Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Podkreslam,ja nikogo do niczego nie namawiam. Kazdy ma swoj rozum i dziewczyny,ktore wiaza sie z muzulmanami wiedza co robia:-) Trzymam za nie kciuki i zycze wszystkiego najjjjj:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh dziewczynki...
przepraszam bardzo ale podszywac to sie moze pod kogo innego, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh Dziewczyny ...
Tatlim, nareszcze uzylasz mozg ... ale ci glowa muszy bolec teraz, idz sie polozyc gdziesz daleko od nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczynki Z taka znajomoscia ojczystej mowy...niech sie lepiej nie podszywa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Dziewczynki Proponuje Ci znajdz sobie jakas cieniutka ksiazeczke(od takich najprosciej Ci bedzie zaczac) i poducz sie pisowni polskiej.Nie podszywaj sie pod forumowiczow i daj sobie siana... Malo wiesz,a duzo marudzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh dziewczynki...
kurcze wypraszam sobie takie podszywy, niech to chociaz inteligentne bedzie a nie takie dziwne gwarowe pseudo - polskie slownictwo, co to ma byc w ogole? :o ej koles, analfabeta jestes? "uzylasz, wamy, takimy?" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do konca nie wiesz kim bylem
i kim jestem, ale wiem jedno, czas przyjdzie na ciebie tez. A to ze "Razi mnie rasizm,ktory w Polsce bierze gore", to widac po ktorej stronie jestes, Lewica do konca. Pamietaj oni nas nie lubia tez, kazdy broni swojich a ty innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do konca......bla bla bla... nie obchodzi mnie kim byles,wiem,ze jestes nieukiem:-p Nie stoje po jakiejs stronie,jestem za rownoscia!!! a Ty co,z radia maryja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim Tatlim
analfabeta to nie jestem a w mojim pierwszym jezyku to ty napewno jestes. Polski to nie moj pierwszy jezyk ale widzisz jaki sam poziom masz jak do tej pory nie dajesz sobie rade nawet z takim ktory tylko uczy sie twego jezyka kilka lat. Dlatego mam inne podejscie bo jestem z kraju gdzie jest mieszanka i widze co z tego jest, wielki balagan, tobie jeszcze wygodnie bo jest 99% polakow w polsce. Wystarczajaco znam zeby powiedzic ci ze bardzo proste slowo wystarczajaco o tobie wytlumaczy - glupia jestes - wystarczy - tyle. Pozdrowienia Tatlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim Tatlim
wlasnie jestes dobrym przykladem tej rownosci, tam gdzie ty nalezysz to wydaja doroslym ludziom papier i kolorowe olowki do zabawi w ciagu dnia . . Idz z tad, znowu, nie odzywaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak Ci tu zle,to sobie poszukaj rozmowcy w Twoim \"pierwszym jezyku\".Skoro Polakiem nie jestes,to wlasnie pokazales klase,przyganial kociol....haha!\"gdzie Ty,tam prawda,co\"? Nie bede sie znizac do Twojego poziomu...poszukaj sobie forum dla dzieci,moze tam bedziesz mial z kim podyskutowac...choc watpie czy i tam Cie ktos zrozumie... Zal mi Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim Tatlim
Calkiem sie pokazalasz, widac deklaracja "jestem za rownoscia " to nie ma dla ciebie znaczenia, zasadow swojich nie trzymasz sie. Kto ciebie na serio teraz poslucha, opinia twoja jest bez wartosci. Tak jak powiedzialem, glupia i tyle. Dalej nie chcem cie obrazac ale pare slow jeszczeby sie przydalo ale wlasnie do twego poziomu nie chcem znizac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacz Wiesz co,Ty jednak nie rozumiesz po Polsku.... Skoncz,bo meczysz sie mysleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim Tatlim
eh Glupia, Roznica jest taka, moj polski to nie jest na 100% ale moge nauczyc, ty jestes Glupia nic na to nie poradzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz caly problem w tym,ze to nie o polszczyzne chodzi,tylko o rozumienie tekstu... Nie zycze sobie zebys mnie obrazal i nie podszywaj sie pode mnie,ani pod innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim Tatlim
Jak ty probojesz obrazac to jest okay, jak ktos inny ciebie to sobie nie zyczyisz ? Dobrze ci tak, ale tak nie ma niestety. Nie potrafisz trzymac sie argumentu nawet swego, i jestes hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik....
