Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

hehe biedactwo! A ja prawdopodobnie dzis z moim nie pogadam ... Teraz wogole to on ma stdia i wogole ja duzo nauki ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zychwalych
ja mojego przystojniaka nie wiem,kiedy zobacze ;/ za rok mzoe krocej ...nie wiem... wiec prosze nie jeczyec,bo m itylko tel musi wystrczyc gdyz on nie ma dostepu do neta ;/ masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona dal zuchwalych ja rok moze dluzej :( A teraz bd z nim gadac: DYeeeees Doczekalam sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spal bo on w nocy pracuje:( a wicie moze co znaczy "gelecek geleceki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zychwalych
hehe nic na sile :] zobaczymy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zychwalych
on w ogole jest taki smieszny...w ogole nie chce mnie do turcji zaciagnac nawet na wakacje...nie lubie turcji,turkow i wszytsk oco z turcja zwiazane---typowy kurd :] hehehe jeny chyab wywale zdjecie z portfela i reszte aby sie nie zadreczac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zychwalych
no kurdem najprawdziwszym...ciagle tylko slucha tych piesni smutnych o wolnosci jego kraju ,mowi po kurdyjsku nie turecku tzn wierze na slowo...bo hehe nie znam tych jezykow...ciagle mi cos opowiada o kurdystanie i kurdach ...tzn robil to ak sie spotykalismy ;] ciagle mi psuzczal jakeis te piosenki takie smutne i tlumaczyl mi o co w nich biega :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zychwalych
boisz sie? bo ja nieeeee he he he ale oni maja podobny sposob myslenia jesli chdozi zas o kobiety i to niewazne jaka religie wyznaja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zychwalych
o wez przestan,olej ...poza tym nikt wczesniej nie orbazil,tylko przedstawil swoje stanwisko,nie warto se obrazac :] ps. a twoj tez jest zajebiscie przystojny ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
mój jest :D ale nie to mnie w nim urzekło i urzeka każdego dnia na nowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zychwalych
macie szczescie...bo ja 2 miesaice sie tylk oprzyjaznilam i nic wiecej...dopiero jak sie okazalo,ze jestem juz w polsce na cal yrok a on tam to cos zaiskrzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymmmm
nooooooooooo moj jest zajebiscie przystojny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
napisalam mu smsa w nocy,tzn nie taka znowu noc 24 ;p a on i tak byl w pracy ....ale jego odpowiedz byla oschla taka niby okej ale nie taka jak zawsze ....chyba sie zadrecze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
żona dla zuchwałych- ale to Wy jesteście razem czy to tylko przyjaźń? bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no wlasnie to bylo tak,ze cale dwa miesaice tylko na czesc -czesc ...w sumiemalo z nim gadlaam,ale jakeis 2 tyg przed powrotem do domu jakos nam sie zeszlo ...gadalismy o wszystkim...bez zadnej krepacji...on nic nie mial do mnie , a ni ja do niego ....ale tylko wrocilam do domu zaczelo nam siebie rbakowac ;/ i wszystko wyszlo przez telefon....no i jakie 2,5 tyg nie gadalismy ze soba....wyslalam raz gonga ,on oddzwoni lale akurat siedzialam u dentysty a dzownil chyab z 15 razy w ciagu godziny,a ja na fotelu z zebem na leczeniu kanalowym ;/ potem nie mialam jak oddzownic ,myslalam,ze jeszcze raz spobuje ale niee.i teraz dwa dni temu jak pisalam odwazyalm sie zadzownic z domu,oczywiscie rpzeprosilam i w ogole,no i uslsyzlaam,ze jesli a o nim zapomne to on o mnie tez ...no i dzis w nocy napsialam,czy jest eszcze na mnie zly,ze tesknie ,i ze w ogole buziaki i takie tam jak to w smsie ...a on mi odpisal ze nie gniewa sie ,ze nie mam byc dzieckiem..ze teskni ...ale to w ogole wygladalo tak ten sms nie bylby napisany przez neigo ...chyab ciagle jest zly i teraz chodi mu o to aby o niego zabiegc...tylko trudno tak przez telefon......a w ogole tak mi siadlo na psyche,ze teraz sie odchudzam dla niego bo chce go zaprosic obojetnie na zdnaie mojej rodziny ...i chce wygladac bosko ,aby potem znowu mnie zapamietal i wiedzial ,ze ma na mnie czekac do tego jebanego czerwca az sie obronie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
no to dziwna sytuacja ciężko będzie coś Ci poradzić. myśle że nie chodzi mu o zabieganie o jego względy. Mój mąż jakby tak powiedział to chodziłoby mu dokładnie o to- żebym nie była dzieckiem, bo rok minie i sie zobaczymy. przecież nie da sie poradzić nic na to że rok jest taki długi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :( Ale jestem zalamana.. nie wiem co sie dzieje z moim.. ostatnio strasznie mnie olewa.. wczoraj mielismy sie spotkac.. ale potem zadzwonil i powiedzial,ze jest strasznie wkurzony i idzie do domu i nigdzie nie wychodzi.. Jakos potem zadzwonilam do niego z zastrzezonego i okazalo sie ze byl na imprezce.. Napisalam mu esa,ze wkurza mnie to,ze jak koledzy zadzwonia to zawsze idzie, ale jak jak chce aby przyszedl do mnie czy cos to wiecznie jakis problem.. Powiedzialam mu,ze mam tego wszystkiego dosc, ze sie ma zastanowic czy to wszystko ma sens.. a jak nie to niech poszuka sobie innej, bo widocznie I can\'t make him happy ... Od wczoraj sie nie odzywa .. byl dzisiaj na msn i nawet do mnie nie napisal. I nie wiem co zrobic.. bo wiem,ze i taak sie pierwszy nie odezwie.. zawsze tak jest jak mu cos powiem czy napisze, co czuje to milczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
może sie zastanawia nad tym co mu napisałaś? może Ty też sie powinnaś zastanowić...bo nie dość że Cie olewa to jeszcze ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej przyjaciółki brat jest pół turkiem pół polakiem, bo ich matka w 1 małżeństwie za turka wyszła i kopnął ją w dupę. I nie komentuj moich błędów mam to w dupie będe pisala jak mi sie zywnie podoba. A to ze masz meza bogatego, peirdoli mi to. Reklame sobie robisz? zawsze sa jakies ostepstwa od reguły...no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd tacy ludzie sie biorą? jest tu ktoś pozytywny czy wszystkie kobietki śpią? widziałam dzisiaj książke kucharską \"kuchnia turecka\" i mi oczy wyszły z orbit- mieszkałam tam jakiś czas i w życiu takich potraw turcy mi nie zaserwowali ;p albo autor książki miał bujną wyobraźnie, albo ja miałam pecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można też oczekiwać inteligencji od rasistki tak, przekonałaś mnie, mój ukochany wspaniały mąż to brudas i ostatni dupek! jak ja mogłam być taka ślepa! lece złożyć wniosek rozwodowy natychmiast! pozostałe dziewczyny zróbcie to samo, dobrze radze! przecież matka siostry ciotecznej kuzyna kuzynki szczerosctoniewada została kopnięta w tyłek przez turka! no i sąsiedzi przyjaciółki znajomej pani z kiosku też! żenua :) pobudka kobiety, bo mi sie nudzi i chętnie sobie poplotkuje o Naszych pięknych Panach w kolorze orzecha laskowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×