Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość honney
Canim...masz rację. Na razie poczekam do wt;p jeśli się odezwie to kontynuuję "zabawe" z Turkiem:D Ja z niemcem dokładnie nie jestem od roku. Słuchajcie moje panie, wszystko było dobrze do lutego. A później zaczęłam zachowywać się jak stara panna, zaczęłam sobie wmawiać, że do końca życia będę sama, że nikt mnie nie chce(tak mówiłam,ale dobrze wiedziałam,ze sama sobie jestem winna.) Canim Twoje słowa:"moze mam za wysokie wymagania,albo jestem nie zdecydowana." ze mną dokładnie jest tak samo :/ Edunia....jestem jeszcze młodziutka dopiero w styczniu 18 stuknie :D . a wy ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie mamy spytala czy ciocia moja mogła wziosc slub w kosciele z swoim mezem turkiem bo ma cywilny ... ale znajoc zycie zacznie jeszcze wypytywac czy nie jestem z turkiem a nie chce jej narazie mowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
no wlasnie te chrzty mialam na mysli zmiana religi jest bez sensu nikt sobie nie wybral ja mam taka bo maja ja moji rodzicie itd.ale na koscielnym mi zalezy i nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma tutaj pracuje i ma maza w PL i 2 prawie doroslych dzieci i jest tutaj z turkiem..ale ona ma tez rodzine. wiec wszedzie ananaski :P ale za 2 lata bedzie musiala zjechac do pl na stale..i ryczy juzpo nocach gdyz nie wie jak tam bedzie zyla. Tu przezyla cos pieknego. Jej turek nic jej nie obiecywal...obydwoje wiedzieli na czym stoja...ona nie kocha swojego meza...mowi ze nie wie jak ma sie kolo niego klasc lub zeby on ja dotykal...przykre takie cos:( ale niedlugo jej bajka sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiz88 ja tez nigdy bym z religi nie zrezygnowala. ;) Kolezanka ktora jest z turkiem zonata to oni brali tylko cywilny ale dzieci sa normalnie ochrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
cześć :) tak się zastanawiam, czy mogę do Was dołączyć?:) pod nazwę wątku się jak najbardziej kwalifikuję, bo jakby nie było Polką jestem, a on Turkiem ;) i ostatnio moja rodzina już nie może słuchać o Turcji a ja tylko tym żyję i wyjazdem (lecę do Stambułu w listopadzie... :D ) i od razu bez bicia przyznaję, że całego wątku jeszcze nie przeczytałam, nie bijcie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jest mozliwy slub katoliczki z muzulmaninem i nikt nie musi zmieniac wiary... z tego co mi opowiadal o slubie to po przysiedze maz caluje zone w czolo i to sobie dokladnie zapamietalam, na weselu u nich nie ma alkoholu, ja mowilam ze u nas wesele bez alkoholu to nie wesele:P tez maja na weselu takie zwyczaje jak my rzucanie bukietem itd naprawde sami bylismy zaskoczeni ze w sumie to niewiele sie rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie lece moze bd potem bo z kotkiem musze pogadac :*************************** Pa kochane moje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sarsin :* Wiec opowiadaj :P ojjj czytac nie musisz....tak czy tak chodzi tylko o jedno... o TURKOW ...problemy,radosci,oczekiwania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
Sarisin, to musisz mi wszystko opowiedziec ja lece do stambulu w grudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
haha no tak :D ach te Turasy, prawda? ;) w sumie u mnie niewiele jeszcze do opowiadania, poznaliśmy się w sieci, potem ja pojechałam na wakacje do Turcji i przeraziłam się jak zobaczyłam innych Turków, takich nachalnych i lecących z łapami (jestem blondynką i mam niebieskie oczy...) więc już się bałam tego swojego spotkać... ale pojechałam do Stambułu na 3 tygodnie i było cudnie... poznałam jego prawie całą rodzinę, chyba mnie polubili :D no i teraz lecę znowu, na miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
sprawiedliwa, kiedy w grudniu? bo ja wracam 14.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarisin ale ci fajnie :) A ile masz lat??? A nie nazywa sie to Istanbul??? Przynajmniej po niemiecku tak ;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja dokladnie na sylwestra tam lece na 2 tyg, poznam jego rodzine i to mnie przeraza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honney
Ups...widzę, że moja wiadomość wysłała się 2 razy. Sorky :P moje gg:8331941, chętnie porozmawiam z każdą z was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
Istanbul w każdym cywilizowanym języku, po polsku i Istambuł i Stambuł :D oj no wiem, że mi dobrze, ale jeszcze tyle czasu... (haha 55 dni, odliczanie idzie pełną parą...) mam 21 lat, on 24, i też ostatni facet, z jakim byłam był facetem na odległość :D może to jakaś choroba genetyczna albo coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
Istanbul Stambuł itd jest wiele wersji:) moj H. mi mowi tylko nie mow konstantynopol:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moj nr gg: 2820786 jakby ktoras chciala kiedys pogadac lub cos sie zapytac ;) ;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
sprawiedliwa, jak Twój H ma na imię? bo mój też H, Stambułu bez I na początku nie rozumie i Konstantynopol też tępi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
no laseczki fajniutko ja lece do mojego w niedziele ale nie do turcji tylko irlandii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
moj ma imie Hakan a Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dobrze ze ja mam swojego na miejscu:P za miesiac chemy oboje jechac do mnie do PL. Chce poznac moja rodzinke. Juz sie boje reakcji ludzi ;( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sprawiedliwa i sarsin moj tez H robi sie zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no widze ze tu sie same młode osóbki wypowiadaja :D i dobrze a ja to juz wogole najmłodsza :D Moje gg to 7293751 Miałam jush isc ale nie moge sie roztac z tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
Halil :D kiz, a Twój?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheee
jeszcze stambuł moze byc Bizancjum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... Umilkło cos .... Bo cos sie z forum dzieje :*** Bd moze potem ..hehe gadam z Canim i honney na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×