Kurcze nie zaglądałam tu kilka godzin i narodziły sie dwie strony wypowiedzi... ale szczerze powiedziawszy zal juz chyba sie męczyc, i próbowac tłumaczyc komukolwiek,ze wszyscy ludzie sa tacy sami... tu wychodzi juz po prostu rasizm, uwielbienie swojego narodu, niechęc wobec innych... i Tyle... wiec apel do wszystkich dziewczyn, które jednak maja jakies pojęcie o Turcji i Turkach w kwestii jakze pozytywanej... dajmy sobie spokój... nikt tu nikogo nie przekona.... lepiej gdybysmy załozyły własny temat na forum, na ktoóym mogłybysmy porozmawiac, jak przebiegaja nasze miłe chwile i pozytywne wrazenia jesli chodzi o Turcje i wszystko z nia związane :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatlim Tatlim
eh glupia, ciekawe jak dobrze twoj turek rozmawia po polsku, tez jemu upominasz ?? Powinnasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82aneczka
Ja bym sie na twoim miejscu z 1000 razy zastanowiła zanim bym za niego wyszła turek to turek oni mają inną mentalnosc dla nich kobieta jest na ostatnim miejscu, ja bym sie bała, pracuje w holandii i mam z nimi do czynienia. Juz na samym początku wpoiłam sobie mysl której sie trzymie: żadnego turka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora jesteśs
mieszkam w Niemczech i tę chołote omijam z daleka!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
82aneczka Jestem pewna tego co robie. Skoro nie bylas z Turkiem,to jakie mozesz miec wyobrazenie o tym jacy oni sa,ze slaszenia,czy mitow naiwnych Polek,ktore ulegly przy pierwszej pogadance? Turcy sa wspanialymi mezami i ojcami,dbaja o rodzine i nie pozwola jej skrzywdzic... Skoro nie odpowiada Ci ich kultura,to w porzadku,przeciez masz caly swiat przed soba:-) Wazne jest wnetrze czlowieka...nie wazne skad pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik,masz racje,calkowita.... to gdzie sie zadomowiamy?:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 82aneczka
tu wcale nie chodzi o to czy ja jestem rasistką. Ze ja nie była z żadnym turkiem to nie znaczy ze sie nie moge wypowadac na ten tema. Śmiac mi sie chce tylko jak słysze takie historie dziewczna polka poznała turka mija miesiąc 1, 2.. 3... a tu juz slub zaplanowany dzieci to sie myślę dziewdzyny obudzcie sie czy wyście go dobrze poznały co to jest trzy miesiące. Ja miłam faceta była z nim 2 lata zaręczyny i wtedy wyszło szydło z worka jaki jest naprawde. J nie jestem rasistką człowiek to człowiek ale trzeba pamietać ze kraje arabskie mają inna mentalnosc i sposób na zycie i zawsze to ona polka bedzie musiała sie dostosowac bo on napewno sie nie odstosuje do niej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TATLIM....
A CZY NIE BEDAC NA KSIEZYCU NIE MOGZNA O NIM ROZMAWIAC?????? to w odp do Twoich ciaglych "nie mialas chlopaka turka nie wypowiadaj sie, nie bylas w turcji nie wypowiadaj sie" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie wiemy TATLIM... najlepiej lec na ksiezyc i sprawdz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik....
hehe a tu cały czas ta sama ostra walka, szkoda gadac :D mozna sie niezle uśmiac tylko... :) No właśnie nie wiem gdzie by tu sie móc zadomowić... masz jakies promozycje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik, na forum gazeta.pl jest juz fajne i przyjazne forum dla dziewczyn takich jak my(czytaj: pokreconych:) ) polonia turecka, jak znajde link to ci podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
82aneczka Kto Ci powiedzial,ze jestes rasistka?zaznaczylam tylko,ze jesli ktos nie ma w czyms doswiadczenia lub obeznania,to powinien najpierw sie doinformowac...Widzisz,ja nie mam pojecia,gdzie Ty sie doczytalas tych trzech miesiecy,bo chyba nie na tym forum.A co najwazniejsze,mowisz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia...Turcja nie jeste krajem arabskim!!!Gratuluje wiedzy i podstawowych brakow z geografii. Podszywaczu... Czytaj ze zrozumieniem.Wiesz rozmowa,a wpieranie nieprawdy to dwie rozne sprawy.Na temat Ksiezyca mozemy domniemywac,a o Turcji mozemy sie uczyc... Bywajcie w niewiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik,zabierajmy sie za rada Yavrum i w droge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×