Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Nakrycie głowy u kobiet podczas modlitwy 1Bądźcie naśladowcami moimi1, tak jak ja jestem naśladowcą Chrystusa. 2Pochwalam was, bracia, za to, że we wszystkim pomni na mnie jesteście i że tak, jak wam przekazałem, zachowujecie tradycję2. 3Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową3 każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa3 - Bóg. 4Każdy mężczyzna, modląc się lub prorokując4 z nakrytą głową, hańbi swoją głowę. 5Każda zaś kobieta, modląc się lub prorokując z odkrytą głową, hańbi swoją głowę; wygląda bowiem tak, jakby była ogolona. 6Jeżeli więc jakaś kobieta nie nakrywa głowy, niechże ostrzyże swe włosy! Jeśli natomiast hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona, niechże nakrywa głowę! 7Mężczyzna zaś nie powinien nakrywać głowy, bo jest obrazem i chwałą Boga, a kobieta jest chwałą mężczyzny5. 8To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. 9Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny6. 10Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów7. 11Zresztą u Pana ani mężczyzna nie jest bez kobiety, ani kobieta nie jest bez mężczyzny. 12Jak bowiem kobieta powstała z mężczyzny, tak mężczyzna rodzi się przez kobietę. Wszystko zaś pochodzi od Boga. 13Osądźcie zresztą sami! Czy wypada, aby kobieta z odkrytą głową modliła się do Boga? 14Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy, 15podczas gdy dla kobiety jest właśnie chwałą? Włosy bowiem zostały jej dane za okrycie. 16Może ktoś uważa za właściwe spierać się nadal, my jednak nie jesteśmy takiego zdania, ani my, ani Kościoły Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit po co sie wysilasz, to tylko mlyn na wode. Zaraz trep powkleja linki i bedzie dumny,ze cos udowodnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja. Na szczęście jutro ostatni dzień pracy. I lecę alez się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie % pseudo muzułmanki?
safiii to wam się nie da niczego udowodnić, bo wy nie przyjmujecie do wiadomości faktów wszystkim dobrze znanym. przecież nawet wasza rodzina, rodzice nie byli zadowoleni z zięcia turasa, to co? oni też są debilami? nie! oni myślą racjonalnie, bo wiedzą do czego to bydło jest zdolne, no ale wy za egzotycznego kutasa jesteście gotowe do każdego poświęcenia, żal mi was, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz jaki taki obrzezany penisek jest fajny? Mówię ci spróbuj -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro mam wolne :P troche Ci zazdroszcze, my dopiero sie wyrwiemy na poczatku wrzesnia na kilka dni i to w Pl... potem moze pod koniec wrzesnia gdzies na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie % pseudo muzułmanki?
fuuuu, simit :O idę stąd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) I jak tu nie kochać... kiedy niespodziewanie kurier przywozi niespodzianke:)... a dla tych wszechwiedzacych mam smutna wiadomosc, we wrzesniu do naszego tolerancyjnego kraju przyjezdza kilkunastu waszych wrogow ;) zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii na stałe?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zostaje na stale... z czego bardzo sie ciesze. Wlasnie we wrzesniu odbieraja klucze od mieszkania i moga zaczac remonty :) A jakie fajne dwa lokale beda nad morzem:) bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii na stałe?
a będą pracować czy sie opierdalać? potrafią coś powiedzieć po polsku? i czy w ogóle potrafią się wysłowić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widze,ze ty naprawde osadza sie kogos z gory... jeden jest lekarzem wyobraz sobie, zna dobrze polski kolejnych dwoch (to bracia) otwieraja restauracje a dwoch kolejnych club i jako ciekawostke,to otwieraja ten club z Polakami ,ale oni pokrywaja wieksza czesc nakladu nie kazdy jest obibokiem i debilem , nie warto miec uprzedzen,bo dzieki nim Polacy beda mieli prace a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii na stałe?
coś za pięknie to brzmi, nie wierzę, że nagle zwali się do polski śmietanka inteligencji z turcji:D jasne... poza tym już ja ich znam, przyjedzie paru, a później ściągną następnych, a skoro będzie ich tylu to będą męczyć dupę polakom żebyśmy im meczety stawiali! niech spierdalają, nie chcę mieć takich widoków u siebie nad morzem. a właśnie, jaka to będzie dokładnie lokalizacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit pamietam caly czas, ja bede wiecej wiedziala we wrzesniu... tylko gdzie wybrzeze a gdzie....(wiesz co :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Simit - zapytaj mnie w punktach o wiedzę dotyczącą mojego chłopaka, a ja Ci w punktach odpowiem :) powtarzam, nawet gdyby katolicyzm zabraniał mi jedzenia świnek i tak bym to robiła i tym różnię się od mojego chłopaka - muzułmanina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Chrum chrum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wspomnial cokolwiek teraz o Turcjii haha, nie ma,jak to sobie cos dopowiadac... a tak na marginesie teraz zaostrzyli przepisy i ciezko dostac sie komus bez zabezpieczenia finansowego albo pozwolenia na prace i gotowego miejsca zatrudnienia,radze sie doksztalcic a potem wypowiadac... a takie osoby nawet nie mamierzaja starac sie o pobyt staly,bo im to niepotrzebne... kolejna teoria komus upadla... prosze dalej wklejac jakies idiotyczne linki z prasy,ktora zawsze szuka sensacji... duzo gorsze rzeczy pisza o polakach za granica i tez to jest przykre...bo nie wszyscy jestesmy alkoholikami,cpunami,zlodziejami i nierobami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przeprowadzką nie byłoby żadnego problemu. Nawet może być i Francja. Jeżeli o tym mówisz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jesli tak,to zadzwon po powrocie, mysle,ze nie bedzie zle :) w koncu trzeba sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii na stałe?
o czym rozmawiacie? jaka francja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit ale dalas trepowi,teraz to on dopiero nie wie o co come on :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii na stałe?
a ten "lekarz" turek musi się tu pchać? czemu akurat polska?:O niech jedzie do niemiec albo anglii tam będzie miał pełno swoich "braci i meczetów które tak kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii na stałe?
nie jestem trep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez mnie nie denerwuj z ta Ankara ...:) ... ale ja potwierdzilam dzisiaj rezerwacje w spa na 4dni, jedziemy w pierwszym tyg wrzesnia :).... liste zakupow Ci wysle na maila :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×