ktore sie poprstu przejechaly,bo trafily na chama lub zwyklego podrywacza,ale takich pelno jest na calym swiecie. Czyzby brakowalo takich w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh Dziewczyny ...
Zrozumiecie ze to nie zazdrosc, bo zaden facet nie bedzie marnowal wiecej niz sekunde na was jak widzi ze jestecie nastawieni na jakiegos Turka czy Araba. Jest tylko duza duza szkoda, ze macie tyle dobrego w sobie, caly swiat przed wamy, mogliscieby poczekac i wybrac sobie kogos lepszego, swiat jest duzy a wy z takimy, no po prostu szkoda i nic innego. Smieja sie z was i nic innego. Pytanie dlaczego jak jest taki wspanialy to akurat na was poluja a nie na swojich. Zkomplikowany temat i naprawde bez odpowiedzi, tylko prosze was jak lubicie ich tyle to przenieszcie sie tam do Turcii zebysmy na was nie musieli patrzec juz i nie robcie nam wstydu wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daleki glos
Tatlim, Problem jest taki, ze z twojich wypowiesci wyglada ze jakies niesciescie ciebie spotkalo z jakims polakiem, bo juz ich nie nawidzisz. A inne to chwalisz i bronisz do ostatniego. Cos jest z tym zlego. Chora jestes, i nie namawiaj inne dziewczyny zeby zyli w tym samym swiecie co ty, bo z tego co widze tu to wiekszosc tylko ostrzega dziewczynom zeby uwazali ogolnie na Turkow i Arabow czy tak ogolnie bo z doswiadczenia juz znane ze nic za dobrego z takiego zwiazku nie dostanie dziewczyna. zloscliwa jestes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Dziwczyny... Chyba nie udalo Ci sie tak do konca podszyc,bo ortografia Cie sprzedala.. Wiesz jedyne co przynosi Polsce wstyd,to tepe rozumowanie,ograniczone poglady i glupota niektorych.Po takich wypowiedziach utwerdzam sie w przekonaniu,ze rozmowa sensu nie ma...bo i z kim rozmawiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleki glos; Proponuje Ci ponownie,popracuj nad ortografia bo Ci spryt przyslania. Ja do Polakow nic niemam,tak samo jak inteligentny Polak nie ma nic do innych narodowosci.Razi mnie rasizm,ktory w Polsce bierze gore. Jesli Cie tak bardzo to ciekawi,to niestety,musze Cie rozczarowac...nie spotkala mnie przykrosc,czy nieszczescie ze strony jakiegos Polaka.Zawiodlam Cie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×