Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

heh ja sie czasami zastanawiam co wlasnie z nami bd za kilka tygodni,miesiecy....:D Może kiedys bd sie z siebie śmiać..???! że byłam z turkiem.... A moze bd bardzo szczesliwa ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj tez byl z polka...ale no i stad ma tez te zdanie. Gdyz lataja za nimi i by wszystko zrobily. I mowi ze dopiero ja mu pokazalam ze moze byc inaczej. Wtedy on latal za mna. jego dobra kolezanka jest polka. jest zonata z jego kolega. I on zawsze mowil ze takich polek jest bardzo malo. hmmm co mym mozemy tu powiedziec...moze my wszystkie jestesmy zaslepione ??? tego nikt nie wie...sa przykre przypadki z turkami ale sa i tez wspaniale. np . jak moja znajoma. jest szczesliwa zona i matka od 10 lat. Ja tez jestem szczesliwa...poraz pierwszy czuje cos takiego..wiec sluchaj na swoje serce.... ja posluchalam i jak narazie nie zaluje...... i pamietaj ze poczatki wszedzie sa ciezkie...ale WARTO!!!RYZYKOWAC:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edynia ja tez sie zastanawiam co bedzie za kilka tyg,miesiecy,itd. Ale nawet jak nam nie wyjdzie obojetnie z jakiego powodu...to bede szczesliwa ze przezylam co takiego... tego uczucia i wspomnien nikt mi nie zabieze bo z mojej strony idzie to z serca.... a gwarancji nie dostane nigdy...obojetnie z jakiego kraju facet pochodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest racja!!!!...Kto nie ryzykuje,ten nie ma ! :D..... Tym wspomnien nikt nam nie zabierze.... Na zawsze zostana fajne wspomnienia.... Ja mieszczkam na granicy z NIemcami i tam mieszka dużo turków.. Niektórych znam troche osobiscie i są bardzo mili , uprzejmi ... a to ze maja takie zdanie o polkach to tylko wina naszych rodaczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh kilka razy mnie nawet zaczepili i moje kolezanki jacys obcy turcy na miescie bo mysleli ze polki to latwe bd ....i tu sie pomylili :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honney
Oj powiem wam, że bardzo bym chciała, aby to wszystko potoczyło się dobrze. Przed moim Turkiem miałam chłopaka z Niemiec:D, przyjezdzal do mnie 5 razy w roku na ok. 2 tyg i wlasciwie cale wakacje byl w PL. Trwało to 1,5 roku. Doszłam do wniosku, że to nie była miłość i rozstałam się z nim. wiecie co sobie obiecałam? Że nigdy więcej związku na odległość. I co? Powtórka! Śmiać mi się chce, bo ja dużego doświadczenia nie mam. Był mój szwabek a teraz turek :D sami obcokrajowcy. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, taka jest prawda, że jak bym chciała mogłabym mieć chłopaka na miejscu, ale zawsze jak coś się zaczyna tak i szybko się konczy. Z mojej strony, jestem poprostu niezdecydowana. Fajne dziewczyny z was;p pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciebie tesh,,,,,fajnie mieć takie laski na forum jak Wy bo moje psióły mnie bardzo wspieraja ale nie wiedza co to znaczy miec turka ...hhee Mnie honney tesh jakos ciągnie do obcokrajowców chociaz mozna miec chlopaków na miejscu ale hmmmm nie wiem Moze polacy nie sa tak pociągający ? :P .....Moi znajomi mówia ze ja przeciez zawsze mialam szalone pomysly....:D...to ich turek AZ tak bardzo nie zdziwil hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehe..... honney...ja bylam ze swoim ex 4 lata... i po nim bylam 14 miesiecy sama..normalnie szok..juz myslalam ze sie nigdy nie zakocham lub kogos poznam. Bo ja bym nie mogla isc do lozka bez uczucia. Juz sie zastanawialam dlaczego tak jest?? moze mam za wysokie wymagania,albo jestem nie zdecydowana. Ale poprostu tak mnialo byc!!! Az poznalam mojego turczka...i wszystko sie zmienilo..odrazu jakby piorun we mnie szczelil ;) Ale nikomu o tym nie powiedzialam..i jego meczylam 4 miesiac..on byl juz pomalu zalamyny..hehe a ja chcialam mniec pewnosc ze nie chodzi mu tylko o seks. :P:P poprostu tak ma byc...i w twoim przypadku moze tez tak ma byc..nigdy nie wiadomo. A jak bys teraz urwala znajomosc..moze kiedys bys sie zastanawiala...co by bylo?? Moze akurat to byl ten mezczyzna??? Wiec ja wolalam zarezykowac.Raz sie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honney
Edunia a przypomnij mi Twoją historię z turkiem, możliwe, że czytałam w jaki spósób go poznałaś, ale najwidoczniej wyleciało z głowy;P a z tymi obcokrajowcami to nie ejst tak, że mnie tylko oni obchodzą to jest naprawdę przypadek. Jak najbardziej lubię naszych polskich facetów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze laski główne motto tu to RAZ SIE ZYJE ...... Fajnie bo to jest moje i mojej psióły motto hehe a 2 to miałysmy ...do mam naszych kiedys ,,Pokrzyczy i przestanie ..Raz sie zyje '' :D:DI faktycznie tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja oczywiscie tesh lubie naszych facetów :D ..ale ostatnio mnie cos do obcokrajowców troszq ciągnie. ... wiesz u mnie to jest kicha.... Bo my sie znamy z neta .... Canim : a gdzie jest sprawiedliwa? :D dawna tesh nie widzialam inivierzenie ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no bo tak jest !!! ale mi sie dzis nic nie chce;( Jakas przybita jestem :P tak sobie myslalam ze chcialabym kkiedys mniec slub koscielny ;) Myslicie ze bylo by to mozliew???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
fajny temat rozkrecacie dziewczyny dzieki Edunia za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem gdzie sie dziewczyny podziewaja ;( Hmm ja bede tu zaglada reguralnie. Chcem wiedziec co wyniklo z waszych zwiazkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam dzis p tym własnie z koleżanka turczynka ....Canim bo koleżanka laska jakas z forum chciała wiedzieć .....nasz i ich kosciół na to zezwala tyle ze On musi tego chcieć .....:)....Ale nie wiem czy bd go obowiązywała przysiega małzenska hehe.... a wiecie o tym ze jak bierzes slub koscielny z turkiem i jestes dziewica to jest taka tradycja ze masz taka czerwona wstozke co oznacza twoja czystosc :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie kiz 88 sie pytala mnie :D ale ciesze sie ze tu sie rozkreciło.....i ze nie pisze duzo negujocych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Canim mi wlasnie Edunia uswiadomila ze ten slub koscielny to podobno mozlwy tez bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ....ja tez bd tu zaglodać .... ale bd zaglodać nawet jak bd nam zle z turaskami nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no pewnie wtedy bedziemy my odradzac takich zwiazkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja juz jestem:D zazwyczaj o tej porze rozmawiam z moim H.:) odnosnie slubu to wiem ze jest taka mozliwosc:) ja nawet rozmawialam o tym z moim H. tzn on mi mowil jak to u nich wszystko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem ciekawa jak by wyglądał ślub z turkiem... Ale mam zawalony tydzien MASAKRA! Ale postaram sie być jak najczesciej na forum : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
no jak go nie bedzie obowiazywala to po co taki slub brac? zeby sie mama cieszyla czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honney
Canim...masz rację. Na razie poczekam do wt;p jeśli się odezwie to kontynuuję "zabawe" z Turkiem:D Ja z niemcem dokładnie nie jestem od roku. Słuchajcie moje panie, wszystko było dobrze do lutego. A później zaczęłam zachowywać się jak stara panna, zaczęłam sobie wmawiać, że do końca życia będę sama, że nikt mnie nie chce(tak mówiłam,ale dobrze wiedziałam,ze sama sobie jestem winna.) Canim Twoje słowa:"moze mam za wysokie wymagania,albo jestem nie zdecydowana." ze mną dokładnie jest tak samo :/ Edunia....jestem jeszcze młodziutka dopiero w styczniu 18 stuknie :D . a wy ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wime tak czytalam ale najlepiej bd jak nam opisze to SPRAWIEDLIWA jak jej H jej mówil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ale powiem Wam ze raz juz poznalam Turka to bylo ponad rok temu i mnie bajerowal cos mi nie pasowalo i pozniej sie dowiedzialam ze ma dziewczyne w Turcji bo on tak byl raz tam raz tu... wiec znam tez przyklad nieuczciwego Turka, ale nieuczciwych Polakow tez spotkalam mase na swojej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiz88 moj mi powiedzial ze mu to obojetnie jaki slub. czy tylko cywilny czy tez koscielny. Ze dla mnie byl by gotowy to zrobic gdyz wie ze dla mnie to bardzo wazne i by mnie to uszczesliwilo. On uwaza ze bog jest tylko jeden dla wszystkich:P (Dzis o tym rozmawialismy ) ale nie wiem czy nasz kosciol by na to pozwolil???? hmm nie jestem taka pewna. musieli by brac chrzest itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
do sprawiedliwej, to jak to wyglada moglabys nam troche opowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×